Was blijkbaar nog niet goed wakkerquote:
Mooi gezegd. Vooral de laatste zinquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 16:54 schreef _evenstar_ het volgende:
Thanks ja hij eet steeds wat beter ook zelf, het is nog steeds wel lastig en het is een iele dat zijn wel mijn zorgen. Dat ik nu die weiger pwriodes (door zijn sensoriek stoornis) niet meer op kan vangen. Maar goed hij heeft bepaald!
Hij heeft dat vertrouwen nu zelf en hij heeft zolang op mij vertrouwd dat ik nu dan ook op hem moet vertrouwen.
Heb je niet iemand hier, die jullie af en toe worstenbroodjes kan sturen? Heel veel succes met de boel aanpassen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 22:05 schreef _evenstar_ het volgende:
Met eten gaat het nu vrij goed. In de vakantie wel weer duidelijk gemerkt wat verandering voor hem doet. Hij had gewoon 5 dagen niets gegeten maar wel veel gedronken . Ook snoepjes/koekjes etc wou hij niet. Zoveel indrukken dat hij echt een dag alleen met mij nodig had om te ontprikkelen en toen at hij weer.
Wel jammer dat hij dol op worstebroodjes is en ze dat hier niet kennenmaar ach ja had 2 grote pakken mee terug genomen.
Hij is wel iets kwijt aan gewicht 9.9 nu maar hij eet nu weer redelijk. Komt allemaal goed als we maar een beetje boel aanpassen
Heerlijk he? Wij ook gisteren in Beekse bergen. Voeden in de doek, aan een tafel, in de bus en in de autoquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:06 schreef WupWup het volgende:
Ik ben vandaag een dagje naar de dierentuin geweest met m'n meiden: voeden in een restaurant, voeden aan een picknicktafel, voeden in de autoZo relaxed!
quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 19:18 schreef L-E het volgende:
Vandaag was het hele OK-team (waaronder de anesthesist van de keizersnede, weten jullie nog?) onder de indruk dat ik meer dan 15 maanden na de bevalling nog borstvoeding geef, echt zo leuk
Wat een heerlijk borstvoedingvriendelijk ziekenhuis heb ik toch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |