Sowieso, lijkt me toch wel prettig wetende dat de naasten die je hebt verloren zo worden behandeld.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:15 schreef Ryan3 het volgende:
Eén ding; Nederland heeft zich laten zien van zijn beste kant imo. Ik hoop dat de nabestaanden, ook uit andere landen, daar iets aan hebben in de verwerking van hun leed.
Mjah, gebeurt aan 2 kanten, walgelijk, maar ligt binnen de verwachting.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:16 schreef Rabieluh het volgende:
Begint heel vervelend te worden hoe Ukraine hier werkelijk alles uit probeert te slepen.
Dit was hun Ceremonie, en iedereen die erom gaf heeftt er op zijn of haar manier aan meegewerkt, ik denk dat iedere nabestaande onder de indruk was van het respect en de waardigheid die de slachtoffers alsnog krijgen.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:16 schreef BorusBulldog het volgende:
[..]
Sowieso, lijkt me toch wel prettig wetende dat de naasten die je hebt verloren zo worden behandeld.
Klopt idd, de mensenrechten stoppen niet op het moment dat je ter pletter valt in een veld in de Oekraïne.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:16 schreef BorusBulldog het volgende:
[..]
Sowieso, lijkt me toch wel prettig wetende dat de naasten die je hebt verloren zo worden behandeld.
Zet gewoon CNN op, ze zenden er elk uur wel iets over uit.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:21 schreef VacaLoca het volgende:
Lees hier steeds van Nederland op zn groots op CNN. Iemand beelden?
Ook daar heb je goede en slechte mensen en die hebben daar ook nog andere dingen aan hun hoofd.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:19 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Klopt idd, de mensenrechten stoppen niet op het moment dat je ter pletter valt in een veld in de Oekraïne.
Tussen de 40 minuten reclame ja.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:22 schreef DaKKiE1984 het volgende:
[..]
Zet gewoon CNN op, ze zenden er elk uur wel iets over uit.
En het is maar een klein landje.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:21 schreef VacaLoca het volgende:
Lees hier steeds van Nederland op zn groots op CNN. Iemand beelden?
Ja, het voordeel van een blogger zijn is dat je alles naar buiten kan gooien zonder het 10x te hoeven checken en een stuk minder data hebt om te doorzoeken en een 'undetermined variable' niet echt een probleem is, denken dat bloggers informatie sneller vergaren dan US intelligencequote:Op donderdag 24 juli 2014 02:22 schreef Claudia_x het volgende:
Deze informatie is hier al eerder gegeven, maar is in dit stuk wat meer in context geplaatst: The Group of Bloggers Unearthing MH17 Intel Quicker Than U.S. Spies
Goed speurwerk zo.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:22 schreef Claudia_x het volgende:
Deze informatie is hier al eerder gegeven, maar is in dit stuk wat meer in context geplaatst: The Group of Bloggers Unearthing MH17 Intel Quicker Than U.S. Spies
Er zijn ook wel verzachtende omstandigheden aan te wijzen, maar dan toch... Het gaat wmb nu even over hoe de mensen die ons land vertegenwoordigen dit opgepakt en georganiseerd hebben. En dan kan ik daar alleen maar met veel waardering op reageren. En ja dat is een groot contrast met de periode daarvoor.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:22 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ook daar heb je goede en slechte mensen en die hebben daar ook nog andere dingen aan hun hoofd.
Dat betekent niet dat er geen taak is voor de journalistiek, namelijk ofwel corroboratie ofwel nieuwe informatie vinden.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:26 schreef BorusBulldog het volgende:
[..]
Ja, het voordeel van een blogger zijn is dat je alles naar buiten kan gooien zonder het 10x te hoeven checken en een stuk minder data hebt om te doorzoeken en een 'undetermined variable' niet echt een probleem is, denken dat bloggers informatie sneller vergaren dan US intelligence!
Uiteraard, en ik vind het altijd heel mooi om te zien hoe mensen op het internet door samen te werken best veel dingen weten te ontrafelen. Echter trekt deze website een verkeerde conclusie omdat de begrenzingen waar een officiele instelling mee te maken heeft niet geldt voor internettersquote:Op donderdag 24 juli 2014 02:29 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat betekent niet dat er geen taak is voor de journalistiek, namelijk ofwel corroboratie ofwel nieuwe informatie vinden.
Dat is meteen de toegevoegde waarde: journalisten hebben geen (of beter gezegd, andere) belangen.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:31 schreef BorusBulldog het volgende:
[..]
Uiteraard, en ik vind het altijd heel mooi om te zien hoe mensen op het internet door samen te werken best veel dingen weten te ontrafelen. Echter trekt deze website een verkeerde conclusie omdat de begrenzingen waar een officiele instelling mee te maken heeft niet geldt voor internetters
Waarmee ze de kans open als een stel lullo's gezien te worden.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:34 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat is meteen de toegevoegde waarde: journalisten hebben geen (of beter gezegd, andere) belangen.
Dikke kans dat de Amerikaanse veiligheidsdiensten deze informatie allang hebben maar nog niet delen.
Wat me meest tegenstaat is alle misinformatie die vanuit Kiev komt en de vage bewijzen van de USA omdat ze niet meer bronnen willen prijsgeven.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Er zijn ook wel verzachtende omstandigheden aan te wijzen, maar dan toch... Het gaat wmb nu even over hoe de mensen die ons land vertegenwoordigen dit opgepakt en georganiseerd hebben. En dan kan ik daar alleen maar met veel waardering op reageren. En ja dat is een groot contrast met de periode daarvoor.
Ik zeg ook niet dat er geen toegevoegde waarde is, wat ik probeerde te zeggen (en misschien niet duidelijk genoeg in was) was dat de website die jij linkte een verkeerde conclusie trekt.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:34 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat is meteen de toegevoegde waarde: journalisten hebben geen (of beter gezegd, andere) belangen.
Dikke kans dat de Amerikaanse veiligheidsdiensten deze informatie allang hebben maar nog niet delen.
Ja hadden ze het eerder al over, dat was de UK die die informatie had eerder deze dag.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:37 schreef Rabieluh het volgende:
Hadden ze nou gesprekken onderschept van de rebellen over het verplaatsen van delen van andere vliegtuigtuigen door het rampgebied?
Kwam net voorbij op CNN.
http://www.mirror.co.uk/n(...)ebels-wanted-3900404
Ik heb mijn portie cynisme vanmorgen al gehad, ik zal niet uitweiden. Ik blijf nog even nog even bij mijn gevoel.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:36 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Wat me meest tegenstaat is alle misinformatie die vanuit Kiev komt en de vage bewijzen van de USA omdat ze niet meer bronnen willen prijsgeven.
De dag van rouw is voorbij, wordt het weer tijd voor de ratio?
Wat willen ze daar nou mee bereiken, de boel verwarren of voortborduren op dat wilde verhaal dat er een gevechtsvliegtuig achter mh17 aanzat.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:38 schreef BorusBulldog het volgende:
[..]
Ja hadden ze het eerder al over, dat was de UK die die informatie had eerder deze dag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |