SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ah, VI dusquote:Ajax en PEC Zwolle in gesprek over drietal
PEC Zwolle versloeg Ajax twee maanden geleden in de bekerfinale en volgende week staan beide clubs tegenover elkaar voor de Johan Cruijff Schaal, maar nu wacht ook nog een ronde aan de onderhandelingstafel.
De Amsterdammers zijn serieus geļnteresseerd in twee spelers van de bekerwinnaar: naast de belangstelling voor doelman Diederik Boer (33), in beeld als eventuele vervanger voor Kenneth Vermeer, heeft Ajax ook middenvelder Kamohelo Mokotjo (23, foto) in het vizier. De oud-Feyenoorder maakte een uitstekend debuutseizoen door in de Overijsselse hoofdstad en bekroonde dat jaar met indrukwekkende bekerfinale. Ajax ziet in hem een mogelijke versterking voor het middenveld, maar is niet de enige gegadigde.
PEC houdt Boer en Mokotjo, 'twee sterkhouders' volgens technisch directeur Gerard Nijkamp, het liefst in Zwolle. Maar waar een vertrek van de ervaren en betrouwbare doelman PEC met hoofdbrekens opzadelt, denkt de club een verkoop van de kleine Zuid-Afrikaan op voorhand beter te kunnen opvangen. Mocht Ajax concreet worden voor Mokotjo en/of Boer, dan wordt Jody Lukoki waarschijnlijk onderdeel van de onderhandelingen. PEC ziet de razendsnelle buitenspeler, vorig seizoen verhuurd aan SC Cambuur, graag komen.
Lukoki
Gisteren voerde Lukoki al een gesprek met trainer Ron Jans van de Blauwvingers. 'Het zou een hele mooie stap voor Jody zijn', aldus zaakwaarnemer Chiel Dekker tegen Voetbal International. 'Hij heeft een goed gesprek gevoerd met Ron Jans. Dit zou voor hem het ideale vervolg van zijn loopbaan zijn.' Vanwege de complexiteit van de deal, kan het echter nog wel even duren voordat voor Lukoki het sein op groen gaat.
'Dat betekent dat we zelf onze oren en ogen openhouden, mocht zich er in de tussentijd een andere mogelijkheid voordoen', vervolgt Dekker. Directeur Nijkamp van PEC benadrukt echter dat de belangstelling voor Lukoki niet uitsluitend geldt voor een eventuele ruildeal met Ajax. ‘Maar het is wel zo dat we op dit moment geen budget hebben om een speler aan te trekken. Er moet dus eerst wat gebeuren aan onze kant, op welke manier dan ook’, zegt Nijkamp. (Reon Boeringa en Geert-Jan Jakobs)![]()
Mokotjo kan je er prima bij hebben.Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.![]()
Geven we ook nog De Sa mee met 4 jaar APK.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:05 schreef Reemi het volgende:
[..]
Ruil met gesloten portefeuilles, prima.Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013![]()
Vind het wel vermakelijk dat PEC Zwolle een soort vergelijkbare speler (Hiwat) laat gaan en een nieuwe brommer ervoor terugkoopt.![]()
quote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:07 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Geven we ook nog De Sa mee met 4 jaar APK.
Smile like you mean it
www.wefut.com![]()
quote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:08 schreef Ajacied422 het volgende:
Vind het wel vermakelijk dat PEC Zwolle een soort vergelijkbare speler (Hiwat) laat gaan en een nieuwe brommer ervoor terugkoopt.Je had beter deze reactie kunnen kopiėrenquote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:49 schreef Afwazig het volgende:
Lukoki.
Man man man man.
Als we zo nodig een blinde neger op de brommer wilden hebben met 0 rendement dan had Hiwat ook niet naar Sparta gehoeven.![]()
Ok.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:16 schreef Heeinz het volgende:
[..]
[..]
Je had beter deze reactie kunnen kopiėren![]()
Overigens werd vandaag de 'nieuwe' selectiefoto gemaakt. Blind, Veltman, Cillessen en Milik niet op de foto, tot nu toe.![]()
Hiwat is een Puch maxi, Lukoki wel een Gilera Runner.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:08 schreef Ajacied422 het volgende:
Vind het wel vermakelijk dat PEC Zwolle een soort vergelijkbare speler (Hiwat) laat gaan en een nieuwe brommer ervoor terugkoopt.
Hiwat
Lukoki.Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013![]()
Waarom Milik niet?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:18 schreef Ajacied422 het volgende:
Overigens werd vandaag de 'nieuwe' selectiefoto gemaakt. Blind, Veltman, Cillessen en Milik niet op de foto, tot nu toe.![]()
Milik wel gewoon op de foto hoor.quote:
Naast vd Hoorn.Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013![]()
Het lullige is dat de anderen zitten en hij staatquote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:47 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ afbeelding ]
Thulani 'wonderboy' Serero oogt volwassener dan ooit![]()
quote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:47 schreef Syntix het volgende:
[ afbeelding ]
Negers kunnen weer niet normaal doen en moeten weer handgebaartjes maken![]()
Van Rhijn zit weer te dollen en er wordt maar gewoon mee gelachen!!! Ze nemen hun vak niet serieus!!!!quote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:46 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Milik wel gewoon op de foto hoor.
[ afbeelding ]
Naast vd Hoorn.![]()
![]()
![]()
![]()
Andersen doet een verboden groet.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:47 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ afbeelding ]
Thulani 'wonderboy' Serero oogt volwassener dan ooit![]()
kabel kabelquote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:47 schreef Syntix het volgende:
[ afbeelding ]
Negers kunnen weer niet normaal doen en moeten weer handgebaartjes maken
Smile like you mean it
www.wefut.com![]()
quote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:46 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Milik wel gewoon op de foto hoor.
[ afbeelding ]
Naast vd Hoorn.
Komt door deze foto.![]()
oohhhhh kijk die dikke kop van duarte danquote:Op dinsdag 22 juli 2014 12:47 schreef Syntix het volgende:
[ afbeelding ]
Negers kunnen weer niet normaal doen en moeten weer handgebaartjes maken![]()
kan echt niet hoor![]()
Zeker 503483458 Kg te zwaar. Waarschijnlijk nog meer!!11quote:Op dinsdag 22 juli 2014 13:15 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
oohhhhh kijk die dikke kop van duarte dan
kan echt niet hoorWinnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013![]()
Dan mag zijn vriendje Andersen het laten zien.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:31 schreef Ajacied422 het volgende:
Jammer dat we 'm na de winter pas weer zien.Oh.![]()
Ik hoop het. De laatste wedstrijd die ik me kan herinneren dat hij speelde in de basis was uit bij Cambuur samen met die andere twee non-voetballers voorin.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan mag zijn vriendje Andersen het laten zien.![]()
Nog steeds duimen dat Sigthorsson eindelijk weggaat, anders gaan we hem dit seizoen nog een paar keer op linksbuiten zienquote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik hoop het. De laatste wedstrijd die ik me kan herinneren dat hij speelde in de basis was uit bij Cambuur samen met die andere twee non-voetballers voorin.
Oh.![]()
Als Kishna maar in de eerste seizoenshelft geen blessure oploopt.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nog steeds duimen dat Sigthorsson eindelijk weggaat, anders gaan we hem dit seizoen nog een paar keer op linksbuiten zien![]()
Liever ook niet in de tweede seizoenshelft.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als Kishna maar in de eerste seizoenshelft geen blessure oploopt.Oh.![]()
Siggy, De Sa, Lukoki en Duarte mogen allemaal wel weg. Ziyech of Van der Vaart halen en de rest van de selectie in tact houden![]()
![]()
Duarte mag zich nog wel even bewijzen, schijnt het goed te doen in de voorbereiding.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:39 schreef Syntix het volgende:
Siggy, De Sa, Lukoki en Duarte mogen allemaal wel weg. Ziyech of Van der Vaart halen en de rest van de selectie in tact houdenOh.![]()
Ik denk dat je mijn invloed in dit topic behoorlijk overschat. Sommige mensen kunnen ook zelf nadenken en tot de conclusie komen dat Duarte een slechte aankoop was.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:43 schreef Ajacied422 het volgende:
Jammer dat iedereen zich om laat praten door Shreyas met zijn ongefundeerde Duartebash.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Cuencaatje tochquote:Isaac Cuenca kampte in het verleden met diverse blessures en dat was voor meerdere clubs een reden om nķet met hem in zee te gaan, deze zomer. Deportivo la Coruńa waagde de gok wel, maar is nu al van een koude kermis thuisgekomen. De Spaanse buitenspeler blesseerde zich maandag al meteen op de eerste training van zijn nieuwe club en staat voorlopig aan de kant.
Het noodlot sloeg maandag toe in Colombia, waar Deportivo zich voorbereidt op het seizoen 2014/15. Tijdens de oefensessie raakte Cuenca geblesseerd aan zijn linker dijbeen; hij moest de training vervolgens afbreken. In de tweede training ging het niet veel beter met de ex-aanvaller van Barcelona, dus koos de technische staf ervoor Cuenca terug te laten gaan naar Spanje voor verder onderzoek en medische tests.
Zonder Cuenca in de groep zal Deportivo nu het schema in Colombia verder afwerken. De 23-jarige aanvaller speelde voor Barcelona maar zestien wedstrijden en op huurbasis bij Ajax kwam hij ook niet verder dan drie optredens. Bij Deportivo tekende hij een contract voor één seizoen, met de optie op een tweede.Heel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?![]()
Fischergod
DuartePrima voetballer, eerste jaar even wennen. Gaat van waarde zijn komende jaar.
Lukoki bijna weg, prima zaak. De Sa zal wel niet vertrekken. Frank vindt hem goed... Tenzij Muric voor 31 augustus laat zien dat hij meer talent in zijn kleine teen heeft zitten dan De Sa in zijn hele lichaam![]()
je bent er nog iets te vroeg mee, of je verwacht teveelquote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:44 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik denk dat je mijn invloed in dit topic behoorlijk overschat. Sommige mensen kunnen ook zelf nadenken en tot de conclusie komen dat Duarte een slechte aankoop was.![]()
Ik riep na vijf speelrondes al dat Bojan er geen klote van kon. Pas na 25 speelrondes begonnen enkele hier te zeggen dat ik wel eens gelijk kon hebben en na de 30e speelronde wisten de meeste hier dat hij slecht was. Al zijn er nog steeds enkele hier die denken dat Bojan goed is in de spitspositiequote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
je bent er nog iets te vroeg mee, of je verwacht teveel
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Zolang De Sa geen basisspeler is mag hij best blijven, het is sowieso lastig om vleugelspelers te vinden.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:33 schreef Frozen-assassin het volgende:
Fischergod
DuartePrima voetballer, eerste jaar even wennen. Gaat van waarde zijn komende jaar.
Lukoki bijna weg, prima zaak. De Sa zal wel niet vertrekken. Frank vindt hem goed... Tenzij Muric voor 31 augustus laat zien dat hij meer talent in zijn kleine teen heeft zitten dan De Sa in zijn hele lichaamOp vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Bojan is Bojan en Duarte is Duartequote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:41 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik riep na vijf speelrondes al dat Bojan er geen klote van kon. Pas na 25 speelrondes begonnen enkele hier te zeggen dat ik wel eens gelijk kon hebben en na de 30e speelronde wisten de meeste hier dat hij slecht was. Al zijn er nog steeds enkele hier die denken dat Bojan goed is in de spitspositie![]()
Je zal mijn niet horen zeggen dat ik veel verstand heb van voetbal. Ik geef gewoon mijn mening, daar is een forum voor bedoeld. Soms komt die mening overeen met het merendeel van de users hier, soms staat mijn mening er haaks op. Maar goed, dat is niet zo relevant. Liever mensen hier die hun eigen mening geven dan mensen die met het merendeel hier meelullen.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:48 schreef Heeinz het volgende:
Jezus Shreyas wat een voetbalverstand heb jijmisschien dat je eens colleges kan gaan geven hier?
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Ja, want mensen boven de 23 doen dit niet.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 16:04 schreef Syntix het volgende:
Duarte, dikke kneus met zijn handgebaartjes terwijl hij 23 is![]()
Ben ik het mee eensquote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:58 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Je zal mijn niet horen zeggen dat ik veel verstand heb van voetbal. Ik geef gewoon mijn mening, daar is een forum voor bedoeld. Soms komt die mening overeen met het merendeel van de users hier, soms staat mijn mening er haaks op. Maar goed, dat is niet zo relevant. Liever mensen hier die hun eigen mening geven dan mensen die met het merendeel hier meelullen.![]()
Ik weet een passend handgebaar voor jouquote:Op dinsdag 22 juli 2014 16:04 schreef Syntix het volgende:
Duarte, dikke kneus met zijn handgebaartjes terwijl hij 23 is
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
boilesen 2.0quote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:47 schreef Catch22- het volgende:
lot sloeg maandag toe in Colombia, waar Deportivo zich voorbereidt op het seizoen 2014/15. Tijdens de oefensessie raakte Cuenca geblesseerd aan zijn linker dijbeen; hij moest de training vervolgens afbreken. In de tweede training ging het niet veel beter met de ex-aanvaller van Barcelona, dus koos de technische staf ervoor Cuenca terug te laten gaan naar Spanje voor verder onderzoek en medische tests.
Zonder Cuenca in de groep zal Deportivo nu het schema in Colombia verder afwerken. De 23-jarige aanvaller speelde voor Barcelona maar zestien wedstrijden en op huurbasis bij Ajax kwam hij ook niet verder dan drie optredens. Bij Deportivo tekende hij een contract voor één seizoen, met de optie op een tweede.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
aaaaaah Dven, ben je een beetje obsessed jongen?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 17:02 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik weet een passend handgebaar voor jou
[ afbeelding ]![]()
quote:Op dinsdag 22 juli 2014 17:19 schreef Syntix het volgende:
[..]
aaaaaah Dven, ben je een beetje obsessed jongen?Juist. Obsessed ja.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 16:03 schreef Syntix het volgende:
knut![]()
aziė-lover
dit topic________________________ !
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Dat vraag ik mij eerder van jou af. Je lijkt mij niet echt een vrolijke jongen.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 17:19 schreef Syntix het volgende:
[..]
aaaaaah Dven, ben je een beetje obsessed jongen?Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013![]()
Deze keer niet van AZ maar van PEC. Al had onze meesterlijke scouting al bij AZ gescout eerder deze zomer.quote:AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Nu moesten ze een stukkie verder rijden . Moest wel zwaar zijn geweestquote:Op dinsdag 22 juli 2014 17:30 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Deze keer niet van AZ maar van PEC. Al had onze meesterlijke scouting al bij AZ gescout eerder deze zomer.RED ONS HENNIEGOD![]()
Onderweg nog even langs de Chinees.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 17:31 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nu moesten ze een stukkie verder rijden . Moest wel zwaar zijn geweestOh.![]()
Laat Dost het maar niet horenquote:Op dinsdag 22 juli 2014 17:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Onderweg nog even langs de Chinees.RED ONS HENNIEGOD![]()
Mokotjo zou ik niet eens een onaardige aankoop vinden. Heeft het prima gedaan bij PEC.Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013![]()
Ja, bij PEC. Zie je Mokotjo al in de CL spelen?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 17:38 schreef Chase_Utley het volgende:
Mokotjo zou ik niet eens een onaardige aankoop vinden. Heeft het prima gedaan bij PEC..
AFCA
Qui audet adipiscitur
Forum Opties Forumhop: Hop naar: