twitter:GavinLeeBBC twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 10:44:24#MH17 train carrying the bodies of all but 18 of the 298 victims,is now in #Kharkiv.Soon to be transported to Holland http://t.co/50g8rWGjsj reageer retweet
De Hercules is van ons, voor de forensisch experts. Australië heeft een C-17 Globemaster gestuurd voor het transport van de lichamen.quote:
China zal Rusland niet heel graag willen helpen. Maar het is niet verstandig om met economische sancties te dreigen als het onderzoek nog niet afgerond is. Teleurstellend dat Rutte en Timmermans toch heethoofden blijken te zijn. Laat de Amerikanen maar eerst hun bewijzen laten zien en daarna kunnen we bekijken of er sancties getroffen moeten worden. Handelsland Nederland dat met ecnomische sancties dreigt is niet prettig.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:08 schreef Cherna het volgende:
[..]
En dat zal uiteindelijk de EU te verwerken krijgen als ze Rusland als bondgenoot zullen verliezen aan China. Dat is nu al gaande BRIGS banken met het opzetten van een nieuwe munt zodat de dollar nog ene klap krijgt. China zal Rusland graag helpen. Hebben onlangs nog een aardige deal voor de levering van olie/gas gesloten. Daarbij is het China weer gelukt zonder inmenging stukken grond te pachten in de Oekraïne ter grootte van België om graan te produceren. En dat voor vijftig jaar.
De familie Bush deed het prima. Obama maakt volgens mij diverse blunders op geopolitieke basis.
Niet voor niets houd Duitsland zich nog rustig en is Merkel niet zo een fan van al die sancties die Rusland steeds verder van ons weg zal drijven in de handen van China.
Zijn die twee treinen dan aan elkaar gekoppeld?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:11 schreef Snowballed het volgende:
[ afbeelding ]twitter:GavinLeeBBC twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 10:44:24#MH17 train carrying the bodies of all but 18 of the 298 victims,is now in #Kharkiv.Soon to be transported to Holland http://t.co/50g8rWGjsj reageer retweet
IDD dat snap ik ook niet. Iedereen doet maar of china en rusland zulke goede matties van elkaar zijn.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:10 schreef Dven het volgende:
[..]
De Oekraine
Tevens is het westen stukken meer waard voor China dan dat Rusland is.
Die is wel grappig ja.....met vlak erboven de volledige passagierslijst.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:07 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Geen persoonsgegeven, je blurt maar
Geen idee..quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:11 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Zijn die twee treinen dan aan elkaar gekoppeld?
De kamer is boos dat ze dat juist niet doenquote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:11 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
China zal Rusland niet heel graag willen helpen. Maar het is niet verstandig om met economische sancties te dreigen als het onderzoek nog niet afgerond is. Teleurstellend dat Rutte en Timmermans toch heethoofden blijken te zijn. Laat de Amerikanen maar eerst hun bewijzen zien en daarna kunnen we bekijken of er sancties getroffen moeten worden.
Neen, China heeft niets met politiek en al zeker niet op de manier zoals de VS dat in zijn hoofd heeft. daarbij haat China Japan. Japan een bondgenoot van de VS. Je onderschat het probleemquote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:10 schreef Dven het volgende:
[..]
De Oekraine
Tevens is het westen stukken meer waard voor China dan dat Rusland is.
Maar het was toch zo, er waren twee treinen. De eerste trein met +- 200 overschotten en een tweede trein werd ingereden. Spontaan liggen ze allemaal in één trein. Of heb ik het gewoon gemistquote:
Commentaar in feedback please... Dit is NWSquote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:11 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Die is wel grappig ja.....met vlak erboven de volledige passagierslijst.
Ik heb het ook gemist.. of er is niet over bericht...quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:12 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Maar het was toch zo, er waren twee treinen. De eerste trein met +- 200 overschotten en een tweede trein werd ingereden. Spontaan liggen ze allemaal in één trein. Of heb ik het gewoon gemist.
Ja en? Wat heeft dat met mijn reactie te maken?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:07 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Op donderdag 17 juli 2014 18:29 schreef yvonne het volgende: Geen persoonsgegeven, je blurt maar Geen foto's van lijken Commentaar in feedback.
Ik vind dat Rutte en Timmermans juist behoorlijk kalm reageren. De toespraak van Timmermans in de veiligheidsraad was emotioneel en pittig, maar zelfs toen heeft ie niemand aangewezen.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:11 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
China zal Rusland niet heel graag willen helpen. Maar het is niet verstandig om met economische sancties te dreigen als het onderzoek nog niet afgerond is. Teleurstellend dat Rutte en Timmermans toch heethoofden blijken te zijn. Laat de Amerikanen maar eerst hun bewijzen laten zien en daarna kunnen we bekijken of er sancties getroffen moeten worden. Handelsland Nederland dat met ecnomische sancties dreigt is niet prettig.
We zullen het beste er dan maar van hopen.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:13 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Ik heb het ook gemist.. of er is niet over bericht...
Die lijst is met expliciete toestemming van Yvonne in de OP geplaatst. Voor de rest geldt de waarschuwing nog steeds.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:11 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Die is wel grappig ja.....met vlak erboven de volledige passagierslijst.
Dus tochquote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:11 schreef MrTorture het volgende:
[..]
De Hercules is van ons, voor de forensisch experts. Australië heeft een C-17 Globemaster gestuurd voor het transport van de lichamen.
Ik heb beide mannen met bewondering aangehoordquote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:14 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik vind dat Rutte en Timmermans juist behoorlijk kalm reageren. De toespraak van Timmermans in de veiligheidsraad was emotioneel en pittig, maar zelfs toen heeft ie niemand aangewezen.
of de wagons zijn gekoppeld he slimmerdquote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:12 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Maar het was toch zo, er waren twee treinen. De eerste trein met +- 200 overschotten en een tweede trein werd ingereden. Spontaan liggen ze allemaal in één trein. Of heb ik het gewoon gemist.
volgens mij hebben ze langer gewacht.. (iedereen zeiken).. en alles in deze wagons gelegdquote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:13 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Ik heb het ook gemist.. of er is niet over bericht...
Het zijn wel landen die samen een andere reservemunt willen.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:11 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
IDD dat snap ik ook niet. Iedereen doet maar of china en rusland zulke goede matties van elkaar zijn.
Heb jij daar iets over gehoord/gelezen dan?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:14 schreef homme7 het volgende:
[..]
of de wagons zijn gekoppeld he slimmerd
je kunt wagons ook koppelen eh en dan is het een trein . gek hequote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:13 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Ik heb het ook gemist.. of er is niet over bericht...
Alsof China niet beseft dat zij het volgende doelwit van sancties kunnen zijn. China is haar militaire macht in de pacific aan het opbouwen, heeft een hoop conflicten met geclaimde gebieden, het is in hun belang om sancties te laten mislukken. Als Rusland onder druk toegeeft, dan staat ze in de Amerikaanse senaat meteen te roepen om sancties wegens elke dissident in China.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:10 schreef Dven het volgende:
[..]
De Oekraine
Tevens is het westen stukken meer waard voor China dan dat Rusland is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |