DOEN.quote:Op maandag 21 juli 2014 16:35 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Wil ik steeds proberen maar ben bang dat ik het niet lust.
True.quote:Op maandag 21 juli 2014 16:37 schreef Che_ het volgende:
[..]
Good luck. Jeugd van tegenwoordig kan niet koken, mannen al helemaal niet
Inderdaadquote:Op maandag 21 juli 2014 16:30 schreef TheMagnificent het volgende:
Je kunt ook van die Amerikaanse pannenkoeken nemen natuurlijk. Die hoef je niet te vouwen. Op elkaar stapelen en iets zoets overheen gieten of tussen de lagen smeren (Nutella?) en een klontje roomboter op laten smelten...![]()
![]()
Ja voor jjulliequote:Op maandag 21 juli 2014 16:36 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Huh.
Is echt te makkelijk voor woorden. Ik snap niet wat er mis kan gaan?
At laatst bj met dat erin.quote:Op maandag 21 juli 2014 16:37 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
De dag dat ik weer vast voedsel kan eten ga ik het proberen.
Met een kok, Che.quote:Op maandag 21 juli 2014 16:37 schreef Che_ het volgende:
[..]
Good luck. Jeugd van tegenwoordig kan niet koken, mannen al helemaal niet
Oh my... Warme köybrood met roomboter gemaakt in köy...quote:Op maandag 21 juli 2014 16:38 schreef Stimorol- het volgende:
Weyo ineens zin in roomboter uit koy. omnomnom.
Als iemand mij een ijsje kan voorschotelen met toblerone erin, dan kus ik de handen van diegene.quote:
Het smaakte naar water. En ik had er volgens mij te veel melk ingedaan. Bakken lukte ook niet echt.quote:Op maandag 21 juli 2014 16:39 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Maar wat ging er mis dan, probeer eens uit te leggen.
Die smaak... Ik heb tot vorig jaar niet geweten dat roomboter zo verrukkelijk was. Gisteren geroosterde pide gegeten met honing van het dorp. OMG. Hemels.quote:Op maandag 21 juli 2014 16:40 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Oh my... Köybrood met roomboter gemaakt in köy...
Mijn heulemaal zelf gemaakte Mac n Chees vond gretig aftrek.quote:Op maandag 21 juli 2014 16:37 schreef Che_ het volgende:
[..]
Good luck. Jeugd van tegenwoordig kan niet koken, mannen al helemaal niet
Dit lijkt me wel een recept voor jou:quote:Op maandag 21 juli 2014 16:42 schreef Blocko het volgende:
[..]
Mijn heulemaal zelf gemaakte Mac n Chees vond gretig aftrek.
Gewoon makkelijke shit maken. Boter>bloem>melk + kaas + pasta in een ovenschaal en in de oven.
quote:Op maandag 21 juli 2014 16:43 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Dit lijkt me wel een recept voor jou:
ingrediënten
2 tot 4 eetlepels kruidenmengsel, marinade of pasta naar keuze
4 biefstukken, elk 250 g tot 300 g en 2 cm dik; bijvoorbeeld lendestuk, kogelbiefstuk of haasbiefstuk, of 1,2 kg kogelbiefstuk van 3 cm dik aan een stuk
extra vergine olijfolie voor het besprenkelen
een bosje verse peterselie, kervel of basilicum
bereiden
Wrijf of besmeer je gekozen smaakgever over beide kanten van het vlees uit. Doe dit bij voorkeur 10 tot 20 minuten voor je begint met het barbecueën.
Wikkel het vlees in met olie ingevette aluminiumfolie en vouw de folie goed dicht. Neem de biefstukken zo mee naar de barbecue. Neem extra aluminiumfolie mee.
Bereid de barbecue voor. De houtskool moet met een laagje grijs-witte as bedekt zijn. Zet het rooster er 3 tot 4 cm boven.
Neem de biefstukken uit de folie en leg ze met een tang op het rooster. Rooster ze 2 minuten, of tot ze dichtgeschroeid zijn en lekker ruiken. Rooster de andere kant van de biefstukken ook 2 minuten. Leg de grote biefstuk op het rooster en schroei hem in 3-4 minuten per kant dicht.
Schuif de biefstukken weg van de grote hitte naar de rand. Dek ze af met schone aluminiumfolie en laat ze 2 minuten rusten.
Serveer de biefstukken besprenkeld met olijfolie en bestrooid met zout en peper. Snipper wat verse kruiden en strooi ze over het vlees.
Koude aardappelsalade en gemengde slablaadjes zijn heerlijke bijgerechten. Een robuuste rode wijn is onmisbaar.
tips
Barbecues en biefstuk zijn voor elkaar gemaakt. De truc is het vlees nauwelijks te roosteren: schroei de buitenkant tot die net gekarameliseerd is zodat de binnenkant sappig, rosé (of zelfs bleu) en heerlijk mals blijft. Rooster een biefstuk per persoon. Koop anders een hele grote, dikke biefstuk en snijd die na het barbecueën in plakken. Kruidenmengsels, marinades en pastas zorgen voor lekkere smaken. Gebruik deze smaakmiddelen net voor of niet langer dan een uur voor het roosteren. Koop het beste vlees dat je je kunt veroorloven. Kies goed gerijpt vlees van een goede slager.
Ja, sowieso honing en kaymak op Turks brood in Turkije... Dayum!quote:Op maandag 21 juli 2014 16:42 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Die smaak... Ik heb tot vorig jaar niet geweten dat roomboter zo verrukkelijk was. Gisteren geroosterde pide gegeten met honing van het dorp. OMG. Hemels.
Wanneer je iets voor het eerst maakt kun je beter een recept helemaal opvolgen. Later kun je dingen zelf gaan aanpassen naar smaak.quote:Op maandag 21 juli 2014 16:41 schreef Che_ het volgende:
[..]
Het smaakte naar water. En ik had er volgens mij te veel melk ingedaan. Bakken lukte ook niet echt.
Ga naar de supermarkt dan alalaquote:Op maandag 21 juli 2014 16:41 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Als iemand mij een ijsje kan voorschotelen met toblerone erin, dan kus ik de handen van diegene.
Nog 5 weken................ Zal n foto maken en postenquote:Op maandag 21 juli 2014 16:43 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Ja, sowieso honing en kaymak op Turks brood in Turkije... Dayum!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |