Ik erger me er alleen nu al aan dat Gemma wéér een seizoen lang iedereen kan blijven bespelen en ermee kan en wil leven.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 14:03 schreef Jivis het volgende:
Mij lijkt eigenlijk ook de dramatische conclusie dat Jax zijn moeder omlegt.
Zo'n eind zou me nog niet eens verbazen eigenlijk. Alles voor de club bij Gemma.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 14:28 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ik erger me er alleen nu al aan dat Gemma wéér een seizoen lang iedereen kan blijven bespelen en ermee kan en wil leven.
Ik zie zelfs nog wel een einde waarin Gemma overleeft, Jax dood is, en Abel aan tafel zit. Soort van cirkel.. Maar laten we nog maar niet te vroeg te hard van stapel lopen..
Ja, na een paar uur is de torrent al te vinden.quote:Op maandag 8 september 2014 18:50 schreef koenes het volgende:
Maar hoe gaan jullie het trouwens kijken? Want kan je het de volgende dag al via torrents downloaden?
Ook met al met Engelse ondertitels? Want het gaat me soms net iets te snelquote:Op maandag 8 september 2014 18:52 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
Ja, na een paar uur is de torrent al te vinden.
Woensdag overdag eerst werken en daarna pas SOA kijken.
subscene is wel heel snel met ondertitels aanleveren in het Engels, dan zijn ze alleen niet altijd even correct.quote:Op maandag 8 september 2014 20:43 schreef koenes het volgende:
[..]
Ook met al met Engelse ondertitels? Want het gaat me soms net iets te snel
Niet waar, want in GTST ging iemand met kanker wel doodquote:
Ik heb net even snel dat verhaaltje van Variety gelezen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 11:04 schreef Jivis het volgende:
De critici zijn niet heel enthousiast over het nieuwe seizoen.
Ik geloof wel dat critici altijd meerdere afleveringen te zien krijgen, maar opzich heb je gelijk ja. Hoewel ik ook hele sterke season premieres van SoA gezien heb.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:22 schreef StefanW het volgende:
[..]
Ik heb net even snel dat verhaaltje van Variety gelezen.
Volgens mij heeft hij nog niets meer gezien van S7 dan de trailers.
Sowieso is dit een serie die je pas kunt beoordelen op een volledig seizoen. Er wordt op- en doorgebouwd gedurende het seizoen. Dat kun je niet beoordelen op één enkele aflevering.
Ik weet dat dat vaak gebeurt, ik betwijfel alleen of dat hier ook het geval is (iig bij deze specifieke meneer).quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:25 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ik geloof wel dat critici altijd meerdere afleveringen te zien krijgen, maar opzich heb je gelijk ja. Hoewel ik ook hele sterke season premieres van SoA gezien heb.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 16% gewijzigd door The_Playmaker op 10-09-2014 06:23:24 ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |