Lichaamsdelen lagen verspreid over 15km las ik. Dat is toch wel een aardig teken dat dat vliegtuig in de lucht voledig uit elkaar is geklapt.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:48 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
En dan nog denk ik dat al die inzittenden niet in één slag dood zijn gegaan.
Kortzichtig kwam eigenlijk alleen maar bij mij op :pquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:01 schreef LelijKnap het volgende:
Recalcitrant
Misantropisch
Cynisch
Eenzaam
Hier wat woorden voor je die bij mij opkwamen na het lezen van deze OP.
Nou HEHE danku. Ben ik toch niet de enigequote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:56 schreef MAHL het volgende:
Ach, als het 50 Belgen waren geweest haalden we allemaal onze schouders op. Dus ons kuikentje heeft eigenlijk best wel een punt.
knap dat je dat weet manquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:56 schreef MAHL het volgende:
Ach, als het 50 Belgen waren geweest haalden we allemaal onze schouders op. Dus ons kuikentje heeft eigenlijk best wel een punt.
quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:08 schreef mtchel112 het volgende:
Je ligt ook de hele dag aan mij te denken, dan is er geen ruimte voor vliegtuigrampem
Eerder irritatie dan angst.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:04 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Instinct. Zelfde reden waarom bepaalde toonhoogten (babygekrijs/gehuil) ons angst doen ervaren.
Het begint steeds minder te lijken op een ongeluk. Daarom sla je compleet de plank mis met jouw vergelijkingquote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:15 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Elke dag sterven ook 3500 mensen in auto ongelukken in de wereld (volgens WHO).
Maar blijkbaar zijn vliegtuig ongelukken ernstiger omdat de mensen tegelijk sterven.
Doe normaal man. Op een gegeven moment word je gewoon 'numb' voor dit soort gebeurtenissen, same here. Vind dan de toedracht en schuldvraag veel interessanter. Niets mis mee.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:05 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik heb goed geslapen maar er zijn ook mensen die dit moeilijk van zich af kunnen zetten en (teveel) meeleven zeker omdat er zoveel nederlanders bij betrokken zijn. Dat jou het allemaal niets doet zegt genoeg over jouw leeg, kortzichtig en egoistisch leventje misschien?
Het gaat toch om het feit dat onschuldige mensen willekeurig sterven, ook al is dat vliegtuig bewust neergeknald, dan is dat niet relevant aan het feit dat het zielig is voor de mensen en die kinderpaspoortjesquote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:16 schreef pl4kkie het volgende:
Het begint steeds minder te lijken op een ongeluk. Daarom sla je compleet de plank mis met jouw vergelijking
Dat weet je niet, misschien zouden ze wel omkomen bij een wandeltocht in de jungle in 2021, terwijl die 40 jarige die er ook in zat 102 zou worden....quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:29 schreef Deetch het volgende:
Alleen met kinderen heb ik wel meer moeite omdat die nog een heel blij leven voor zich hadden.
Wie bepaalt wat normaal is en wat heeft D66 er nou mee te maken? Meende wel dat ik las dat iemand van D66 in het vliegtuig zou kunnen zitten? Gevoelloos ben ik gelukkig nog niet als ik verschrikkelijke dingen uit het nieuws zie maar het één leg je sneller naast je neer dan het ander bovendien vind ik het alleen maar logisch dat mensen daar meer moeite mee hebben als Nederland erbij betrokken is. Dat jij daar geen last van hebt is natuurlijk fijn voor je.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:16 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Doe normaal man. Op een gegeven moment word je gewoon 'numb' voor dit soort gebeurtenissen, same here.
Vind dan de toedracht en schuldvraag veel interessanter. Niets mis mee.
Misschien wat minder vaak op D66 fora zitten en jezelf wat meer openstellen aan de realiteit, op liveleak.com ofzo.
Je kan gerust alle woorden gebruiken die je wilt.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:26 schreef piekartz87 het volgende:
zijn nog enkele woorden die bij mij naar boven schieten
Lolquote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:28 schreef gewoonmeppen het volgende:
Het nieuwtje is er al weer vanaf
Na al die jaren internet raak je ook behoorlijk afgestompt, mij boeit het ook totaal niet.
Oekraïne, Gaza, vliegtuigramp
Morgen 32 graden en onweer aan het eind van de dag, als ik naar Electronic Family ga.
Dat is pas erg
Klopt, maar gemiddeld genomen ligt het toch andersom.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:23 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Dat weet je niet, misschien zouden ze wel omkomen bij een wandeltocht in de jungle in 2021, terwijl die 40 jarige die er ook in zat 102 zou worden....
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |