De zon komt al om half 4 op?quote:
Ik heb je nooit zo genoemd... Onderbuikende idioot? Ik kan nu geen specifieke posts tevoorschijn halen, maar bijvoorbeeld in dat gesprek over spijswetten bleef je wel volharden dat je het een achterlijke gedachte vindt dat deze in deze tijd nog steeds gelden, ondanks uitleg van meerdere mensen dat het verbod door moslims simpelweg wordt opgevolgd omdat het door God voorgeschreven is en niet wordt beargumenteerd met gezondheidsredenen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Jij hebt ook ogen en verstand? Prima, laat me die laakbare posts van mij maar eens zien dan..
Echt waar, dit soort beschuldigingen zijn te bizar voor woorden hoor.. Ik weet niet wat voor kronkel jullie in je hoofd hebben, maar ik ben verre van een onderbuikende moslimhater (of onderbuikende wat dan ook). Ja, ik vind de spijswetten (van zowel de joden als de moslims) achterhaald. Maar daar zou je toch gewoon van mening over moeten kunnen verschillen lijkt me? Voor mij is het een "wetenschappelijke" discussie, voor moslims kan dat gevoeliger liggen. Prima. Maar omdat ik iets ter discussie stel ben ik nog geen onderbuikende idioot he?
Het wordt door zowel moslims en joden opgevolgd. Snap ik ook wel: lange traditie en staat in het geschrift. Mijn punt is echter (en ja, dat geldt ook voor christenen met hun achterlijke condoomverbod) dat het uitermate zinnig en verstandig was in de tijden toen de Geschriften geschreven werden (dus dikke duim omhoog voor de "schrijver"), maar nu niet meer. Nogmaals ": wetenschappelijke" discussie ipv "theologische".quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:29 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Ik heb je nooit zo genoemd... Onderbuikende idioot? Ik kan nu geen specifieke posts tevoorschijn halen, maar bijvoorbeeld in dat gesprek over spijswetten bleef je wel volharden dat je het een achterlijke gedachte vindt dat deze in deze tijd nog steeds gelden, ondanks uitleg van meerdere mensen dat het verbod door moslims simpelweg wordt opgevolgd omdat het door God voorgeschreven is en niet wordt beargumenteerd met gezondheidsredenen.
Op vrijdag 18 juli 2014 02:29 schreef TheMagnificent het volgende:
Eigenlijk weinig tot niet meer. Merk ook dat het mij steeds minder doetquote:
Ok, dankquote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:30 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Eerste horizontale verschijnselen van de zon.
Ik wel en het komt allemaal door die kk Israel als provocateur.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:39 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Eigenlijk weinig tot niet meer. Merk ook dat het mij steeds minder doet![]()
Gaat toch nooit stoppen daar. Zodra er een bestand is is het weer aftellen naar de volgende escalatie.
Het is vreselijkquote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:39 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Eigenlijk weinig tot niet meer. Merk ook dat het mij steeds minder doet![]()
Gaat toch nooit stoppen daar. Zodra er een bestand is is het weer aftellen naar de volgende escalatie.
Achja, ze doen wat ze denken dat het beste voor hen is. Palestijnen idemdito. En vooral onschuldigen en zwakkere lijden ten koste van politieke spelletjes en liggen in de vuurlinie. Same story everywhere.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:40 schreef wickedmen het volgende:
Ik wel en het komt allemaal door die kk Israel als provocateur.
Er zijn meer partijen en ze zijn allemaal niet zo tof. Maar ik persoonlijk ben wel uitermate tegen het beleid van de regering van Israël. En ik heb er nog familie wonen ook..quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:40 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Ik wel en het komt allemaal door die kk Israel als provocateur.
Dat is echt hartverscheurendquote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:44 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Achja, ze doen wat ze denken dat het beste voor hen is. Palestijnen idemdito. En vooral onschuldigen en zwakkere lijden ten koste van politieke spelletjes en liggen in de vuurlinie. Same story everywhere.
quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:44 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Achja, ze doen wat ze denken dat het beste voor hen is. Palestijnen idemdito. En vooral onschuldigen en zwakkere lijden ten koste van politieke spelletjes en liggen in de vuurlinie. Same story everywhere.
Dus telkens onschuldige (kinderen) afslachten is niet zo tof?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:45 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Er zijn meer partijen en ze zijn allemaal niet zo tof. Maar ik persoonlijk ben wel uitermate tegen het beleid van de regering van Israël. En ik heb er nog familie wonen ook..
Merk ik ook bij mezelf, ja. Een dag zonder bloedvergieten, tranen, sektarisme en polarisatie zou een noviteit zijn in de islamitische wereld (van Libië tot in Oeigoerië en Myanmar). Uiteindelijk is er in sommige gevallen geen wil en in de meeste gevallen geen macht om iets aan deze problemen te doen. Israël vervloeken op Facebook is ook vrij doelloos, dus omdat je zelf ook niet bij machte bent om ergens werkelijk iets aan te kunnen doen, verschuift het nieuws naar een tweede plek en ga je door met je eigen leven.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:39 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Eigenlijk weinig tot niet meer. Merk ook dat het mij steeds minder doet![]()
Gaat toch nooit stoppen daar. Zodra er een bestand is is het weer aftellen naar de volgende escalatie.
200 doden op 1 is bizar. En walgelijk etc. De muur is walgelijk, het negeren van VN-resoluties is walgelijk.Havens onklaar maken is walgelijk.Kassen onklaar maken is walgelijk. Boomgarden omzagen en huizen inpikken is walgelijk.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:47 schreef wickedmen het volgende:
[..]
[..]
Dus telkens onschuldige (kinderen) afslachten is niet zo tof?
Ik haat die gasten nu zo erg he, ben die gasten en dan heb ik het alleen over de schuldigen zo fucking beu.
Heb nog nooit zo erg mensen gehaat.
Ik word nog steeds pissigquote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:52 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Merk ik ook bij mezelf, ja. Een dag zonder bloedvergieten, tranen, sektarisme en polarisatie zou een noviteit zijn in de islamitische wereld (van Libië tot in Oeigoerië en Myanmar). Uiteindelijk is er in sommige gevallen geen wil en in de meeste gevallen geen macht om iets aan deze problemen te doen. Israël vervloeken op Facebook is ook vrij doelloos, dus omdat je zelf ook niet bij machte bent om ergens werkelijk iets aan te kunnen doen, verschuift het nieuws naar een tweede plek en ga je door met je eigen leven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |