Aah fakka G, je bent niet helemaal barkie man da was een fattoe. Maar alles kits verder?quote:Op maandag 21 juli 2014 23:36 schreef wickedmen het volgende:
[..]
ZIE JE ME BOEIEN? KOM DAN VECHTEN BOLLE!
Ja man met jou?quote:Op woensdag 23 juli 2014 12:38 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Aah fakka G, je bent niet helemaal barkie man da was een fattoe. Maar alles kits verder?
Ja wel redelijk beetje last van de slappe lach.quote:
Door mij?quote:Op woensdag 23 juli 2014 12:43 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Ja wel redelijk beetje last van de slappe lach.
Oja, dus ik die alles 24/7 ervaar lult maar wat in de rondte omdat jullie door een foto kunnen beoordelen of ik de waarheid spreek of niet. Hoevaak moet ik hier nog zeggen dat fotos geen graadmeter zijn van me rl aangezicht waar wat i kzei weldegelijk van toepassing is. Maarja, de discussie loopt al lang spaak, omdat mensen me niet geloven. Verder neem ik de tips van jullie graag aan hoor, maar als je de kans niet krijgt om te praten..quote:Op woensdag 23 juli 2014 13:57 schreef Subpoena het volgende:
Je maakt ze niet geil hoor, wees gerust. Ik doe dan andere dingen hoor dan aan mijn haar te prutsen .Dat ze geen verder contact meer willen met jou komt misschien omdat je te opdringerig bent. Ik zou ook weglopen als een vreemde mij opeens bij mijn heupen vastneemt. Je bent ook niet te knap hoor, ik denk dat het ook aan iets anders ligt. Goede looks kunnen veel doen, maar ook niet alles. De mensen die mij aanspreken kunnen een gesprekje krijgen, maar als ik niets van interesse heb blijf het er ook bij. Tja, en dan kan uiterlijk en een vlotte babbel dan ook niets aan veranderen.
Maar van jezelf al zeggen dat je TE knap bent... Dat zegt al veel over hoe je zult overkomen naar anderen toe. En een foto kan misschien een ander beeld geven zoals je bent, maar het zal geen wereld van verschil maken in mijn ogen hoor.quote:Op donderdag 24 juli 2014 11:54 schreef bechirti het volgende:
[..]
Oja, dus ik die alles 24/7 ervaar lult maar wat in de rondte omdat jullie door een foto kunnen beoordelen of ik de waarheid spreek of niet. Hoevaak moet ik hier nog zeggen dat fotos geen graadmeter zijn van me rl aangezicht waar wat i kzei weldegelijk van toepassing is. Maarja, de discussie loopt al lang spaak, omdat mensen me niet geloven. Verder neem ik de tips van jullie graag aan hoor, maar als je de kans niet krijgt om te praten..
quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:33 schreef RockNijntje het volgende:
Ik weet dat het een mening is, maar je bent echt niet (te) knap. Vooral die foto met puisten/wonden op je gezicht is nou niet echt appetijtelijk.
aa nog eentje die op me fotos van fb checkt. Zijn allemaal oerlelijke en onscherpe fotos die nogmaals niks met rl te maken hebben. Mensen herkennen me geen eens vaak. En het hameren hierop heeft niks met narcisme te maken alleen op het werven van meer goede tips ipv 'je bent niet te knap reacties' want ik mag dan wel sociaal niet in orde zijn. Me op is op 100procent waarheid gebaseerd.quote:Op donderdag 24 juli 2014 17:13 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je bent niet te knap. Denk dat je OP een tikkeltje overdreven is. Narcistisch zelfs.
Andere mogelijkheid is dat je die persoon op FB in een slecht daglicht probeert te zetten en het zelf dus niet bent. Maar daar gaan we niet van uit.
Zit wat in.Alleen hoe ontkom je aan die indruk... ze zijn vaak sneller weg dan je je kan bewijzen.quote:Op donderdag 24 juli 2014 18:46 schreef Wilgekatje het volgende:
Het eerste wat ik dacht toen ik je topic las was 'bah, wat een engerd, dat die bestaan' (of 'goede grap als het een troll is').
Het engste is dat je zelf niet doorhebt hoe het niveau van je posts overkomt. Gebrek aan verstandelijke vermogens/een licht verstandelijke beperking gaat bij veel vrouwen nu eenmaal in de categorie 'eng' en er zijn zoveel mannen die wel iets leuks met je willen doen dat je het je als vrouw kunt permitteren om van de gehele categorie 'eng' direct weg te rennen.
Hier ben ik het mee eens.quote:Op maandag 21 juli 2014 22:59 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Wat een bullshit.
Genoeg knappe mannen die 30 zijn en nog steeds maagd. Ligt gewoon aan hun sociaal vermogen wat de seksuele aantrekkelijkheid zo danig afremt dat het nooit tot de moment supreme komt.
Je zelfbeeld kan best niet overeenkomen met de realiteit. Ook dat je aangeeft dat je in het echt er zo anders uitziet dan al je foto's geeft aanleiding om dat te denken. De foto's zijn verder niet 'onscherp' allemaal. Misschien krijg je wel geen tips wat dat betreft omdat mensen het idee hebben dat je je beter kan richten op iets wat voor hen realistischer lijkt. Ook al is er natuurlijk altijd de kans dat wat je stelt ook in het echt zo is. Maar dan je wel een uitzondering en mankeert er dusdanig veel aan je dat het niet te compenseren valt met welk uiterlijk dan ook (gezien je jezelf ontzettend knap vindt en dat als uitgangspunt te nemen in de realiteit)quote:Op vrijdag 25 juli 2014 12:50 schreef bechirti het volgende:
[..]
aa nog eentje die op me fotos van fb checkt. Zijn allemaal oerlelijke en onscherpe fotos die nogmaals niks met rl te maken hebben. Mensen herkennen me geen eens vaak. En het hameren hierop heeft niks met narcisme te maken alleen op het werven van meer goede tips ipv 'je bent niet te knap reacties' want ik mag dan wel sociaal niet in orde zijn. Me op is op 100procent waarheid gebaseerd.
Eens. Je zelfbeeld van hoe mensen naar je kijken is soms moeilijk te zien. Maar je denkt na 4 jaar ervaringen,blikken en reacties van tienduizenden meisjes enzo dat ik lulkoek sta te verkopen? En ja, er mankeert nogal wat aan mijn omgang met dames, maar de standaardtips die blijken niet te helpen. Dan ga ik het ergens anders zoeken, en ik ben ervan overtuigd dat het hieraan(zie op ) ligt. Dit doorbreken en de confort zone proberen in te gaan is zeer moeilijk voor mij aangezien vrouwen(zoals aangegeven misschien door onzekerheid) zich nooit op hun gemak voelen bij mij. Soms heb ik gewoon het gevoel dat ik gelijk toe moet slaan, maar dat heet vaak aanranding.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:27 schreef spelletjesman het volgende:
[..]
Je zelfbeeld kan best niet overeenkomen met de realiteit. Ook dat je aangeeft dat je in het echt er zo anders uitziet dan al je foto's geeft aanleiding om dat te denken. De foto's zijn verder niet 'onscherp' allemaal. Misschien krijg je wel geen tips wat dat betreft omdat mensen het idee hebben dat je je beter kan richten op iets wat voor hen realistischer lijkt. Ook al is er natuurlijk altijd de kans dat wat je stelt ook in het echt zo is. Maar dan je wel een uitzondering en mankeert er dusdanig veel aan je dat het niet te compenseren valt met welk uiterlijk dan ook (gezien je jezelf ontzettend knap vindt en dat als uitgangspunt te nemen in de realiteit)
Nou ja kijk, ik ben vrij neutraal voor mijn gevoel en bij mij komt als eerste op dat 'als je weet dat je wat 'speciaal' bent zeg maar dat je ook kan aannemen dat je idee van jezelf wat dat betreft ook een grotere kans heeft om niet te kloppen. Afgezien van dat je best knap kan zijn wat mij betreft. Maar de mate daarin heb je grotere kans om dat anders te zien dan het is omdat je al erkent dat je op bepaalde gebieden wat anders bent (die misschien meer opvallen). Of althans, dit zou ook op die manier zo kunnen opvallen (dat meiden eigenlijk stellen dat je niet zo knap bent als je denkt) maar dat je dat niet op die manier zo interpreteert omdat je al andere zaken hebt om daarvoor 'verantwoordelijk' te houden..quote:Op vrijdag 25 juli 2014 18:23 schreef bechirti het volgende:
[..]
Eens. Je zelfbeeld van hoe mensen naar je kijken is soms moeilijk te zien. Maar je denkt na 4 jaar ervaringen,blikken en reacties van tienduizenden meisjes enzo dat ik lulkoek sta te verkopen? En ja, er mankeert nogal wat aan mijn omgang met dames, maar de standaardtips die blijken niet te helpen. Dan ga ik het ergens anders zoeken, en ik ben ervan overtuigd dat het hieraan(zie op ) ligt. Dit doorbreken en de confort zone proberen in te gaan is zeer moeilijk voor mij aangezien vrouwen(zoals aangegeven misschien door onzekerheid) zich nooit op hun gemak voelen bij mij. Soms heb ik gewoon het gevoel dat ik gelijk toe moet slaan, maar dat heet vaak aanranding.
Klopt. Ik ben ook bezig om mijn obsessie weg te krijgen en langzaam hoe ik overkom te verbeteren. Maar een obsessie is moeilijk weg te krijgen als je er constant mee geconfronteerd wordt.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 18:28 schreef spelletjesman het volgende:
[..]
Nou ja kijk, ik ben vrij neutraal voor mijn gevoel en bij mij komt als eerste op dat 'als je weet dat je wat 'speciaal' bent zeg maar dat je ook kan aannemen dat je idee van jezelf wat dat betreft ook een grotere kans heeft om niet te kloppen. Afgezien van dat je best knap kan zijn wat mij betreft. Maar de mate daarin heb je grotere kans om dat anders te zien dan het is omdat je al erkent dat je op bepaalde gebieden wat anders bent (die misschien meer opvallen). Of althans, dit zou ook op die manier zo kunnen opvallen (dat meiden eigenlijk stellen dat je niet zo knap bent als je denkt) maar dat je dat niet op die manier zo interpreteert omdat je al andere zaken hebt om daarvoor 'verantwoordelijk' te houden..
Het is sowieso zinloos om te stellen dat je te knap bent want als dat echt het probleem is kan je net zo goed een glasscherf pakken en je gezicht een beetje verminken om maar iets te noemen. Maar dat wil je zelf niet en je weet ook dat dat niet de oplossing is. Dus het ligt aan iets anders en daarop moet je je dan richten zonder steeds terug te vallen erop dat het echt is dat je te knap bent... aangezien dat uiteindelijk niks zal helpen want dat is niet op een normale manier te verhelpen ook al zou het echt zo zijn...
zijn jullie toevallig broertjes?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |