Dat het gepost wordt maakt het nog niet waar.quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:03 schreef Grifte het volgende:
[..]
Er is toch net gepost dat zij hier weinig over mogen berichten, omdat dat een voorrecht is van de NPO.
Als ik Russisch kon jaquote:Op donderdag 17 juli 2014 20:04 schreef Leafeon672 het volgende:
Kijk gewoon CNN + de Russische stream
Ja ja nu weet ik het welquote:Op donderdag 17 juli 2014 20:05 schreef CookieSlikker het volgende:
[..]
Ze mogen meer dan je denkt.
Toen turki voor de polderbaan lag, waren ze ook 8 uur lang live.
Waar?quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:04 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
nu luister ik militair kanaal en hoor codetaal. en nu?
Telefoon en CNN?quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:04 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Mens zeik niet en zet CNN/BBC op.
En wie zegt dat bij de NOS?quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:05 schreef Yaaar het volgende:
NOS nu: overduidelijk dat er waarschijnlijk áls het door Rusland komt, het niet aan het licht gaat komen.
Daarnaast heeft NL een heel behoorlijk leger. De commando's van NL horen bij de betere op de wereld.quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:04 schreef Raptor1985 het volgende:
[..]
de Navo. Het maakt geen reet verschil dat het toevallig een toestel was die uit Nederland vertrok wat dat betreft.
Dit inderdaad. Dit is niet in Nederland gebeurd, dus therefore... mogen ze slechts kort berichtgevenquote:Op donderdag 17 juli 2014 20:05 schreef Roceco het volgende:
[..]
Nog één keer en dan kap ik... Alleen NOS mag uitzenden bij rampen (buiten standaardjournaals), TENZIJ deze direct gevaar voor Nederland opleveren!
quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:05 schreef Roceco het volgende:
[..]
Nog één keer en dan kap ik... Alleen NOS mag uitzenden bij rampen (buiten standaardjournaals), TENZIJ deze direct gevaar voor Nederland opleveren!
Lijkt het mij beter om de eerste ''''''onderzoeken''''''' af te wachten.quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:05 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Nee, dan gaan ze de minister vragen om snel onderzoek te doen en blablabla en strenge woorden naar wie dan ook en blablabla. Kijk ons eens lekker interessant doen met zijn allen.
Op het moment dat er inderdaad Amerikanen aan boord bleken te zijn, lijkt me dat wel meevallen.quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:05 schreef Yaaar het volgende:
NOS nu: overduidelijk dat er waarschijnlijk áls het door Rusland komt, het niet aan het licht gaat komen.
Had de NAVO niet een regel dat wanneer Rusland een van ons aanvalt dat ze ons allemaal aanvalt. Artikel 5?quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:04 schreef Raptor1985 het volgende:
[..]
de Navo. Het maakt geen reet verschil dat het toevallig een toestel was die uit Nederland vertrok wat dat betreft.
Voor nieuws kun je van alles kijken, maar RTL, SBS, NOS en CNN staan in elk lijstje wel zo'n beetje onderaan.quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:04 schreef quirina het volgende:
RTL net zo'n campingzender als SBS . Voor nieuws moet je NOS kijken of CNN.
Klopt. Maar dit is een zaak voor de Navo.quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:06 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Daarnaast heeft NL een heel behoorlijk leger. De commando's van NL horen bij de betere op de wereld.
Anders krijgen ze een boete?quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Dit is niet in Nederland gebeurd, dus therefore... mogen ze slechts kort berichtgeven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |