Gast.. Hoeveel mensen hebben nou een huis van 2,5 miljoenquote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:29 schreef RaymondK het volgende:
is idd. onzin. Als je een huis hebt van 2,5 miljoen dan is 20k een scheintje idd. Dan moet het veel meer zijn ja. Onzin dus idd![]()
![]()
Ja dit is dan ook geen argument he. Als je een huis hebt van 2.5 miljoen, ben je inderdaad diep gezonken als je 5k moet lenen.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:29 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Voor een verrot dak ben jij niet verzekerd.
Maar ga jij ff specifiek zitten zemelen over een dak als voorbeeld.![]()
Moet ik nog 1800 andere voorbeelden noemen die geld kunnen kosten?
je moet het verder zelf weten hoor, maar 5k is bijzonder mager. Zeker wanneer je inkomen plots kortstondig achteruitgaat door wat voor een reden dan ook.
is idd. onzin. Als je een huis hebt van 2,5 miljoen dan is 20k een scheintje idd. Dan moet het veel meer zijn ja. Onzin dus idd![]()
![]()
Die norm komt van mensen die er verstand van hebben, dus misschien is dat een betere richtlijn dan jouw belevingswereld op iedereen projecteren.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:32 schreef RaymondK het volgende:
[..]
ja, die kan gaan lenen voor een nieuwe wagen omdat ze de oude aan stront reden en geen centen voor nieuw hadden ja
Wat kan mij die norm schelen dan LOL Die is gebaseerd op alles lenen wat los en vast zit.
Helemaal als gezin is 5k idioot weinig
Nee, is een kwestie van eer. Ik vroeg er een paar maanden geleden om en sindsdien neemt 'ie de telefoon niet meer op. Maar 'ns een emailtje over sturen.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:29 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Fuck.. Ook niets over op papier staan?
Ben ik met je eens (dat dat gewoon hoort). Helaas is de gemiddelde mens niet zo te vertrouwen. Dus in het vervolg altijd even iets op papier zetten bij dat soort bedragen.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:35 schreef niels0 het volgende:
[..]
Nee, is een kwestie van eer. Ik vroeg er een paar maanden geleden om en sindsdien neemt 'ie de telefoon niet meer op. Maar 'ns een emailtje over sturen.
Kijk, het hoeft echt niet in 1 keer, mag ook in kleine brokjes. Maar helemaal niets aflossen is geen optie meer als 'ie zichzelf nog recht wil kunnen aankijken in de spiegel.
Ik heb ook wel 'ns een aanzienlijk bedrag van iemand geleend. Stond ook niets over op papier. Die gast was inmiddels ge-emigreerd, maar toen ik het geld had ben ik het hem komen brengen. da's gewoon fatsoen.
sorry, maar met 5k op de bank zou ik knap in m'n broek scheiten als ik ontslagen werd en maanden thuis moest gaan zitten op een uitkering.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:33 schreef remi1986 het volgende:
[..]
Ja dit is dan ook geen argument he. Als je een huis hebt van 2.5 miljoen, ben je inderdaad diep gezonken als je 5k moet lenen.
Ik heb er van geleerd. Goeie reminder trouwens dit topic. Vanmiddag maar 'ns een emailtje schrijven.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:36 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ben ik met je eens (dat dat gewoon hoort). Helaas is de gemiddelde mens niet zo te vertrouwen. Dus in het vervolg altijd even iets op papier zetten bij dat soort bedragen.
Dure les inderdaad.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:03 schreef Fopje het volgende:
2000 euro uitlenen zonder duidelijke afspraken
Dat je zo makkelijk over je heen laat lopen zeg.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:41 schreef niels0 het volgende:
[..]
Ik heb er van geleerd. Goeie reminder trouwens dit topic. Vanmiddag maar 'ns een emailtje schrijven.
Jammer genoeg is niet iedereen fatsoenlijk. Daarom geld lenen altijd op papier zetten inclusief betalingsregeling en aflooptermijnen.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:35 schreef niels0 het volgende:
[..]
Nee, is een kwestie van eer. Ik vroeg er een paar maanden geleden om en sindsdien neemt 'ie de telefoon niet meer op. Maar 'ns een emailtje over sturen.
Kijk, het hoeft echt niet in 1 keer, mag ook in kleine brokjes. Maar helemaal niets aflossen is geen optie meer als 'ie zichzelf nog recht wil kunnen aankijken in de spiegel.
Ik heb ook wel 'ns een aanzienlijk bedrag van iemand geleend. Stond ook niets over op papier. Die gast was inmiddels ge-emigreerd, maar toen ik het geld had ben ik het hem komen brengen. Da's gewoon fatsoen.
Dus 20 K op de bank en nog verzekerd ook?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:36 schreef RaymondK het volgende:
[..]
sorry, maar met 5k op de bank zou ik knap in m'n broek scheiten als ik ontslagen werd en maanden thuis moest gaan zitten op een uitkering.
Ook al heb ik mezelf voor het grootste gedeelte bijverzekerd daarvoor voor w.b.t. m'n vaste lasten.
Dan zit je gewoon per direct op zwartzaad met zo'n scheintje op de bank. Er hoeft maar dat te gebeuren en er is een duizend euro af, en er bij komt het dan op dat moment zeker niet....
Zorgen dat je het geld terugkrijgt, desnoods in termijnen maar maak er in ieder geval afspraken over. Je hebt hierin niks te schaften met je vriend, dit is een afspraak tussen jou en je schoonmoeder. Begin niet met haar uitgaven patroon maar stel een regeling voor waarin ze in 1 jaar de lening terugbetaald omdat jij het geld nodig hebt. Daarna je vriend dumpen want die heeft zijn loyaliteit duidelijk ergens anders liggen.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:01 schreef anoniem10012 het volgende:
Goedemorgen,
Er is iets waar ik heel erg mee zit, 2 jaar geleden heb ik aan mijn schoonmoeder 2000 euro uitgeleend en tot op heden niet terug ontvangen, nu heb ik het op dit moment zelf hard nodig en mijn vriend gevraagd of hij eens aan zijn moeder wil vragen wanneer dit eindelijk terug komt..
Nu heb ik de grootste ruzie met hem want hoe durf ik aan zijn moeder mijn geld terug te vragen terwijl zei het al zoooo zwaar heeft (klopt ze heeft het zwaar maar kan wel haar keuken voor duizenden euro’s verbouwen).. is het raar dat ik erom vraag omdat zijn moeder het ook zwaar heeft maar wel van alles doet? En heeft hij het recht om boos te zijn op mij terwijl zijn moeder geleend heeft en niet meer terug geeft?
Help!
lol.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:45 schreef Deetch het volgende:
[..]
Dus 20 K op de bank en nog verzekerd ook?
Waarom denk je dat je er überhaupt ruzie met haar over krijgt? Je vraagt toch niet iets raars?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:17 schreef anoniem10012 het volgende:
Geen duidelijke afspraken gemaakt maar ze zou het meteen terug betalen als ze het geld had.. Maar blijkbaar heeft ze het geld. Maar omdat ik normaal een goede band heb met haar en als ik om het geld vraag waarsch ruzie met me vriend heb en Miss ook met me schoonmoeder (kans is groot dat als ze bijv. Zeg mij niet terug te kunnen betalen dat ik begin over haar andere uitgaven waardoor er waarsch ruzie komt want dat zijn mijn zaken niet) moeilijke situatie maar voel me onderhand nog schuldig dat ik het terug wil..
Nee ik vind het zelf ook niet raar maar omdat ik nu ruzie met mijn vriend erover heb omdat hij het respectloos vind om te vragen omdat zijn moeder het financieel zo moeilijk heeft en altijd voor ons klaar staat (maar wel een nieuwe keuken) begin ik me af te vragen of het echt zo raar is om te vragen... Hij wordt immers niet voor niets zo boos erover maar goed ik heb het nu nodig voor een grotere uitgave waar ik mijn spaargeld niet voor wil aanbreken.. En vanaf het moment dat ze het leende zei ze dat het heel snel terug kwam wanneer ze het zou hebben(maar goed als je een nieuwe keuken kan kopen had ze dus allang het geld om mij terug te betalen..quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:58 schreef zovty het volgende:
[..]
Waarom denk je dat je er überhaupt ruzie met haar over krijgt? Je vraagt toch niet iets raars?
Tja.. Als je geld van iemand leent en niet uit jezelf terug betaald, hoewel je wel beloofd had dat te doen zodra je weer geld had en vervolgens wel een dure keuken koopt, gok ik zomaar dat die persoon inderdaad nogal vreemd gaat reageren als erom gevraagd wordt. Toch zou ik er ook over beginnen.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:58 schreef zovty het volgende:
[..]
Waarom denk je dat je er überhaupt ruzie met haar over krijgt? Je vraagt toch niet iets raars?
Het gaat om een nieuwe keuken, niet perse een dure. En misschien was de oude keuken wel in dusdanige staat dat het onmenselijk was om daar nog 1 dag langer in te koken. Dat weten we allemaal niet.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 11:21 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Tja.. Als je geld van iemand leent en niet uit jezelf terug betaald, hoewel je wel beloofd had dat te doen zodra je weer geld had en vervolgens wel een dure keuken koopt, gok ik zomaar dat die persoon inderdaad nogal vreemd gaat reageren als erom gevraagd wordt. Toch zou ik er ook over beginnen.
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 11:31 schreef zovty het volgende:
[..]
Het gaat om een nieuwe keuken, niet perse een dure. En misschien was de oude keuken wel in dusdanige staat dat het onmenselijk was om daar nog 1 dag langer in te koken. Dat weten we allemaal niet.
Misschien is hele mens het gewoon glad vergeten en haalt ze die 2k zo uit haar BH.
Ik zou nog koken op een houtvuur als dat het mogelijk maakt een schuld af te lossen.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 11:31 schreef zovty het volgende:
[..]
Het gaat om een nieuwe keuken, niet perse een dure. En misschien was de oude keuken wel in dusdanige staat dat het onmenselijk was om daar nog 1 dag langer in te koken. Dat weten we allemaal niet.
Misschien is hele mens het gewoon glad vergeten en haalt ze die 2k zo uit haar BH.
kijk dat bedoel ikquote:Op dinsdag 15 juli 2014 11:42 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik zou nog koken op een houtvuur als dat het mogelijk maakt een schuld af te lossen.
Ik denk dat het een gemiddeld mens meer moeite kost om om geld te vragen dan om geld te geven. Ik zou het zelf in ieder geval knap lastig vinden. Wat dat betreft kan je er dus ook best bewondering voor hebben dat de relatie tussen TS en haar schoonmoeder destijds van diens aard was dat het mogelijk was geld te lenen.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 11:45 schreef RaymondK het volgende:
[..]
kijk dat bedoel ik![]()
't gore lef durven hebben om uberhaupt geld te gaan lopen bedelen bij mensen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |