SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ga toch een end fietsen manquote:
Ik zie hier een trentinquote:
Het ene is meestal het gevolg van het anderequote:Op vrijdag 11 juli 2014 17:35 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Het is me toch wat... van zonnig en drukkend heet naar bewolking naar donder en bliksem met flinke regen. Welkom in Nederland
Je bent zelf het gevolg van een ander.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 17:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het ene is meestal het gevolg van het andere
In het Oosten wellicht hier in De Randstad en andere bewoonde gebieden fijne zonneschijnquote:Op vrijdag 11 juli 2014 17:35 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Het is me toch wat... van zonnig en drukkend heet naar bewolking naar donder en bliksem met flinke regen. Welkom in Nederland
Knut gaat vanavond vreemd met z'n telefoon.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 18:08 schreef kapiteintje het volgende:
Scarlett
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hey. Zou jij die abortuspost willen plaatsen. Zelf wil ik het niet want ik zou een ban krijgen. Maar ze zeiden niets over jou. Vandaar.quote:
Done.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 18:58 schreef Dven het volgende:
[..]
Hey. Zou jij die abortuspost willen plaatsen. Zelf wil ik het niet want ik zou een ban krijgen. Maar ze zeiden niets over jou. Vandaar.
Je liegtquote:
Hou je van mequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |