Dat zal een harde klap worden voor alle conspiracy theorists.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:35 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ik las dat IS leider Bagdadi heeft opgeroepen om Israël te gaan beschieten met in Irak buitgemaakte Scud raketten.
Weet niet of het klopt.
Neuh, behalve bij extreme escalatie...quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:38 schreef Shokirbek85 het volgende:
[..]
Denk je dat men Gaza terug innemen?
Regel jij het?quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:38 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Laat Bagdadi een kogel in zijn achterhoofd krijgen.
Leg uit.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:42 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Dat zal een harde klap worden voor alle conspiracy theorists.
quote:
quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:44 schreef SadPanda het volgende:
Nee, Israël steunde bewezen Hamas dus dat sluit Israëlische steun aan IS zeker niet uit.
heeft alsnog niks te maken met de werking en raketten van Iron dome..quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:33 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Iron Dome receives $176m in annual funding from the US, but the House of Representatives voted in May to double the amount. The legislation also includes $269 million in funding for other Israeli missile defense programs, including Arrow 3 and David’s Sling.
Ja, het is echt onmogelijk net als dat Israël Hamas steunde. Oh wacht dat bleek waar te zijn..quote:Op vrijdag 11 juli 2014 22:06 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
[..]
Let vooral op de dus, kenmerkend voor CTs.
Flikker een eind op, gekke jodenhaterquote:Op vrijdag 11 juli 2014 18:53 schreef De_Ilias het volgende:
Enige oplossing daar is dat alle Joden (nep Joden) terugkeren naar waar ze vandaan komen, Amerika/Polen/Rusland etc.. Zionisme is net zoals nazisme een van de grootste kanker cellen afgelopen 100 jaar die men heeft kunnen constateren. Israel gaat nooit vrede leren, ze zullen altijd in conflict blijven met de moslims en dat gaat zo door totdat Jezus Christus terug op aarde komt, dan zal hij een einde maken aan de Joden.
Ja, zo heet dat dan, he. Verraders, onderkruipers, zionistenknechten etcetera.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 19:22 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Omdat er vrede is tussen de 2 landen is het meteen een slaafje?
nog nooit zoveel leugenachtige joodse propaganda in een post gezien...quote:Op vrijdag 11 juli 2014 19:10 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Flikker op, niks concentratiekamp.. Er gaan bakken met geld naartoe die allemaal verslonden worden aan wapens in plaats van dat Hamas het eens gebruikt om de bevolking te helpen. Israel voorziet Gaza daarnaast van gratis stroom en water en laat iedere dag tonnen goederen door, ook nu. Hoe wil je dat vergelijken met een uitroeingskamp? Zie jij dwangarbeid en gaskamers in Gaza?
De Egyptische grens is verder ook gewoon open voor personen en goederen.. Daarnaast hebben ze zich in Gaza toch echt aan hun eigen isolement geholpen..
Totaal niet belangrijk. Alsof Turkije ook maar iets in te brengen heeft op het wereldtoneelquote:Op vrijdag 11 juli 2014 22:59 schreef expans het volgende:
Sidenote; verkiezingen komen eraan in Turkije, belangrijk detail ivm uitspraken.
Patriot? Je bedoelt Iron dome neem ik aan?quote:Op vrijdag 11 juli 2014 20:09 schreef Shokirbek85 het volgende:
Ik snap de actie van Israel wel. De patriot raketten van Israel om Hamas raketten neer te schieten/tegen te houden zijn behoorlijk duur (paar miljoen per stuk) en niet zoveel op vooraad. Weinig landen hebben daar een vooraad van (alleen in USA worden deze gemaakt) en USA levert ze niet zo gauw. Plus zijn de patriot niet helemaal 100% zeker. Anders zou Israel lekker doorslapen he en zeggen "komt er weer eentje" dat is het dus niet.
Dus de grondoffensief is eigenlijk de enigste oplossing voor Israel en verdediging. Met als gevolg helaas (veel) slachtoffers en escalaties. Het is niet anders.
Misschien moet je niet alle Hamas-propaganda geloven.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 04:54 schreef Fruitdrink het volgende:
Een hele bevolking bombarderen als wraak.
Mag ik je uitnodigen om te proberen mijn post op een serieuze manier te ontkrachten zonder te schreeuwen dat het propaganda is?quote:Op zaterdag 12 juli 2014 03:47 schreef Nielsch het volgende:
[..]
nog nooit zoveel leugenachtige joodse propaganda in een post gezien...
quote:Op zaterdag 12 juli 2014 04:54 schreef Fruitdrink het volgende:
Ik weet niet wat erger is, de misdaden die Palestina pleegt of de mensen die dit goed proberen te praten..
Zit die jodenhaat nou echt zo diep bij deze mensen dat zij werkelijk genieten van dit? Jezus, elke idioot ziet toch wat Palestina doet verkeerd is? 6 jaar lang al dagelijks raketten lanceren op burgers, lachwekkend dat het normaal is voor de meeste mensen. Een hele bevolking bombarderen als wraak. Maar goed, ik denk dat de meeste mensen die dit goedkeuren of moslimextremisten zijn/anti joiden/brainwashed door de media. Natuurlijk zijn er ook Palestijnen die walgen wat Palestina doet, respect daarvoor. Het is wel erg om te zien hoe sommigen genieten dat er een heel volk wordt uitgeroeid. Terwijl dit dezelfde mensen zijn die de dodenherdenking en bevrijdingsdag vieren en anderen vertellen hoe erg de holocaust was. Echt walgelijk als je het aan mij vraagt. De schuld ligt bij de media die totaal niet objectief is over deze conflict.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |