Stopcontacten uit China halenquote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:36 schreef Djurres het volgende:
[ afbeelding ]
Weet iemand of ik deze uit chinaland kan halen op een van de websites?
Kan niet echt veel vinden nl
Volgens mij maakt de buitenkant niets uit.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:12 schreef davedavy het volgende:
[..]
Stopcontacten uit China halenJij wilt dood of iemand dood hebben?
Vreemde redenering... Die dingen zijn gewoon troep en binnen de kortste keren staan ze in de fik of maken ze kortsluiting.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:18 schreef ManageTheAnger het volgende:
Het gaat om de bedrading enzo en aangezien dat al in je huis zit, moet zo'n ding niets uitmaken.
Als er iets is wat je niet uit China moet halen is het die meuk.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:22 schreef Miniem het volgende:
Kun je deze ook niet gewoon gebruiken voor je iPod Touch?
http://www.buyincoins.com/item/2069.html#.U8J5zUCD7-I
Dat was niet mijn vraag.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:27 schreef rene90 het volgende:
[..]
Als er iets is wat je niet uit China moet halen is het die meuk.
Hoe kan een mal van iets, nou slecht zijn?quote:Op zondag 13 juli 2014 14:20 schreef davedavy het volgende:
[..]
Vreemde redenering... Die dingen zijn gewoon troep en binnen de kortste keren staan ze in de fik of maken ze kortsluiting.
Dan lees dit maar ff. Ben benieuwd of je dat ding dan nog steeds wil kopen. Hij kreeg er zo 1 gratis bij ipv een us naar eu plug.quote:
Geen behoefte aan. En verder gaat dat over een charger van iets heel andersquote:Op zondag 13 juli 2014 14:34 schreef Gunny het volgende:
[..]
Dan lees dit maar ff. Ben benieuwd of je dat ding dan nog steeds wil kopen. Hij kreeg er zo 1 gratis bij ipv een us naar eu plug.
http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/42542965
Wat is er anders aan dan? Maar het is jouw i dingetje.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:39 schreef Miniem het volgende:
[..]
Geen behoefte aan. En verder gaat dat over een charger van iets heel anders![]()
Heb die dingen al jaren, maar 1 werkt nu niet meer.
Dus ik wil een nieuwe.
Ik zie 3 reacties over een charger van een Xiaomi Redmi...quote:Op zondag 13 juli 2014 14:45 schreef Gunny het volgende:
[..]
Wat is er anders aan dan? Maar het is jouw i dingetje.
Je mag ook het topic er over lezen. Maar hij kocht een 1S en kreeg er behalve de originele US adapter van Xiaomi zelf, ook een goedkope 50 cent EU adapter bij. En die is dus gelijk gaan roken. Tot zover adapters die nog geen dollar kosten.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:46 schreef Miniem het volgende:
[..]
Ik zie 3 reacties over een charger van een Xiaomi Redmi...
Jep. Stroom in Nederland is volkomen ongevaarlijk! Leg me eens even uit waarom zo'n Chinees ding veilig is omdat het lichtnet in Nederland zo goed is? Ben wel benieuwd.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:33 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Hoe kan een mal van iets, nou slecht zijn?![]()
Het gaat om de verdere technische kant, als dit in orde is (en dat is het in Nederland) dan is er niets aan de hand.
Of hebben we het hier over twee verschillende producten?
Lekker onderbouwd ook man
in een adapter zit wel meer techniek dan in een muurdoos he..quote:Op zondag 13 juli 2014 15:04 schreef davedavy het volgende:
[..]
Jep. Stroom in Nederland is volkomen ongevaarlijk! Leg me eens even uit waarom zo'n Chinees ding veilig is omdat het lichtnet in Nederland zo goed is? Ben wel benieuwd.
Neem die Chinese adapters hoevaak hebben mensen hier al niet gezegd dat ze hebben (onder andere ik) gerookt, gesmolten of kortsluiting gemaakt? Dat heeft niets te maken met het lichtnet hier, dat is namelijk net zo gevaarlijk als in elk ander land.
Ja maar kijk eens wat Djurres wou kopen, dat is geen normaal stopcontactquote:Op zondag 13 juli 2014 15:06 schreef mschol het volgende:
[..]
in een adapter zit wel meer techniek dan in een muurdoos he..
quote:Op zondag 13 juli 2014 15:04 schreef davedavy het volgende:
[..]
Jep. Stroom in Nederland is volkomen ongevaarlijk! Leg me eens even uit waarom zo'n Chinees ding veilig is omdat het lichtnet in Nederland zo goed is? Ben wel benieuwd.
Neem die Chinese adapters hoevaak hebben mensen hier al niet gezegd dat ze hebben (onder andere ik) gerookt, gesmolten of kortsluiting gemaakt? Dat heeft niets te maken met het lichtnet hier, dat is namelijk net zo gevaarlijk als in elk ander land.
quote:Op zondag 13 juli 2014 15:06 schreef mschol het volgende:
[..]
in een adapter zit wel meer techniek dan in een muurdoos he..
Heb je zo'n ding thuis?quote:Op zondag 13 juli 2014 15:08 schreef davedavy het volgende:
[..]
Ja maar kijk eens wat Djurres wou kopen, dat is geen normaal stopcontact
Je doelt neem ik aan op die ingebouwde USB poorten met achterliggende omvormers?quote:Op zondag 13 juli 2014 15:08 schreef davedavy het volgende:
[..]
Ja maar kijk eens wat Djurres wou kopen, dat is geen normaal stopcontact
En de USB poorten wil je niet gebruiken? Dan heb je gelijk. Wil je de USB poorten wel gebruiken? Dan heb je geen gelijkquote:Op zondag 13 juli 2014 15:13 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
[..]
[..]
Heb je zo'n ding thuis?
Weet je hoe de achterkant er uit ziet?
De poorten, zijn gewoon zoals ze horen te zijn.
Het gaat nogmaals om de achterliggende techniek.
Kortsluiting kan ontstaan door bijvoorbeeld verkeerde bedrading, niet omdat het plastic van je wandcontactdoos niet wit maar grijs is.
Verder laat ik dit onderwerp maar voor wat het is.
quote:Op zaterdag 12 juli 2014 21:52 schreef Iemand91 het volgende:
Mag er helemaal geen accu's meer verzonden worden ofzo?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Via wie en welke carrier?quote:Op zondag 13 juli 2014 16:28 schreef badschaap het volgende:
zal mn powerbank die ik 40 dagen geleden heb besteld nog op tijd aankomen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |