Hmm, hoe komt het poezenkind ook alweer aan haar oogontsteking? Shampoo niet goed uitgespoeld?quote:Op woensdag 9 juli 2014 13:17 schreef silliegirl het volgende:
Knip....
Shampoovlokken zijn anders heel leuk om mee te spelen hoor DDA!
quote:Op woensdag 9 juli 2014 11:24 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
En hier mag je wel van de heer Lumpy over praten?
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Eevee direct laten steriliseren, tenzij je professionele fok-plannen er mee heb. Ook gecastreerde katten kunnen de poezen dekken (zonder nageslacht, dat wel). Libido is deels hormonen en deels gedrag, he. Mentaal denkt de heer Lumpy misschien dat hij de beste dekkater in de wereld is.
Nou is de dekking bij de katten niet echt een fijne aangelegenheid, dus liever de kat op tijd steriliseren.Ook is er een kans op overbrengen van ziektes, door een dekking danwel door de gevechten onderling. Katers die allemaal om Eevee gaan vechten... En een kater en een poes verwonden elkaar ook nogal eens na de dekking.
Poezen hebben trouwens een geïnduceerde ovulatie, het betekent dat de eisprong bij de poezen pas plaatsvindt na de dekking. Ook bij een niet succesvolle dekking (dus bijv. door een gecastreerde kater) kunnen de poezen ovuleren en schijndrachtig worden.
Anyway, je kan zien of de heer Lumpy gecastreerd is of niet door de weerhaakjes aan zijn penis te bekijken (als Lumpy het toelaat). Een niet-gecastreerde kater heeft verhoornde weerhaakjes aan zijn penis, een gecastreerde kater heeft een gladde penis. Ik gooi de voorbeeldfoto even in een spolier, voor de jeugdige lurkersNa vurig overleg, en melding dat hij anders geen feestvleesjes meer kreeg, heeft hij uiteindelijk toestemming gegevenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
De andere kater meer Kippie (don't ask) doet er niets op uit, vandaar. Die heeft 1 poging gedaan, en daar bleef het wel bij. Hmm, en dat is wel goed om te weten! Dat wist ik dus nietWe zullen mevrouw Eevee binnenkort maar even verzoeken om een bezoek te brengen aan de vriendelijkste man uit Twente. En, ik zal meneer Lumpy vanmiddag eens controleren. Dat betekent, als hij zo vriendelijk wil zijn om mee te werken, en laat dat nou net niet 1 van z'n sterkste punten zijn
I'll show you civilian! I'll shock you into surrender!
Toch even op vlooien controleren. Pak een vlooienkam (te koop bij een dierenarts/dierspeciaalzaak) en kam de vacht boven de staart. Zitten er zwarte korreltjes? Dan leg je die op een vochtig keukenpapiertje, als er rode kringen ontstaan, dan zijn dat vlooienpoepjes en moet je toch opnieuw behandelen.quote:Op woensdag 9 juli 2014 14:06 schreef het_grobbekuiken het volgende:
Sinds een tijdje wast mijn kat zich erg veel. Ook krabt hij zich meer dan voorheen. Als hij zich wast doet hij dat vaak op een wilde manier. Hij is ontvlooit en ontwormt en ik zie geen rare dingen in zijn vacht en op zijn huid. Wat zou het kunnen zijn?
Ik kan mij eigenlijk niet voorstellen dat de heer Lumpy niet gecastreerd is, als de dierenarts dat wel gezegd heeft.quote:Op woensdag 9 juli 2014 14:12 schreef Lt.Surge het volgende:
ik zal meneer Lumpy vanmiddag eens controleren.
Poezekind was al een tijd buiten de douche geparkeerd voor de oogontsteking begon, dus dat zal het niet zijn. De enige reden dat ze nu mee mag is dat ze dan ontspant zodat ik kan druppelen. Ik zal mijn eigen haar dan in de tussentijd maar met kattenshampoo gaan wassen..quote:Op woensdag 9 juli 2014 13:54 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Hmm, hoe komt het poezenkind ook alweer aan haar oogontsteking? Shampoo niet goed uitgespoeld?![]()
In vervolg toch kattenshampoo gebruiken tijdens het douchen!Krijg je mooi glanzend haar van
![]()
[ afbeelding ]
Je moet doen wat je DA zegt. Niet ontstoken oog hoef je idd niet te druppelen.quote:Op woensdag 9 juli 2014 14:53 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Poezekind was al een tijd buiten de douche geparkeerd voor de oogontsteking begon, dus dat zal het niet zijn. De enige reden dat ze nu mee mag is dat ze dan ontspant zodat ik kan druppelen. Ik zal mijn eigen haar dan in de tussentijd maar met kattenshampoo gaan wassen..![]()
![]()
JIj zei trouwens beide ogen druppelen, maar er doet maar 1 oog ontstoken. De DA hier zei dat ik pas beide ogen moest druppelen als het andere oog mee zou gaan doen, maar daar is niks mis mee. Klopt het dan dat ik inderdaad maar 1 oogje moet doen?
Haha ok!quote:Op woensdag 9 juli 2014 15:08 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Je moet doen wat je DA zegt. Niet ontstoken oog hoef je idd niet te druppelen.
Ik heb het poezenkind niet gezien he.
quote:Op woensdag 9 juli 2014 15:11 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Haha ok!
Nog 1 vraag en dan hou ik ermee op. Poezekind is deels wit, deels grijs. Haar enige oog valt in een grijze vlek (en ook haar oogleden zijn gepigmenteerd) en het andere oog is wit (dus ook het ooglid). Ik heb het idee dat haar witte ooglid ook snel geirriteerd is door de zon. Nu smeer ik andere gevoelige plekken (oortjes, wit neusje etc.) in met babyzonnebrand als ze buiten loopt,
Er is geen oogzalf oid met een UV block, dus de enige mogelijkheid is ditquote:maar wat kan ik met dat ooglid?
Ik denk dat de poezenoppas me voor gek verklaard als die mijn wensenlijst voor Poezekindjes ontdekt.quote:Op woensdag 9 juli 2014 15:41 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]Die poezenoppas krijgt het nog druk
[..]
Er is geen oogzalf oid met een UV block, dus de enige mogelijkheid is dit
[ afbeelding ]
Op Amazon heb je het in alle soorten en maten, sommige zouden ook "cat goggles" zijn, maar ik vermoed dat geen enkele kat het zou dragen....
P.S. Beschermt ook de ogen tegen opspattend douche-water![]()
Ik ook niet, maar je weet maar nooitquote:Op woensdag 9 juli 2014 14:26 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Ik kan mij eigenlijk niet voorstellen dat de heer Lumpy niet gecastreerd is, als de dierenarts dat wel gezegd heeft.Lumpy heeft al genoeg te verduren met een krolse poes in huis en de eigenaar die steeds op zijn snurken let
quote:Op woensdag 9 juli 2014 17:08 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]![]()
Waarom doet deze foto niet mee aan de fotowedstrijd?
Die was ook supergaaf geweest voor de fotowedstrijdquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. naar het voetbal ligt te kijken, is het beestje dan gestressed en kan ik beter iets anders opzetten?Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
quote:Op woensdag 9 juli 2014 22:27 schreef Cat22 het volgende:
DiDa, een vraag! Als je kat zoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. naar het voetbal ligt te kijken, is het beestje dan gestressed en kan ik beter iets anders opzetten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 10 juli 2014 09:08 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Ik wil je kennis niet ondermijnen maar volgens mij voelde die kat gewoon al aankomen dat het klaar was en ligt er zeer passief depressief bij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Arme kat. Aan de anti depressie, ritalin, concerta en slaap pillen.I solemnly swear i'm up to no good
Ik zou dan toch eerst beginnen met een sessie mindfulness en katten-yoga. En een afspraak maken bij een kattenpsycholoog. Pillen tegenaan gooien is niet altijd de juiste oplossingquote:Op donderdag 10 juli 2014 09:15 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik wil je kennis niet ondermijnen maar volgens mij voelde die kat gewoon al aankomen dat het klaar was en ligt er zeer passief depressief bij.
Arme kat. Aan de anti depressie, ritalin, concerta en slaap pillen.
Nee dat is waar, hadden ze dat bij mij maar gedaanquote:Op donderdag 10 juli 2014 10:06 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Ik zou dan toch eerst beginnen met een sessie mindfulness en katten-yoga. En een afspraak maken bij een kattenpsycholoog. Pillen tegenaan gooien is niet altijd de juiste oplossing
Als het goed met medicatie gaat en niet goed zonder, dan is de keuze snel gemaakt, lijkt mij. Een halfje Dex per dag is niet zo veel hoor, ook niet voor een petit HHH. Ik ben erg benieuwd wat het nou precies is, en waarom het wel op Dex reageert, maar daar komen wij waarschijnlijk nooit achter. Maakt ook niet uit, als het maar goed gaat met Lotje!quote:Op donderdag 10 juli 2014 15:41 schreef knoblaucha6 het volgende:
Ik rol maar weer eens even binnen.
Lot is, na teruggebracht op minder Dex en 2 terugslagen weer echt back, dat wil zeggen: 2 weken geleden hield ze het ineens niet meer vol op een halfje Dex óm de dag en daar gingen de controle-loze pootjes weer![]()
Dus naar de da die haar zo heeft zien lopen, pootjes alle kanten uit, geen controle. Daar ze alle 5 factoren heeft en wel voluit: lekker eten , drinken, plassen, poepen, allemaal zonder een centje last en vooral veel plezier, allemaal dikke check dus maar weer naar de Dex.
Sinds een dikke week nu halve Dex per dag en ze doet het echt zo geweldig, zo gek als een deur, lekker blij ei, graven na een poep tot de pollen je om de oren vliegen, ze huppelt vrolijk door de tuin, doet haar wandelingetjes met verve en is echt weer een Lotje.
Dus voor nu houden we het maar even zo, over een week ga ik toch kijken of ze toch weer op een halve óm de dag toe kan, zo niet dan pakken we het weer op op een halve elke dag.
Zij is gewoon echt een vrolijke Frans, sjouwt met botten en met een knuffel waar ze lang niet naar omgekeken heeft rond, rollebolt en blaat in de tuin weer voorbijgangers angst aan.
Als ze het op die Dex zo blijft doen is het prima, het is ook geen jonge dame meer, al zou je dat in haar gedrag echt niet zeggen, haar hairdoo is vaak zat geen gezicht vanwege haar rare fratsen.
Zij is echt gelukkigen en dat herkent iedereen die haar kent aan alles, zo levendig als wat.
Dus we laten haar lekker haar gang gaan, dan maar met medicatie, blij oud ei en uiteraard onder stevige controle van haar vaste da die vandaag nog belde..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |