we kennen geen HBO in Libanonquote:
Jij werkt op de communicatie afdeling van een hbo opleiding zeker?quote:Op donderdag 3 juli 2014 14:45 schreef Chai het volgende:
[..]
Alsnog vreemd om dan gelijk alle scholen over één kam te scheren hoor.
Ach mapima gaat schijnbaar ook naar de universiteit dus daar kun je ook niet meer mee opscheppen.quote:Op donderdag 3 juli 2014 19:47 schreef hoink581 het volgende:
Ik heb me gisteren.ingeschreven voor een universitaire studie dus ik mag nu eindelijk dit doen:
hbo
TS is cursist
Dit dus.quote:Op donderdag 3 juli 2014 14:45 schreef Frank_Drebin het volgende:
Het is pas juli, de meeste opleidingen verstrekken dat soort info pas ergens in augustus.
Universiteit doen aan de erasmus, ja hoor ja mapimaquote:Op donderdag 3 juli 2014 18:17 schreef mapima het volgende:
terechte klacht. ik ga universiteit doen aan erasmus en weet niet eens hoeveel de voor 1 september verplicht aan te schaffen boeken kosten
jawel ik sta al ingeschreven in studielinkquote:Op maandag 7 juli 2014 12:15 schreef ntm het volgende:
[..]
Universiteit doen aan de erasmus, ja hoor ja mapima
Maar degene weet mooi wel hoe hij zijn vrije tijd moet managen!quote:Op vrijdag 4 juli 2014 11:17 schreef Hoplahopla het volgende:
[..]
Opgeleid worden tot beroepswerkloze...!
Ik ken zo iemand, die zit nu al weer een jaar of twee thuis omdat hij geen werk kan vinden...
'win-win' zou ik zeggen!quote:Op maandag 7 juli 2014 12:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Maar degene weet mooi wel hoe hij zijn vrije tijd moet managen!
Maar ze zijn gewoon dom en irritant...quote:Op maandag 7 juli 2014 12:16 schreef ntm het volgende:
Mensen die neerkijken op hbo'ers vind ik overigens veel dommer dan hbo'ers zelf. Snap dat neerkijken helemaal niet. Ik zit zelf ook op de universiteit, maar ga toch niet neerkijken op mensen die hbo of mbo doen, stelletje sukkels
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |