quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:21 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Precies. Als de NSB 2.0 in het leven wordt geroepen geef ik iedereen aan die hashtags of het woord selfie gebruikt.
Ok en wat is daar precies fout aan ? Dat is toch niet "verkeerd". Ofwel ?quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:12 schreef ellex92 het volgende:
Op straat kijken of een foto liken vind ik anders dan accounts volgen, hij ziet dan namelijk elke paar uur zulke foto's van andere meiden.
Hypocriet van TS.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:43 schreef complicate het volgende:
[..]
Hypocriet tov haar vriend of de TS?
Eens.quote:Op donderdag 3 juli 2014 12:44 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Hypocriet van TS.
Ik zou niet weten waarom het wel zou mogen als een vrouw model is, maar anders niet.
Aandachtshoer.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:13 schreef dopfles1 het volgende:
FOK!ers tegenwoordig:
"ohh je kijkt porno, wat gezond!1!1!!!!"
Waarom is dit voor jou VERSCHILLEND ? Vind je dat minder erg (bij een model).quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:34 schreef ellex92 het volgende:
Ik weet het niet...hij volgt bijvoorbeeld ook modellen op insta maar dat vind ik helemaal niet erg. Onbekende meiden op de 1 of andere manier wel
quote:Op donderdag 3 juli 2014 08:42 schreef JustTalkLove het volgende:
[..]
Jij bent de ander niet. Jij kan nooit de ander zijn !
Bedoel je fysieke contact, of interactie met diegene?quote:Op donderdag 3 juli 2014 12:53 schreef erodome het volgende:
Zolang er geen contact is zou ik het gewoon hetzelfde zien als porno, erg laffe porno, maar porno.
Gaat het verder en is er wel contact dan kan ik begrijpen dat dat niet ok wordt gevonden.
quote:
Interactie... In dit geval dan, want laten we eerlijk zijn, als een jongen met zo'n meisje gaat praten doet hij dat niet omdat zij ook zo van voetbal houdt...quote:Op donderdag 3 juli 2014 14:21 schreef Drxx het volgende:
[..]
Bedoel je fysieke contact, of interactie met diegene?
Vind dit ook een beetje vreemd... Ben zelf echt heel erg makkelijk hierin, maar ik kan toch ook nog wel zien dat er een verschil zit in gewoon kijken als er wat door de blikveld komt huppelen wat zeer prettig is en een hele berg aan meiden volgen op het internet omdat ze in hun bikini op de foto staan. Dat laatste is toch wel een beetje treurig te noemen als je ouder bent dan 16 en zoiets doet.quote:Op donderdag 3 juli 2014 14:48 schreef CruisinDen het volgende:
OT: Je komt inderdaad over als een zeikwijf. Kijken mag, dat doe jij toch ook?
Vrij normaal. Meeste jongens/mannen volgen die accounts.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:01 schreef ellex92 het volgende:
Het viel mij op dat mijn vriend accounts volgt op instagram van meiden die allemaal sexy selfies posten. Ik raak er zelf een beetje onzeker van, maar durf er niet zoveel van te zeggen omdat ik bang ben dat ik als een 'zeikwijf' overkom. Wat vinden jullie? Is dit normaal en moet ik er gewoon niet onzeker over zijn of is het toch een beetje raar?
We hebben verder wel een goede relatie.
Voorbeeldje van zo'n insta die hij volgt:
Eerste x dat ik eens ben met jouquote:Op donderdag 3 juli 2014 15:44 schreef erodome het volgende:
[..]
Vind dit ook een beetje vreemd... Ben zelf echt heel erg makkelijk hierin, maar ik kan toch ook nog wel zien dat er een verschil zit in gewoon kijken als er wat door de blikveld komt huppelen wat zeer prettig is en een hele berg aan meiden volgen op het internet omdat ze in hun bikini op de foto staan. Dat laatste is toch wel een beetje treurig te noemen als je ouder bent dan 16 en zoiets doet.
Welke mongool volgt die accounts nou manquote:Op donderdag 3 juli 2014 16:11 schreef netchip het volgende:
[..]
Vrij normaal. Meeste jongens/mannen volgen die accounts.
En hey, dit betekent niet dat hij jou niet sexy/lekker/knap/mooi/whatever vindt.
Ik niet.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:17 schreef dopfles1 het volgende:
[..]
Welke mongool volgt die accounts nou man
Mensen die dat volgen zijn echt triest, en al helemaal wanneer ze een vriendin hebben.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:18 schreef netchip het volgende:
[..]
Ik niet.Maar ken wel veel leeftijdsgenoten die dat wel doen.
Dat is helemaal verschrikkelijk. Waarom zou je dat doen?quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:22 schreef dopfles1 het volgende:
Of mensen die een vriendin hebben en op tinder zitten___________________
Gewoon kansloze mensen.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:30 schreef netchip het volgende:
[..]
Dat is helemaal verschrikkelijk. Waarom zou je dat doen?
Nee, want porno kijken is niet triest.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:32 schreef dopfles1 het volgende:
[..]
Gewoon kansloze mensen.
En iedereen hier zeggen hoe het gezond is enzo om naar plaatjes van vrouwen te kijken op instagram... Serieus? Ik snap TS wel. Ik denk dat iedere vrouw hier onzeker van gaat worden wanneer zij verliefd zijn op iemand die dat doet.
Eens maar ik kan mij wel wat voorstellen dat iemand porno kijkt als hij zijn vriendin voor een lange tijd niet ziet.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:34 schreef netchip het volgende:
[..]
Nee, want porno kijken is niet triest.
Ik vind het beide niet kunnen als je een vriendin hebt.
Komop, in bijna elke autogarage waar alleen stoere binken werken hangt een naaktkalender aan de muur. Dat betekent niet dat die mannen een andere vrouw willen, het werkt gewoon bevorderend voor de prestatie.quote:Op donderdag 3 juli 2014 15:44 schreef erodome het volgende:
[..]
Vind dit ook een beetje vreemd... Ben zelf echt heel erg makkelijk hierin, maar ik kan toch ook nog wel zien dat er een verschil zit in gewoon kijken als er wat door de blikveld komt huppelen wat zeer prettig is en een hele berg aan meiden volgen op het internet omdat ze in hun bikini op de foto staan. Dat laatste is toch wel een beetje treurig te noemen als je ouder bent dan 16 en zoiets doet.
Ik heb het niet over normaal kijken, dit gaat over een hele berg aan instagrammeiden volgen omdat ze er sexy bijlopen(dat is na je 16de gewoon een beetje treurig). Dat iemand kijkt naar een lekkere meid die langs komt huppelen snap ik meer dan goed, zelfs dat men die wel een veeg wil geven.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:35 schreef DarkAccountant het volgende:
[..]
Komop, in bijna elke autogarage waar alleen stoere binken werken hangt een naaktkalender aan de muur. Dat betekent niet dat die mannen een andere vrouw willen, het werkt gewoon bevorderend voor de prestatie.![]()
En ja, nu met nieuwe internet-middelen doen we het op een andere manier hé.
Een vijftigjarige man kijkt ook nog wel eens graag naar een knap 18-jarig meisje hoor, als je dat niet begrijpt dan begrijp je niks van mannen en van de mens als diersoort in het algemeen.
Autogarage... Dat volk is sowieso nog maar 15 jaar op mentaal gebied.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:35 schreef DarkAccountant het volgende:
[..]
Komop, in bijna elke autogarage waar alleen stoere binken werken hangt een naaktkalender aan de muur. Dat betekent niet dat die mannen een andere vrouw willen, het werkt gewoon bevorderend voor de prestatie.![]()
En ja, nu met nieuwe internet-middelen doen we het op een andere manier hé.
Een vijftigjarige man kijkt ook nog wel eens graag naar een knap 18-jarig meisje hoor, als je dat niet begrijpt dan begrijp je niks van mannen en van de mens als diersoort in het algemeen.
En zelfs die geven daar meestal geen donder om.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:38 schreef dopfles1 het volgende:
[..]
Autogarage... Dat volk is sowieso nog maar 15 jaar op mentaal gebied.
Ik vind 't beiden gewoon kunnen. Lekker belangrijk. Boeit mij dat nou als m'n vriendin bepaalde celebs volgt of Facebook pagina's waarop een dozijn knappe mannen wordt geplaatst iedere dag.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:34 schreef netchip het volgende:
[..]
Nee, want porno kijken is niet triest.
Ik vind het beide niet kunnen als je een vriendin hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |