Ik moet die shit ook gewoon doen. Teennagels lakken en geld verdienen.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:25 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ze loopt een beetje met hoelahoeps te spelen en krijgt fucking tokens.
http://nl.chaturbate.com/chroniclove/
yoloquote:Op donderdag 3 juli 2014 00:27 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Ik moet die shit ook gewoon doen. Teennagels lakken en geld verdienen.
Sicke shit..en je kan gewoon vanalles doen toch?quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:36 schreef Sapstengel het volgende:
op MFC is een token 10 cent om te kopen. En de camgirl krijgt daar 5 cent van als iemand tipt.
Heb wel eens chicks gezien die gewoon 900 tokens krijgen in een kwartier, heb je mooi 45 euro.
Ja je kan doen wat je wil, maarja hoe gekker hoe meer geld natuurlijk. Tenzij je dan juist in de rare fetish hoek zit.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:37 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Sicke shit..en je kan gewoon vanalles doen toch?
Volgens mij betalen mensen je al om je een boek te zien lezen.
quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:38 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Zie je Fanta zo dadelijk ook nog echt op Chaturbate.
quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:38 schreef Beach het volgende:
fanta doe gwn private show beetje spelen met jezelf tokens stromen binnen
quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:38 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja je kan doen wat je wil, maarja hoe gekker hoe meer geld natuurlijk. Tenzij je dan juist in de rare fetish hoek zit.
Maar je kunt in principe zelf bepalen hoe ver je gaat ja.
Toch fucking chill? Plus die rare fetisjisten willen de gekste dingen zien zonder dat je eigenlijk je kut, tieten of wat dan ook moet showen. Makkelijk geld verdienen zeg ik zo.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:40 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Mja, je wordt niet 1-2-3 een high-roller lijkt mij. Genoeg meiden op die website. Je moet sowieso een following opbouwen en opvallen.
Oke hier haak ik afquote:Op donderdag 3 juli 2014 00:43 schreef Sapstengel het volgende:
Ja precies, anders zit je daar straks met 2 gasten in het kanaal.
Ook jezelf goed promoten op social media, fora etc (zie die twee foksters hier)
quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:43 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Toch fucking chill? Plus die rare fetisjisten willen de gekste dingen zien zonder dat je eigenlijk je kut, tieten of wat dan ook moet showen. Makkelijk geld verdienen zeg ik zo.
Ja met een fetish als met blote voeten een banaan tot puree trappen wel inderdaad. Dan hoef je niks geks te doen.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:43 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Plus die rare fetisjisten willen de gekste dingen zien zonder dat je eigenlijk je kut, tieten of wat dan ook moet showen.
Kontje likken a la maar ga hem echt niet vragen mijn tenen te likkenquote:Op donderdag 3 juli 2014 00:45 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Je kan ook je vriendje laten meespelen. Laat je hem je tenen likken enz. Echt bizar veel tenen fetisjisten.
dat ligt voor de handquote:Op donderdag 3 juli 2014 00:45 schreef Fanta-stick het volgende:
WIe van jullie gaat mij tokens geven dan?
quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:47 schreef Sapstengel het volgende:
Je kunt ook aan clit pumping gaan doen. Doen veel van die female bodybuilders ook. Heb wel eens gezien dat een hem oppompte in zo'n vacuum buisje tot echt 10cm.
quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:47 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik hoorde dat je een grote clit had? Misschien kun je nog wegkomen als tranny, word je ook niet snel herkent en de overheid kan je dan ook niks maken lijkt mij.
Sickening..quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:47 schreef Sapstengel het volgende:
Je kunt ook aan clit pumping gaan doen. Doen veel van die female bodybuilders ook. Heb wel eens gezien dat een hem oppompte in zo'n vacuum buisje tot echt 10cm.
hmm.quote:
Wat naar zeg.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:49 schreef Sapstengel het volgende:
Moet je eens op Raisawetsx zoeken, die is echt gek.
inb4 scarred for life
inb4 ban
latex,sm en pissing lever 3x zoveel tokens op, heb ik gehoordquote:Op donderdag 3 juli 2014 00:37 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Sicke shit..en je kan gewoon vanalles doen toch?
Volgens mij betalen mensen je al om je een boek te zien lezen.
"show feet"quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:43 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Toch fucking chill? Plus die rare fetisjisten willen de gekste dingen zien zonder dat je eigenlijk je kut, tieten of wat dan ook moet showen. Makkelijk geld verdienen zeg ik zo.
ik volgde een Candees vrouwtje op cam4, was echt een leuke en getrouwd, was er een gast die $5000 bood voor een heel weekend, zegt ze zo, ik mag niet van mijn mam, die gast, het aanbod blijft staan, 6 mnd later was ze gescheidenquote:Op donderdag 3 juli 2014 00:46 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Kontje likken a la maar ga hem echt niet vragen mijn tenen te likken.
Jeez.
http://nl.chaturbate.com/jakewall92/ 9/10quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:28 schreef Fanta-stick het volgende:
Zitten nog best lekkere mannen op maar 75% confirmed faggot.
quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:27 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Ik moet die shit ook gewoon doen. Teennagels lakken en geld verdienen.
Neem aan dat ze die tokens gewoon weer laten annuleren later, door de betaling van de aankoop terug te laten halen? Waardoor die meid haar tokens ook weer worden geannuleerd?quote:Op donderdag 3 juli 2014 08:27 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Voor 1 token krijgen de modellen $0,05.
$23880 tip_____
Hoogste tiplijst:
http://mycamgirl.net/behi(...)-myfreecams#thor-tip
Dima wil van Fanta voor de cam.quote:Op donderdag 3 juli 2014 08:27 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Voor 1 token krijgen de modellen $0,05.
$23880 tip_____
Hoogste tiplijst:
http://mycamgirl.net/behi(...)-myfreecams#thor-tip
Ratler bier ws.quote:
Wat een bocht is dat, kan je net zo goed Spa rood drinkenquote:
Dit. Dankjewel Henk, mooi verwoord.quote:Op donderdag 3 juli 2014 09:55 schreef fathank het volgende:
Wtf heb ik gelezen
Sowieso tokens kopen op internet om aan mokkels te geven![]()
Srs wat een schande voor de mensheid ongelofelijk geen woorden voor wat een sneue figuren. Standrechtelijk executeren als je het mij vraagt. Wat een verdorven genenpoel moet je dan wel niet zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |