Die heb ik ook. Lekker dus?quote:Op dinsdag 1 juli 2014 17:17 schreef Ferdii het volgende:
Eerste flesje wit is geopend. Pierre baptiste sauvignon vionier.
Smaakt top
Ik kan bevestigen dat het een uur geleden nog werkte. (en intussen heb ik de bestelling van zaterdag hier al staanquote:Op dinsdag 1 juli 2014 17:29 schreef 44rdbei het volgende:
Ga ik vanavond eens proberen, hopen dat het nog werkt en dat ze er inmiddels geen stokje voor hebben gestoken.
zaterdag besteld, vandaag binnen.quote:
Bezorgen toch tot 18.30?quote:
Komt later.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 18:18 schreef Tim86 het volgende:
Wijn is binnen hier
En die van mijn moeder ook. Bij beide zat er alleen geen acceptgiro bij? En dat was wel mijn betaalwijze...even wachten op een aparte rekening ofzo dan I guess..
quote:Op dinsdag 1 juli 2014 18:15 schreef roos85 het volgende:
[..]
Ja maar in de app stond dat ze tussen 16:00 en 18:00 zouden komen
Ah op die manier.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 16:18 schreef Autodrop het volgende:
[..]
Factuur komt achteraf per post.
https://www.wijnvoordeel.nl/Betaling:_:230.html
Heb deze ook binnen, redelijk te drinken tochquote:Op dinsdag 1 juli 2014 14:46 schreef maulibu het volgende:
Eerste doos binnen: Pierre Baptiste Sauvignon Viognier. Codes op de achterkant leren dat deze wijn gebotteld is door Superunie in Beesd en dus, zoals te verwachten, een simpel supermarktwijntje is in een fles die ik voorbij zou lopen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |