Vind ik wel meevallen.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:31 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Mexico speelt juist een goed toernooi
Beter zo.quote:
Hij kan best goed commentaar geven. Heeft het regelmatig gedaan samen met Jack voor de radio.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:32 schreef IsaacCuenca het volgende:
Grueter heeft wel echt de typische stem
1-0 doe ik het ook voorquote:Op zondag 29 juni 2014 17:32 schreef MakkieR het volgende:
binnen 10 minuten 3-0 voor Nederland dat zou wat zijn
Die gaat de aanvallende impulsen van De Jong neutraliserenquote:
En daar ga ik ook na het WK weer vrolijk meer verderquote:
Kan je weer onterecht PSV gaan hypen en doen alsof Ajax dankzij jouw jinx de 34e won.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:33 schreef Shreyas het volgende:
[..]
En daar ga ik ook na het WK weer vrolijk meer verder
quote:Op zondag 29 juni 2014 17:32 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Die gaat de aanvallende impulsen van De Jong neutraliseren
Kun je weer een act gaan opvoeren dat er 17 ploegen beter zijn dan Ajax, en vervolgens roepen dat het een jinx (quote:Op zondag 29 juni 2014 17:33 schreef Shreyas het volgende:
[..]
En daar ga ik ook na het WK weer vrolijk meer verder
Heeft Cambuur al een nieuwe spelmaker, hans.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:34 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Kun je weer een act gaan opvoeren dat er 17 ploegen beter zijn dan Ajax, en vervolgens roepen dat het een jinx () was. Debiel. Eencellig.
Ach, met de scheidsrechters van dit toernooi, krijg je daar nog geen eens geel voorquote:Op zondag 29 juni 2014 17:34 schreef badschaap het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
die aanvallende impulsen?
Heel af en toe komt het een beetje in de buurt, maar dan zitten ze meestal in de voorbereiding. Overigens is dat verhaal van Van Gaal en Ajax in Mexico niet te vergelijken met de huidige situatie. Na een maand zijn deze jongens de temperaturen in ieder geval al gewend. Die vochtigheidsgraad zal wel wennen zijn, hoewel Oranje dit WK niet bijzonder veel kilometers maakt. Tweede helft zullen ze toe moeten slaan als die Mexicanen steken laten liggen. Rodriguez en Marquez moet je na een uur kapot kunnen spelen.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:27 schreef MakkieR het volgende:
Maar wat ik niet begrijp is; De hitte is hier toch net zo vreselijk als het dik over de 30 graden is in de zomer. Volgens mij is het hier dan ook klam en broeierig.
Sandor v/d Heide.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Heeft Cambuur al een nieuwe spelmaker, hans.
Was het maar zoals bij Haxballquote:Op zondag 29 juni 2014 17:34 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Kun je weer een act gaan opvoeren dat er 17 ploegen beter zijn dan Ajax, en vervolgens roepen dat het een jinx () was. Debiel. Eencellig. Chromosoom teveel.
Zoiets jaquote:Op zondag 29 juni 2014 17:33 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Kan je weer onterecht PSV gaan hypen en doen alsof Ajax dankzij jouw jinx de 34e won.
Genetica is duidelijk niet je sterkste punt.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:34 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Kun je weer een act gaan opvoeren dat er 17 ploegen beter zijn dan Ajax, en vervolgens roepen dat het een jinx () was. Debiel. Eencellig. Chromosoom teveel.
Of het leeggekochte Feyenoord en het Tadicloze Twentequote:
Dat lijkt mij ook voor de hand liggen maar je weet het nooit met de Fifaquote:Op zondag 29 juni 2014 17:37 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Thuis, groepswinnaar... Of ik heb niet opgelet
Mariequote:Op zondag 29 juni 2014 17:40 schreef Marie30 het volgende:
¤ 5 op Mexico gewed. Maar voor jullie wil ik ze graag verliezen.![]()
Dat verlies kun je terug halen door geld op VS te zetten dinsdag.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:40 schreef Marie30 het volgende:
¤ 5 op Mexico gewed. Maar voor jullie wil ik ze graag verliezen.![]()
Hugoquote:Op zondag 29 juni 2014 17:41 schreef controlaltdelete het volgende:
Van wie is die teckel eigenlijk? Vind van Hanegem maar een vieze man, die is niet gracieus oud geworden.
Genot. Ik stond in de keuken om mijn pizzaatje te halen.quote:
Neen, daar zet ik tegen beter weten in ¤ 5 op onze Bels... Ik geloof er toch een klein beetje in hoor. Daar win ik de vijf euro terug die ik nu ga verliezen, want NL wint.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:40 schreef Nober het volgende:
[..]
Dat verlies kun je terug halen door geld op VS te zetten dinsdag.
quote:
Goede televisie toch... Helemaal voor Maxquote:Op zondag 29 juni 2014 17:43 schreef Ajacied422 het volgende:
Stel je voor dat er een kandidaat live in die uitzending overlijdt bij Andre van Duin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |