Gezien de punten kon Portugal hoogstens als tweede eindigen. Wat jij zegt kan dus niet.quote:Op donderdag 26 juni 2014 19:55 schreef jatochneetoch het volgende:
Maar wat nou als de Duitsland in plaats van Portugal door gaat en de USA ipv Ghana??
Is toch hilarisch om zijn quotes terug te lezen nuquote:Op donderdag 26 juni 2014 19:56 schreef Fir3fly het volgende:
Waarom die troll zoveel aandacht geven?
Gelukkig hebben we de beelden nog:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hee, je Portugal icoontje is verwelkt.quote:Op donderdag 26 juni 2014 20:48 schreef Kekster het volgende:
Obrigado bichas, hoe delete ik mijn account, dan kan ik jullie daarna voorgoed verlaten
Dat is niet deleten. Tot ik mijn account kan deleten maak ik nog even van de mogelijkheid gebruik om de goddelijke kanaries te supportenquote:Op donderdag 26 juni 2014 20:56 schreef Leandra het volgende:
Mailadres wijzigen in een niet-bestaand adres, wachtwoord wijzigen in een random serie tekens en uitloggen.
Ze ghana naar huis maar Nederland komt niet fer.quote:Op donderdag 26 juni 2014 20:57 schreef Ulx het volgende:
Hey Kekster,
Gaat Portugal ver komen? Of ghana ze naar huis toe?
Nu niet terugkrabbelen hé, een echte man houd zich aan zijn woordquote:Op donderdag 26 juni 2014 21:00 schreef Kekster het volgende:
[..]
Dat is niet deleten. Tot ik mijn account kan deleten maak ik nog even van de mogelijkheid gebruik om de goddelijke kanaries te supporten![]()
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |