Ik krijg een meisjequote:Op woensdag 25 juni 2014 11:53 schreef DagenNachtdromer het volgende:
Nieuwe dus... Graag quoten voor wijzigingen
wow.quote:Op woensdag 25 juni 2014 12:46 schreef Cygne het volgende:
Collega van man kwam laatst terug met een echofoto aan want zijn vrouw was zwanger. Zegt een andere collega: "Oooh,12 weken? Dan kan er nog van alles misgaan hoor!".
Dat was ook nog niet zo lang na de miskraam hier. Dus man was er helemaal pissig over.quote:
wat liefquote:Op woensdag 25 juni 2014 12:51 schreef Cygne het volgende:
[..]
Dat was ook nog niet zo lang na de miskraam hier. Dus man was er helemaal pissig over.
Sowieso waren alle andere collega's niet zo blij met die opmerking.
Man zei gisteren: 'Als het nou weer mis is en we zien dat op de echo, ga ik huilen.'. En ik: 'En als het wel goed is?'. 'Ga ik ook huilen!'.
Nohh.![]()
Man is eigenlijk helemaal niet emotioneel, behalve als het daarom gaat.
Ik geloof dat zij van huis uit nog arts is ook.quote:Op woensdag 25 juni 2014 12:55 schreef LadyTagliatelle het volgende:
[..]
wat lief
kan het me voorstellen dat dat niet goed aankomt nee. Beetje dom ook van iemand om zoiets te zeggen.
Jouw onderdruk is ook heel netjes. 95 is wel een grens.quote:Op woensdag 25 juni 2014 13:04 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Je waant je veilig na een x aantal weken, en hier leer je dan dat dit helemaal niks te betekenen hoeft...
Wel "grappig" om de ervaringen met bloeddruk te lezen, mijn bloeddruk is standaard rond de 140/80 en niemand maakt zich daar druk om want blijkbaar hoort t bij mijn lijf.
Hoelaat kun je terecht Dyre?
Oh kijk dat wist ik dan weer niet.quote:Op woensdag 25 juni 2014 13:08 schreef Skittles het volgende:
[..]
Jouw onderdruk is ook heel netjes. 95 is wel een grens.
Bovendruk is veel variabeler (door stress, hard lopen, etc.), en kan ook niet zo veel kwaad. Mijn bovendruk is vaak tussen 120 en 140.quote:Op woensdag 25 juni 2014 13:12 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Oh kijk dat wist ik dan weer niet.
Ah joh, stuur je gewoon de halve klas er uit in het eerste uur dat je terug bentquote:Op woensdag 25 juni 2014 13:21 schreef kwakz0r het volgende:
Holy shit. Ik rekende gisteren uit dat ik dus straks 7 maanden niet werk... Dat vind zelfs ik een beetje lang... vooral omdat ik me dan afvraag of ik het nog wel "kan" met die pubers
Of ze nemen je nooit meer serieusquote:Op woensdag 25 juni 2014 13:45 schreef Crumpette het volgende:
[..]
Ah joh, stuur je gewoon de halve klas er uit in het eerste uur dat je terug bentdan gedragen ze zich wel.
Sq fijn dat je henka weer voelt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |