Nee ok duidelijk.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:32 schreef Swetsenegger het volgende:
Tja, ik heb ooit een Argentijnse collega gehad en dat was ook een complete psychopaat. Mij verbaast het niets.
Leeftijd gokken, je bent er slecht inquote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:32 schreef quo_ het volgende:
Niet te hard oordelen, hij kan er niks aan doen. Altijd al zo geweest.
Louis Suarez, 3 jaar.
[ afbeelding ]
Die commotie is niet overdreven, je hoort geen tegenstanders te bijten. Zulke acties bederven een mooie wedstrijd. Per ongeluk een tegenstander te hardnekkig benaderen of onderuit schoppen tijdens het spelen van de bal is een overtreding, dit heeft niets meer met voetbal te maken.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:24 schreef GwaiLow het volgende:
Wat een gezeik altijd om die kleine beet. Je blesseert zelfs niemand met zo'n actie. Het is niet chic, maar altijd die commotie eromheen is overdreven. En dan als verdediger ook snel je arm aan alles en iedereen laten zien uiteraard bleh.
Je hebt ook gelijk. Beetje fatsoen, dan zouden ze dat moeten doen, maar daarvoor vinden ze waarschijnlijk de financiële belangen te groot, denk ik.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:31 schreef Belladonna80 het volgende:
[..]
Ik hoopte er alleen op, maar idd die kans is heel klein. Levenslang schorsen kan ik me in vinden.
Wat zei hij dan?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:34 schreef TLC het volgende:
En dan zo'n zielig lulpraatje houden na die wedstrijd tegen Engelandx10000000000000000000
Jij kunt jouw tijd beter besteden aan een cursus Nederlands.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:31 schreef op_quoter het volgende:
nee man suarez had gelijk die gast van italy had het zeker verdient anders zou hij niet doen
Wat had je gezegd als iemand met een verleden van PSV dit had gedaan?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:34 schreef BlindReferee het volgende:
[..]
Die commotie is niet overdreven, je hoort geen tegenstanders te bijten. Zulke acties bederven een mooie wedstrijd. Per ongeluk een tegenstander te hardnekkig benaderen of onderuit schoppen tijdens het spelen van de bal is een overtreding, dit heeft niets meer met voetbal te maken.
Natuurlijk laat die verdediger aan iedereen zijn arm zien; spelers die bijten moeten direct worden geschorst en horen niet thuis op een voetbalveld. Ik ga er dan ook van uit dat Suarez dit WK geen wedstrijd meer zal spelen, maar dat zal wel loslopen. De FIFA houdt ook niet zo van bijten. Gelukkig maar.
Daag Suarez!
Bijten valt in de categorie natrappen. Bewust andere mensen proberen pijn te doen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:24 schreef GwaiLow het volgende:
Wat een gezeik altijd om die kleine beet. Je blesseert zelfs niemand met zo'n actie. Het is niet chic, maar altijd die commotie eromheen is overdreven. En dan als verdediger ook snel je arm aan alles en iedereen laten zien uiteraard bleh.
quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:38 schreef thethoryd het volgende:
[..]
Wat had je gezegd als iemand met een verleden van PSV dit had gedaan?Het is allemaal zo makkelijk om iemand die bijt levenslang te schorsen, maar kijk eens naar elke wedstrijd tijdens dit WK. Wat hoort er allemaal niet bij voetbal? Dat vallen van o.a. Italië, smerig natrappen van Balotelli, racistische opmerkingen (van zowel publiek als spelers). Tsja dan kan je veel mensen levenslang schorsen
Kom op manquote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:38 schreef thethoryd het volgende:
[..]
Wat had je gezegd als iemand met een verleden van PSV dit had gedaan?Het is allemaal zo makkelijk om iemand die bijt levenslang te schorsen, maar kijk eens naar elke wedstrijd tijdens dit WK. Wat hoort er allemaal niet bij voetbal? Dat vallen van o.a. Italië, smerig natrappen van Balotelli, racistische opmerkingen (van zowel publiek als spelers). Tsja dan kan je veel mensen levenslang schorsen
Nouja goed, dan krijg je 1 of 2 wedstrijden schorsing. Maar hij zou zeker niet meer moeten krijgen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:39 schreef TC03 het volgende:
[..]
Bijten valt in de categorie natrappen. Bewust andere mensen proberen pijn te doen.
Goed idee.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:36 schreef ruudbackus het volgende:
[....]
Misschien moeten we hem een keertje met Tyson in de ring zetten.
Als een speler of oud-speler van PSV iemand zou bijten zou ik precies hetzelfde zeggen. Er hebben genoeg spelers voor PSV gevoetbald die ik liever zag komen dan gaan omdat ze misselijk en achterbaks voetbal speelde. Hoort gewoon niet, nooit. Voor welke club ze ook uitkomen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:38 schreef thethoryd het volgende:
Wat had je gezegd als iemand met een verleden van PSV dit had gedaan?![]()
Levenslang schorsen vind ik ook wel een beetje overdreven. Vallen mag ook worden bestraft mits het duidelijk kan worden bestempeld als zijnde schwalbe, Balotelli is gewoon een pannenkoek en racistische opmerkingen en spreekkoren horen nu eenmaal bij voetbal (maar ook daarbij mag op sommige momenten best worden ingegrepen van mij).quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:38 schreef thethoryd het volgende:
Het is allemaal zo makkelijk om iemand die bijt levenslang te schorsen, maar kijk eens naar elke wedstrijd tijdens dit WK. Wat hoort er allemaal niet bij voetbal? Dat vallen van o.a. Italië, smerig natrappen van Balotelli, racistische opmerkingen (van zowel publiek als spelers). Tsja dan kan je veel mensen levenslang schorsen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |