MsMessy ff een serieuze vraag. De meesten weten natuurlijk dat jij een paar maten meer hebt, maar wat doe jij dan om gezond te blijven.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:34 schreef MsMessy het volgende:
[..]
Da's Fluvia Lacerda, geen teer poppetje in ieder geval.
http://fluvialacerda.blog.com/
[ afbeelding ]
Sommige van die meisjes zijn thick..weinig buikvet..veel heup. Dat is niet ongezond. Heb het meer over die vette monsters met een pens van hier tot Tokio.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:35 schreef MsMessy het volgende:
Nog eentje om Fanta even te pesten![]()
[ afbeelding ]
1,2,3,5,6,9 zou ik sowieso raken. De rest ook wel als ik m'n beergoggles op heb waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:35 schreef MsMessy het volgende:
Nog eentje om Fanta even te pesten![]()
[ afbeelding ]
Zou allemaal geven behalve die 3e van links want die heeft een mannengezicht.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:35 schreef MsMessy het volgende:
Nog eentje om Fanta even te pesten![]()
[ afbeelding ]
Piemels lijken je wel wat maar mannengezichten dan weer niet.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:38 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Zou allemaal geven behalve die 3e van links want die heeft een mannengezicht.
Sowieso 2e van links jwz.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:35 schreef MsMessy het volgende:
Nog eentje om Fanta even te pesten![]()
[ afbeelding ]
Die is ook best raakbaar ja, die ene in zeg maar zo'n badpak.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:42 schreef McNulty het volgende:
De middelste lijkt een beetje op Kim Kardashian maar dan met een kraaienneus.
Ben benieuwd naar je nieuwe carry-oversquote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:44 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Pathé Unlimited Gold kaart in de pocket. Onbeperkt naar de bioscoop in IMAX 3D. SICKENING.
Ik ook man. Al die creatieve gainzzz.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:51 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar je nieuwe carry-overs
Die middelste wil ik juist niet. Ik val niet snel op vrouwen met sterke Arabische gezichtskenmerken.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:47 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Die is ook best raakbaar ja, die ene in zeg maar zo'n badpak.
Wij hebben dezelfde smaak denk ik, die 2e en die in het midden vielen mij direct op.
Nee ik ken ze niet. Ik heb search skills.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:35 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Messi kent echt elke chick op het internet.
Lastige vraag, want ik ben niet eens gezond. Heb genoeg te stellen gehad met mijn stofwisseling. (schildklierpatiënt) Ik ben dan ook met mijn 1.70m en maat 46 echt geen slanke deerne. Maar ook voor mij geldt, kcal in vs kcal out. Opletten op wat je eet en je bewust zijn van wat je eet, zonder er gelijk een (crash)dieet van te maken. Bewegen als het kan en soms dan maar accepteren dat ik verga van de zenuwpijnen (fibromyalgie).quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:36 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
MsMessy ff een serieuze vraag. De meesten weten natuurlijk dat jij een paar maten meer hebt, maar wat doe jij dan om gezond te blijven.
Kijk ik heb ook maat 40 als broekmaat, maar ik heb ook fucking zieke quads nomsayin?
Verkapte-kijk-mij-een-betere-smaak-heben-postquote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:59 schreef McNulty het volgende:
[..]
Die middelste wil ik juist niet. Ik val niet snel op vrouwen met sterke Arabische gezichtskenmerken.
En ik zie een paar mensen hier regelmatig fappen op "thick women" die een veels te mollige buik hebben, dat is een no-no bij mij. Ik zal geen namen noemen maar ik bedoel fxr,weissman en ook jij soms.
Oh ik juist wel.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:59 schreef McNulty het volgende:
Die middelste wil ik juist niet. Ik val niet snel op vrouwen met sterke Arabische gezichtskenmerken.
Dat was niet verkapt hoor.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:00 schreef Weissman het volgende:
[..]
Verkapte-kijk-mij-een-betere-smaak-heben-post
Nee, dit is de uitnodigingstekst, communistisch themafeestje is het, echt ons best op gedaan al zeg ik het zelf:quote:
quote:Kameraden, afgevaardigden van het proletariaat, proleten,
Een spook waart door Europa, het spook van het Communisme!
Wij zijn verheugd u te mogen mededelen dat u bent uitverkoren om deel te mogen nemen aan onze communistische verjaardagsFISSA. Ter meerdere eer en glorie van het Moederland en omdat je maar één keer 23 en 24 jaar wordt, organiseren wij, uw partijleiders huisgenoot en Sander, een ware Communist Party. Door ons rijkelijk te bedienen van de brandstof van de Revolutie - lees bier en Vodka - zullen wij op de nu al legendarische 28 juni aanstaande, een ode brengen aan de gemeenschapszin van het volk. Wij zullen toosten op ons voorbeeld Marx.
Naar goed communistisch gebruik vragen wij u een donatie voor in De Partijkas.
Tevens geven wij onze Joegoslavische lijfwachten Yuri en Dimitri de opdracht om geen burgers toe te laten die niet TENMINSTE één rood kledingstuk dragen, ter ere van De Revolutie. Met andere woorden, de dresscode is rood/communistisch.
Bier, wijn, fris en Vodka zullen aanwezig zijn. Andere, illegaal gestookte dranken zult u, het volk, zelf moeten meenemen.
Het is tevens mogelijk op het Partijbureau te overnachten. Dit graag van te voren aangeven; raadpleeg voor mogelijkheden uw Verlichte Leiders.
Omdat ons revolutionaire gedachtegoed zoveel mogelijk zielen dient te bereiken, is het toegestaan om, in overleg met uw Erudiete Bevelhebbers, aanhang mee te nemen.
De volgende dag zullen wij, als verenigd volk, de alcoholische naweeën gaan verwerken met een goed koud biertje in het Zuiderpark bij Parkpop.
Gaarne uw aanwezigheid bevestigen via dit medium.
Proletariërs aller landen, verenigt u! Komt en drinkt met ons mede!
THEFXR is geen asian. Gew turk hoor, hij heet mustafa yilmaz.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:08 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Ja leks nu lach je.niet meer. Eerst namen die chineesjes alleen de lokale snackbar over maar nu hebben ze je clubbie, ghehehebe! Ado is van thefxfer en.suntzu jalalala
9.5/10 lichaamquote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:10 schreef McNulty het volgende:
Shabang! dat body doe.
[ afbeelding ]
Geen fan van dr hoofd btw.
Nee. Deze wel.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:12 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Nulty, zou je deze doen?
[ afbeelding ]
ik haal turken en.chinezen altijd door elkaar, srry.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:11 schreef Weissman het volgende:
[..]
THEFXR is geen asian. Gew turk hoor, hij heet mustafa yilmaz.
quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:10 schreef McNulty het volgende:
Shabang! dat body doe.
[ afbeelding ]
Geen fan van dr hoofd btw.
Zou bezwangeren en nooit meer van me laten horenquote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:10 schreef McNulty het volgende:
Shabang! dat body doe.
[ afbeelding ]
Geen fan van dr hoofd btw.
Hey keetfeestdjdikkehenkie, die foto had illustratieve doeleinden wat betreft mijn lichamelijke smaak ja. Oke! Wat nou verspilling!quote:
Hier heb ik weinig op af te dingen, wansmaak is immers ook een smaak.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:27 schreef McNulty het volgende:
[..]
Hey keetfeestdjdikkehenkie, die foto had illustratieve doeleinden wat betreft mijn lichamelijke smaak ja. Oke! Wat nou verspilling!
Je hebt me nu echt tuk hoor. Ik geef op.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:34 schreef fathank het volgende:
[..]
Hier heb ik weinig op af te dingen, wansmaak is immers ook een smaak.
Zit je nou echt heel de tijd alleen maar wat plaatjes te zoeken om hier te posten? Hoe oud ben je, 12?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:55 schreef McNulty het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tering gregory van der wiel
Fuck, zij is mooi.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:55 schreef McNulty het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tering gregory van der wiel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |