Belgen actie van onze eigen koningin.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 00:35 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Tjah, zelfs onze eigen koningin feliciteert de verkeerde van onze eigen spelers met zijn winnende doelpunt ...
Vroeger waren er toch die 'domme vragen voor het wk-topics' , is dat er niet meer?quote:
Ik vond het moment met Cillessen wel op het randje, hij ging voor de bal maar nam ook Sanchez mee... al hadden die Chilenen al zoveel geduikeld dat je dan een scheids ook niet meer mee krijgtquote:Op dinsdag 24 juni 2014 00:46 schreef BillDauterive het volgende:
Wow, nog steeds aan het nagenieten van de wedstrijd, was was het fijn.
In alle drukte heb ik niet gezien of het alleen maar swalbes waren van die Chilenen. Was er ook een moment bij dat een penalty terecht was?
Omgekeerd zou je hier ook zo'n teksten lezen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 04:11 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Slechte verliezers zeg
Altijd zo, vier jaar terug de finale tegen Spanje. We konden een paar keer rood hebben en toch blijven we volhouden dat we benadeeld zijn door de scheids. Achja, dat hoort er ook bij.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 07:26 schreef Halcon het volgende:
[..]
Omgekeerd zou je hier ook zo'n teksten lezen.
Precies.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 07:30 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Altijd zo, vier jaar terug de finale tegen Spanje. We konden een paar keer rood hebben en toch blijven we volhouden dat we benadeeld zijn door de scheids. Achja, dat hoort er ook bij.
'Ruim' 100 km, maar is dit niet gewoon gemiddeld? Ik denk dat een voetbalelftal altijd wel rond de 100quote:Oranje legt ruim 100 km af
De spelers van het Nederlands elftal legden weer veel kilometers af. Na 90 minuten voetbal stonden er liefst 103,796 kilometers op de teller. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal won maandagavond met 2-0 van Chili.
Arjen Robben eindigde op 10 kilometer en 237 meter en maakte daarmee de meeste meters. Wesley Sneijder, die in de 75e minuut werd gewisseld, kwam tot 8,7 kilometer. Normaal gesproken was de nummer 10 op zo'n 10,7 kilometer uitgekomen.
In de eerste groepswedstrijd tegen regerend wereldkampioen Spanje (5-1 zege) liepen de internationals 109,381 kilometer. Tegen Australië (3-2 zege) stopte de meter op 115,075.
quote:EK 2012
In drie duels eindigden de manschappen van bondscoach Bert van Marwijk op 327,907 kilometer in totaal. Dat was nog net iets meer dan Frankrijk (326,109 km) en Griekenland (306,782 km).
Tsjechië liep het meest. In totaal 344,450 kilometer. Italië staat op de tweede plaats met 343,100 km. Derde is Portugal: 339,888 kilometer."
Er staat zo'n.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 07:49 schreef TC03 het volgende:
[..]
Waar heb jij Nederlands geleerd?
"Een teksten"
Dat is een samentrekking van "zo een".quote:
Ok, bedankt voor je uitleg. In sommige taalgebieden gebruikt men echter zo'n waar je formeel zulke zou moeten gebruiken.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 07:51 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dat is een samentrekking van "zo een".
Het is: zo'n tekst of zulke teksten.
quote:'Robben beste speler van WK'
Gary Lineker is lyirsch over het spel van Arjen Robben tijdens de eerste drie wedstrijden van Oranje op het WK voetbal. Robben werd na het duel met Chili (2-0 zege) door de FIFA opnieuw verkozen tot man van de wedstrijd.
"De beste speler van de groepswedstrijden is Arjen Robben", twitterde de oud-voetballer en tegenwoordig presentator bij de BBC. "Hij is extreem geweldig." Lineker kan bogen op een schitterende loopbaan. Tijdens het WK 1986 werd de 53-jarige Engelsman topscorer.
Robben maakte twee geweldige goals tegen Spanje, opende de score tegen Australië en speelde ook tegen Chili ijzersterk. De Zuid-Amerikanen hadden veel moeite om de snelste speler van Oranje van scoren af te houden. Dat lukte uiteindelijk, maar de assits bij de 2-0 van Memphis Depay was wederom van wereldklasse.
Die scheids was wel slecht. Niet voor Nederland of Spanje, maar gewoon slecht.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 07:30 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Altijd zo, vier jaar terug de finale tegen Spanje. We konden een paar keer rood hebben en toch blijven we volhouden dat we benadeeld zijn door de scheids. Achja, dat hoort er ook bij.
Daar ben ik het mee eens.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 08:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die scheids was wel slecht. Niet voor Nederland of Spanje, maar gewoon slecht.
Wanneer kunnen we ze tegenkomen?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:16 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wat een calimerocomplex en afgunst bij de belgenHeerlijk om te lezen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De tweetHoe dom kan je zijn?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zou wel leuk zijn.quote:
Gvd wat een kneusjesquote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:16 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wat een calimerocomplex en afgunst bij de belgenHeerlijk om te lezen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De tweetHoe dom kan je zijn?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
uiteraardquote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:24 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Gvd wat een kneusjes![]()
![]()
Welk forum is dat overigens? 9lives zeker?
Het gaat gewoon over de wedstrijd van gisteren. Jij komt meteen weer reageren hier. Over een Calimero-complex gesprokenquote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:20 schreef Halcon het volgende:
Oh jee, het gaat weer over Belgen.
Over Calimero-complex gesproken.
Je verwacht het nietquote:
Volgens mij is de commentator van de Belgische televisie die gisteren de wedstrijd versloeg ook actief op dat forum. De belgjes, veel van hen, hebben echt zo'n onmetelijk groot minderwaardigheidscomplex.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:16 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wat een calimerocomplex en afgunst bij de belgenHeerlijk om te lezen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De tweetHoe dom kan je zijn?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die commentators zijn gewoon altijd redelijk cynisch hoor, ze brandden België ook af in hun commentaar. De wedstrijd tegen Spanje (van NL) was de enige waar ik weet niet meer welke commentator het was helemaal uit de bol gingquote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:28 schreef Morendo het volgende:
[..]
Volgens mij is de commentator van de Belgische televisie die gisteren de wedstrijd versloeg ook actief op dat forum. De belgjes, veel van hen, hebben echt zo'n onmetelijk groot minderwaardigheidscomplex.
Inderdaad was hij slecht, grappig hoe weinigen zich nog kunnen herinneren dat Puyol destijds als eerste met rood het veld afgestuurd had kunnen worden en andere Spaanse spelers waren ook lomp bezig, net als sommige Nederlandse spelers. Maar door de zogenaamde karatetrap van de Jong blijft het hardnekkige beeld hangen alsof NL de enige was die smerig speelde. Totale onzin. Kijk de wedsrijd maar eens terug.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 08:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die scheids was wel slecht. Niet voor Nederland of Spanje, maar gewoon slecht.
Over de wedstrijd of over de mening van mensen uit een ander land?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:25 schreef Jochie1900 het volgende:
[..]
Het gaat gewoon over de wedstrijd van gisteren. Jij komt meteen weer reageren hier. Over een Calimero-complex gesproken
De mening over de wedstrijd geloof ik. Kan het ook verkeerd hebben hoor. Maar jij komt in elk topic zeggen hoe kut het allemaal wel niet is wat Oranje doet. Maar verder blijven roepen dat wij een calimerocomplex hebben hoor.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:37 schreef Halcon het volgende:
[..]
Over de wedstrijd of over de mening van mensen uit een ander land?
Klinkt als een soort Kekster.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:38 schreef Jochie1900 het volgende:
[..]
De mening over de wedstrijd geloof ik. Kan het ook verkeerd hebben hoor. Maar jij komt in elk topic zeggen hoe kut het allemaal wel niet is wat Oranje doet. Maar verder blijven roepen dat wij een calimerocomplex hebben hoor.
In elk topic?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:38 schreef Jochie1900 het volgende:
[..]
De mening over de wedstrijd geloof ik. Kan het ook verkeerd hebben hoor. Maar jij komt in elk topic zeggen hoe kut het allemaal wel niet is wat Oranje doet. Maar verder blijven roepen dat wij een calimerocomplex hebben hoor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |