quote:Op vrijdag 20 juni 2014 15:37 schreef Bos81 het volgende:
Ik ben van mening dat de OP wel een keer opgeschoond kan worden.. Een hoop users die met hun UI in de OP staan, zijn niet meer te koop of gezocht..![]()
![]()
Ook goed.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 15:38 schreef oh-oh het volgende:
[..]Beter tiefen we gewoon alle users eruit en zetten we een hele flauwe verkoopadvertentie bovenaan of zo?
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 21 juni 2014 20:23 schreef Bos81 het volgende:![]()
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop