Kom maar door met die strepen dan!!quote:Op zaterdag 21 juni 2014 11:54 schreef Cygne het volgende:
Mijn man is ook n gamer. Maar niet online, geloof ik en ook niet zoveel meer als vroeger. Van mij mag hij, ook met kind op schoot/in draagdoek. Koken doet hij ook. En meer dan ik.
Trouwens. Mn tetten doen zeer en ik heb weer steken in mn liezen.
antibiotica en drank gaan ook niet samenquote:Op zaterdag 21 juni 2014 12:52 schreef twist02 het volgende:
Over testen en drinken:
Ik wil sowieso niet meteen bij één dag overtijd gaan testen. Nog los van het aantal testen dat dat misschien wel kost (), denk ik dat ik liever teleurgesteld word door ongesteld te worden dan door een negatieve test. Vooral omdat je in het laatste geval nog steeds geen echte zekerheid hebt.
Als ik vandaag nog steeds niet ongesteld word, doe ik denk ik morgen een testje. Mocht die positief zijn, kunnenen ik de hele dag lekker samen stuiteren!
Als ik gisteren een positieve test had gehad, is-ie morgen vast ook nog positief. Als-ie negatief was geweest, had ik nog geen zekerheid gehad. Voor het drinken had het dus niet uitgemaakt.
Dus heb vrolijk mee getoost, 2 nipjes genomen en verder lekker fris gedronken.
En ja: ik ben normaal gesproken een "gezellige" drinker (), dus het was mensen inderdaad opgevallen als ik de champagne bij voorbaat af had geslagen. Leek me een prima oplossing zo.
Nu nog wat verzinnen voor de komende weken die bomvol zitten met feestjes...![]()
Haha die heb ik afgelopen weekend gebruikt!!quote:Op zaterdag 21 juni 2014 12:59 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
antibiotica en drank gaan ook niet samenen niemand die dat kan controleren
Ja, alleen is dat zo'n standaard-smoesje in mijn ogen en ik kan dus echt niet liegen ookquote:Op zaterdag 21 juni 2014 12:59 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
antibiotica en drank gaan ook niet samenen niemand die dat kan controleren
Ja, ware het niet dat ik al een paar jaar geen auto meer gereden heb...quote:Op zaterdag 21 juni 2014 13:31 schreef Stormqueen het volgende:
Gewoon de auto pakken. Altijd een prima excuus
Dankje! Net huilend aan mijn twee beste vriendinnen (die mij kwamen ophalen) verteld dat ik al dagen misselijk en kriebelig ben en pijntjes heb. Ze hadden al verwacht dat er zoiets zou zijn. Ze houden er vandaag rekening en we gaan niks geks doen gelukkigquote:Op zaterdag 21 juni 2014 12:57 schreef twist02 het volgende:
Sproetjes:![]()
daar word je inderdaad wel week van ja!
En veel plezier vandaag!
Ik kan niet meer aanpassen, misschien komt er een modje langs. Ik hoop dat je eerder streepjes ziet!quote:Op zondag 22 juni 2014 09:41 schreef J0ycie88 het volgende:
Dames mijn NOD mag er wel uit hoor. Hoop toch echt dat ik voor 11 mei volgend jaar ongesteld ben.. en anders in ieder geval streepjes zie
quote:Op zondag 22 juni 2014 11:04 schreef twist02 het volgende:
Hmm, 3 dagen overtijd, maar een blanco test![]()
Fijn dat m'n lijf uitgerekend de eerste 'echte' ronde kiest om van cycluslengte te gaan wisselen...
Nou! Dit is ontzettend teleurstellend! Je hebt er behoorlijk hoop door gekregen....quote:Op zondag 22 juni 2014 11:04 schreef twist02 het volgende:
Hmm, 3 dagen overtijd, maar een blanco test![]()
Fijn dat m'n lijf uitgerekend de eerste 'echte' ronde kiest om van cycluslengte te gaan wisselen...
Je bent toch ook pas net met AC gestopt of vergis ik me nu?quote:Op zondag 22 juni 2014 11:04 schreef twist02 het volgende:
Hmm, 3 dagen overtijd, maar een blanco test![]()
Fijn dat m'n lijf uitgerekend de eerste 'echte' ronde kiest om van cycluslengte te gaan wisselen...
Ben in maart gestopt met de pil en toen eerst nog met condooms, juist omdat ik bang was voor een hele lange of onregelmatige cyclus. Maar sindsdien 24 - 26 - 26 dagen, dus had eigenlijk de stille hoop op een mooie regelmatige cyclus.quote:Op zondag 22 juni 2014 12:38 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Je bent toch ook pas net met AC gestopt of vergis ik me nu?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
quote:Op zondag 22 juni 2014 14:53 schreef Cygne het volgende:
Noh wat lief dottey! Ik gun jou zo hard dat kindje van jezelf!
Ik had ineens zin om schoon te maken. Ik haat poetsen.![]()
En mn oog doet weer normaal.
Leuk!quote:Op zondag 22 juni 2014 00:51 schreef sproetjes het volgende:
Was een leuke dagzonder flauwe opdrachten enzo. Moest veel foto's maken, op het terras gezeten en daarna sushi gegeten
mijn vriendinnen zijn lief!
ik wilde dus echt geen vreselijke hysterische opdrachten doen en verkleed rondlopen enzo maar was daar wel heel bang voor
Daar is een van mijn vriendinnen pas nog geweest voor een ander vrijgezellenfeest. Ze vond t vreselijkquote:Op zondag 22 juni 2014 20:05 schreef Gevalletje het volgende:
Ah gelukkig Sproetjes dat je vrijgezellendag leuk was en niet te gek! Herinner me ineens dat we bij m'n schoonzus naar een erotisch diner zijn geweest.met hier en daar een ietwat gênante opdracht voor dr en na afloop een getagde foto op Facebook van mij waarbij ik een broodje in de vorm van een penis van een bord moest pakken. Zonder handen.. Wat was dat een foto zeg!
![]()
Haha! Ach, we waren met een klein groepje en we hebben wel gelachen. M'n schoonzus was heel netjes en wilde niet aan de halfontklede butlers zitten. Dit in tegenstelling tot een ander aankomend bruidje daar, die nam het er wel van..quote:Op zondag 22 juni 2014 20:31 schreef sproetjes het volgende:
[..]
Daar is een van mijn vriendinnen pas nog geweest voor een ander vrijgezellenfeest. Ze vond t vreselijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |