Waarheid is dat je twee wereldtoppers hebt en dat je moet hopen dat de rest hun dag heeft. Iets dat je nooit tot de finale kan volhouden.quote:Op woensdag 18 juni 2014 23:56 schreef BlueMage het volgende:
Ach al dat gepraat: nu is de verdediging weer niks waard, tegen Spanje was 't nog "Ron Beton" en blah blah blah, er valt gewoon niks over te zeggen. 't Uiteindelijke resultaat telt, het boeit eigenlijk niet veel hoe dat tot stand komt. Had wel zo'n wedstrijd verwacht: gelijkspel of Nederland wint met minimaal verschil.
Theoretisch gezien heb je natuurlijk volkomen gelijk maar m'n gut feeling zegt wat anders.quote:Op woensdag 18 juni 2014 23:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Waarheid is dat je twee wereldtoppers hebt en dat je moet hopen dat de rest hun dag heeft. Iets dat je nooit tot de finale kan volhouden.
Dat is wel triest ja.quote:Op woensdag 18 juni 2014 22:40 schreef Travel. het volgende:
19 topicsmoeten jullie niet met vrienden kijken?
Dit dusquote:Op donderdag 19 juni 2014 00:14 schreef beantherio het volgende:
Prima wedstrijd van Oranje. Gezien de eerdere wedstrijden hadden we kunnen weten dat het een lastige wedstrijd zou gaan worden. En dan toch de 3 punten binnenharken is gewoon hartstikke goed.
Vraag maar aan Spanje of ze met ons zouden willen ruilen.
Gewoon supertof vind ik ze!quote:Op donderdag 19 juni 2014 01:31 schreef tralalala het volgende:
http://nos.nl/wk2014/vide(...)rt-oranjesucces.html
Willy
Welke vrienden?quote:Op woensdag 18 juni 2014 22:40 schreef Travel. het volgende:
19 topicsmoeten jullie niet met vrienden kijken?
Kijk 'em blij zijnquote:Op donderdag 19 juni 2014 01:31 schreef tralalala het volgende:
http://nos.nl/wk2014/vide(...)rt-oranjesucces.html
Willy
Vraag ik me ook af.quote:Op woensdag 18 juni 2014 22:01 schreef Lkw het volgende:
[..]
Jemig man, ben je nou nog steeds bezig? Waarom wil je zo graag dat die strafschop terecht was? Heb je iets tegen het Nederlands team? Ben je voor een ander land? Of ben je gewoon enorm stijfkoppig? Of wat is er?
Natuurlijk geldt dit voor wel meer landen. Ben tot nu toe echt niet onder de indruk van één land. Duitsland heeft over de gehele lengte betere spelers maar geen echte supersterren. Dat is Bayern en co. En laat de beste speler van Bayern nu met bij ons spelen...quote:Op woensdag 18 juni 2014 23:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Waarheid is dat je twee wereldtoppers hebt en dat je moet hopen dat de rest hun dag heeft. Iets dat je nooit tot de finale kan volhouden.
Nee, je kwam met een tegenvraag. Feit is, is dat jij wilt dat alle spelers met hun handen op hun rug spelen van dichtbij, want het menselijk reactie vermogen is niet snel genoeg om de bal van deze afstand te ontwijken. Dit is te berekenen. Hier heb je je objectieve antwoordquote:Op donderdag 19 juni 2014 07:35 schreef Halcon het volgende:
[..]
Apart, want het antwoord had ik al gegeven.
Dan zou de scheidsrechter per situatie dat moeten narekenen en die mogelijkheid heeft hij nu niet. Hij heeft conform de geldende regels gehandeld.quote:Op donderdag 19 juni 2014 08:03 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Nee, je kwam met een tegenvraag. Feit is, is dat jij wilt dat alle spelers met hun handen op hun rug spelen van dichtbij, want het menselijk reactie vermogen is niet snel genoeg om de bal van deze afstand te ontwijken. Dit is te berekenen. Hier heb je je objectieve antwoord
Net als alle gebieden heb je goede en slechte scheidsrechters. Dit was een slechte scheidsrechter vanwege het gemak dat hij een penalty weg gaf. Een hoop wedstrijden worden verpest door penalties.quote:Op donderdag 19 juni 2014 08:09 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dan zou de scheidsrechter per situatie dat moeten narekenen en die mogelijkheid heeft hij nu niet. Hij heeft conform de geldende regels gehandeld.
Hij had er eerder in de wedstrijd ook al een kunnen geven. BMI hield een tegenstander met twee handen vast in het strafschopgebied.quote:Op donderdag 19 juni 2014 08:14 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Net als alle gebieden heb je goede en slechte scheidsrechters. Dit was een slechte scheidsrechter vanwege het gemak dat hij een penalty weg gaf. Een hoop wedstrijden worden verpest door penalties.
Dan kan je wel zes penalties geven per wedstrijd, bij elke corner wordt er daarna wel in het 16 meter gebied vast gehouden. Gelukkig dat je geen scheidsrechter bent anders floot je heel de wedstrijd dood en deelde je acht rode kaarten uit.quote:Op donderdag 19 juni 2014 08:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Hij had er eerder in de wedstrijd ook al een kunnen geven. BMI hield een tegenstander met twee handen vast in het strafschopgebied.
Die penalty in de 2e helft kun je geven. Het was anders geweest als die bal de arm helemaal niet had geraakt.
Weet ik nog zo net niet. Brazilië is alles op Neymar, ik denk dat dat spel ons beter ligt dan het voetbal van Kroatië.quote:Op donderdag 19 juni 2014 09:31 schreef Breekfast het volgende:
Op zich is dit wel het ideale scenario: we zijn door naar de volgende ronde, we hebben geweldig gespeeld tegen Spanje, en staan nu weer met beide benen op de grond na de moeizame overwinning tegen Australie![]()
Nu nog Brazilie ontlopen. Ook al spelen ze niet geweldig, je kunt beter tegenover Mexico of Kroatie komen te staan.
Ach kom, Vlaar was tegen Spanje uitstekend, dan wordt dat gezegd. Gisteren leek het HE-LE-MAAL nergens naar, zelden zo'n zwak Oranje-centrum gezien, met BMI voorop. Wat was die gast waardeloos.quote:Op woensdag 18 juni 2014 23:56 schreef BlueMage het volgende:
Ach al dat gepraat: nu is de verdediging weer niks waard, tegen Spanje was 't nog "Ron Beton" en blah blah blah, er valt gewoon niks over te zeggen. 't Uiteindelijke resultaat telt, het boeit eigenlijk niet veel hoe dat tot stand komt. Had wel zo'n wedstrijd verwacht: gelijkspel of Nederland wint met minimaal verschil.
Dat zijn wel de regels. Nu worden ze soms wel toegepast en soms niet. Pure willekeur. Of je mag iemand niet vasthouden of wel. De regels zeggen van wel. Dus: pas ze toe of pas ze aan.quote:Op donderdag 19 juni 2014 08:57 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Dan kan je wel zes penalties geven per wedstrijd, bij elke corner wordt er daarna wel in het 16 meter gebied vast gehouden. Gelukkig dat je geen scheidsrechter bent anders floot je heel de wedstrijd dood en deelde je acht rode kaarten uit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |