Yep. Tegen het einde keken er 2.5 mio. 0.5 mio op scherm en 0.2 mio via de radio. Plausibele cijfers voor Vlaanderen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 11:59 schreef DarkAccountant het volgende:
[..]
Lijkt me (intuïtief) ook wel logischer. Dat is ongeveer een derde van de Vlaamse bevolking.
Vanden Borre is aanvallender dan Alderweireld, maar hij is mentaal een beetje onvoorspelbaar, kan soms een wereldpartij spelen en soms kan hij zijn focus niet vasthouden.quote:Op woensdag 18 juni 2014 11:56 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Ik vond jullie vooral erg weinig breedte hebben in het spel, wat juist nodig is tegen zo'n 'bus-parkeer-systeem' van Algerije. Vertonghen én Alderweireld op de backs is gewoon te verdedigend. Vooral omdat jullie buitenspelers hebben die graag naar binnen gaan (Hazard, Mertens, Chadli), moeten er eigenlijk backs zijn die er dan aan de buitenkant overheen kunnen knallen. Vertonghen en Alderweireld zijn daar aanvallend duidelijk te beperkt voor. Hebben jullie nog iemand in de selectie die dat zou kunnen invullen? Vanden Borre misschien? Jullie missen in ieder geval echt een type Janmaat, om maar iemand te noemen.
Schalkse Ruiters staat op 1 met 2.2 mio. Maar daar waren dan ook geen grote schermen voor opgesteld.quote:Op woensdag 18 juni 2014 11:55 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Dan is het inderdaad een fenomenaal record
Zelfs onze koning heeft gejuicht
Ik zou hem wel ingebracht hebben eigenlijk. Algerije was toch alleen maar bezig met ingraven. Dan kan een aanvallend ingestelde back wel prettig zijn.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:00 schreef kl1172 het volgende:
[..]
Vanden Borre is aanvallender dan Alderweireld, maar hij is mentaal een beetje onvoorspelbaar, kan soms een wereldpartij spelen en soms kan hij zijn focus niet vasthouden.
Aha, oke. Viel mij in ieder geval op. Zonde dat jullie wel 4/5 goede centrale verdedigers hebben, maar matige backs. Hoop overigens dat jullie ver komen. Een kwart/halve finale Nederland-België zou echt fantastisch zijn. Wel wishfull thinking natuurlijk, want zie ons de kwartfinale niet halen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:00 schreef kl1172 het volgende:
[..]
Vanden Borre is aanvallender dan Alderweireld, maar hij is mentaal een beetje onvoorspelbaar, kan soms een wereldpartij spelen en soms kan hij zijn focus niet vasthouden.
Alderweireld lag niet aan de basis voor het trage spel, dus die had ik er zeker niet afgenomen. Die andere 3 die je opnoemt, dat was toch wel duidelijk in de 2e helft.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik zou hem wel ingebracht hebben eigenlijk. Algerije was toch alleen maar bezig met ingraven. Dan kan een aanvallend ingestelde back wel prettig zijn.
Aan de andere kant: Chadli, Dembele en Lukaku waren ook rijp voor een wissel.
Hij lag niet aan de basis, maar een aanvallende back had wellicht wat kunnen forceren.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:10 schreef kl1172 het volgende:
[..]
Alderweireld lag niet aan de basis voor het trage spel, dus die had ik er zeker niet afgenomen. Die andere 3 die je opnoemt, dat was toch wel duidelijk in de 2e helft.
Dat gebeurt op zoveel plaatsen. Niet netjes, maar ook weer geen drama.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:23 schreef Pumatje het volgende:
Belgen, van Calimero complex naar overmaatse arrogantie.
Zoals het wegfluiten van het Nederlandse volkslied bijvoorbeeld, in die oefenpot.
Erg sportief ...
ditquote:Op woensdag 18 juni 2014 12:44 schreef Brecht35 het volgende:
En maar blijven lullen die Nederlanders. Hun Belgenhaat zit wel diep hoor, moet je ze nageven.
Ik denk dat de Belgiëhaters niet eens wisten dat NL vandaag moest voetballen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:44 schreef Chilliewillie88 het volgende:
[..]
dit
je zou haast vergeten dat oranje straks zelf moet gaan ballen
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Haten? Je hebt toch ook geen hekel aan mentaal gehandicapte kinderen?quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:44 schreef Brecht35 het volgende:
En maar blijven lullen die Nederlanders. Hun Belgenhaat zit wel diep hoor, moet je ze nageven.
Wel grappig dat Nederlanders elk Belgiëtopic verneuken met hun haat om dan te gaan zeggen dat wij de aanstokers zijn. Achja..
hehehequote:Op woensdag 18 juni 2014 12:45 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Haten? Je hebt toch ook geen hekel aan mentaal gehandicapte kinderen?.
En jij bent dan een moderator hier?quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:39 schreef Pumatje het volgende:
praktisch 99% van de Nederlandse bevolking had totaal geen verwachtingen dit WK en had daar complete vrede mee. Meedoen aan toernooien is voor Nederland vanzelfsprekend..
De Calimero rol is nog steeds voor de Belg, anders was er nooit zo enorm feestgevierd afgelopen nacht na een winst op Algerije in de poulefase
Daar hoef je nu ook weer geen raketgeleerde voor te wezen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:55 schreef DarkAccountant het volgende:
[..]
En jij bent dan een moderator hier?
Niet echt.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:39 schreef Pumatje het volgende:
Meedoen aan toernooien is voor Nederland vanzelfsprekend..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |