Goedemorgen,
Ik wil graag even mijn verhaal kwijt, ik weet even niet meer wat ik moet doen.
Ik woon nu ongeveer 3 jaar samen met mijn vriend.
Om meteen maar met het verhaal te beginnen:
Toen ik pas bij hem woonde, en zijn laptop gebruikte stond er een map open met porno, op zich niks mis mee, ik heb niks tegen porno of mannen die porno kijken. Alleen ging het hier om hele jonge meisje. Het waren allerlei foto's van jonge meisjes die poseerde, halfnaakt, naakt, en ik heb ook zelfs video's en fotos gezien waarbij ze handelingen deden bij elkaar of met 'hulpstukken''.
Verder stond er een download/upload site open met bestanden met rare namen met nummers etc, hier was hij op ingelogd op een email met een valse naam. Van dit email adres wist ik verder niks vanaf.
De bestanden die hij had gedownload waren (.rar of .zip) waren verzegeld met een paswoord, welke ik natuurlijk niet wist. De mappen die uitgepakt waren hadden telkens de zelfde rare naam, en daarin stonden mapjes met meisjes namen.
Ik heb hem bij thuis komst verteld wat ik tegen ben gekomen op zijn laptop, hij vertelde dat hij inderdaad porno downloadde en dat er dan vaak ook perongeluk kinderporno meekomt, omdat hij zoekt op 'jonge meisjes, of meisjes die er jong uitzien' (18+ ) dat vind hij geil. Maar soms zitten er volgens hem dus wel héle jonge meisjes bij. Hij vertelde dat hij deze vergeten was weg te gooien en ging dat meteen doen.
Ik geloofde hem ... en ben het daarna in de loop der tijd gewoon vergeten.
Tot een paar dagen geleden:
Als mijn vriend werkt zit hij via zijn werk pc ook ingelogd op zijn pc thuis. Hij kan dan via zijn werk pc zijn monitor thuis op zwart zetten, dit doet hij omdat zijn pc anders traag reageert, volgens hem. Ik kan dus vaak niet zien wat hij doet op de pc.
Nu een paar dagen geleden zat ik thuis achter mijn eigen pc (onze pc's staan naast elkaar) en tot mijn verbazing stond zijn scherm aan. Hij was vergeten hem uit te zetten denk ik.
Ik kon meekijken wat hij aan het doen was, en ik schrok me dood.
Weer een map vol met kinderporno, ik kon meekijken hoe hij foto's aanklikte en bekeek, bestanden aan het uitpakken was via een vage site, hij was video's aan het bekijken van jonge meisjes die handelingen verrichte bij elkaar of bij mannen, of meisjes waar aangezeten werd door een man. Zelfs ook penetratie ... Al deze meisjes verschilde van leeftijd, sommige leken een jaar of 7, andere iets van 12 / 14 ik heb daar met tranen in mijn ogen en mijn hart in mijn keel gezeten. Toen besloot ik snel met mijn camera een paar foto's te maken van zijn monitor en de openstaande films en afbeeldingen. Deze heb ik snel veilig gezet op mijn eigen pc.
Daarna ben ik gaan zitten wachten, misschien dat ik kon zien hoe die website heette, ik zag maar een deel van de url, misschien kon ik zien waar hij de mappen en bestanden heen zette of wat hij er mee ging doen, maar helaas, ineens werd het scherm zwart. Hij had waarschijnlijk door dat zijn monitor nog niet uitstond. Toen hij vanochtend naar het werk ging ben ik weer gaan kijken, maar alle bestanden zijn nu foetsie ... momenteel staat zijn scherm weer uit.
Nu weet ik niet wat ik moet doen. Als ik het allemaal zo opnoem lijkt het niet meer op ''perongeluk'' kinderporno downloaden. Hij leek er ook niet van geschrokken, als ik hem zo al die fotos en filmpjes zag bekijken. Sommige filmpjes hadden zelfs tekst erbij geschreven .. ik word misselijk als ik het weer voor me zie. Alsof ze te koop waren...
Ik vergeet te melden, dat wij bezig zijn zwanger te worden wat wegens onbekende omstandigheden van mijn kant niet lukt. Hiervoor loop ik bij het ziekenhuis.
Hij wil graag een meisje ...
Ik weet niet hoe het downloaden van porno werkt, (waarom überhaupt downloaden? Ik weet dat hij ook via bekende porno sites porno kijkt, hier is hij wel open over) of dat altijd zo gaat via een site en dat de bestanden verzegeld zijn met password. En dat er inderdaad kans is op perongeluk kinderporno downloaden ...
Ik wil het eigenlijk melden bij de politie of misdaad anoniem, maar ik wil echt niet dat hij erachter komt dat ik de tipgever ben. Als ze vertellen dat ze onderzoek komen doen via een anonieme tip, ben ik de eerste waar hij aan denkt natuurlijk!!!!
En stel dat het echt perongeluk ging, en hij er verder niks mee wil. Dan verpest ik misschien zijn leven wel, en misschien dat van zijn familie.
Ik heb gezocht wat je kan doen betreft dit onderwerp, maar de kans is dat ik naar het bureau moet komen, of dat ze mij gaan bellen enzo, dit kan natuurlijk niet want savonds is hij gewoon thuis. Mochten ze mij dan bellen ...en verder ben ik de enigste die bij zijn pc kan en dus voor hem duidelijk als er een tip gever is dat ik dat ben ... ik ben als de dood dat hij erachter komt. Als hij erachter komt, dan weet ik zeker dat mijn leven een hel word.
Ik heb echt hulp nodig, ik ben ontzettend bang, ik kan er met niemand over praten, en ik zit met de handen in het haar.
Ik kan het gewoon niet geloven. Is dit een gevaar? Is het onschuldig?