Tja iedereen zal mij haten, maar als ik zo'n dergelijke kopie vindt dan neem ik die mee.quote:Op dinsdag 16 september 2014 18:23 schreef Disorder het volgende:
Denk dat het niet lang meer duurt voordat we de eerste echte leak zien. Veel foto's op Twitter nu van dozen vol vinyl en cd's van het album. Er zit er altijd wel eentje tussen die de boel gaat kopiėren.
[ afbeelding ]
Hm? Ik zie geen spelertje en de nummers zijn ook niet klikbaar.quote:Op woensdag 17 september 2014 18:56 schreef Apostrof het volgende:
50 seconden te beluisteren van verschillende nummers
http://honestjons.com/shop/artist/Aphex_Twin/release/Syro
produk 29 [101]
quote:Op woensdag 17 september 2014 19:38 schreef Mirel het volgende:
[..]
Hm? Ik zie geen spelertje en de nummers zijn ook niet klikbaar.
Dat wilde ik eerst ook. Maar toen herinnerde ik me dat ik volgens mij zo'n 2 weken heb zitten wachten op Tomorrow's harvest na release-datum. Heb 'm opnieuw bij Bleep besteld. Wat misschien niet zo handig is. Heerlijk album tot nu toe trouwens.quote:Op donderdag 18 september 2014 10:23 schreef Gehenna het volgende:
Ik denk dat ik het lekje gewoon links (hihi link) laat liggen en wacht tot hij hier gewoon op de mat ploft
Ohja dat ging toen een beetje mis bij Bleep, de mensen die een pre-order hadden, kregen hem later dan de mensen die hem gewoon de dag zelf uit de winkel hadden gehaaldquote:Op donderdag 18 september 2014 10:26 schreef Disorder het volgende:
[..]
Dat wilde ik eerst ook. Maar toen herinnerde ik me dat ik volgens mij zo'n 2 weken heb zitten wachten op Tomorrow's harvest na release-datum. Heb 'm opnieuw bij Bleep besteld. Wat misschien niet zo handig is. Heerlijk album tot nu toe trouwens.
quote:Order Update: Your order has been dispatched.
quote:Delivery Method: International Mail (7–14 days)
Idem hier. Mijn eerste reactie zal er vast wel weer eentje van teleurstelling zijn en ik verwacht ook niks anders dan een enigszins gedateerd geluid, maar Drukqs duurde inderdaad ook even voor ie viel.quote:Op donderdag 18 september 2014 15:17 schreef Disorder het volgende:
... maar ik moet niet vergeten dat ik Drukqs in het begin kut vond.
CIRCLONT6Aquote:Op vrijdag 19 september 2014 16:44 schreef Disorder het volgende:
Hij begint bij mij nu ook te groeien. Vind alleen die Syronogwattes en die eerste Circlontnogwattes niet zo leuk. Ben niet zo van dat chiptune geluid. Al met al een aardig album, maar niet de klapper waar ik op hoopte.
Ik wou dat ik het met je kon luisteren.quote:Op zaterdag 20 september 2014 02:25 schreef Citizen.Erased het volgende:
Morgen de plaat maar eens aanzetten en de speakers weer eens aan het werk zetten.
Royal Mail (1–2 days)quote:
Na het weekendquote:Op zaterdag 20 september 2014 08:06 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Ik wou dat ik het met je kon luisteren.
Yep. Eerst de LP maar een aantal keren draaien, voor het gevoel toch het mooiste geluid.quote:Op zaterdag 20 september 2014 10:36 schreef LintuxCx het volgende:
[..]
Royal Mail (1–2 days)
En vanaf morgen kunnen we 'm officieel downloaden geloof ik?
Echt? Ik hoor wel diepte en ruimte, maar het voelt alsof ze bij de masters de boel plat hebben gewalst. Sommige stukken klinken overvol.quote:Op zaterdag 20 september 2014 10:39 schreef MPC60 het volgende:
Ik heb gisteren bij een vriend de lp geluisterd maar wat een dynamiek zit er in deze plaat.nu hopen dat hij daar een nieuwe trend mee zet!
Dat kaartje staat het nummer op van de lp's die jij hebt. Althans volgens die maat.quote:Op zaterdag 20 september 2014 17:58 schreef Disorder het volgende:
Ik kan maar niet beslissen waar ik die coole aphex sticker ga plakken
Heb je trouwens wat aan dat kaartje dat er bijkomt als je 'm bij Bleep hebt besteld?
Wanneer is die limited edition loting eigenlijk?quote:Op zaterdag 20 september 2014 17:00 schreef Weakling het volgende:
Pre-orderen, ik blijf het maar vaag vinden. Heb het nu wel gedaan (FLAC) vanwege de limited edition loting, maar de CD heb ik zojuist al bij de platenzaak opgepikt (ja, ik weet het, nu heb ik 'm twee keer, meh). Niks duurder en sneller in huis dan de digitale download of zelfs de fysieke pre-order.
Tussen de 23ste en 25ste worden de 200 gelukhebbenden gecontacteerd. Mochten er een aantal zijn die 'm alsnog niet willen kopen of niet gekocht hebben voor 2 oktober, dan worden daarvoor opnieuw loten getrokken etc. net zolang totdat ze allemaal verkocht zijn.quote:Op zaterdag 20 september 2014 19:34 schreef Citizen.Erased het volgende:
Wanneer is die limited edition loting eigenlijk?
Waar zat die sticker bij? Vinyl? Wil er al heel lang een voor mijn laptop.quote:Op zaterdag 20 september 2014 17:58 schreef Disorder het volgende:
Ik kan maar niet beslissen waar ik die coole aphex sticker ga plakken
Heb je trouwens wat aan dat kaartje dat er bijkomt als je 'm bij Bleep hebt besteld?
Heb zo'n kaartje en de sticker bij de cd-release gekregen.quote:Op zondag 21 september 2014 19:03 schreef Apostrof het volgende:
[..]
Waar zat die sticker bij? Vinyl? Wil er al heel lang een voor mijn laptop.
Wil hem zelf eventueel wel overkopen als die niet standaard bij de plaat zit.![]()
Kreeg 'm ook bij de cd.quote:Op zondag 21 september 2014 19:03 schreef Apostrof het volgende:
[..]
Waar zat die sticker bij? Vinyl? Wil er al heel lang een voor mijn laptop.
Wil hem zelf eventueel wel overkopen als die niet standaard bij de plaat zit.![]()
Dat soort ongein wordt altijd met Japanse releases uitgehaald om te voorkomen dat ze daar massaal de EU/US CD importeren die goedkoper is. Aardige track.quote:Op zondag 21 september 2014 18:58 schreef Disorder het volgende:
Deze is in ieder geval wel echt:
Vraag me af waarom dit alleen op de Japanse SYRO staat als bonustrack. Dit is prachtig.
Redelijke track maar niet speciaal.quote:Op zondag 21 september 2014 18:58 schreef Disorder het volgende:
Deze is in ieder geval wel echt:
Vraag me af waarom dit alleen op de Japanse SYRO staat als bonustrack. Dit is prachtig.
is legit. Was erbij.quote:Op zondag 21 september 2014 18:48 schreef Disorder het volgende:
Wat de shit is dit?
Klinkt legit. En als het fake is, klinkt het nog best aardig.
Tis volgens mij niet de track die het claimt te zijn, want die klinkt toch wel behoorlijk anders, hoewel er weer wel een aantal elementen in terug komen die wel kloppen. Brakke opname lijkt me ook niet echt de reden. Ik blijf 'm vreemd vinden.quote:
In tegenstelling tot mijn verwachtingen vond ik 'm ook meteen erg fijn. Vaste prik dat ik 'm na mijn werk thuis op zet. Favoriet stuk is wel de eerste paar minuten van XMAS_EV10dinges met dat piano stukje er in. Als geheel sowieso beste nummer van de plaat voor mij, maar die eerste paar minutenquote:Op dinsdag 23 september 2014 21:43 schreef Gehenna het volgende:
Ik vind 'm wel te gek eigenlijk![]()
Heeft wat weg van The Tuss, maar dan met iets meer Aphex Twin stempel er op, een logische vervolgstap
Eigen productie? Ziet er wel tof uit.quote:
Die komt van de listening sessie.quote:Op vrijdag 26 september 2014 16:02 schreef Weakling het volgende:
[..]
Eigen productie? Ziet er wel tof uit.
Enne: niemand hier die de loterij van de limited edition heeft gewonnen? Niemand waar ik jaloers op kan worden?
Ah, dan is het helemaal gaaf om 'm aan de muur te hebben hangen.quote:Op vrijdag 26 september 2014 16:29 schreef Citizen.Erased het volgende:
Die komt van de listening sessie.
Ja, het prijskaartje is wel erg hoog, maar ik denk niet dat ik de verleiding had kunnen weerstaan.quote:De limited edition niet gewonnen. Scheelt toch weer even een extra uitgave ook deze maand
Kunstquote:
''Kan je even s950tx16wasr10 (163.97) (earth portal mix) aanzetten?''quote:Op zaterdag 27 september 2014 17:28 schreef Tchock het volgende:
Ik word altijd gek van die titels van Aphex Twin.
Haha!quote:Op zaterdag 27 september 2014 19:13 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
''Kan je even s950tx16wasr10 (163.97) (earth portal mix) aanzetten?''
hehe ik heb een cd van hemophiliac (iets compleet niet gerelateerd maar toch) die heeft tittels alsquote:Op zaterdag 27 september 2014 23:52 schreef Weakling het volgende:
Ach deze keer hebben de nummers tenminste nog titels.
quote:Op maandag 29 september 2014 09:40 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
hehe ik heb een cd van hemophiliac (iets compleet niet gerelateerd maar toch) die heeft tittels als
////~\\\\\\
enzo dat is volgensmij vooral bedoeld om websitemakers en mp3 makers te irriteren
quote:Op zaterdag 27 september 2014 19:13 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
''Kan je even s950tx16wasr10 (163.97) (earth portal mix) aanzetten?''
quote:Op zaterdag 27 september 2014 19:31 schreef Disorder het volgende:
[..]
Haha!
"Wacht even schat.. Syro_u473t8_e_(Piezoluminescence_Mix) is bijna afgelopen.."
quote:Op woensdag 1 oktober 2014 08:48 schreef vogelkooi het volgende:
http://enola.be/muziek/albums/24234:aphex-twin-s
Als fan, hebben ze wel gelijk maar klasieker?
Vind hem niet zo goed als Richard d James en selected ambient works 82-92.
Wat een onzin. Ik snap de hoge recensies niet eerlijk gezegd. Ik vind 'm best okay. Met een paar hoge uitschieters zoals XMAS_EVET en PAPAT4. Een klassieker? Nee. Verre van.quote:"Maar wat u dus moet weten: Syro is een Klassieker. U zou nu al voor minstens de tiende maal moeten zitten luisteren, terwijl u bij het lezen van deze recensie ‘Ja, verdomme! Ja!’ naar uw scherm roept, daarmee telkens een geniaal idee van Aphex Twin overstemmend."
quote:Op donderdag 2 oktober 2014 17:50 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Hi
We are pleased to inform you that your ballot entry has been successful in the second round of the ballot. You have been selected to buy the Aphex Twin – Syro Limited Edition box set.
quote:Op donderdag 2 oktober 2014 18:04 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Thank You For Your Order
Your transaction has been processed securely by Bleep.
Please retain a copy of this email for your records.
quote:Op donderdag 2 oktober 2014 18:04 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Thank You For Your Order
Your transaction has been processed securely by Bleep.
Please retain a copy of this email for your records.
*jaloers isquote:Op donderdag 2 oktober 2014 17:50 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Hi
We are pleased to inform you that your ballot entry has been successful in the second round of the ballot. You have been selected to buy the Aphex Twin – Syro Limited Edition box set.
SYRO - 180g vinyl 3×LP pressing in printed inner sleeves and triple gatefold sleeve, with download code card.quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 13:24 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Wat voor extra's zitten er eigenlijk in? Ook bonustracks oid?
#nicequote:Op dinsdag 7 oktober 2014 13:35 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
SYRO - 180g vinyl 3×LP pressing in printed inner sleeves and triple gatefold sleeve, with download code card.
SYROBONKUS - 300 × 300mm Intaglio print from a metalwork mother plate, hand printed on 280gsm Somerset Velvet Radiant White, presented in casebound print folio.
(dat is die links op de foto)
Presented in 324mm × 324mm × 30mm acrylic slipcase. Finished by hand and silk screen printed to front.
Maar waarom typt 'ie haast alsof 'ie op icanhascheezburger.com ofzo zit..quote:Op dinsdag 4 november 2014 00:01 schreef Haunter het volgende:
Haha. Wat een figuur blijft het.
http://noyzelab.blogspot.co.uk/2014/11/syrobonkers-part1.html
Echt compleet bagger... niets harmonie, niets ritme, gewoon noise, maar dan oer vervelendquote:Op maandag 10 november 2014 21:47 schreef Weakling het volgende:
Kweenie of er iets interessants tussen zit, want nog niet beluisterd maar:
https://soundcloud.com/richarddjames
artikel op Pitchfork hierover:
http://pitchfork.com/news(...)ave-noyze-interview/
Er zitten echt pareltjes tussen, maar ook een hoop gepiel iddquote:Op maandag 10 november 2014 22:21 schreef Gehenna het volgende:
Echt compleet bagger... niets harmonie, niets ritme, gewoon noise, maar dan oer vervelend
Of we moeten het op een bepaalde manier nog decoderen...
Ik had er aardig wat geluisterd vanmiddag, welke zijn wel leuk?quote:Op maandag 10 november 2014 22:22 schreef Weakling het volgende:
[..]
Er zitten echt pareltjes tussen, maar ook een hoop gepiel idd
Behalve de Rhubarb Orc die ik hiervoor al noemdequote:Op maandag 10 november 2014 22:23 schreef Gehenna het volgende:
Ik had er aardig wat geluisterd vanmiddag, welke zijn wel leuk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |