ah op die fiets. Mja denk dat de inzichten dan wellicht wat verandert zijn ook sinds die tijd? Bij mijn weten moet zoiets heel ernstig zijn wil het invloed hebben/niet kunnen.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 19:06 schreef StarDust_ het volgende:
[..]
Ik heb een milde scoliose, waardoor mijn bekken niet recht staan. Heb altijd begrepen dat het kind er dan niet goed door heen kan, en dat het zelfs klem kan komen te zitten!
Nee komt absoluut niet vaak voor dat het kind daar zo snel al last van heeft. Gelukkig maar.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 19:10 schreef -Bubseltje- het volgende:
Mignonne bij mij kwam mijn meisje al vrij snel na het begin van de weeen al in de problemen door de dubbele navelstreng om de nek. Maar dat komt dus niet zo vaak voor?
Ik was dus wel blij dat ik al in het ziekenhuis was.
quote:Op dinsdag 17 juni 2014 19:09 schreef mignonne het volgende:
[..]
ah op die fiets. Mja denk dat de inzichten dan wellicht wat verandert zijn ook sinds die tijd? Bij mijn weten moet zoiets heel ernstig zijn wil het invloed hebben/niet kunnen.
Vooral niet plat op je rug gaan liggen of zulke grappen dan dusvertikaal baren of in bad ofzo
Donderdag moet ik naar de gynaecoloog voor een ander medisch probleem (ze hebben de handen vol aan me!), dus ik kaart mijn scoliose ook maar meteen aan! Wil me wel goed voorbereiden op wat ik kan verwachten. Maar goed, neemt niet weg dat dit een verrassing is en ik moet gaan nadenken over hoe ik wil bevallen...maar dat duurt nog wel even!!quote:Op dinsdag 17 juni 2014 19:10 schreef mignonne het volgende:
Kan me trouwens wel voorstellen dat ze in jouw geval dan niet tot het uiterste gaan. Als je merkt dat je wel volledige ontsluiting krijgt maar dat het tkind niet verder zakt, dan ga je niet het onderste uit de kan halen als je weet dat dit aan de hand is bij jou.
quote:Op dinsdag 17 juni 2014 19:04 schreef mignonne het volgende:
[..]
Wat heb je dan dat dat al vanaf je 12e tegen je gezegd wordtDas nogal een stellige uitspraak dan
Kwak ben je bij Jan geweest?
Ik vond die haptonomie aan de buitenkant een klein tikje zweef-ish overkomen, maar als je dan een tweede en derde sessie hebt gehad en het kwartje valt, dan voel/zie je ineens dat het ook heel logisch is wat hij doet. Hij brengt je letterlijk in balans, hij brengt je letterlijk weer terug naar je centrum, je basis. En hij leert je dus hoe je dat zelf kunt doen of hoe je partner dat kan. Ik vond het heel mooi om te zien en ik gebruik sommige truukjes die hij liet zien nog steeds wel eens
Ik denk ook dat ie de twintigste komtquote:Op dinsdag 17 juni 2014 19:28 schreef mousemicky het volgende:
Breekt even in...
Chanty, hup hup voor Fernando, ik denk dat ie de 20e komt, da's namelijk een hele mooie datum, want dan ben ik jarig. Nog even en dan kan die uk J's oude kleertjes aan, en dat vind ik altijd zo leuk, dat alles nog een rondje mee mag
![]()
Sluipt weer weg...
Hoe was het in het zkh vandaag?quote:Op dinsdag 17 juni 2014 17:40 schreef BlueEyes het volgende:
En ik heb nogsteeds bij de 'stel dat' verhalen een goed gevoel bij mijn keus voor thuis![]()
Heb ook een onwijs fijn gevoel en vertrouwen bij mijn 3 verloskundigen en het feit dat ik binnen 15 minuten in het ziekenhuis kan zijn.
Voor je het weet heb je inderdaad jullie kleine mannetje!!quote:Op dinsdag 17 juni 2014 19:37 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ik denk ook dat ie de twintigste komtLaten we hopen dat we helderziend zijn
En iedereen nog bedankt voor alle lieve reacties waar ik niet op heb gereageerd. Mijn vent is weer thuis, heb even lekker uitgehuild en ik ga me de rest van de avond terugtrekken en morgen een nieuwe dag en dan ga ik me maar eens focussen op het positieve: mijn jongetje dat ik straks heb
Pannekoeken ook al weeopwekkend?quote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:05 schreef StarDust_ het volgende:
[..]
Voor je het weet heb je inderdaad jullie kleine mannetje!!Wat een fijne gedachte is dat!!
Voor nu; ik zou alleen nog maar pannenkoeken eten!
quote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:16 schreef rebel-angel het volgende:
Die ananas moest je op een andere manier naar binnen werken hoor
quote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:39 schreef BlueEyes het volgende:
Hier is iemand die steeds verlekkerd achter me aanhobbelt in het kader van een orgasme is opwekkend...
Ga weg
quote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:39 schreef BlueEyes het volgende:
Hier is iemand die steeds verlekkerd achter me aanhobbelt in het kader van een orgasme is opwekkend...
Ga weg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |