Goed advies welquote:Op zondag 15 juni 2014 20:45 schreef snakelady het volgende:
[..]
Wat ik al schreef, in een plastische setting zou ik er geen moeite mee hebben, maar dus wel met mijn medeweten, dat hij het heeft achter gehouden ook al is het misschien onbewust zou ik het ergste vinden.
Verders eigenlijk een heel leuk koppel alleen heeft zei een hele lage seksdrive, hij is verders voor zover we weten nooit vreemdgegaan, hij is ook niet het flirterige/playboy type.
Mijn advies aan haar was, ga een keer mee, kijken hoe dat gaat en maak dan je keuze of je er mee kan leven dat dit is gebeurd ja of nee en als je bij elkaar blijft bespreken of dit iets is wat nog mag gebeuren ja of nee.
hij heeft al aangegeven dat als ze niet wil dat het nog gebeurd hij niet meer zal gaan.
Doet niets af aan de definitie van vreemdgaan en de huidige situatie waar daar dus geen sprake van was.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:46 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
hier heb je het niet over buiten de afspraken.
[..]
Leuke poging tot terugkrabbelen popje
Penetratie vind ik dan toch weer anders, zoals ik al schreef, zoenen met een meid in de bar zou ik erger vinden.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:46 schreef Sapstengel het volgende:
Dus elke week escorts of hoeren neuken is ook geen vreemdgaan? Want daar komen ook geen gevoelens bij kijken. Of naar een parenclub gaan. Of een one night stand, want echt iets voelen doe je niet voor zo'n sletje die je net uit een bar hebt meegenomen.
quote:Op zondag 15 juni 2014 20:47 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Doet niets af aan de definitie van vreemdgaan en de huidige situatie waar daar dus geen sprake van was.
Dus berg die denigrerende houding van je maar weer op.
De definitie van een wat officiëler instantie dan het gekleurde Wikipediaquote:Op zondag 15 juni 2014 20:47 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Doet niets af aan de definitie van vreemdgaan en de huidige situatie waar daar dus geen sprake van was.
Dus berg die denigrerende houding van je maar weer op.
quote:vreemdgaan werkw.Uitspraak: ['vremtxan] Verbuigingen: ging vreemd (verl.tijd enkelv.) Verbuigingen: is vreemdgegaan (volt.deelw.) Toon alle vervoegingen seksueel contact hebben met iemand anders dan je vaste partner zonder dat die het weet
Ja, en ze wist het dus niet. Dus ging hij vreemd.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:51 schreef Dven het volgende:
[..]
De definitie van een wat officiëler instantie dan het gekleurde Wikipedia
[..]
Ze is niet Thais maar gewoon Nederlands, niet dat dat iets uitmaakt verders maar ja.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:30 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Wtf, één of ander kusje vind je erg maar dat zo'n Thaise chick jouw kerel staat te wanken is helemaal prima? Beide is gewoon not done in een relatie als je je partner serieus neemt, je af laten beren door zo'n Aziatisch wijfje al helemaal niet. Kom op man.
Maar het is dus niet zo zwartwit als jij doet voorkomen.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:52 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Ja, en ze wist het dus niet. Dus ging hij vreemd.
Van mij mag iedereen vinden wat ze willen, maar noem het beestje dan wel gewoon bij z'n naam in plaats van alles dood te nuanceren om alles wat rooskleuriger te laten klinken.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:53 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ze is niet Thais maar gewoon Nederlands, niet dat dat iets uitmaakt verders maar ja.
En dat is jouw mening, gelukkig mogen mensen een andere mening hebben.
Ach er zal altijd een grijs gebied zijn, voor de één dus wat groter dan de ander. Prima.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Maar het is dus niet zo zwartwit als jij doet voorkomen.
Ook in dit geval kan je je afvragen of het vreemdgaan is aangezien hij dacht dat zij er van op de hoogte was. (Als dat waar is natuurlijk)
In een goede relatie heeft men dus geen seks met anderen? Zware woorden weer van je en een enorm boude uitspraak.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:54 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Van mij mag iedereen vinden wat ze willen, maar noem het beestje dan wel gewoon bij z'n naam in plaats van alles dood te nuanceren om alles wat rooskleuriger te laten klinken.
In een goede relatie zou die vent zijn heil helemaal niet buiten de deur hoeven te zoeken. Dat is het probleem.
Exact dat.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:55 schreef Dven het volgende:
[..]
In een goede relatie heeft men dus geen seks met anderen? Zware woorden weer van je en een enorm boude uitspraak.
In mijn ogen niet nee. Ik zit er niet op te wachten om toe te kijken hoe mijn vriendin wordt uitgewoond door iemand anders, sorry. Heb ook helemaal geen behoefte aan experimenteren met andere vrouwen, dat heb ik al gedaan toen ik single was.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:55 schreef Dven het volgende:
[..]
In een goede relatie heeft men dus geen seks met anderen? Zware woorden weer van je en een enorm boude uitspraak.
presenteer het dan ook als een mening ipv als een feit en doe niet zo denigrerend over een mening die niet dezelfde is als de jouwe. Het zou je sieren.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:58 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
In mijn ogen niet nee. Ik zit er niet op te wachten om toe te kijken hoe mijn vriendin wordt uitgewoond door iemand anders, sorry. Heb ook helemaal geen behoefte aan experimenteren met andere vrouwen, dat heb ik al gedaan toen ik single was.
Misschien ben ik ouderwets of weet ik het, het zal wel. Het boeit me verder ook niet wat anderen doen. Ik heb er echter wel een mening over.
Maar ze hebben geen goede relatie, nou ja, eigenlijk wel alleen hun seksleven is niet goed.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:54 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Van mij mag iedereen vinden wat ze willen, maar noem het beestje dan wel gewoon bij z'n naam in plaats van alles dood te nuanceren om alles wat rooskleuriger te laten klinken.
In een goede relatie zou die vent zijn heil helemaal niet buiten de deur hoeven te zoeken. Dat is het probleem.
Wat bemoeilijk je alles hard zeg. Je snapt heus wel wat hij bedoeld. Als alles prima werkte, dus inclusief hun seksleven, zou die man helemaal geen happy ending bij een ander hoeven te zoeken. Uitgaande van een monogame relatie. Bij mensen die dat niet hebben zal de relatie ook goed gaan én hebben ze seks met anderen.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:55 schreef Dven het volgende:
[..]
In een goede relatie heeft men dus geen seks met anderen? Zware woorden weer van je en een enorm boude uitspraak.
Presenteer je mening niet als een feit. Buiten dat, wie ben jij in vredesnaam om te bepalen wat een goede relatie is?!? Je bent niet ouderwets maar gewoon ietwat dommig.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:58 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
In mijn ogen niet nee. Ik zit er niet op te wachten om toe te kijken hoe mijn vriendin wordt uitgewoond door iemand anders, sorry. Heb ook helemaal geen behoefte aan experimenteren met andere vrouwen, dat heb ik al gedaan toen ik single was.
Misschien ben ik ouderwets of weet ik het, het zal wel. Het boeit me verder ook niet wat anderen doen. Ik heb er echter wel een mening over.
dat iddquote:Op zondag 15 juni 2014 20:30 schreef HPLC het volgende:
Ik vraag me alleen af wat je daar moet als je al een vriendin hebt.
Blijkbaar hoort het wel bij een Tantra massage.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:57 schreef trovey het volgende:
Hoort bij de massage.Ik krijg dat nooit bij de fysio.
![]()
Het gaat nu toch verdomme niet over het voorbeeld in de OP joh.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:05 schreef richolio het volgende:
[..]
Wat bemoeilijk je alles hard zeg. Je snapt heus wel wat hij bedoeld. Als alles prima werkte, dus inclusief hun seksleven, zou die man helemaal geen happy ending bij een ander hoeven te zoeken. Uitgaande van een monogame relatie. Bij mensen die dat niet hebben zal de relatie ook goed gaan én hebben ze seks met anderen.
Jij bent hier degene die denigrerend loopt te doen. Ik gaf alleen de definitie van vreemdgaan. Kan ook niks aan de betekenis van dat woord veranderen.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:04 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
presenteer het dan ook als een mening ipv als een feit en doe niet zo denigrerend over een mening die niet dezelfde is als de jouwe. Het zou je sieren.
Dat weet ik. Ik wendde het ook als voorbeeld. Het ging om het punt.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:06 schreef Dven het volgende:
[..]
Het gaat nu toch verdomme niet over het voorbeeld in de OP joh.
Daarom zei ik ook dat dat het probleem is en die vrouw zich daar op moet focussen en niet op de symptomen van het probleem.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:04 schreef snakelady het volgende:
[..]
Maar ze hebben geen goede relatie, nou ja, eigenlijk wel alleen hun seksleven is niet goed.
nee je gaf de definitie van wat voor JOU vreemdgaan is.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:07 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Jij bent hier degene die denigrerend loopt te doen. Ik gaf alleen de definitie van vreemdgaan. Kan ook niks aan de betekenis van dat woord veranderen.
Nogmaals de betekenis van vreemdgaan voor jou dan. Let op het laatste gedeelte.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:07 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Jij bent hier degene die denigrerend loopt te doen. Ik gaf alleen de definitie van vreemdgaan. Kan ook niks aan de betekenis van dat woord veranderen.
Een definitie staat gewoon vast, kan er niks aan veranderen. Dat je je in allerlei bochten gaat wrikken om het woord niet te hoeven gebruiken, is niet mijn probleem. En het staat in de OP dat die relatie niet helemaal 100% is. Vooral als een man zijn heil buitenshuis zoekt en niks tegen zijn vriendin zegt. Lijkt me redelijk duidelijk niet?quote:Op zondag 15 juni 2014 21:05 schreef Dven het volgende:
[..]
Presenteer je mening niet als een feit. Buiten dat, wie ben jij in vredesnaam om te bepalen wat een goede relatie is?!? Je bent niet ouderwets maar gewoon ietwat dommig.
hoe zwaar is dat bord voor je kop?quote:Op zondag 15 juni 2014 21:09 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Een definitie staat gewoon vast, kan er niks aan veranderen. Dat je je in allerlei bochten gaat wrikken om het woord niet te hoeven gebruiken, is niet mijn probleem. En het staat in de OP dat die relatie niet helemaal 100% is. Vooral als een man zijn heil buitenshuis zoekt en niks tegen zijn vriendin zegt. Lijkt me redelijk duidelijk niet?
Maar bij jou is het normaal dat je vriendin zich laat vingeren door andere kerels zonder dat jij het weet?
dus als ik het vertel is het per definitie geen vreemdgaan meerquote:Op zondag 15 juni 2014 21:09 schreef Dven het volgende:
[..]
Nogmaals de betekenis van vreemdgaan voor jou dan. Let op het laatste gedeelte.
vreemdgaan werkw.Uitspraak: ['vremtxan] Verbuigingen: ging vreemd (verl.tijd enkelv.) Verbuigingen: is vreemdgegaan (volt.deelw.) Toon alle vervoegingen seksueel contact hebben met iemand anders dan je vaste partner zonder dat die het weet
quote:Op zondag 15 juni 2014 21:09 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Een definitie staat gewoon vast, kan er niks aan veranderen. Dat je je in allerlei bochten gaat wrikken om het woord niet te hoeven gebruiken, is niet mijn probleem. En het staat in de OP dat die relatie niet helemaal 100% is. Vooral als een man zijn heil buitenshuis zoekt en niks tegen zijn vriendin zegt. Lijkt me redelijk duidelijk niet?
Maar bij jou is het normaal dat je vriendin zich laat vingeren door andere kerels zonder dat jij het weet?
Precies dat. Lezen is een kunst blijkbaar.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:09 schreef Dven het volgende:
[..]
Nogmaals de betekenis van vreemdgaan voor jou dan. Let op het laatste gedeelte.
vreemdgaan werkw.Uitspraak: ['vremtxan] Verbuigingen: ging vreemd (verl.tijd enkelv.) Verbuigingen: is vreemdgegaan (volt.deelw.) Toon alle vervoegingen seksueel contact hebben met iemand anders dan je vaste partner zonder dat die het weet
Precies van toepassing op deze situatie dus. Wat is nu je punt dan?quote:Op zondag 15 juni 2014 21:09 schreef Dven het volgende:
[..]
Nogmaals de betekenis van vreemdgaan voor jou dan. Let op het laatste gedeelte.
vreemdgaan werkw.Uitspraak: ['vremtxan] Verbuigingen: ging vreemd (verl.tijd enkelv.) Verbuigingen: is vreemdgegaan (volt.deelw.) Toon alle vervoegingen seksueel contact hebben met iemand anders dan je vaste partner zonder dat die het weet
Toevallig ook precies de definitie die gangbaar is in het dagelijks leven. Verrassend.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:08 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
nee je gaf de definitie van wat voor JOU vreemdgaan is.
En dat ik denigrerend doe is enkel en alleen naar jou toe want wat je zaait dat oogst je ook.
vertelt voordat je het doet. Dan is het geen vreemdgaan want de persoon weet ervan af.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:10 schreef ejfaar het volgende:
[..]
dus als ik het vertel is het per definitie geen vreemdgaan meer
Niet in mijn dagelijkse leven dus wederom is dat jouw visie, jouw mening en enkel en alleen jouw belevingswereld.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:11 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Precies van toepassing op deze situatie dus. Wat is nu je punt dan?
[..]
Toevallig ook precies de definitie die gangbaar is in het dagelijks leven. Verrassend.
De ironie dat je dit aan mij vraagt.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:10 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
hoe zwaar is dat bord voor je kop?
Gangbaar in jouw dagelijks leven en jouw relatie.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:11 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Precies van toepassing op deze situatie dus. Wat is nu je punt dan?
[..]
Toevallig ook precies de definitie die gangbaar is in het dagelijks leven. Verrassend.
'Ik ga kees neuqen'quote:Op zondag 15 juni 2014 21:11 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
vertelt voordat je het doet. Dan is het geen vreemdgaan want de persoon weet ervan af.
Kijk dat je relatie stuk loopt omdat je een monogame relatie hebt is dan wel een grote kanshebber dan natuurlijk.
Inclusief dat seks hebben met anderen behalve je eigen partner, niet vreemdgaan is.. of zo.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:12 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
Niet in mijn dagelijkse leven dus wederom is dat jouw visie, jouw mening en enkel en alleen jouw belevingswereld.
Enkel wanneer je het op nahand doetquote:Op zondag 15 juni 2014 21:10 schreef ejfaar het volgende:
[..]
dus als ik het vertel is het per definitie geen vreemdgaan meer
Dit dus. De tering he.quote:
Goed gezien. Jij bent de snuggerste thuis zeker.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:13 schreef ejfaar het volgende:
[..]
'Ik ga kees neuqen'
'Wil ik niet'
'Ik doe het toch'
Dan is het geen vreemdgaan meer volgens die definitie
Ik ook eigenlijk, ik denk dat ze het in haar hoofd namelijk erger maakt als dat het al is.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:08 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
Het lijkt me vooral erg vreemd voor de vriendin de OP.
Zij moet nu gaan bepalen of haar vriend dom is- door te denken dat ze het wist, of vreemd is gegaan door het moedwillig achter te houden.
Ben erg benieuwd of ze idd een keer meegaat om te kijken.
In mijn relatie is seks hebben met iemand anders idd geen vreemdgaan.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:13 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Inclusief dat seks hebben met anderen behalve je eigen partner, niet vreemdgaan is.. of zo.
Tenzij je vooraf al wist dat je toestemming had omdat je partner het niet erg vindt om het pas achteraf te horen.quote:
lijkt me wel maar dan moet ze die stap wel gaan zetten natuurlijk.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:14 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ik ook eigenlijk, ik denk dat ze het in haar hoofd namelijk erger maakt als dat het al is.
Misschien als ze ziet hoe plastisch het is dat ze er meer vrede mee heeft.
idd dat kan ook nogquote:Op zondag 15 juni 2014 21:15 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Tenzij je vooraf al wist dat je toestemming had omdat je partner het niet erg vindt om het pas achteraf te horen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |