Zit telkens reclame tussenquote:Op zondag 15 juni 2014 20:37 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
omdat je dan 24/7 tv blijft kijken
Dat komt nog wel als Oranje een keer verliest.quote:Op zondag 15 juni 2014 16:23 schreef Travel. het volgende:
[..]
ik snap niet dat als je al de moeite neemt om te kijken je niet goed luistert naar ze? Gaal is als trainer nooit afgemaakt
Ik denk dat ze in het stadion wat anders hebben laten zien dan op tv, de Belgische commentator snapte het ook niet.quote:Op zondag 15 juni 2014 22:30 schreef Irritatie100 het volgende:
Neem aan dat er nog even gezeurd gaat worden op Arno Vermeulen omdat hij de doellijntechnologie niet snapte?
quote:Arno Vermeulen krijgt er op Twitter massaal van langs. Hij zag als enige het tweede doelpunt niet, en gaf vervolgens de doellijntechnlogie de schuld. Vermeulen concentreerde zich echter op de bal op de paal, niet die van een luttele tel later. Op Twitter moet de 'chef voetbal' van de NOS het nu ontgelden.
twitter:WimvanHal twitterde op zondag 15-06-2014 om 21:29:59Heb de tv gelijk op de Belg gezet toen ik hem hoorde
| "@FHeinen: Arno Vermeulen, het geluid van een cracker die niet besmeerd wordt." reageer retweet
Ik deed precies hetzelfde, wat een diepe ellende.quote:Op zondag 15 juni 2014 22:51 schreef heiden6 het volgende:
twitter:WimvanHal twitterde op zondag 15-06-2014 om 21:29:59Heb de tv gelijk op de Belg gezet toen ik hem hoorde
| "@FHeinen: Arno Vermeulen, het geluid van een cracker die niet besmeerd wordt." reageer retweet
Hopelijk valt je internet permanent uit.quote:Op zondag 15 juni 2014 22:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waarom kijk ik naar een film? Wanneer begint het?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |