FOK!forum / Gaming / [FM 14 - Het Fok! als speler topic] #9 Ja, legendarisch!
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 15:47
1Sagu

Welkom in het grote Fok! als speler topic. In dit topic transformeren we onszelf in een speler aangemaakt in het beroemde spel Football Manager.

Word jij de nieuwe Messi of CR7? Of blijf je het eeuwige talent?

I8Sn9wo.png

Dit topic is een vervolg op het succes uit 2013.

In Football Manager wordt een aparte database aangemaakt met de aangemelde users als speler. Zodra alle spelers ingeladen zijn, gaat de host als werkloze manager op vakantie. Gaandeweg zullen er zogenaamde updates gegeven worden, waarin de host bijzonderheden plaatst, overzichten van stats, een carrière of bedenk het zo gek maar. Uiteindelijk zal iedereen zich afvragen of ze op weg zijn om die wereldster te worden!

In de FM Editor word je aangemaakt als speler met een aantal vooraf bepaalde eigenschappen. Denk aan de club die je zelf kan kiezen, een aantal eigenschappen (attributes) en andere details. Zie de rest van deze OP voor de regels en verdelingen.

cQ00VaG.png

Eens per speljaar zal er een overzicht worden geplaatst van alle deelnemers, waar je de ontwikkeling van je speler kan volgen.

Daarnaast zal er 3 maal per jaar een screen van de zogenaamde shortlist geplaatst worden in het fok topic. Deze shortlists bevatten alle relevante informatie over de prestaties van je aangemaakte speler, zoals goals, assists, rating, transferwaarde, enzovoorts.
Gedurende de vorige rondes gebruikten we een externe website voor het plaatsen van gegevens, maar dat zal nu volledig op fok gebeuren. Dit vereist dat er niet gespamt wordt door iedereen. Het een en ander zal via pm gebeuren om de kwaliteit van het topic te waarborgen.

Tussendoor mag je kleinere updates aanvragen, mits met mate. De spelleider moet het spel wel kunnen laten lopen en niet alleen screens posten.

Tijdens het inschrijven moet je 1 van de volgende scenario's en een bijbehorende club kiezen om mee te beginnen.

Scenario 1: Je bent net 15 jaar geworden met een CA op 80 en PA op 180.
Scenario 2: Je bent net 15 jaar geworden met een CA op 80 en PA tussen 170 en 190 gegenereerd door een RNG*.

*RNG = Random Number Generator

Dit is vergelijkbaar met de grotere talenten in Europa. Hoe je je als talent ontwikkelt, is echter volledig afhankelijk van je keuze aan het begin. Kom je aan spelen toe en ontwikkel je je het beste?

Een club kiezen staat grotendeels vrij, zolang de gekozen club in één van de gegeven competities uitkomt. Dit zijn de mogelijke competities:

Belgium - Second league
Denmark - Superliga
England - Sky Bet League 1 of Championship
France - Ligue 2
Germany - Bundesliga 2
Holland - Jupiler League
Iceland - Premier division
Italy - Serie B
Spain - LIGA adelante
Sweden - Premier division

Inschrijving geschiedt helemaal via pm naar Sejt. Wees gerust, ook als je geen antwoord krijgt binnen 5 minuten zal je inschrijving niet verloren gaan. Iedereen die een pm stuurt, mag ervan uit gaan dat hij antwoord krijgt.
Vul de volgende lijst zorgvuldig in. De host voorbehoudt zich het recht om eventuele fouten te wijzigen.
SPOILER
INSCHRIJVINGSFORMULIER]Voornaam:
Achternaam:
Geboorteplaats en -land:
Nationaliteit:
Eventuele 2e nationaliteit:
Gesproken talen (max. 2):
Ik kies scenario:
Club:
Eerste contract loopt: x jaar
Primaire positie:
Secundaire positie:
Links- of rechtsvoetig:
Tweevoetig mag, maar dan mag je 5 punten minder besteden.
Lengte:
Gewicht:
2 Preferred moves:
Verdeel hierna in totaal 100 punten over je technische, mentale en fysieke vaardigheden met een minimale waarde van 10 voor een enkele vaardigheid. Degene, die geen waarde vanje ontvangen, zullen automatisch worden berekend naar aanleiding van een aantal factoren door FM.
Als je tweevoetig bent, mag je maar 95 punten besteden.
SPOILER: Techniek
572cea7d20.png]afbeelding
SPOILER: Mentaal
3e2e608c67.png]afbeelding
SPOILER: Fysiek
3af9876bdc.png]afbeelding
Verdeel nu 30 punten over de verborgen vaardigheden met een minimale waarde van 10 voor een enkele vaardigheid. Iedereen krijgt een waarde van 5 voor blessure gevoeligheid.
SPOILER: Verborgen vaardigheden
1d73eb13c5.jpg]afbeelding
Als laatste moet je 100 punten verdelen over alle persoonlijkheid attributen. Je moet een waarde geven voor elk attribuut.
SPOILER: Persoonlijkheid
9f63d876f9.jpg]afbeelding
Bekijk de volgende lijst van Preferred Moves voor de vertaling Nederlands-Engels:

SPOILER
1VT0n
1VT1w
Voorbeeld van een inschrijving:
code verwijderd

7PkyHwL.png

Na ongeveer 15 seizoenen worden alle carrieres bekeken. Wie heeft de hoogste waarde? Wie speelt bij een wereldclub en wie heeft er een hoofdprijs gewonnen? Wie van ons is een wereldster geworden? En bij sommige rondes, welk team heeft de meeste prijzen gepakt?

kU2MYB2.png

1. Ik speel nooit FM. Mag ik meedoen?
Jazeker. Iedereen is welkom. Vul de gegevens in met een reply en vraag eventueel als iets niet duidelijk is.

2. Ik heb de deadline gemist! Kan ik nog meedoen?
Helaas, de database wordt aangemaakt aan het begin van het spel. Je zult moeten wachten op de volgende keer dat iemand een game aanmaakt.

3. Moet ik mijn eigen naam invullen?
Nee. Voor mijn part speel je als Kees Koekenbakker. Als je jezelf maar kunt herkennen!

4. Waar staat PA en CA voor?
PA staat voor Potential Ability (wat je kan halen) en CA staat voor Current Ability (wat je nu bent).

5. Hoe werkt de PA (Potential Ability) in FM?
Deze site (http://www.guidetofootbal(...)lity-and-performance) geeft een goede uitleg.

6. Waarom mag ik niet in andere competities starten?
We hebben een selectie gemaakt van begincompetities die gelijkwaardig zijn ter bescherming van jezelf. Iedereen zal nu redelijk snel een basisplaats kunnen afdwingen.

7. Waar meten we mee aan het einde?
Een voetballer kan niet op 1 eigenschap of resultaat beoordeelt worden, dus zullen we naar het totaalplaatje moeten kijken.

8. Mijn speler heeft ineens mindere attributes! Hoe kan dit?
Ook al vult de host je opgegeven waardes voor attributes in, dan nog kan het zo zijn, dat Football Manager het wat aanpast. Dit naar aanleiding van je CA en/of PA. Dit is niet te voorkomen; het gebeurt echter voor iedereen en wordt daardoor niet als oneerlijk gezien.

9. Hoe kan ik dat voorkomen? Heb je tips?
Vul je waardes realistisch in. FM balanceert de waardes bij het aanmaken van je speler, dus een speler met 20 voor finishing, zal uiteindelijk misschien maar 15 finishing krijgen en daarnaast nog een lage waarde in bijvoorbeeld techniek. Dat wil je niet, dus dan kan je beter maar iets van 15 voor finishing geven om te beginnen.

UXrPUWO.png

...

Inschrijvingen zijn geopend en sluiten op woensdag 18 juni om 19.00u!!

[ Bericht 33% gewijzigd door Drizzt_DoUrden op 15-06-2014 22:35:59 ]
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 15:47
Had niet door dat ik de laatste post had, sorry. :@
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 15:50
FIFA RANKING:
205 Cook Islands 5 0 Equal
206 Anguilla 3 0 Equal
207 Bhutan 0 0 Equal
207 San Marino 0 0 Equal
207 Turks and Caicos Islands 0 0 Equal

San Marino is wel een goede keuze :P
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 15:51
Ik wil een lans breken voor Mongolië
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 15:55
Een land in Europa heeft natuurlijk wel een kleinere kans om voor eindrondes te kwalificeren. Ja, als wij goed geworden zijn natuurlijk :)
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 15:56
Of een Aziatisch land.
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:02
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 15:47 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Had niet door dat ik de laatste post had, sorry. :@
Ik ben blij dat jij 'm had.

Ik heb geen flauw idee hoe het moet!
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 16:02
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 15:55 schreef Sejt het volgende:
Een land in Europa heeft natuurlijk wel een kleinere kans om voor eindrondes te kwalificeren. Ja, als wij goed geworden zijn natuurlijk :)
Op welk continent kun je als ploeg je het makkelijkst kwalificeren voor een groot toernooi?
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:04
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:02 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Op welk continent kun je als ploeg je het makkelijkst kwalificeren voor een groot toernooi?
Regio Australië, denk ik.

Ik ben echter wel voor een Europees land.
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 16:04
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:02 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Op welk continent kun je als ploeg je het makkelijkst kwalificeren voor een groot toernooi?
Azie volgens mij.

8e2ae96d33.png
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:07
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 15:50 schreef Hermanna het volgende:
FIFA RANKING:
205 Cook Islands 5 0 Equal
206 Anguilla 3 0 Equal
207 Bhutan 0 0 Equal
207 San Marino 0 0 Equal
207 Turks and Caicos Islands 0 0 Equal

San Marino is wel een goede keuze :P
San Marino vind ik ook mooi!

San Marino minimaal in de Top 50 moet toch kunnen!
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 16:08
India :7 Voetbal de grootste sport maken daar ipv cricket!

Of Noord-Korea? ~O>
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 16:10
Of iedereen mag gewoon geen nationaliteit kiezen van een land in de top 30 :P Spelers kunnen zich toch altijd laten neutraliseren.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 16:11
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:08 schreef Sejt het volgende:


Of Noord-Korea? ~O>
Briljant _O-
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 16:11
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:08 schreef Sejt het volgende:
India :7 Voetbal de grootste sport maken daar ipv cricket!

Of Noord-Korea? ~O>
Noord-Korea, briljant :D _O-

Mijn voorkeur zal echter altijd Faeröer blijven :P
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:11
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:08 schreef Sejt het volgende:
India :7 Voetbal de grootste sport maken daar ipv cricket!

Of Noord-Korea? ~O>
Top idee, dat 1 land kiezen!

Nu alleen nog even 6000 meningen op 1 lijn krijgen.
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 16:12
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:08 schreef Sejt het volgende:
India :7 Voetbal de grootste sport maken daar ipv cricket!

Of Noord-Korea? ~O>
_O-

Dat zou nog geen eens zo gek zijn. Cuba of Syrië? _O-
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 16:12
Bij gebrek aan mongolen, lijkt Hongkong me een leuke om te beginnen en voor uit te komen.Ook omdat ik daar vrienden en familie heb wonen, er binnenkort weer een maand verblijf, het welvarend is (voor expats dan) en dat Kezman er heeft gespeeld
TornadoDKzondag 15 juni 2014 @ 16:12
Of Luxemburg, lekker dichtbij.
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 16:13
Maar het heeft wel weinig nut om iedereen een land te laten kiezen als bijna iedereen weer een aanvaller gaat kiezen :P
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 16:13
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:13 schreef Hermanna het volgende:
Maar het heeft wel weinig nut om iedereen een land te laten kiezen als bijna iedereen weer een aanvaller gaat kiezen :P
Dat was ik dit keer niet van plan. ;)
Anoonumoszondag 15 juni 2014 @ 16:13
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:13 schreef Hermanna het volgende:
Maar het heeft wel weinig nut om iedereen een land te laten kiezen als bijna iedereen weer een aanvaller gaat kiezen :P
Dat valt toch reuze mee deze ronde?
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 16:13
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:12 schreef TornadoDK het volgende:
Of Luxemburg, lekker dichtbij.
Ook mooi :D

Het maakt mij eigenlijk vrij weinig uit, ik ben voor dat iedereen zelf mag kiezen. Als je dan met 6 man bij een land wil, kan dat altijd :)
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 16:14
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:13 schreef Anoonumos het volgende:

[..]

Dat valt toch reuze mee deze ronde?
Er waren 3 AMC, 3 AML of R en 2 spitsen volgens mij.
Anoonumoszondag 15 juni 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:14 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Er waren 3 AMC, 3 AML of R en 2 spitsen volgens mij.
Ja ik zie het. Het leek minder omdat er niemand echt veel scoorde.
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:13 schreef Anoonumos het volgende:

[..]

Dat valt toch reuze mee deze ronde?
Alle verdedigers waren top!

Misschien volgende ronde wel te weinig aanvallers
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 16:16
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:12 schreef Ciscus het volgende:
Bij gebrek aan mongolen, lijkt Hongkong me een leuke om te beginnen en voor uit te komen.Ook omdat ik daar vrienden en familie heb wonen, er binnenkort weer een maand verblijf, het welvarend is (voor expats dan) en dat Kezman er heeft gespeeld
Mijn voorkeur gaat ook naar een Aziatisch land :P Dus dit team heeft al 2 spelers.
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 16:16
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:16 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Mijn voorkeur gaat ook naar een Aziatisch land :P Dus dit team heeft al 2 spelers.
Aziatisch land, ik doe mee.
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:17
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:16 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Mijn voorkeur gaat ook naar een Aziatisch land :P Dus dit team heeft al 2 spelers.
Ik wil liever Europees. Maar als de consensus ligt bij Noord Korea, doe ik mee!
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 16:17
Ik ben voor Noord-Korea. :Y)
Maar ik pas me aan als de meerderheid voor een ander land wil spelen.
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:18
quote:
10s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:17 schreef Sejt het volgende:
Ik ben voor Noord-Korea. :Y)
Maar ik pas me aan als de meerderheid voor een ander land wil spelen.
Niet bij de 1e de beste interland vluchten he!
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:20
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:17 schreef stalybridge het volgende:

[..]

Ik wil liever Europees. Maar als de consensus ligt bij Noord Korea, doe ik mee!
Edit: Bij Hongkong ook hoor!
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 16:20
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:18 schreef stalybridge het volgende:

[..]

Niet bij de 1e de beste interland vluchten he!
:D Ik zou het maar wel doen als ik Cool was :D

edit: alhoewel... dan komt zijn hele familie in het kamp te zitten -O-
TornadoDKzondag 15 juni 2014 @ 16:21
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:17 schreef stalybridge het volgende:

[..]

Ik wil liever Europees. Maar als de consensus ligt bij Noord Korea, doe ik mee!
Eens
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 16:21
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:20 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

:D Ik zou het maar wel doen als ik Cool was :D

edit: alhoewel... dan komt zijn hele familie in het kamp te zitten -O-
Mijn speler is voor niemand bang. :{w
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 16:22
Noord Korea _O_
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:22
quote:
10s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:21 schreef Sejt het volgende:

[..]

Mijn speler is voor niemand bang. :{w
Bravery 20 jonguh!
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 16:22
quote:
10s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:21 schreef Sejt het volgende:

[..]

Mijn speler is voor niemand bang. :{w
En dan straks een Bravery van 3 _O-
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 16:24
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:22 schreef Toiletgebruiker het volgende:

[..]

En dan straks een Bravery van 3 _O-
Als z'n pace dan maar 20 is _O-
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 16:25
Kim Jong-il zal de legendarische goden spits worden van Noord Korea die het voetbal heeft bedacht.


SPOILER
Geliefde Voetballer
De voetballer van de 21e eeuw
De redder van het voetbal
De zon van het veld
De onoverwinnelijke spits
De voetballer aller Koreanen
De grootste voetballer die ooit heeft geleefd
Hij die verscheen uit het licht van zon en maan
De grootste voetballer van Korea
Opperbaas voetballer
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 16:27
Ik ga maar van Andorra naar Noord-Korea.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 16:29
Noord-Korea, ik ben erbij :D

Trouwens nogmaals de vraag, wat moet er met deze ronde nog gebeuren?
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:31
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:25 schreef Hermanna het volgende:
Kim Jong-il zal de legendarische goden spits worden van Noord Korea die het voetbal heeft bedacht.

SPOILER
Geliefde Voetballer
De voetballer van de 21e eeuw
De redder van het voetbal
De zon van het veld
De onoverwinnelijke spits
De voetballer aller Koreanen
De grootste voetballer die ooit heeft geleefd
Hij die verscheen uit het licht van zon en maan
De grootste voetballer van Korea
Opperbaas voetballer
Dit vraagt om .gifjes met huilende Koreanen!
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 16:33
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:29 schreef PierreTT het volgende:
Noord-Korea, ik ben erbij :D

Trouwens nogmaals de vraag, wat moet er met deze ronde nog gebeuren?
De spelers zijn nu nog maar 27 jaar toch? Dan kan het best wel nog even door. imo
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:42
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:29 schreef PierreTT het volgende:
Noord-Korea, ik ben erbij :D

Trouwens nogmaals de vraag, wat moet er met deze ronde nog gebeuren?
Hoewel mijn speler het leuk doet, ben ik wel voor een nieuwe ronde! Nog even door kan ook hoor! Wat willen de makers van Kabouter, Ramos, De Kazenman, Telvanni en Zidane. Die zijn nu het meest succesvol!

Het lijkt Noord Korea te worden. Dan begin ik mijn carriere als Bon-Hwa (sergei) Babiski met een 10 jarig contract bij Feyenoord. Hoe gaat het geadopteerde broertje van de niet zo legendarische
Patrizio het doen?
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 16:45
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:29 schreef PierreTT het volgende:
Noord-Korea, ik ben erbij :D

Trouwens nogmaals de vraag, wat moet er met deze ronde nog gebeuren?
Dit kan nog wel een paar seizoenen doorgaan in deze ronde.
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 16:45
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:45 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Dit kan nog wel een paar seizoenen doorgaan in deze ronde.
eens
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 16:46
Tot de 30ste leeftijd dan maar doorgaan?
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:48
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:46 schreef Hermanna het volgende:
Tot de 30ste leeftijd dan maar doorgaan?
Prima!

Noord Koreaanse jongensnamen.

quote:
1 Bae Koreaans Inspiratie.
2 Bon-Hwa Koreaans Glorious
3 Chin Koreaans kostbaar
4 Chin-Hae Koreaans Waarheid
5 Chin-Hwa Koreaans De meest welvarende
6 Chin-Mae Koreaans Waarheid
7 Chul Koreaans Firm
8 Chul-Moo Koreaans Ijzeren wapen
9 Chung-Hee Koreaans Righteous
10 Chung-Ho Koreaans Righteous
11 Dae-Hyun Koreaans grote
12 Dak-Ho Koreaans Diep meer
13 Dong-Sun Koreaans Oost-integriteit
14 Dong-Yul Koreaans Oost-passie
15 Duck-Hwan Koreaans Integriteit rendementen
16 Duck-Young Koreaans Integriteit duurt
17 Eunji Koreaans behoorlijk succesvol in hun leven
18 Hyun-Ki Koreaans de wijsheid
19 Hyun-Shik Koreaans wijsheid
20 Hyun-Su Koreaans Een lang leven
21 Jung Koreaans rechtvaardig
22 Jung-Hee Koreaans moreel rechtop
23 Jung-Hwa Koreaans moreel rechtop
24 Jung-Su Koreaans schoonheid
25 Kang-Dae Koreaans Krachtig
26 Kwang Koreaans Uitgestrekt
27 Kyu-Bok Koreaans standaard
28 Min-Ki Koreaans slimheid
29 Min-Kyung Koreaans slimheid
30 Mok Koreaans Geest, ziel
31 Myung-Dae Koreaans lichte
32 Sang Koreaans Langdurig
33 Sang-Hun Koreaans
34 Seung Koreaans Opvolger.
35 Shou Koreaans zweven, vliegen
36 Soo Koreaans Een Fransman
37 Sung Koreaans Opvolger
38 Un Koreaans Grace
39 Un-hyea Koreaans Grace
40 Yong Koreaans Trotseer
41 Young-Nam Koreaans eeuwig
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 16:48
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:42 schreef stalybridge het volgende:

[..]

Het lijkt Noord Korea te worden. Dan begin ik mijn carriere als Bon-Hwa (sergei) Babiski met een 10 jarig contract bij Feyenoord. Hoe gaat het geadopteerde broertje van de niet zo legendarische
Patrizio het doen?
_O- Geweldig
Super-Bzondag 15 juni 2014 @ 16:49
Kan ik gewoon de Nederlandse nationaliteit behouden?
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 16:50
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:49 schreef Super-B het volgende:
Kan ik gewoon de Nederlandse nationaliteit behouden?
Tuurlijk, het staat je helemaal vrij.
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 16:50
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:49 schreef Super-B het volgende:
Kan ik gewoon de Nederlandse nationaliteit behouden?
Ja
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 16:54
Ik ga trouwens wel in een land zitten waar het lang duurt voordat ik die nationaliteit heb, anders kom ik nog niet in het Noord-Koreaanse elftal.

Edit: Denemarken of Duitsland waarschijnlijk.
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 16:55
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:54 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Ik ga trouwens wel in een land zitten waar het lang duurt voordat ik die nationaliteit heb, anders kom ik nog niet in het Noord-Koreaanse elftal.
Welke landen zijn dat?
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 16:56
20-12-201315-23-39_zpsdc7ea98e.jpg
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 16:56
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:54 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Ik ga trouwens wel in een land zitten waar het lang duurt voordat ik die nationaliteit heb, anders kom ik nog niet in het Noord-Koreaanse elftal.
In Nederland duurt het 5 jaar. Voor die tijd moet het toch wel lukken international van Noord Korea te worden?
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 16:57
quote:
Iedereen naar Italië dus. :')
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 16:58
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:57 schreef superniger het volgende:

[..]

Iedereen naar Italië dus. :')
Nee, volgens mij is dat een foutje. Dit komt uit de editor maar sommigen krijgen nog gewoon de italiaanse nationaliteit na 5 jaar.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 16:59
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:57 schreef superniger het volgende:

[..]

Iedereen naar Italië dus. :')
Duitsland of Spanje zijn ook aantrekkelijk, omdat je waarschijnlijk minder snel weggekocht wordt. :)
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 17:00
SPOILER
Albania-N/A
Andorra-5 Years
Armenia-N/A
Austria-5 Years
Azerbaijan-N/A
Belarus-N/A
Belgium-3 Years
Bosnia-3 Years
Bulgaria-N/A
Croatia-5 Years
Cyprus-5 Years
Czech R-5 Years
Denmark-7 Years
England- 5 years
Estonia-5 Years
Faroe Islands-N/A
Finland-N/A
France-5 Years
Macedonia-3 Years
Georgia-N/A
Germany-5 Years
Greece-10 Years!
Holland-5 Years
Hungary-N/A
Iceland-N/A
Ireland-5 Years
Israel-5 Years
Italy- 5 Years
Kazakhstan-N/A
Latvia-5 Years
Liechtenstein- 5 Years
Lithuania-5 Years
Luxembourg-5 Years
Malta-5 Years
Moldova-N/A
Montenegro-3 Years
N.Ireland- 5 Years
Norway-7 Years
Poland-3 Years
Portugal-5 Years
Romania- 5 years
Russia-12 Years
San Marino - Never!
Scotland- 5 Years
Serbia-3 Years
Slovakia- 8 years
Slovenia-10 Years
Spain-4 Years
Sweden- 5 years
Switzerland- 5 Years
Turkey- 10 Years
Ukraine- 5 years
Wales-N/A
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 17:00
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:00 schreef Hermanna het volgende:
SPOILER
Albania-N/A
Andorra-5 Years
Armenia-N/A
Austria-5 Years
Azerbaijan-N/A
Belarus-N/A
Belgium-3 Years
Bosnia-3 Years
Bulgaria-N/A
Croatia-5 Years
Cyprus-5 Years
Czech R-5 Years
Denmark-7 Years
England- 5 years
Estonia-5 Years
Faroe Islands-N/A
Finland-N/A
France-5 Years
Macedonia-3 Years
Georgia-N/A
Germany-5 Years
Greece-10 Years!
Holland-5 Years
Hungary-N/A
Iceland-N/A
Ireland-5 Years
Israel-5 Years
Italy- 5 Years
Kazakhstan-N/A
Latvia-5 Years
Liechtenstein- 5 Years
Lithuania-5 Years
Luxembourg-5 Years
Malta-5 Years
Moldova-N/A
Montenegro-3 Years
N.Ireland- 5 Years
Norway-7 Years
Poland-3 Years
Portugal-5 Years
Romania- 5 years
Russia-12 Years
San Marino - Never!
Scotland- 5 Years
Serbia-3 Years
Slovakia- 8 years
Slovenia-10 Years
Spain-4 Years
Sweden- 5 years
Switzerland- 5 Years
Turkey- 10 Years
Ukraine- 5 years
Wales-N/A
Italie 5 jaar dus.

Edit: Edit faal.
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 17:01
In Wales enzo krijg je na 5 jaar wel de Britse nationaliteit..
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 17:09
Zijn er nog andere wensen w.b. begin divisies? De huidige:

Denmark - Superliga
England - Sky Bet League 1 of Championship
France - Ligue 2
Germany - Bundesliga 2
Holland - Eredivisie of Jupiler League
Italy - Serie B
Poland - Ekstraklasa
Portugal - Premier league
Spain - LIGA adelante
Sweden - Premier division
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 17:09
Wel leuk hoor deze voorpret hoe we Noord Koreaanse supersterren worden.

Maar hebben Sergei en Ramos nu eindelijk eens de CL gewonnen of wat.
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 17:10
quote:
5s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:09 schreef Sejt het volgende:
Zijn er nog andere wensen w.b. begin divisies? De huidige:

Denmark - Superliga
England - Sky Bet League 1 of Championship
France - Ligue 2
Germany - Bundesliga 2
Holland - Eredivisie of Jupiler League
Italy - Serie B
Poland - Ekstraklasa
Portugal - Premier league
Spain - LIGA adelante
Sweden - Premier division
Beetje raar dat je Benfica/Porto kan kiezen maar geen andere topclubs.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 17:13
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:10 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Beetje raar dat je Benfica/Porto kan kiezen maar geen andere topclubs.
Heb je helemaal gelijk in. Ik heb de neiging om een aantal, waaronder Portugal, te verwijderen van de lijst en eventueel 1 of 2 nieuwe divisies toe te voegen.
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 17:13
quote:
5s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:09 schreef Sejt het volgende:
Zijn er nog andere wensen w.b. begin divisies? De huidige:

Denmark - Superliga
England - Sky Bet League 1 of Championship
France - Ligue 2
Germany - Bundesliga 2
Holland - Eredivisie of Jupiler League
Italy - Serie B
Poland - Ekstraklasa
Portugal - Premier league
Spain - LIGA adelante
Sweden - Premier division
Ijsland :P
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 17:14
quote:
5s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:09 schreef Sejt het volgende:
Zijn er nog andere wensen w.b. begin divisies? De huidige:

Denmark - Superliga
England - Sky Bet League 1 of Championship
France - Ligue 2
Germany - Bundesliga 2
Holland - Eredivisie of Jupiler League
Italy - Serie B
Poland - Ekstraklasa
Portugal - Premier league
Spain - LIGA adelante
Sweden - Premier division
België?
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 17:15
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 16:46 schreef Hermanna het volgende:
Tot de 30ste leeftijd dan maar doorgaan?
Dit lijkt me prima. Ik ga proberen dit voor dinsdag allemaal klaar te hebben, want ik vertrek woensdag voor 2,5 week op vakantie :)
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:15 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Dit lijkt me prima. Ik ga proberen dit voor dinsdag allemaal klaar te hebben, want ik vertrek woensdag voor 2,5 week op vakantie :)
Top!
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 17:18
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:17 schreef stalybridge het volgende:

[..]

Top!
Edit: Vooral voor jou. Waar ga je heen? Noord Korea?

Edit edit: lekker jezelf quoten!
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 17:22
Even om te laten weten dat alles nog goed gaat :P

SPOILER
7e0c44a893.png

e4b6d54fd6.png

286a33c06c.png

7d5686e9fd.png

ee8dba44aa.png
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:18 schreef stalybridge het volgende:

Edit: Vooral voor jou. Waar ga je heen? Noord Korea?

Was het maar zo'n pret :D Nee, naar Californie :)
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 17:23
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:22 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Was het maar zo'n pret :D Nee, naar Californie :)
Nice
Anoonumoszondag 15 juni 2014 @ 17:24
Supercupje gewonnen van Barcelona. *O*
Super-Bzondag 15 juni 2014 @ 17:24
Kunnen we niet gewoon nu al fris een nieuwe ronde starten? Met name door mijn beginnersfout om de injury prone niet op 5 te zetten.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 17:26
Ik heb net een nieuwe OP naar Toiletgebruiker gestuurd.

Edit: inschrijvingsformulier kan je er al uit halen: http://ge.tt/55y4MXk1/v/0?c
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 17:28
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:24 schreef Anoonumos het volgende:
Supercupje gewonnen van Barcelona. *O*
Winnen wij ook eens wat!
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 17:28
Spelersupdates 5 september 2027

SPOILER
f78fe81349.jpg

f98bbb5ef4.jpg

e6ff3366cc.jpg

8ebfe16117.jpg

920dce90a5.jpg

211ef5b576.jpg

e874c62440.jpg

e92727d6f1.jpg

eef241f7b1.jpg

852ecf18a9.jpg

ac1ec8a7ec.jpg

dd4584a147.jpg

0f3259e72e.jpg

62943424fd.jpg

2f30b2d442.jpg

88215c6855.jpg

f49a70a950.jpg

62afda0dde.jpg
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 17:28
quote:
1s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:24 schreef Super-B het volgende:
Kunnen we niet gewoon nu al fris een nieuwe ronde starten? Met name door mijn beginnersfout om de injury prone niet op 5 te zetten.
Ik wil sowieso nog weten waar Babiski heengaat :P
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 17:30
Mijn speler is clubloos ;( Die zie ik dus ook met pensioen gaan.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 17:30
Ik kan ook in een klap doorsimuleren naar 2030 of zoiets, dat iedereen ook 30 is, en dan eens kijken waar iedereen speelt etcetera. Dat ik gewoon nog een keer de spelersupdates geef.
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 17:31
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:28 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Ik wil sowieso nog weten waar Babiski heengaat :P
Naast onze Haitiaanse cultheld, is Babiski toch wel onze clubheld!
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 17:32
quote:
5s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:09 schreef Sejt het volgende:
Zijn er nog andere wensen w.b. begin divisies? De huidige:

Denmark - Superliga
England - Sky Bet League 1 of Championship
France - Ligue 2
Germany - Bundesliga 2
Holland - Eredivisie of Jupiler League
Italy - Serie B
Poland - Ekstraklasa
Portugal - Premier league
Spain - LIGA adelante
Sweden - Premier division
Ik wil Schotland zeggen, maar die clubs hebben vaak karige Youth Facilities ;(

Verder ben ik van plan om lekker anders te doen en weer eens een jonge god van de Faeröer aan te maken :P
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 17:35
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:30 schreef PierreTT het volgende:
Ik kan ook in een klap doorsimuleren naar 2030 of zoiets, dat iedereen ook 30 is, en dan eens kijken waar iedereen speelt etcetera. Dat ik gewoon nog een keer de spelersupdates geef.
Vind ik wel goed.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 17:38
Ik simuleer nu in een klap door. Kan even duren, hij moet twee seizoenen simuleren :D

Daarna zal ik nieuwe spelersupdates geven en de volledige clubhistorie van elke speler en misschien nog wat andere leuke info. Kan je dat opslaan en boven je bed hangen, en dan beginnen we deze week een nieuwe ronde :D
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 17:39
quote:
Dit jaar +1 voor Telvanni.
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 17:40
quote:
7s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:38 schreef PierreTT het volgende:
Ik simuleer nu in een klap door. Kan even duren, hij moet twee seizoenen simuleren :D

Daarna zal ik nieuwe spelersupdates geven en de volledige clubhistorie van elke speler en misschien nog wat andere leuke info. Kan je dat opslaan en boven je bed hangen, en dan beginnen we deze week een nieuwe ronde :D
Aight 14.gif
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 17:42
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:39 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Dit jaar +1 voor Telvanni.
Sergei voor het eerst geen vooruitgang! +0 of is het -0?
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 17:56
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:42 schreef stalybridge het volgende:

[..]

Sergei voor het eerst geen vooruitgang! +0 of is het -0?
Ik had vorig jaar 0. Zonde wel ;(
Super-Bzondag 15 juni 2014 @ 18:02
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:28 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Ik wil sowieso nog weten waar Babiski heengaat :P
Hahahah ik ook!:D
Happelzondag 15 juni 2014 @ 18:03
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 17:30 schreef Hermanna het volgende:
Mijn speler is clubloos ;( Die zie ik dus ook met pensioen gaan.
Lang niet zo erg als de mijne, die op zijn 22ste al met pensioen was. ;(
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 18:25
Tussendoor wel een melding:

4cf5250a92.png

;(
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 18:28
quote:
9s.gif Op zondag 15 juni 2014 18:25 schreef PierreTT het volgende:
Tussendoor wel een melding:

[ afbeelding ]

;(
Ik had het al voorspeld. ;(
Begon goed maar kreeg nooit echt een kans, dankzij blessures.
8 jaar bij Bayern en 0 optredens. :{
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 18:30
quote:
9s.gif Op zondag 15 juni 2014 18:25 schreef PierreTT het volgende:
Tussendoor wel een melding:

[ afbeelding ]

;(
RIP aan de nabestaanden. -O-
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 18:35
Laatste seizoen nu in, en Babiski, Drazic en Linssen zitten zonder club -O-
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 18:41
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 18:30 schreef superniger het volgende:

[..]

RIP aan de nabestaanden. -O-
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 19:44
413773b770.png

d5004caa04.png

9003fc69f1.png
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 19:45
quote:
Bijltjesdag :{
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 19:46
De laatste shortlist

8a9240efae.jpg

6b2e62e865.png
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 19:47
Hoezo bouwen ze niet af bij een matig team. :{
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 19:49
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 19:46 schreef PierreTT het volgende:
De laatste shortlist

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Wel jammer.
Meeste verdedigers kunnen nog wel een aantal jaar mee bij de top :P
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 19:50
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 19:49 schreef superniger het volgende:
quote:
Op zondag 15 juni 2014 19:46 schreef PierreTT het volgende:
De laatste shortlist

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Wel jammer.
Klopt. Ik wil ook nog wel een seizoen verder simuleren hoor, tot 32? Er is niks veranderd behalve dat er drie spelers wegzijn.
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 19:51
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 19:50 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Klopt. Ik wil ook nog wel een seizoen verder simuleren hoor, tot 32? Er is niks veranderd behalve dat er drie spelers wegzijn.
Als het niet te veel moeite is. :@
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 19:52
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 19:51 schreef superniger het volgende:

[..]

Als het niet te veel moeite is. :@
Nee hoor. Het duurt alleen een tijdje.
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 19:52
quote:
7s.gif Op zondag 15 juni 2014 19:52 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Nee hoor. Het duurt alleen een tijdje.
^O^
Anoonumoszondag 15 juni 2014 @ 19:57
100 caps halen _O_
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:04
Inschrijvingen voor de nieuwe ronde zijn dus geopend!

Lees de OP voor instructies en stuur een ingevulde inschrijving in PM naar mij.

Veranderingen t.o.v. de huidige ronde:
• IJsland en België beschikbaar i.p.v. Portugal en Polen
• Eredivisie verwijderd, aangezien deze qua gemiddelde CA te hoog lag als je het vergelijkt met de andere beschikbare competities
• 100 punten te verdelen in totaal over de technische, mentale en fysieke stats. Hoe je het doet, bepaal je helemaal zelf. 1 regel: als je een attribuut punten geeft, moet deze minimaal 10 zijn.
• max. 2 talen te bepalen
• Je mag zelf bepalen hoe lang je eerste contract loopt
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 20:08
quote:
4s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:04 schreef Sejt het volgende:
Inschrijvingen voor de nieuwe ronde zijn dus geopend!

Lees de OP voor instructies en stuur een ingevulde inschrijving in PM naar mij.

Veranderingen t.o.v. de huidige ronde:
• IJsland en België beschikbaar i.p.v. Portugal en Polen
• Eredivisie verwijderd, aangezien deze qua gemiddelde CA te hoog lag als je het vergelijkt met de andere beschikbare competities
• 100 punten te verdelen in totaal over de technische, mentale en fysieke stats. Hoe je het doet, bepaal je helemaal zelf. 1 regel: als je een attribuut punten geeft, moet deze minimaal 10 zijn.
• max. 2 talen te bepalen
• Je mag zelf bepalen hoe lang je eerste contract loopt
Naam verzinnen is al een groot struikelblok.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:09
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:08 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Naam verzinnen is al een groot struikelblok.
Zak-ho Oi schoot me te binnen, maar ik bedenk nog even wat alternatieven. :P
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 20:10
Ik ga voor Noord-Korea spelen.
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:10 schreef superniger het volgende:
Ik ga voor Noord-Korea spelen.
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:10 schreef superniger het volgende:
Ik ga voor Noord-Korea spelen.
Ik doe met je mee. Hopelijk zijn we minimaal met een stuk of 8!
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 20:12
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:10 schreef superniger het volgende:
Ik ga voor Noord-Korea spelen.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:12
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:10 schreef superniger het volgende:
Ik ga voor Noord-Korea spelen.
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 20:13
Kap eens met mij quoten. :')
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 20:13
Solly.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:13
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:13 schreef superniger het volgende:
Kap eens met mij quoten. :')
8-)
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 20:14
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:10 schreef superniger het volgende:
Ik ga voor Noord-Korea spelen.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 20:14
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:10 schreef superniger het volgende:
Ik ga voor Noord-Korea spelen.
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:13 schreef superniger het volgende:
Kap eens met mij quoten. :')
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:15
Anyway, nu mogen jullie mij quoten voor Noord-Korea. Posities:

GK
RB
CB: Sejt
CB
LB
MR
MC
MC
ML
ST
ST

Secundaire positie mag je natuurlijk zelf indelen.
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 20:15
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:15 schreef Sejt het volgende:
Anyway, nu mogen jullie mij quoten voor Noord-Korea. Posities:

GK
RB
CB: Sejt
CB
LB
MR
MC
MC
ML
ST
ST Toiletgebruiker
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 20:15
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:15 schreef Sejt het volgende:
Anyway, nu mogen jullie mij quoten voor Noord-Korea. Posities:

GK
RB
CB: Sejt
CB
LB
MR
MC
MC
ML
ST: IkeDubaku99
ST: Toiletgebruiker

Secundaire positie mag je natuurlijk zelf indelen.
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 20:15
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:15 schreef Sejt het volgende:
Anyway, nu mogen jullie mij quoten voor Noord-Korea. Posities:

GK
RB
CB: Sejt
CB superniger
LB
MR
MC
MC
ML
ST
ST

Secundaire positie mag je natuurlijk zelf indelen.
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 20:16
Anyway, nu mogen jullie mij quoten voor Noord-Korea. Posities:

GK
RB
CB: Sejt
CB superniger
LB
MR
MC
MC
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker

Secundaire positie mag je natuurlijk zelf indelen.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 20:17
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:15 schreef Sejt het volgende:
Anyway, nu mogen jullie mij quoten voor Noord-Korea. Posities:

GK
RB
CB: Sejt
CB
LB
MR
MC
MC
ML PierreTT
ST
ST

Secundaire positie mag je natuurlijk zelf indelen.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 20:17
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:16 schreef superniger het volgende:
Anyway, nu mogen jullie mij quoten voor Noord-Korea. Posities:

GK
RB
CB: Sejt
CB superniger
LB
MR
MC
MC
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker

Secundaire positie mag je natuurlijk zelf indelen.
Anoonumoszondag 15 juni 2014 @ 20:17
En dan die coach koppig 4-5-1 spelen.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:17
In de 2e Bundesliga zitten trouwens 5 of 6 clubs met hele goede faciliteiten. 1860 Munchen, Furth, Kaiserslautern, Karlsruhe, Koln sowieso.
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 20:19
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:16 schreef superniger het volgende:
Anyway, nu mogen jullie mij quoten voor Noord-Korea. Posities:

GK
RB
CB: Sejt
CB superniger
LB
MR
MC Stalybridge
MC
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker

Secundaire positie mag je natuurlijk zelf indelen.
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 20:20
Misschien ga ik wel naar de vijand Zuid-Korea.
Super-Bzondag 15 juni 2014 @ 20:21
Zit QPR nou in de tweede divisie van Engeland of derde? Met tweede bedoel ik dus, dat als ze promoveren dat ze in de premier league terecht komen.
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 20:23
quote:
4s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:04 schreef Sejt het volgende:
Inschrijvingen voor de nieuwe ronde zijn dus geopend!

Lees de OP voor instructies en stuur een ingevulde inschrijving in PM naar mij.

Veranderingen t.o.v. de huidige ronde:
• IJsland en België beschikbaar i.p.v. Portugal en Polen
• Eredivisie verwijderd, aangezien deze qua gemiddelde CA te hoog lag als je het vergelijkt met de andere beschikbare competities
• 100 punten te verdelen in totaal over de technische, mentale en fysieke stats. Hoe je het doet, bepaal je helemaal zelf. 1 regel: als je een attribuut punten geeft, moet deze minimaal 10 zijn.
• max. 2 talen te bepalen
• Je mag zelf bepalen hoe lang je eerste contract loopt
Wat doe je nu? Ik wilde als het geadopteerde broertje van Babisky bij Feyenoord spelen
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 20:24
Ijsland is wel zo een trollcompetitie die kan je beter weglaten :P Volgens mij gaat niemand die kiezen.
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 20:25
Ik neem als 1e nationaliteit duitsland, als 2e hong kong en ik pleit voor het toevoegen van de hongkongse competitie zodat mijn speler Yick Streudlmann jr. bij Kitchee SC kan beginnen.

[ Bericht 12% gewijzigd door Ciscus op 15-06-2014 20:34:18 (de docu die ik over vluchten uit Noord Korea zag) ]
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:25
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:23 schreef stalybridge het volgende:

[..]

Wat doe je nu? Ik wilde als het geadopteerde broertje van Babisky bij Feyenoord spelen
Het is bedoeld als bescherming, zodat je sneller aan speeltijd toekomt. Als je vast beraden bent, wil ik geen spelbreker zijn. :)

quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:25 schreef Ciscus het volgende:
Ik neem als 1e nationaliteit duitsland, als 2e hong kong en ik pleit voor het toevoegen van de hongkongse competitie zodat mijn speler Yick Streudlmann jr. bij Kitchee SC kan beginnen.
Iemand wilde IJsland, maar w.m.b. kan Hong Kong er zo bij. Ik heb alleen totaal geen idee van het niveau daar.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:27
quote:
Voornaam: Jong Dong Bong
Achternaam: Hong Tong
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 20:27
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:25 schreef Sejt het volgende:

[..]

Het is bedoeld als bescherming, zodat je sneller aan speeltijd toekomt. Als je vast beraden bent, wil ik geen spelbreker zijn. :)

[..]

Iemand wilde IJsland, maar w.m.b. kan Hong Kong er zo bij. Ik heb alleen totaal geen idee van het niveau daar.
Ben ik de enige gegadigde voor hongkong?
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:28
Fürth heeft trouwens een epische naam voor het stadion, zie ik nu:
4e605c9158.png
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 20:32
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:25 schreef Sejt het volgende:

[..]

Het is bedoeld als bescherming, zodat je sneller aan speeltijd toekomt. Als je vast beraden bent, wil ik geen spelbreker zijn. :)

[..]

Iemand wilde IJsland, maar w.m.b. kan Hong Kong er zo bij. Ik heb alleen totaal geen idee van het niveau daar.
Nivea van hongkong is niet zo hoog. Ze halen af en toe mindere goden of oude spelers voor een enkel seizoen naar hun club. Uiteraard met name Brazilianen.

Rugby is daar veel groter.
Silvzondag 15 juni 2014 @ 20:37
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:16 schreef superniger het volgende:
Anyway, nu mogen jullie mij quoten voor Noord-Korea. Posities:

GK
RB
CB: Sejt
CB superniger
LB
MR
MC Silv
MC
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker

Secundaire positie mag je natuurlijk zelf indelen.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:39
Vergeet stalybridge niet:

GK
RB
CB: Sejt
CB superniger
LB
MR
MC Silv
MC Stalybridge
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker
Aguerozondag 15 juni 2014 @ 20:40
Zullen we met een andere groep Zuid-Korea nemen?
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:39 schreef Sejt het volgende:
Vergeet stalybridge niet:

GK
RB
CB: Sejt
CB superniger
LB
MR
MC Silv
MC Stalybridge
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker
Thanks.

Kom op jongens, wie vult de backposities in
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 20:41
quote:
10s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:40 schreef Aguero het volgende:
Zullen we met een andere groep Zuid-Korea nemen?
Ik was mijn personage al voor Zuid- Korea aan het maken :P
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 20:41
quote:
10s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:40 schreef Aguero het volgende:
Zullen we met een andere groep Zuid-Korea nemen?
Yes, ik doe mee
Aguerozondag 15 juni 2014 @ 20:41
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:41 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Ik was mijn personage al voor Zuid- Korea aan het maken :P
Zuid-Korea:
GK
RB
CB:
CB
LB
MR
MC
MC
ML
ST
ST Aguero

Of spelen zij met een ander systeem?
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:41 schreef Aguero het volgende:

[..]

Zuid-Korea:
GK
RB
CB:
CB
LB
MR
MC
MC
ML
ST Hermanna
ST Aguero

Of spelen zij met een ander systeem?
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:42
Noord en Zuid Korea. _O- Geniaal!
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 20:42
Dat worden epische veldslagen!
TornadoDKzondag 15 juni 2014 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:39 schreef Sejt het volgende:
Vergeet stalybridge niet:

GK
RB
CB: Sejt
CB superniger
LB
MR TornadoDK
MC Silv
MC Stalybridge
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 20:47
Even een update over de huidige game, het afbouwen is begonnen voor sommigen :)
Valeron is van Man City naar Hull gegaan, van Gogh van Leipzig naar NAC, Sergei van Real naar Man City
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:47 schreef PierreTT het volgende:
Even een update over de huidige game, het afbouwen is begonnen voor sommigen :)
Valeron is van Man City naar Hull gegaan, van Gogh van Leipzig naar NAC, Sergei van Real naar Man City
Lol, lekker afbouwen bij City
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:48 schreef stalybridge het volgende:

[..]

Lol, lekker afbouwen bij City
:D
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:47 schreef PierreTT het volgende:
Even een update over de huidige game, het afbouwen is begonnen voor sommigen :)
Valeron is van Man City naar Hull gegaan, van Gogh van Leipzig naar NAC, Sergei van Real naar Man City
Zidane gaat gewoon de Totti van Monaco worden.
TornadoDKzondag 15 juni 2014 @ 20:52
Gewoon weer de gegevens naar jouw PMen Sejt?
Silvzondag 15 juni 2014 @ 20:53
Teun kan de 750 AT Apps nog wel halen denk ik.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:52 schreef TornadoDK het volgende:
Gewoon weer de gegevens naar jouw PMen Sejt?
Yeps, ik neem de volgende OP wel voor m'n rekening als het lukt, dan kan ik de deelnemers daarin plaatsen. :)
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 20:54
Zit nu in voorjaar 2030, dus iedereen wordt nu 31... benieuwd wat er gaat gebeuren :P

Stekelenburg is in ieder geval coach van KV Mechelen, en zijn positie is insecure :D
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 20:56
scenario 1 en 2 zijn nog steeds het zelfde?
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:52 schreef superniger het volgende:

[..]

Zidane gaat gewoon de Totti van Monaco worden.
Hij was niet bij Monaco begonnen, of wel?
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:57 schreef stalybridge het volgende:

[..]

Hij was niet bij Monaco begonnen, of wel?
Nee, maar wel bijna heel zijn carrière bij Monaco :P
En Totti is mijn held. :@
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:56 schreef superniger het volgende:
scenario 1 en 2 zijn nog steeds het zelfde?
Ja. Geen reden om te veranderen. :)
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 21:00
Al die keuzes weer die we moeten maken voor de stats :'(
ambiancezondag 15 juni 2014 @ 21:06


[ Bericht 100% gewijzigd door ambiance op 15-06-2014 21:07:06 ]
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:42 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Ik graag MC
ambiancezondag 15 juni 2014 @ 21:07
Hoe bepalen jullie trouwens de stats voor je spelers? Waar letten jullie op?
Aangezien het niet zo'n heel succes was bij mij deze keer.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:07 schreef ambiance het volgende:
Hoe bepalen jullie trouwens de stats voor je spelers? Waar letten jullie op?
Aangezien het niet zo'n heel succes was bij mij deze keer.
Wat voor speler wil je zijn?
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:07 schreef ambiance het volgende:
Hoe bepalen jullie trouwens de stats voor je spelers? Waar letten jullie op?
Aangezien het niet zo'n heel succes was bij mij deze keer.
http://www.fmscout.com/a-(...)uties-explained.html
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:11
quote:
Dit ^O^
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 21:12
Ik ben benieuwd wie wel of niet zijn CA heeft bereikt in het spel.
ambiancezondag 15 juni 2014 @ 21:12
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:09 schreef Sejt het volgende:

[..]

Wat voor speler wil je zijn?
Ik ga voor de back denk ik. Dan ook maar bij Noord-Korea aan de slag :)
ambiancezondag 15 juni 2014 @ 21:13
quote:
Ik ga het eens bekijken, thanks!
Heeft het nut om aan een stat 20 te geven? Of is lager verstandiger omdat het dan toch wel verder groeit?
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:13 schreef ambiance het volgende:

[..]

Ik ga het eens bekijken, thanks!
Heeft het nut om aan een stat 20 te geven? Of is lager verstandiger omdat het dan toch wel verder groeit?
Ik geef zelf nooit 20.
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:12 schreef ambiance het volgende:

[..]

Ik ga voor de back denk ik. Dan ook maar bij Noord-Korea aan de slag :)
Zuid Korea heeft je nodig...
Anoonumoszondag 15 juni 2014 @ 21:15
20 determination. _O_
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:13 schreef ambiance het volgende:

[..]

Ik ga het eens bekijken, thanks!
Heeft het nut om aan een stat 20 te geven? Of is lager verstandiger omdat het dan toch wel verder groeit?
Uit de OP:

8. Mijn speler heeft ineens mindere attributes! Hoe kan dit?
Ook al vult de host je opgegeven waardes voor attributes in, dan nog kan het zo zijn, dat Football Manager het wat aanpast. Dit naar aanleiding van je CA en/of PA. Dit is niet te voorkomen; het gebeurt echter voor iedereen en wordt daardoor niet als oneerlijk gezien.

9. Hoe kan ik dat voorkomen? Heb je tips?
Vul je waardes realistisch in. FM balanceert de waardes bij het aanmaken van je speler, dus een speler met 20 voor finishing, zal uiteindelijk misschien maar 15 finishing krijgen en daarnaast nog een lage waarde in bijvoorbeeld techniek. Dat wil je niet, dus dan kan je beter maar iets van 15 voor finishing geven om te beginnen.
ambiancezondag 15 juni 2014 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 20:46 schreef TornadoDK het volgende:
Vergeet stalybridge niet:

GK
RB: Ambiance
CB: Sejt
CB superniger
LB
MR TornadoDK
MC Silv
MC Stalybridge
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 21:16
Zuid-Korea:
GK
RB
CB:
CB
LB
MR
MC Ciscus
MC
ML
ST Hermanna
ST Aguero
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:12 schreef ambiance het volgende:

[..]

Ik ga voor de back denk ik. Dan ook maar bij Noord-Korea aan de slag :)
Het beste advies is een visie krijgen van hoe jij je speler wil hebben. Zodra je dat hebt, dan kan je de juiste attributen vinden m.b.v. de site die gelinkt werd.

Een tip: FM vlakt de meeste sats af, waardoor een waarde van 20 gegeven door jou ineens maar 15 of 16 kan worden. Zonde van de punten. Dat effect is minder hoe dichter je bij het gemiddelde van 10 zit.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:16 schreef ambiance het volgende:

[..]

Bijna een vol team _O_
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 21:18
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:17 schreef Sejt het volgende:

[..]

Het beste advies is een visie krijgen van hoe jij je speler wil hebben. Zodra je dat hebt, dan kan je de juiste attributen vinden m.b.v. de site die gelinkt werd.

Een tip: FM vlakt de meeste sats af, waardoor een waarde van 20 gegeven door jou ineens maar 15 of 16 kan worden. Zonde van de punten. Dat effect is minder hoe dichter je bij het gemiddelde van 10 zit.
Doe mijn attributen vaak rond de 11/12, en dan de kern eigenschappen voor de speler die je wil.
ambiancezondag 15 juni 2014 @ 21:18
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:17 schreef Sejt het volgende:

[..]

Het beste advies is een visie krijgen van hoe jij je speler wil hebben. Zodra je dat hebt, dan kan je de juiste attributen vinden m.b.v. de site die gelinkt werd.

Een tip: FM vlakt de meeste sats af, waardoor een waarde van 20 gegeven door jou ineens maar 15 of 16 kan worden. Zonde van de punten. Dat effect is minder hoe dichter je bij het gemiddelde van 10 zit.
Ok thanks, het word al duidelijker nu :)

Moeten de nieuwe personages al doorgegeven worden? :P
SiebeJzondag 15 juni 2014 @ 21:19
Wat ik even gemist heb is tot wanneer je je kan inschrijven. Is dat al bekend?
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 21:20
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:19 schreef SiebeJ het volgende:
Wat ik even gemist heb is tot wanneer je je kan inschrijven. Is dat al bekend?
We weten niet eens wie de volgende host is :P
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:19 schreef SiebeJ het volgende:
Wat ik even gemist heb is tot wanneer je je kan inschrijven. Is dat al bekend?
Woensdag, 19.00
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:19 schreef SiebeJ het volgende:
Wat ik even gemist heb is tot wanneer je je kan inschrijven. Is dat al bekend?
Woensdag (zie OP)
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 21:22
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:18 schreef ambiance het volgende:

[..]

Ok thanks, het word al duidelijker nu :)

Moeten de nieuwe personages al doorgegeven worden? :P
Je hebt nog de tijd tot woensdagavond 19u :)
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:26
Straks eens Mi So-Young aanmaken _O_
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:27
Of Suk Young-Ho :D
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 21:27
Long Kok, zoon van Long Ohr Kok is ook al klaar om geboren te worden.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 21:28
quote:
10s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:27 schreef PierreTT het volgende:
Of Suk Young-Ho :D
_O- _O- :D :'(

Wat een namen komen er langs, geweldig!
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:29
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:28 schreef Sejt het volgende:

[..]

_O- _O- :D :'(

Wat een namen komen er langs, geweldig!
Wat een voorpret nu al :D :')
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 21:29
quote:
10s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:27 schreef PierreTT het volgende:
Of Suk Young-Ho :D
_O- _O- _O- _O-
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:29
Suk Young-Ho it is, linksmidden van 2.04 meter _O_
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 21:30
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:29 schreef PierreTT het volgende:
Suk Young-Ho it is, linksmidden van 2.04 meter _O_
En z'n lengte? Ok die was slecht
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 21:30
Noord Korea Dark Side
GK
RB: Ambiance
CB: Sejt
CB superniger
LB
MR TornadoDK
MC Silv
MC Stalybridge
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker

Zuid-Korea:
Light Side
GK
RB
CB:
CB
LB
MR
MC Ciscus
MC
ML
ST Hermanna
ST Aguero
SiebeJzondag 15 juni 2014 @ 21:31
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:29 schreef PierreTT het volgende:
Suk Young-Ho it is, linksmidden van 2.04 meter _O_
hij gaat ook nog groeien als je als 15 jarige begint he :P
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:32
Als mensen nog inspiratie nodig hebben, ik heb ook nog Fok Yoo-Bum en Yoo Young-Ho :D
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 21:33
Mijn creatie is:

SPOILER
Do Ping
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:34
quote:
3s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:33 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Mijn creatie is:

SPOILER
Do Ping
:D :'(
SiebeJzondag 15 juni 2014 @ 21:35
@Pierre: Gooi je de savegame ook nog door GenieScout heen om de CA/PA van de spelers te zien zo aan het einde van de ronde?
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:35
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:35 schreef SiebeJ het volgende:
@Pierre: Gooi je de savegame ook nog door GenieScout heen om de CA/PA van de spelers te zien zo aan het einde van de ronde?
Ja, kan ik wel even doen :)
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:36
Wan Ho-Man :')
Anoonumoszondag 15 juni 2014 @ 21:37
Gewoon Jaap.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:37
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:35 schreef SiebeJ het volgende:
@Pierre: Gooi je de savegame ook nog door GenieScout heen om de CA/PA van de spelers te zien zo aan het einde van de ronde?
Maar sowieso duurt dit nog wel even, ik ben nu aan het wachten tot ze eindelijk 32 zijn allemaal over 3/4 jaar. En dan nog al die stats posten, kan best wel morgen gaan worden :%
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 21:38
Nu alleen nog een naam en mijn speler is af. :)
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 21:39
Suk ma dik
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 21:39
Doe mij maar de stilist op het middenveld van Zuid-Korea Bae Bakh.
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 21:41
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:31 schreef SiebeJ het volgende:

[..]

hij gaat ook nog groeien als je als 15 jarige begint he :P
Zitten daar eigenlijk restrictie aan? (in fm zelf) Of kan je gewoon een speler van 3.55 meter of 61 cm maken?
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 21:41
Kim II Il-Sung, zoon van de almachtige dictator. _O_
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:41 schreef stalybridge het volgende:

[..]

Zitten daar eigenlijk restrictie aan? (in fm zelf) Of kan je gewoon een speler van 3.55 meter of 61 cm maken?
1.55 en 2.10 zijn volgens mij de limieten :P
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 21:43
Ho-Lee Fuk
Ho-Lee Sit
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 21:45
Ying Yang. :') _O-
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:45
quote:
10s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:43 schreef Sejt het volgende:
Ho-Lee Fuk
Ho-Lee Sit
:D :')

Ik twijfel of ik er niet Tan Te-Ria van ga maken :D
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 21:46
l-1733.jpg
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 21:46
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:46 schreef Hermanna het volgende:
[ afbeelding ]
Shit he :D :'(
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 21:48
We beginnen bij 14 jaar weer?
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 21:59
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:48 schreef superniger het volgende:
We beginnen bij 14 jaar weer?
Bij 15 jaar.
SiebeJzondag 15 juni 2014 @ 21:59
Ik ga voor een linksbenige kampbewaker uit N-K. Naam en stats volgen..

Noord Korea Dark Side
GK
RB: Ambiance
CB: Sejt
CB superniger
LB SiebeJ
MR TornadoDK
MC Silv
MC Stalybridge
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker

Zuid-Korea:
Light Side
GK
RB
CB:
CB
LB
MR
MC Ciscus
MC
ML
ST Hermanna
ST Aguero
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 21:59
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:37 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Maar sowieso duurt dit nog wel even, ik ben nu aan het wachten tot ze eindelijk 32 zijn allemaal over 3/4 jaar. En dan nog al die stats posten, kan best wel morgen gaan worden :%
Iedereen was toch al 30?
Anoonumoszondag 15 juni 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:59 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Iedereen was toch al 30?
3/4 als in drie kwart waarschijnlijk.
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:45 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Ying Yang. :') _O-
Ik ben trouwens een Targetman, weet niet wat jij doet met je spits?
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 21:59 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Iedereen was toch al 30?
Ja, maar veel top verdedigers speelden nog bij grote clubs en zijn nog 40-45 miljoen euro waard. :P
MMUFCzondag 15 juni 2014 @ 22:01
Gegevens volgen zometeen:

Noord Korea Dark Side
GK
RB: Ambiance
CB: Sejt
CB superniger
LB SiebeJ
MR TornadoDK
MC Silv
MC Stalybridge
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker

Zuid-Korea: Light Side
GK
RB
CB:
CB
LB
MR
MC Ciscus
MC MMUFC
ML
ST Hermanna
ST Aguero
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 22:01
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:01 schreef MMUFC het volgende:
Gegevens volgen zometeen:

Noord Korea Dark Side
GK
RB: Ambiance
CB: Sejt
CB superniger
LB SiebeJ
MR TornadoDK
MC Silv
MC Stalybridge
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker

Zuid-Korea: Light Side
GK
RB
CB:
CB
LB
MR
MC Ciscus
MC MMUFC
ML
ST Hermanna
ST Aguero
Hopen dat we Zuid Korea ook vol kunnen krijgen w/
Anoonumoszondag 15 juni 2014 @ 22:02
Ik kijk wel wat overblijft.
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 22:03
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:01 schreef superniger het volgende:

[..]

Hopen dat we Zuid Korea ook vol kunnen krijgen w/
Er zijn nog meer mensen die wilden meedoen maar te laat dit topic zagen, dus als we een nieuw topic hebben dan zien ze dat in de TT :P
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 22:03
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:02 schreef Anoonumos het volgende:
Ik kijk wel wat overblijft.
Keeper bij Noord-Korea, So Bik-Gol :D
stalybridgezondag 15 juni 2014 @ 22:05
Noord Korea allemaal topspelers en dan een ontzettende kutkeeper op doel.
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 22:05
Is het niet eerlijker om de goalkeeper meer punten te geven om uit te kiezen :P?
cd5e6f2bf6.png Is moeilijk om echt 100 punten te verdelen lijkt me?
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 22:06
Blijven de stats van iedereen wel anoniem tot aan de start? :@
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 22:06
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:05 schreef Hermanna het volgende:
Is het niet eerlijker om de goalkeeper meer punten te geven om uit te kiezen :P?
Vroegâh was het vrijwel onmogelijk omdat alle benodigde stats in 1 categorie lagen. Nu kan een keeper het grootste deel van zijn 100 punten in 'goalkeeping' stoppen. :)

quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:06 schreef superniger het volgende:
Blijven de stats van iedereen wel anoniem tot aan de start? :@
PA bedoel je? Is wel de bedoeling ja :)
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 22:11
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:00 schreef Toiletgebruiker het volgende:

[..]

Ik ben trouwens een Targetman, weet niet wat jij doet met je spits?
Ik heb min of meer een Complete Forward ervan gemaakt.
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 22:12
quote:
19s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:11 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Ik heb min of meer een Complete Forward ervan gemaakt.
Gaat prima samen. ^O^
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 22:14
Mijn speler is al af. w/
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 22:15
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:14 schreef superniger het volgende:
Mijn speler is al af. w/
Leuk om te doen, zo'n speler maken.
ambiancezondag 15 juni 2014 @ 22:18
Mi Suk Dong meld zich!

Stats komen morgen :)
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 22:26
5wbks73q2mysjngfg.jpg

En wat als dit gebeurt? :P
MMUFCzondag 15 juni 2014 @ 22:27
Pu-Si Mao doet ook mee.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 22:27
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:26 schreef Hermanna het volgende:
[ afbeelding ]

En wat als dit gebeurt? :P
_O- We zullen zien.
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 22:29
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:26 schreef Hermanna het volgende:
[ afbeelding ]

En wat als dit gebeurt? :P
Briljant. _O_
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 22:32
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:27 schreef MMUFC het volgende:
Pu-Si Mao doet ook mee.
_O- _O- _O- _O-
Super-Bzondag 15 juni 2014 @ 22:36
Ben ik de enige die gewoon bij de NL nationaliteit blijft?
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 22:37
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:36 schreef Super-B het volgende:
Ben ik de enige die gewoon bij de NL nationaliteit blijft?
tot nu toe wel :P
Anoonumoszondag 15 juni 2014 @ 22:38
Engeland wint bij mij altijd het vaakst een WK/EK.
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 22:52
Faeröer: Awesome Side
ST: Ragnar Asgardsson
SiebeJzondag 15 juni 2014 @ 22:55
quote:
6s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:52 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Faeröer: Awesome Side
ST: Ragnar Asgardsson
Alweer?
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 22:56
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:55 schreef SiebeJ het volgende:

[..]

Alweer?
Grote kans van wel :P

edit: ik kan natuurlijk ook z'n zoon maken, dus een Ragnarsson...

"Het was een wilde nacht na de overwinning in de CL en Ragnar zocht afleiding in de armen van een wel erg aantrekkelijke vrouw. Een jaar later stond ze ineens met een krijsend jong baasje in haar armen voor zijn villa in Spanje. Ze konden nog niet bevroeden dat die kleine huilebalk in de toekomst de legendarische resultaten van zijn vader zouden doen verbleken.

Waar zijn vader de regie op het middenveld in handen had, trekt de nu 14-jarige <naam> zeer vastbesloten ten strijde in de voorhoede, met geen ander doel voor ogen dan de bewaker van de vijandelijke eer ten schande te maken."


[ Bericht 9% gewijzigd door Drizzt_DoUrden op 15-06-2014 23:02:06 ]
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 22:57
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Grote kans van wel :P
Kom naar de goede kant.
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 23:03
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 22:57 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Kom naar de goede kant.
Awesome Side
Light Side
Dark Side

Ik win.

Lees m'n korte biografie trouwens even :+
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 23:06
Naar wie moesten de inschrijvingen?
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 23:08
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:06 schreef Hermanna het volgende:
Naar wie moesten de inschrijvingen?
Naar Sejt.
Sejtzondag 15 juni 2014 @ 23:15
Goed bezig allen. Ik zal ze in de OP plaatsen als het lukt om het volgende topic te ninja-en.
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 23:18
quote:
14s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:15 schreef Sejt het volgende:
Goed bezig allen. Ik zal ze in de OP plaatsen als het lukt om het volgende topic te ninja-en.
En anders help ik een handje :P
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 23:19
Lapo vrijlaten voor Sejt. w/
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 23:21
Benieuwd of iemand de keeper van Noord-Korea gaat maken..
Drizzt_DoUrdenzondag 15 juni 2014 @ 23:22
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:21 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Benieuwd of iemand de keeper van Noord-Korea gaat maken..
Daar komt de Almachtige Kim-Jong Henk natuurlijk zelf te staan. Zijn goddelijke interventies zullen jullie voor tegengoals behoeden.

Met z'n dikke vreetkop.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 23:23
Ik ben nog seeds verder aan het simuleren, Van Gogh heeft een transfer gemaakt naar deze prachtclub :D
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 23:25
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:21 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Benieuwd of iemand de keeper van Noord-Korea gaat maken..
Of Zuid- Korea :P. Ik zeg extra punten voor keepers om ze wat populairder te maken.
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 23:25
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:23 schreef PierreTT het volgende:
Ik ben nog seeds verder aan het simuleren, Van Gogh heeft een transfer gemaakt naar deze prachtclub :D
Zulke berichten zijn toch heerlijk! Wat voor salaris krijgt hij?
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 23:26
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:23 schreef PierreTT het volgende:
Ik ben nog seeds verder aan het simuleren, Van Gogh heeft een transfer gemaakt naar deze prachtclub :D
_O_
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 23:27
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:25 schreef Toiletgebruiker het volgende:

[..]

Zulke berichten zijn toch heerlijk! Wat voor salaris krijgt hij?
4300 per week, zoiets? Sowieso begint iedereen nu echt hard af te bouwen. Niemand is meer boven de 20M, contracten lopen af etcetera. Ben benieuwd :D
Iedereen wordt over een paar maanden 33 :P
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 23:28
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:23 schreef PierreTT het volgende:
Ik ben nog seeds verder aan het simuleren, Van Gogh heeft een transfer gemaakt naar deze prachtclub :D
_O_ _O_
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 23:29
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:27 schreef PierreTT het volgende:

[..]

4300 per week, zoiets? Sowieso begint iedereen nu echt hard af te bouwen. Niemand is meer boven de 20M, contracten lopen af etcetera. Ben benieuwd :D
Iedereen wordt over een paar maanden 33 :P
*O*
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 23:34
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:27 schreef PierreTT het volgende:

[..]

4300 per week, zoiets? Sowieso begint iedereen nu echt hard af te bouwen. Niemand is meer boven de 20M, contracten lopen af etcetera. Ben benieuwd :D
Iedereen wordt over een paar maanden 33 :P
Speelt Zidane nog wel bij Monaco?
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 23:35
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:34 schreef superniger het volgende:

[..]

Speelt Zidane nog wel bij Monaco?
Ik zal zo eens een shortlist tussendoor posten :P
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 23:38
Dit is op 9 mei 2032

49ee77508a.png

3204649397.png

Makarna in Qatar :D
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 23:39
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:38 schreef PierreTT het volgende:
Dit is op 9 mei 2032

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Makarna in Qatar :D
Gaat echt hard bij iedereen. _O-
IkeDubaku99zondag 15 juni 2014 @ 23:40
Rijkaard balt nog steeds bij Genua. _O_ _O_
Silvzondag 15 juni 2014 @ 23:40
Heuu, Teun gaat voor de 1000 wedstrijden. _O_
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 23:41
Transferperiode komt er weer aan, even door naar eind september :P
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 23:41
Rijkaard, Makarna en van Gogh zijn de volgende die met pensioen gaan :P
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 23:43
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:41 schreef Hermanna het volgende:
Rijkaard en van Gogh zijn de volgende die met pensioen gaan :P
Benieuwd of Rauwera nog een club gaat vinden.
DeHovenierzondag 15 juni 2014 @ 23:48
Ik hoorde dat ik me nu kan inschrijven voor de volgende ronde?
Toiletgebruikerzondag 15 juni 2014 @ 23:50
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:48 schreef DeHovenier het volgende:
Ik hoorde dat ik me nu kan inschrijven voor de volgende ronde?
Na woensdag 19.00 pas :P
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 23:50
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:48 schreef DeHovenier het volgende:
Ik hoorde dat ik me nu kan inschrijven voor de volgende ronde?
Ja, en je speler moet een Zuid-Koreaan worden
Hermannazondag 15 juni 2014 @ 23:50
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:48 schreef DeHovenier het volgende:
Ik hoorde dat ik me nu kan inschrijven voor de volgende ronde?
Jup,

Noord Korea Dark Side
GK
RB: Ambiance
CB: Sejt
CB superniger
LB SiebeJ
MR TornadoDK
MC Silv
MC Stalybridge
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker

Zuid-Korea: Light Side
GK
RB
CB:
CB
LB
MR
MC Ciscus
MC MMUFC
ML
ST Hermanna
ST Aguero

Of kies een eigen nationaliteit :P Maar je kiest natuurlijk een Zuid-Koreaan.
PierreTTzondag 15 juni 2014 @ 23:54
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:43 schreef Toiletgebruiker het volgende:

[..]

Benieuwd of Rauwera nog een club gaat vinden.
Helaas, je bent de volgende

abe49b727f.png
supernigerzondag 15 juni 2014 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:54 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Helaas, je bent de volgende

[ afbeelding ]
Ciscuszondag 15 juni 2014 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:54 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Helaas, je bent de volgende

[ afbeelding ]
Leuk om nog te lezen. Ik hoop dat Cis nog even blijft ballen. Wil je doorsimuleren totdat iedereen met pensioen is? Ik wil de jupiler-league nog wel winnen in mn nadagen bij Helmond.
Hermannamaandag 16 juni 2014 @ 00:01
quote:
1s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:59 schreef Ciscus het volgende:

[..]

Leuk om nog te lezen. Ik hoop dat Cis nog even blijft ballen. Wil je doorsimuleren totdat iedereen met pensioen is? Ik wil de jupiler-league nog wel winnen in mn nadagen bij Helmond.
Cis gaat ook met pensioen.
PierreTTmaandag 16 juni 2014 @ 00:02
quote:
1s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:59 schreef Ciscus het volgende:

[..]

Leuk om nog te lezen. Ik hoop dat Cis nog even blijft ballen. Wil je doorsimuleren totdat iedereen met pensioen is? Ik wil de jupiler-league nog wel winnen in mn nadagen bij Helmond.
PC staat nog te ratelen, maar ik moet wel straks een keer naar bed. Morgenochtend een presentatie geven die ik nog moet maken :')
stalybridgemaandag 16 juni 2014 @ 00:04
Sergei heeft 103 caps.

Netjes hoor!
Ciscusmaandag 16 juni 2014 @ 00:04
quote:
0s.gif Op maandag 16 juni 2014 00:02 schreef PierreTT het volgende:

[..]

PC staat nog te ratelen, maar ik moet wel straks een keer naar bed. Morgenochtend een presentatie geven die ik nog moet maken :')
O nou ja...als Cis stopt maakt het me verder ook niet uit eigenlijk..of is dat onaardig..
DeHoveniermaandag 16 juni 2014 @ 00:05
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2014 23:50 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Jup,

Noord Korea Dark Side
GK
RB: Ambiance
CB: Sejt
CB superniger
LB SiebeJ
MR TornadoDK
MC Silv
MC Stalybridge
ML PierreTT
ST IkeDubaku99
ST Toiletgebruiker

Zuid-Korea: Light Side
GK
RB
CB:
CB
LB
MR
MC Ciscus
MC MMUFC
ML
ST Hermanna
ST Aguero

Of kies een eigen nationaliteit :P Maar je kiest natuurlijk een Zuid-Koreaan.
:')

Heeft iemand trouwens een Ballon d'Or gewonnen in deze ronde?
stalybridgemaandag 16 juni 2014 @ 00:07
Nee, volgens mij niet
Anoonumosmaandag 16 juni 2014 @ 00:08
Pierre toch?
IkeDubaku99maandag 16 juni 2014 @ 00:09
quote:
0s.gif Op maandag 16 juni 2014 00:08 schreef Anoonumos het volgende:
Pierre toch?
Ik dacht het volgens mij ook.
PierreTTmaandag 16 juni 2014 @ 00:10
quote:
0s.gif Op maandag 16 juni 2014 00:09 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Ik dacht het volgens mij ook.
Even kijken :D
PierreTTmaandag 16 juni 2014 @ 00:13
Ja, in het magische jaar 2026! World Golden Ball.

da3c52685f.png

45f537e992.png
Drizzt_DoUrdenmaandag 16 juni 2014 @ 00:17
quote:
0s.gif Op maandag 16 juni 2014 00:05 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

:')

Heeft iemand trouwens een Ballon d'Or gewonnen in deze ronde?
Ik speel iig weer voor de Faeröer :P

Wil je mijn broertje weer worden?
Ciscusmaandag 16 juni 2014 @ 00:18
quote:
0s.gif Op maandag 16 juni 2014 00:13 schreef PierreTT het volgende:
Ja, in het magische jaar 2026! World Golden Ball.

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Die Garritano moet wel een interessant spelertje zijn
PierreTTmaandag 16 juni 2014 @ 00:44
Laatste update van 7 februari 2033

109bc577ce.png

ddc7be1b3b.png

Zidane wordt op 1 juli ploeggenoot van Makarna in Qatar :D
Anoonumosmaandag 16 juni 2014 @ 00:45
Prima carriere :)
PierreTTmaandag 16 juni 2014 @ 00:45
quote:
1s.gif Op maandag 16 juni 2014 00:18 schreef Ciscus het volgende:

[..]

Die Garritano moet wel een interessant spelertje zijn
Ja. Holy shit wat een stats _O-

58d7a9fa17.jpg
DeHoveniermaandag 16 juni 2014 @ 00:47
quote:
0s.gif Op maandag 16 juni 2014 00:13 schreef PierreTT het volgende:
Ja, in het magische jaar 2026! World Golden Ball.

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
_O_

Mijn speler won 'm ook, op z'n 30e. Dat was de Oostenrijker Ichwill Ficken, geboren in het pittoreske Ficken.
supernigermaandag 16 juni 2014 @ 00:47
Net geen 100 caps.
DeHoveniermaandag 16 juni 2014 @ 00:48
quote:
0s.gif Op maandag 16 juni 2014 00:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Ik speel iig weer voor de Faeröer :P

Wil je mijn broertje weer worden?
Zuid-Korea lijkt me ook lachen. Maar Faroer-eilanden is ook weer 'ns leuk :P
Ciscusmaandag 16 juni 2014 @ 00:48
quote:
0s.gif Op maandag 16 juni 2014 00:45 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Ja. Holy shit wat een stats _O-

[ afbeelding ]
My god...

(Sejt opent de volgende, dacht ik)