SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
www.wefut.com
![]()
![]()
![]()
![]()
In mijn Bundesligateam heb ik Johnson, Brooks, Chandler en Choupo en die bevallen allemaal goed. Ook nog Mak en Elyou op de bank. Verder Reyna en Jimenezquote:Op vrijdag 13 juni 2014 01:07 schreef WezepAFCA het volgende:
[..]
Jij speelt ook veel met silvers toch? Heb jij nog aanraders qua spelers die echt fijn spelen? Ben een beetje besluiteloos.Uit een ander team. En Salcido.
![]()
Vreemde dag vandaag. Oom naar zijn laatste rustplaats gebracht, moeder die 50 is geworden, zijn dochter die 5 jaar getrouwd is![]()
![]()
Reyna had ik inderdaad in mijn oude Liga Bancomer MX team, dat was echt een goed team. Riascos, Quintero, Reyna, Emana, Martinezquote:Op vrijdag 13 juni 2014 01:09 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
In mijn Bundesligateam heb ik Johnson, Brooks, Chandler en Choupo en die bevallen allemaal goed. Ook nog Mak en Elyou op de bank. Verder Reyna en JimenezUit een ander team. En Salcido.
![]()
![]()
Ik heb ook een Liga MX team.. niet origineel ofzo. Maar ik was Eddie Johnson ook nog vergeten. Die was goed voordat ik hem voor 40k verkocht.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 01:12 schreef WezepAFCA het volgende:
[..]
Reyna had ik inderdaad in mijn oude Liga Bancomer MX team, dat was echt een goed team. Riascos, Quintero, Reyna, Emana, Martinez![]()
Die Amerikaanse spits toch? Had ik ook een tijd in een team naast Hyeon, twee bazen.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 01:14 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Ik heb ook een Liga MX team.. niet origineel ofzo. Maar ik was Eddie Johnson ook nog vergeten. Die was goed voordat ik hem voor 40k verkocht.
edit: heb nu trouwens IF Commons in een standaard Silver Schots team maar die is echt zo ongelofelijk goed, en maar 12k![]()
![]()
![]()
![]()
De TOTS neem ik aan?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 01:15 schreef WezepAFCA het volgende:
[..]
Die Amerikaanse spits toch? Had ik ook een tijd in een team naast Hyeon, twee bazen.
edit: heb nu trouwens IF Commons in een standaard Silver Schots team maar die is echt zo ongelofelijk goed, en maar 12k![]()
![]()
![]()
IF Onazi is ook nog een aanrader. En ik heb dit team nog:![]()
Nu geen IF Montero meer dus ik ga Ortega op CAM zetten en dan een andere spits.
Aranguiz is wel een goede CM, 1x scoorde ik 6 goals met hem in een wedstrijd.![]()
Sinds wanneer is die IF Commons dan zo goedkoop?
Heb ook nog een BPL silver team en ik had een hybrid met o.a. Maniatis en Holebas, die eerste is ook wel een aanrader. Met dat BPL team heb ik nog te weinig wedstrijden gespeeld om iets over de spelers te kunnen zeggen.![]()
hooooooooooooooooooooooooooooooooooooiAlex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Brazil
Speel je met 13 tegen 10, win je nog maar met 3-1
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
als de scheids alle ballen meegeeft en de keeper van de tegenpartij vakkundig alle ballen ontwijkt mag je best ruimer winnen lieverdquote:Op vrijdag 13 juni 2014 02:14 schreef Kamikazie het volgende:
Tim86
Verdien je kneiter veel knakken met gokken op voetbal, heb je er nog geen verstand van
Haten op BrazilieAlex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Lieve Kami, als zo'n 10 mensen hier hetzelfde zeggen en jij het tegengestelde, is het waarschijnlijker dat jij geen reet van het spelletje snapt ipv alle anderenquote:Op vrijdag 13 juni 2014 02:14 schreef Kamikazie het volgende:
Tim86
Verdien je kneiter veel knakken met gokken op voetbal, heb je er nog geen verstand van
Haten op Brazilie
NAC Breda
Rèsbaarge![]()
Zit op Sporza de samenvatting van gisteravond te kijken. Die Brazilianen die dat volkslied a capella afmaken, bijna schreeuwend. Zodra ze klaar zijn komen de Kroaten langs voor een handje. Srna voorop. Die lijkt echt breeduit lachend zoiets te zeggen als: ''mooi gezongen hoor jongens, knap"
NAC Breda
Rèsbaarge![]()
Denken dat NL wint van Spanjequote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:10 schreef Rijst het volgende:
Ik heb er vertrouwen in vanavond. Heb het blauwe utshirt aangetrokken._______
![]()
Dat zegt hij toch niet? Misschien heeft hij wel vertrouwen in een puntje tegen Spanje. Ook prima.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:10 schreef Rijst het volgende:
Ik heb er vertrouwen in vanavond. Heb het blauwe utshirt aangetrokken.NAC Breda
Rèsbaarge![]()
Jaime Valdes op CAM en TOTS Paredes spits.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 01:20 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
De TOTS neem ik aan?
IF Onazi is ook nog een aanrader. En ik heb dit team nog:
[ afbeelding ]
Nu geen IF Montero meer dus ik ga Ortega op CAM zetten en dan een andere spits.
Aranguiz is wel een goede CM, 1x scoorde ik 6 goals met hem in een wedstrijd.
"Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:![]()
mits ze hn eigen spel durven te spelen zie ik wel kansen ja.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:15 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
[..]
Denken dat NL wint van Spanje_______
![]()
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 06:52 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Lieve Kami, als zo'n 10 mensen hier hetzelfde zeggen en jij het tegengestelde, is het waarschijnlijker dat jij geen reet van het spelletje snapt ipv alle anderen![]()
![]()
Het gaat niet alleen om de aantallen. Iedereen weet dat Kami niet goed bij zijn hoofd is, en een aantal anderen hier welquote:
NAC Breda
Rèsbaarge![]()
Misschien zijn wij wel de spookrijder die zich verbaast afvraagt waarom de rest de andere kant op rijdwat is een lach als je van binnen huilt![]()
Daar zeg je het dus heel goed. Het gaat niet om de aantallen. Als RKC met 13 man tegen 10 van Real Madrid speelt, wint Real alsnog. Dit is dus een beetje het omgekeerde idee.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:48 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Het gaat niet alleen om de aantallen. Iedereen weet dat Kami niet goed bij zijn hoofd is, en een aantal anderen hier welHerb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.![]()
Zoiets ja! Maar de vergelijking is nog realistischer als Real Madrid (wij natuurlijkquote:Op vrijdag 13 juni 2014 08:10 schreef DuTank het volgende:
[..]
Daar zeg je het dus heel goed. Het gaat niet om de aantallen. Als RKC met 13 man tegen 10 van Real Madrid speelt, wint Real alsnog. Dit is dus een beetje het omgekeerde idee.) met een compleet elftal speelt, en Kami in zijn eentje in een RKC-shirt rondloopt
NAC Breda
Rèsbaarge![]()
Blijven vervelend, die gemixte emoties. Ben ooit eens ergens wezen condoleren waar de vrouw die overleden was nog geen uur daarvoor voor het eerst oma was geworden.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 01:12 schreef Poepz0r het volgende:
Vreemde dag vandaag. Oom naar zijn laatste rustplaats gebracht, moeder die 50 is geworden, zijn dochter die 5 jaar getrouwd issterkte. En gefeliciteerd.
hallo dus dit noemen ze nou twitter![]()
gomlquote:quote:Op vrijdag 13 juni 2014 00:44 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik ga niet vertellen wat ik nu aan hebquote:
hallo dus dit noemen ze nou twitter![]()
Ik ben ook best hipster hoor. Eergisteren nog dit shirt gekocht bijvoorbeeld: http://www.topman.com/web(...)duct&catalogId=33056quote:![]()
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.![]()
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 08:43 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik ben ook best hipster hoor. Eergisteren nog dit shirt gekocht bijvoorbeeld: http://www.topman.com/web(...)duct&catalogId=33056![]()
.
hallo dus dit noemen ze nou twitter![]()
MotM ja.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 08:51 schreef Kiid het volgende:
Boys, is er nog iets gedaan met Neymar? Motm? Upgrade?Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.![]()
Geen idee. Dat hadden ze wel gezegd toch?quote:Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.![]()
Ik denk dat ze wel gaan winnen van Spanje..quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:15 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
Denken dat NL wint van Spanje _______Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Ja, dat was wel wat ik had begrepen. Maar had geen Fifa meer gespeeld dus vandaar dat ik het me af vroegquote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:04 schreef DuTank het volgende:
[..]
Geen idee. Dat hadden ze wel gezegd toch?![]()
Wel meneer "ik stomp de bal alleen maar weg en ik heb niks klemvast" in het goal.quote:Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Dat kan toch geen verrassing meer zijn? Daar had ik me al bij neergelegd.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:23 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Wel meneer "ik stomp de bal alleen maar weg en ik heb niks klemvast" in het goal.NAC Breda
Rèsbaarge![]()
Als je met Martins Indi en de Vrij achterin niet eens kampioen van Nederland kan worden, vraag ik me af hoe Louis met deze 2 geweldenaren wereldkampioen wil gaan worden.quote:![]()
Jou neem ik sowieso al niet meer serieus.quote:
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Niet weer die discussie tussen Feyenoorders en Ajacieden over hun clubspelers wel of niet in de basis van Oranje
NAC Breda
Rèsbaarge![]()
Nee maar die stinkneuzen hebben allemaal commentaar op die Feyenoorders die in de basis staan.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:25 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Niet weer die discussie tussen Feyenoorders en Ajacieden over hun clubspelers wel of niet in de basis van Oranje
Er zijn gewoon geen andere CVs om te selecteren.. en zo slecht is de Vrij niet maar dat willen ze door hun rodewitte monocle niet zien.Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Kutbelg.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:26 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Wtf? Wie zegt dat ik mijn naam niet duivelsrood wil hebben?![]()
En dan niks zeggen over Cilissen en Blindquote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:25 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Nee maar die stinkneuzen hebben allemaal commentaar op die Feyenoorders die in de basis staan.
Er zijn gewoon geen andere CVs om te selecteren.. en zo slecht is de Vrij niet maar dat willen ze door hun rodewitte monocle niet zien.______!
Krul is geblinddoekt nog beter en over Blind weet ik niet eens wat ik moet zeggen. Speelt niet eens meer als linksback bij Ajax en de keren dat hij er speelt is het een drama. Die gozer brengt helemaal niks, hij is zowel verdedigend als aanvallend zwak.
Dit 5-3-2/3-5-2 is leuk als je twee keer een Janmaat hebt, maar die hebben we niet.![]()
Beter gaat ie C25K doenquote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:04 schreef Lindgren. het volgende:
Zo voelt het als ik poker4lifee hardlooptips geef.
[ afbeelding ]![]()
![]()
Klopt.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:29 schreef Kiid het volgende:
[..]
En dan niks zeggen over Cilissen en Blind______!
Krul is geblinddoekt nog beter en over Blind weet ik niet eens wat ik moet zeggen. Speelt niet eens meer als linksback bij Ajax en de keren dat hij er speelt is het een drama. Die gozer brengt helemaal niks, hij is zowel verdedigend als aanvallend zwak.
Dit 5-3-2/3-5-2 is leuk als je twee keer een Janmaat hebt, maar die hebben we niet.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Ik had eerst bijna genoeg geld om TOTS Hazard te kopen. 9 ton. Als een malle ingekocht en verkocht. Als ik alles verkoop heb ik 1.65 miljoen.![]()
![]()
Je weet niet hoe opgelucht ik was toen ik hoorde dat de Guzman gaat spelen en Clasie niet.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:37 schreef Kiid het volgende:
[..]![]()
Het is jammer dat Clasie niet speelt. Die zou Xavi eens laten zien hoe het moet![]()
Het is ook wel een beetje om het even natuurlijk aangezien Clasie 'el Dirigento' en de Guzman beide van dezelfde opleiding hebben genotenquote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:40 schreef RavioliPunch het volgende:
[..]
Je weet niet hoe opgelucht ik was toen ik hoorde dat de Guzman gaat spelen en Clasie niet.![]()
Net of de Guzman een pass kan geven over 30 meter op van Persies borstquote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:40 schreef RavioliPunch het volgende:
[..]
Je weet niet hoe opgelucht ik was toen ik hoorde dat de Guzman gaat spelen en Clasie niet.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
In beginsel zou hij het wel moeten kunnen aangezien hij natuurlijk net als Clasie uit de beste jeugdopleiding van Nederland komt.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:43 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Net of de Guzman een pass kan geven over 30 meter op van Persies borst![]()
Uh, ja? En daarnaast ook nog een lekkere FK ( die hij toch niet mag nemen maar ok )quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:43 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Net of de Guzman een pass kan geven over 30 meter op van Persies borst![]()
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:04 schreef Lindgren. het volgende:
Zo voelt het als ik poker4lifee hardlooptips geef.
[ afbeelding ]![]()
'If you really think that the environment is less important than the economy try holding your breath while you count your money'![]()
En dan neem jij mij niet serieus...quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:25 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Er zijn gewoon geen andere CVs om te selecteren..
Janmaat vind ik overigens prima hoor, het heeft niks met club te maken.Smile like you mean it
www.wefut.com![]()
Met wie kom jij dan? Veltmanquote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:49 schreef Reemi het volgende:
[..]
En dan neem jij mij niet serieus...
Janmaat vind ik overigens prima hoor, het heeft niks met club te maken.![]()
![]()
![]()
![]()
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Komt de serieuze Fries ook om de hoekquote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:45 schreef Zhano het volgende:
[..]
Uh, ja? En daarnaast ook nog een lekkere FK ( die hij toch niet mag nemen maar ok )Ga lekker over de Sneekse plas fierljeppen.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Nee, Van Dijk had natuurlijk allang opgeroepen moeten zijn. Veltman en De Vrij zijn ieder even ongeschikt.quote:Smile like you mean it
www.wefut.com![]()
Ah het supertalent van de Schotse competitie......quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:53 schreef Reemi het volgende:
[..]
Nee, Van Dijk had natuurlijk allang opgeroepen moeten zijn. Veltman en De Vrij zijn ieder even ongeschikt.
Hoeveel potjes heb jij hem zien spelen buiten zijn TOTS en IF kaarten op je website?Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:53 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ah het supertalent van de Schotse competitie......
Smile like you mean it
www.wefut.com![]()
Krijg ik een mail dat die vastzittende kaarten in mijn TP nu beschikbaar zijn, en de call is afgesloten. Niet dus...EA![]()
NAC Breda
Rèsbaarge![]()
Lijkt wel een beetje op onze Helpdesk hier op de afdeling.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:57 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Krijg ik een mail dat die vastzittende kaarten in mijn TP nu beschikbaar zijn, en de call is afgesloten. Niet dus...EA
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Goede argumenten manquote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:52 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Komt de serieuze Fries ook om de hoekGa lekker over de Sneekse plas fierljeppen.
![]()
![]()
quote:
Gewoon een beetje zat dat de neusjes hier altijd commentaar op van alles en iedereen wat niet van Ajax is maar zelf nooit geen stap in het stadion hebben gezet.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Nul, maar de scouts in de BPL blijkbaar wel, is toch veel interesse voor hem. En een TOTS kaart krijg je niet als je wekelijks tegentreffers moet incasseren tegen clubs als PEC, Cambuur en AZ.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:53 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ah het supertalent van de Schotse competitie......
Hoeveel potjes heb jij hem zien spelen buiten zijn TOTS en IF kaarten op je website?![]()
Kom op man, dat Celtic steekt er met kop en schouders bovenuit daar in die competitie.Dan is het niet zo gek dat een speler als van Dijk daar in kan meekomen. Maar waarom zou hij precies beter moeten zijn dan een de Vrij?
van Dijk had inderdaad meegekund in de plaats van Veltman, maar voor de rest zie ik er geen meerwaarde in. Zeker niet in de basis.Beetje een non-argument als je weet dat er voor de Vrij vergaande interesse van oa. Borussia & Lazio isquote:Nul, maar de scouts in de BPL blijkbaar wel, is toch veel interesse voor hem. En een TOTS kaart krijg je niet als je wekelijks tegentreffers moet incasseren tegen clubs als PEC, Cambuur en AZ.![]()
Haha zelfs Loovens deed het aardig bij Celtic, zegt me allemaal niet zoveel. Heb Van Dijk een paar keer zien spelen en hij komt daar puur op fysiek en snelheid prima mee, verder is het niet veel bijzonders en de krachtverschillen in die competitie zijn schrikbarend.
Aardige verdediger, maar niet beter dan hetgeen er nu in Oranje rondloopt en zeker niet beter dan De Vrij, BMI en Vlaar.![]()
Hoelang zal het duren voor hij bij PSV belandt?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 10:05 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Nul, maar de scouts in de BPL blijkbaar wel, is toch veel interesse voor hem. En een TOTS kaart krijg je niet als je wekelijks tegentreffers moet incasseren tegen clubs als PEC, Cambuur en AZ.Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
In de Champions league heeft Van Dijk het toch ook prima gedaan.i'm black, i'm white, i'm a facking zebra![]()
Kan me herinneren dat Pelle hem nog de beste CB uit de eredivisie heeft genoemd.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 10:15 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Hoelang zal het duren voor hij bij PSV belandt?![]()
Terzijde, we mogen natuurlijk niet neerbuigend over de Schotse competitie praten als we zelf een competitie hebben waar FC Utrecht in Europa wordt uitgeschakeld door een Roemeense club, Ajax door een Oostenrijkse en Vitesse door een Luxemburgse.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 10:05 schreef Kiid het volgende:
Kom op man, dat Celtic steekt er met kop en schouders bovenuit daar in die competitie.Dan is het niet zo gek dat een speler als van Dijk daar in kan meekomen. Maar waarom zou hij precies beter moeten zijn dan een de Vrij?
van Dijk had inderdaad meegekund in de plaats van Veltman, maar voor de rest zie ik er geen meerwaarde in. Zeker niet in de basis.
[..]
Beetje een non-argument als je weet dat er voor de Vrij vergaande interesse van oa. Borussia & Lazio is![]()
Dat klopt. Alleen het verschil is wel dat wij een competitie hebben waar het gat tussen de (top)clubs niet zo groot is als in Schotlandquote:Op vrijdag 13 juni 2014 10:32 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Terzijde, we mogen natuurlijk niet neerbuigend over de Schotse competitie praten als we zelf een competitie hebben waar FC Utrecht in Europa wordt uitgeschakeld door een Roemeense club, Ajax door een Oostenrijkse en Vitesse door een Luxemburgse.![]()
Nederland gaat verliezen want ze hebben geen eens van der vaart en afellay.
Hahah de dingen die je om je heen hoort![]()
Net andersom, Vitesse door een Roemeense en Utrecht door een Luxemburgse.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 10:32 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Terzijde, we mogen natuurlijk niet neerbuigend over de Schotse competitie praten als we zelf een competitie hebben waar FC Utrecht in Europa wordt uitgeschakeld door een Roemeense club, Ajax door een Oostenrijkse en Vitesse door een Luxemburgse.![]()
Precies. Het niveau van onze "topclubs" ligt dus veel meer naar de middenmoot toe. En daarvan staan vanavond 4 van de 5 verdedigers, plus een keeper oog in oog met Diego Costa, Iniesta en weet ik veel wie. De aanvallers van PEC, ADO, en Cambuur pikken ook regelmatig een goaltje mee tegen deze topclubs. Daarom heb ik er een hard hoofd in.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 10:33 schreef Kiid het volgende:
[..]
Dat klopt. Alleen het verschil is wel dat wij een competitie hebben waar het gat tussen de (top)clubs niet zo groot is als in Schotland![]()
Scherp van je, dat is inderdaad zo.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 10:35 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Net andersom, Vitesse door een Roemeense en Utrecht door een Luxemburgse.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |