Lijkt me niet dat ze daar een bus gaan laten rijden. Tussen Nijverdal en Wierden rijdt een trein en behalve dat industrieterrein ligt er eigenlijk niks tussen dat niet op redelijke loopafstand van één van die stations ligt.quote:Op donderdag 19 juni 2014 12:56 schreef HenkvonAnnie het volgende:
[..]
[..]
Heb al een klacht gestuurd naar de instantie die het openbaar vervoer regelt in de regio. Ik hoop (eigenlijk tegen beter weten in) dat er wat mee wordt gedaan. Ik werk zelf vanuit deze regio dus heb al enige keren deze afstand moeten lopen helaas..
Of hij is al weg, kon hem laatst nog net stoppen toen ik naar de halte liep terwijl die pas 10 minuten later hoorde te komen.quote:Op donderdag 19 juni 2014 13:09 schreef Wave103 het volgende:
[..]
Dikke kans dat ie niet op komt dagen
Dat is inderdaad echt een kakeind lopen. Gelukkig had ik toen mn fijne schoenen aan en een heerlijk zonnetje! Was zelfs een beetje bruin gewordenquote:Op donderdag 19 juni 2014 13:36 schreef Panthera. het volgende:
[..]
Lijkt me niet dat ze daar een bus gaan laten rijden. Tussen Nijverdal en Wierden rijdt een trein en behalve dat industrieterrein ligt er eigenlijk niks tussen dat niet op redelijke loopafstand van één van die stations ligt.
Huh was dat mailtje persoonlijk dan? Was toch gewoon een standaard mailing?quote:Op donderdag 19 juni 2014 10:21 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
Ik had dat mailtje gisteren ook. Nouja, volgende week zit de stage er weer op, dus weer beschikbaar. Al was ik tijdens stage ook steeds 1 dag in de 2 á 3 week beschikbaar + weekend.
Morgen ook weer beschikbaar, dus laat ze maar gauw bellen. Heb wel weer zin in een paar ritjes
quote:Indien je wel je beschikbaaheid invult en minimaal 1 dag in de week beschikbaar bent mag je deze e-mail negeren.
Ja tenminste bij EW. Gewoon netjes vragen of er nog een spoedje is. Tot nu toe altijd wel leuke auto's door de spoedjes gekregen.quote:Op donderdag 19 juni 2014 12:06 schreef Whoesjjjj het volgende:
[..]
rond half 10 van dezelfde dag? dat ga ik ook maaris proberen dan. Mijn wekkertje staat al een week om half 10 om te kijken of er spoedjes zijn en vervolgens weer verder slapen. Voel me nogal droevig zonder school en werk haha.
EW heeft dat juist een jaar geleden 'verboden'. Maar oké, zelf weten.quote:Op donderdag 19 juni 2014 12:06 schreef Whoesjjjj het volgende:
[..]
rond half 10 van dezelfde dag? dat ga ik ook maaris proberen dan. Mijn wekkertje staat al een week om half 10 om te kijken of er spoedjes zijn en vervolgens weer verder slapen. Voel me nogal droevig zonder school en werk haha.
Dat wordt wandelenquote:Op donderdag 19 juni 2014 13:06 schreef wtr12 het volgende:
Weet iemand of de bus bij de Duikerweg in Waalwijk, bushalte Sluisweg vaker te laat komt? Hij is al 10 min te laat....
Wat dan? Nooit problemen daar.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:10 schreef Amoeba het volgende:
Ik ga trouwens eens de planning mailen over die CP in Breukelen zeg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 19-06-2014 16:29:55 ]
Je moet maar eens aanvinken dat er geen reservewiel of compressor in de auto ligt. BlackLining kan je dan wel even vertellen hoe de beste man denkt dat je je ogen in je reet hebt zitten ofzo.quote:
Dudequote:
Ik laat me door die vent niet vertellen dat ik te dom ben om een auto weg te brengen.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:33 schreef DukeJan het volgende:
[..]
Dudedat kun je echt niet maken. Je hoeft geen beste matties met die vent te worden. Hij is gewoon chagrijnig omdat ie een kutbaan heeft. Ik doe altijd gewoon aardig tegen hem en maak af en toe en grapje. Hij doet ook altijd gewoon normaal terug en is zelfs een paar keer uitgebreid met me meegelopen om een auto te vinden. Iets met goed doen en ontmoeten...
Wat hebben ze 'verboden'? Het zelf bellen?quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:01 schreef Shefkee het volgende:
[..]
EW heeft dat juist een jaar geleden 'verboden'. Maar oké, zelf weten.
quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:26 schreef Amoeba het volgende:
VerzondenHahahahaha. Laat hem lekker, sta je toch wel boven op dat commentaar van hem?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Punt is dat ik mezelf ken. Vandaag zei ik dat hij me onderschatte, dat ik vast wel iets meer in m'n mars had dan een wisselrit uitvoeren. De volgende keer zeg ik bijvoorbeeld dat je het als wagenparkbeheerder het helemaal gemaakt hebt.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:39 schreef wtr12 het volgende:
[..]
Hahahahaha. Laat hem lekker, sta je toch wel boven op dat commentaar van hem?
Doet die soms ook bij mij. Dan zeg ik niks en kijk ik hem recht in z'n ogen aan. De volgende keer dat ik er kwam zei die niets meer.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:41 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Punt is dat ik mezelf ken. Vandaag zei ik dat hij me onderschatte, dat ik vast wel iets meer in m'n mars had dan een wisselrit uitvoeren. De volgende keer zeg ik bijvoorbeeld dat je het als wagenparkbeheerder het helemaal gemaakt hebt.
Vroeger wel vaak in de problemen gekomen doordat ik wel eens een grote bek opentrok.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |