Wederom een goede post van mijn hand.quote:Op donderdag 17 mei 2007 14:59 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Bioloog?
Maar denk jij ook dat het in dit geval een Cepaea is? Want van die weet ik dat er gele fenotypen zijn, Helices geloof ik niet.
Had ik ook eerste paar jaar. Tot 2012 ofzo, en nu bij topposters op fokquote:Op donderdag 12 juni 2014 16:19 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ja, tot 2011. 1 jaar zelfs helemaal niet gepost, en van 2007 tot 2011 in totaal 500 posts ofzo.
Nee, tuurlijk niet dat is vijf jaar geledenquote:Op donderdag 12 juni 2014 16:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Weet je toevallig nog welke foto dat was?
Is 2009 vijf jaar geleden? Meen je dat?quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:22 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk niet dat is vijf jaar geleden..........
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:22 schreef JanCees het volgende:
[..]
Gelijk actief zijn
[ afbeelding ]
#yolo
Ja, zoiets bi mij dus ookquote:Op donderdag 12 juni 2014 16:22 schreef JanCees het volgende:
[..]
Gelijk actief zijn
[ afbeelding ]
#yolo
Is goed hoorquote:Op donderdag 12 juni 2014 16:23 schreef Crack_ het volgende:
Fok-it, als ik naar Jack White ga dan ga ik alleen okee kusjes.
Hahaah ik ben blij dat ik niet de enige ben die dat vindt.quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:25 schreef Crack_ het volgende:
Vet raar, soms lijkt Jack White op Johnny Depp en soms totaal niet.
Hij is voornamelijk bleek en toch wel ietwat eng. Sorry Crack je make-over mag niet op Jack White lijken.quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:25 schreef Crack_ het volgende:
Vet raar, soms lijkt Jack White op Johnny Depp en soms totaal niet.
Ik weet niet hoe groot de kans is maar ik hoop dat ie seven nation army live gaat doenquote:Op donderdag 12 juni 2014 16:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hahaah ik ben blij dat ik niet de enige ben die dat vindt.
Okeoke, we blijven bij Brian Molkoooooooooooo. Is toch mijn grootste liefdequote:Op donderdag 12 juni 2014 16:26 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Hij is voornamelijk bleek en toch wel ietwat eng. Sorry Crack je make-over mag niet op Jack White lijken.
Je bent zelf fucking heet.quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:28 schreef Fera het volgende:
Waarom ben ik ook naar buiten gegaan?Fucking heet.
Tja, Ronaldo zit er ook niet in ook.quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:27 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe groot de kans is maar ik hoop dat ie seven nation army live gaat doen
[..]
Okeoke, we blijven bij Brian Molkoooooooooooo. Is toch mijn grootste liefde
Wauw. Dank je LR.quote:
Als ik zo kijk speelt hij hem letterlijk elke show.quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:27 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe groot de kans is maar ik hoop dat ie seven nation army live gaat doen
ditquote:Op donderdag 12 juni 2014 16:28 schreef Kaneelstokje het volgende:
Kut tjock.
Ik zit al mijn ouwe shitposts op te zoeken nu.
Fok-it begon er over.quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:28 schreef Kaneelstokje het volgende:
Kut tjock.
Ik zit al mijn ouwe shitposts op te zoeken nu.
Oh, tof!quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
Als ik zo kijk speelt hij hem letterlijk elke show.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |