Oeh leuk! Eetschema's!
Wij volgen Kleintjes voor de introductie van eten, houden easy peasy lichtjes aan voor de theorie en doen Rapley bij het aanbieden. En verder volg ik ook soms wel eens mijn gevoel!
Ons schema ziet er nu uit:
07:00u: tet
09:00u kleintje tet
11:00u/12:00u: groentenhap (daarna nog vaak kleintje tet)
14:00u: tet
16:00u: fruithap
17:00u: klein flesje
18:00u: groentenhap
19:00u slaaptet
Leuk om jullie schema's te lezen. Zo denk ik soms dat het in de namiddag misschien wel wat veel is. Aan de andere kant, ze doet het er nu prima op, dus laat ik het maar zo.
Skip, wij doen ook Rapley, maar bij de introductie van nieuwe smaken bied ik haar de eerste keer een stuk én een gepureerde versie aan. Rapley is hartstikke leuk, maar zo kost het leren kennen van de smaak niet zoveel moeite en het gaat het Rapley-en ook een stuk makkelijker.
Ow Klap, ik ben een beetje jaloers op recreatiewoningplannen! Dat is mijn droom.

Waar zijn jullie gaan kijken? (mag ook in dm/pm hoor

)
Annie wat akelig. Veel sterkte. Weet je al wanneer hij weer naar huis mag? En niet chill van je werk.
Veel plezier morgen, Nikki! En wat fijn dat je vaderdagcadeau in goede aarde viel.