Ik reageer op een bericht van jou. Verder reageer ik helemaal niet veel hier en lurk ik vooral. Maak je niet zo druk joh. Daar is het veel te lekker weer voor.quote:
Dat is allang uitgebreid besproken geweest in dit topic. Rhubarb schijnt het in haar relatie goed geregeld te hebben. Zo niet, ons probleem ook niet, dus dat gezeur hou je maar bij je...quote:Op woensdag 11 juni 2014 09:14 schreef Jochie1900 het volgende:
Ik vroeg me alleen af wat jij op tinder deed en wat je vriend daar van vond
quote:Op woensdag 11 juni 2014 09:39 schreef Godshand het volgende:
[..]
Dat is allang uitgebreid besproken geweest in dit topic. Rhubarb schijnt het in haar relatie goed geregeld te hebben. Zo niet, ons probleem ook niet, dus dat gezeur hou je maar bij je...
Ik ben het met hem eens.quote:
Wij allemaal niet natuurlijk.quote:Op woensdag 11 juni 2014 09:43 schreef Jochie1900 het volgende:
Sorry dat ik niet eerst 52 topics ga terug lezen. Ik heb buiten fok nog wel een leven.
Dit, dat kinderachtige gedrag is nu wel leuk geweest.quote:
wacht even, ik ben degene die zich aan de regels van r & p houdt door nog een beetje vol te houden dat het een tindertopic is en niet puur slowchat en dan zit ik fout?quote:Op woensdag 11 juni 2014 09:45 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wij allemaal niet natuurlijk.
[..]
Dit kinderachtige gedrag is nu wel leuk geweest.
Nee ik quote jou eigenlijk om je uitspraak kracht bij te zettenquote:Op woensdag 11 juni 2014 09:47 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
wacht even, ik ben degene die zich aan de regels van r & p houdt door nog een beetje vol te houden dat het een tindertopic is en niet puur slowchat en dan zit ik fout?
Ik vind het eerder nogal fout dat een mod hier gewoon in mee gaat. Goeie boodschap
ah dan heb ik niks gezegd, my badquote:Op woensdag 11 juni 2014 09:48 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nee ik quote jou eigenlijk om je uitspraak kracht bij te zetten#onhandiggeformuleerd
Sowieso, wie zit er om 7:00 op Tinder?quote:Op woensdag 11 juni 2014 09:51 schreef habitue het volgende:
Wie heeft er nou in godsnaam zin om om 7 uur gezellig te chatten op tinder
M'n vlucht vertrekt zaterdag.quote:Op woensdag 11 juni 2014 06:53 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
en wat heb je eraan? Lekker gefapt?
Liesbeth, 24 jaar.quote:Op woensdag 11 juni 2014 10:17 schreef Godshand het volgende:
[..]
Sowieso, wie zit er om 7:00 op Tinder?
En hoe weet je dat?quote:
Mensen in de trein op weg naar hun werk? Of nog even in bed liggen en al hun berichtjes langsgaan?quote:Op woensdag 11 juni 2014 10:17 schreef Godshand het volgende:
[..]
Sowieso, wie zit er om 7:00 op Tinder?
En zij maar denken dat je hard to get speeltquote:Op woensdag 11 juni 2014 10:40 schreef UnicornFarts het volgende:
De traagheid van de chat is op dit moment alleen echt niet chill, ik kreeg vanochtend om 8.09 een melding dat ik een bericht had. Net pas kunnen lezen
Ik reageer er ook meestal niet op. Ik ben pas na mijn ochtendritueel aanspreekbaarquote:Op woensdag 11 juni 2014 10:41 schreef habitue het volgende:
Ik snap wel dat mensen dan tijd hebben. Ik heb op dat tijdstip aleen echt geen zin om gezellig over mn hobbies te praten en leuk te doen.
Ditquote:Op woensdag 11 juni 2014 10:45 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Ik reageer er ook meestal niet op. Ik ben pas na mijn ochtendritueel aanspreekbaar
Haha zij dan wel. Vast heel fris ochtendfiguur..quote:Op woensdag 11 juni 2014 10:41 schreef habitue het volgende:
Ik snap wel dat mensen dan tijd hebben. Ik heb op dat tijdstip aleen echt geen zin om gezellig over mn hobbies te praten en leuk te doen.
Herkenbaar, ik had een vaste scharrel die dit vaak deedquote:Op woensdag 11 juni 2014 11:12 schreef Godshand het volgende:
[..]
Haha zij dan wel. Vast heel fris ochtendfiguur..
Zo 1 die zingend op zondagmorgen om 7:00 opstaat en vraagt of je al wakker bent zodat je naar het strand/bos kan gaan... Terwijl jij nog half in je natte droom zit van die nacht
Prima toch, die buitenlandse wijven neuken Nederlanders graagquote:Op woensdag 11 juni 2014 02:59 schreef helemaalnaardemavo het volgende:
[..]
Holy shit waarom had ik dit niet eerder? Heb nueen match met een fucking geil wijf uit LA. Waarom lukt dit niet in Nederland?
iPhone Problemquote:
Hij heeft een vriendin? Dan snap ik al helemaal niet wat hij in mijn DM inbox moet.quote:Op woensdag 11 juni 2014 09:13 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
al besloten hoe je je vriendin gaat voorliegen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |