STEUN DE NIEUWE NATIONALE PARTIJ (NNP)
Naar aanleiding van de val van het kabinet, ligt er nu een taak voor de NNP, mee te doen aan de kamerverkiezingen. Dit is hard nodig, want de roep om een originele volksnationalistische partij wordt luider. De roep om een eerlijk en ander beleid, de stem tegen:
- de Islamisering van onze cultuur
- de verkwanseling van onze normen en waarden, gewoonten, kortom onze manier van leven
- het gedoogbeleid
- corruptie en baantjesjagers
En voor:
- het behoud van ons volk
- een onafhankelijk Nederland
- zero- tolerantie t.a.v. de misdaad
- echte democratie
Kortom: 'Baas in Eigen Land'
-------------------------------------------------------------
Zo gaat ie goed.
Nieuwe coalitie:
CDA-LPF-NNP
Tja want als de NCPN al mee mag doen, kun je dan nog klagen over NNP?
[sub]-edit- oproep om de partij te steunen verwijderd. Discussie graag over de uitgangspunten/ideeën/kandidaten![/sub]
[Dit bericht is gewijzigd door Kozzmic op 18-10-2002 11:06]
quote:Brrr, moet er niet aan denken. Het CDA en de LPF denk ik ook niet. Bovendien, hoe moet je met 0 kamerzetels (NNP) in de regering komen?
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:02 schreef Overwinnen.nl het volgende:
van hun site geplukt: www.nnp.nu
Nieuwe coalitie:
CDA-LPF-NNP
Ik denk alleen nijet dat de mensen weer snel op een nieuwe, onbekende partij zullen stemmen.
quote:www.nnp.nl is al geregistreerd door een bedrijf...
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:03 schreef K3 het volgende:
Laat ze eerst eens een domein in Nederland regelen.
dus fuk maar een end op met je nieuwe politieke rommel
quote:Denk het niet...
De stem tegen:- het gedoogbeleid
quote:En de economie nog verder om zeep helpen zeker... Nederland kan niet echt zonder de EU...
En voor:- een onafhankelijk Nederland
Maar verder is het wel oke..
[Dit bericht is gewijzigd door pindakaas op 18-10-2002 11:17]
quote:Dus we moeten ook maar winkeldiefstallen gaan gedogen, zakkenrollerij gaan gedogen? Kost de politie immers allemaal tijd.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:10 schreef GodOfHellFire het volgende:
het gedoogbeleid roeleert!dus fuk maar een end op met je nieuwe politieke rommel
quote:Het staat een ieder vrij om een discussie over een politieke partij te starten. Of het nu de NNP, NCPN, SP of CDA is. User heeft overigens al een aantal posts op zijn naam, maar al was het zijn eerste dan nog mag hij hier een topic openen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:11 schreef DaafAzuil het volgende:
zeg dit is toch gewoon spam?
eigenschappen van die user:
aantal posts 1
Nu graag ontopic verder!
quote:Jij ziet aan iemand zijn hoofd of hij/zij neo-nazi is. Knap van je.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:23 schreef mixologist het volgende:
check nieuws > jongerendag>
foto nou als dat geen neonazis zijn dan weet ik het ook niet ;-)
http://www.nieuwenationalepartij.org/nnpsite/nieuws/images/jongeren.gif
Om nou te zeggen dat ze eruitzien als neonazi's, neuh..
quote:Voordat ik de site bezocht had vond ik zelf ook al dat 'de wereld misschien van iedereen is, maar Nederland toch zeker niet.'
De NNP is een nationalistische partij. Dat houdt in dat wij de belangen van het Nederlandse volk als belangrijkste uitgangspunt nemen voor ons denken en handelen. De NNP gelooft dat elk volk en elke cultuur recht heeft op een eigen plaats in deze wereld. Deze zienswijze geldt uiteraard ook voor het Nederlandse volk en de Nederlandse cultuur. Wij streven naar het behoud van onze eigen cultuur en identiteit en wijzen consequent de ongecontroleerde en grootschalige instroom van mensen uit andere culturen af. Wij kiezen onvoorwaardelijk voor ons eigen volk en voor ons eigen land en eisen een in alle opzichten gezond, leefbaar en veilig Nederland waar we als volk weer trots op kunnen zijn. De wereld is van iedereen, Nederland is dat niet.De NNP heeft de democratie hoog in het vaandel staan. Democratie houdt voor ons echter iets anders in dan wat er nu in Nederland gaande is. Wij vinden dat vrijheid van meningsuiting in ons land moet worden gegarandeerd en dat kiezers direct moeten worden betrokken bij belangrijke beslissingen die in ons land worden genomen.
De NNP heeft het beste met het Nederlandse volk voor. Daarom zijn we voor een harde aanpak van de criminaliteit en drugshandel, voor een terughoudend immigratiebeleid, voor verplichte remigratie van criminele vreemdelingen en asielzoekers, voor een schoner milieu en voor het herstel van Nederland in het algemeen. Daarnaast zal ook het Nederlanderschap moeten worden geherwaardeerd en eisen wij een grondige sanering van overheidsdiensten en de regering zelf. Om dit alles mogelijk te maken is het herstel van onze nationale eenheid van essentieel belang. Ondermijning van deze nationale eenheid beschouwen wij dan ook als een ernstige misdaad tegen de rechten van het Nederlandse volk.
Ze hebben 2 zetels in de deelgemeente Feyenoord in Rotterdam en doen in ieder geval mee in Zwijdrecht. Sinds de val van het kabinet willen ze ook meedoen met de niewe 2e Kamer-verkiezingen. Zouden werkelijke alle LPF-stemmen terugvloeien naar het 'centrum'? Ik geloof het niet. Volgens mij krijgen we nu juist een veel verdere polarisering:
twee stromen:
1 PvdA --> GroenLinks --> SP --> (NCPN?)
2 Van de LPF zullen er veel naar CDA gaan, wat VVD en misschien juist verder naar rechts, bijvoorbeeld NNP. Als ze meedoen met de verkiezingen denk ik dat ze wel 1 of 2 zetels krijgen.
quote:idd wel een prototype ja
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:25 schreef freako het volgende:
Deze foto dus:http://www.nieuwenationalepartij.org/nnpsite/nieuws/images/jongeren.gif
Om nou te zeggen dat ze eruitzien als neonazi's, neuh..
En ik krijg nou niet bepaald een goed gevoel als ik die site van hun zie. Sterker nog ik heb het idee dat dit een bijna extreem rechtse partij is (als dit niet zo is zet het gerust recht hoor, ik kan me ook vergissen)
quote:Kom ik een kale zwarte op straat tegen: 'hee kijk, een neo-zoeloe'.
check nieuws > jongerendag>
foto nou als dat geen neonazis zijn dan weet ik het ook niet ;-)
quote:Ik denk dat je inderdaad die twee stromingen krijgt, met daarbij een vaste groep kiezers die de kleine Christelijke partijen zal steunen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:29 schreef Overwinnen.nl het volgende:
twee stromen:
1 PvdA --> GroenLinks --> SP --> (NCPN?)
2 Van de LPF zullen er veel naar CDA gaan, wat VVD en misschien juist verder naar rechts, bijvoorbeeld NNP. Als ze meedoen met de verkiezingen denk ik dat ze wel 1 of 2 zetels krijgen.
Als NNP meedoet, en komt met een goed programma en kandidaten die vertrouwen wekken dan halen ze wel een zeteltje of 4.
quote:en de NNP:
1. Tegen vervreemding van onze maatschappij en cultuur
- nationale identiteit is een stuk vaderland in de wereld- aanmoediging van gezinnen en jeugd tot gemeenschapszin in plaats van egoďsme en materialisme
- geen opname van nieuwe asielzoekers of vluchtelingen een stopzetting daarvan NU!
- immigratiestop NU!
- onmiddellijke uitzetting van alle illegale en criminele vreemdelingen!
2. Voor de beste veiligheid van de burgers
- doodstraf voor zware misdadigers zoals moordende pedofielen
- strijd tegen de alom tegenwoordige corruptie
- meer geld voor politie in de strijd voor de veiligheid in het vaderland
3. Tegen de internationale kapitalistische uitbuiting van de burgers
- deelname van de arbeiders in het ondernemingskapitaal (winstverdeling)
- bestraffen en onteigenen van uitbuitende en criminele bedrijven
- ondersteuning van kleine ondernemingen tegenover de multinationals
- wettelijke referenda tegen internationale bedrijfsovername
4. Voor een gemeenschappelijk Europa der volkeren
- tenietdoen van de heksenjachtwetten tegen de Europese nationalisten
- onmiddellijke uittreding uit de EU
- voor de vrijheid van de Europese volkeren bij het vastleggen van hun eigen orde
5. Voor een leefbaar milieu en een zorgzaam natuurbehoud
- stopzetting van onnodige dierproeven
- diervriendelijkere landbouw en veehouderij
- stopzetting van pelsfokkerijen
quote:
De NNP is een nationalistische partij. Dat houdt in dat wij de belangen van het Nederlandse volk als belangrijkste uitgangspunt nemen voor ons denken en handelen. De NNP gelooft dat elk volk en elke cultuur recht heeft op een eigen plaats in deze wereld. Deze zienswijze geldt uiteraard ook voor het Nederlandse volk en de Nederlandse cultuur. Wij streven naar het behoud van onze eigen cultuur en identiteit en wijzen consequent de ongecontroleerde en grootschalige instroom van mensen uit andere culturen af. Wij kiezen onvoorwaardelijk voor ons eigen volk en voor ons eigen land en eisen een in alle opzichten gezond, leefbaar en veilig Nederland waar we als volk weer trots op kunnen zijn. De wereld is van iedereen, Nederland is dat niet.
De NNP heeft de democratie hoog in het vaandel staan. Democratie houdt voor ons echter iets anders in dan wat er nu in Nederland gaande is. Wij vinden dat vrijheid van meningsuiting in ons land moet worden gegarandeerd en dat kiezers direct moeten worden betrokken bij belangrijke beslissingen die in ons land worden genomen.De NNP heeft het beste met het Nederlandse volk voor. Daarom zijn we voor een harde aanpak van de criminaliteit en drugshandel, voor een terughoudend immigratiebeleid, voor verplichte remigratie van criminele vreemdelingen en asielzoekers, voor een schoner milieu en voor het herstel van Nederland in het algemeen. Daarnaast zal ook het Nederlanderschap moeten worden geherwaardeerd en eisen wij een grondige sanering van overheidsdiensten en de regering zelf. Om dit alles mogelijk te maken is het herstel van onze nationale eenheid van essentieel belang. Ondermijning van deze nationale eenheid beschouwen wij dan ook als een ernstige misdaad tegen de rechten van het Nederlandse volk.
NNP lijkt me toch duidelijk nazi trekjes te hebben hoor, alleen het woord nationalistisch zegt al genoeg.
en dan met dezelfde onderbuik slogans als de LPF, op een LPF-manier, zieltjes winnen. Nou NNP : er staan 1,6 miljoen mensen op jullie te wachten!
- deelname van de arbeiders in het ondernemingskapitaal (winstverdeling)
- bestraffen en onteigenen van uitbuitende en criminele bedrijven
- ondersteuning van kleine ondernemingen tegenover de multinationals
- wettelijke referenda tegen internationale bedrijfsovername
Komt deze paragraaf niet van de SP?
5. Voor een leefbaar milieu en een zorgzaam natuurbehoud
- stopzetting van onnodige dierproeven
- diervriendelijkere landbouw en veehouderij
- stopzetting van pelsfokkerijen
En deze niet van GroenLinks?
quote:Dat je die partijen met elkaar durft te vergelijken.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:35 schreef freako het volgende:
Zoek de verschillen tussen de NVU:
[..]en de NNP:
[..]
NVU is hetzelfde als de SP, maar dan met een nationalistisch sausje.
NNP is een nationalistische partij, maar bij lange na niet zo radicaal als de NVU. Kijk ook maar eens naar de mensen die er in de partij zitten, en zoek de verschillen.
quote:Het lijkt er wel sterk op ja. Die 'SP-paragraaf' zal er wel instaan om de bijstandstrekkers onder hun stemmers tevreden te stellen (is waarschijnlijk hun belangrijkste doelgroep). Die 'GL-paragraaf' is zo algemeen opgesteld dat iedereen het daar wel mee eens is:
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:38 schreef Overwinnen.nl het volgende:Komt deze paragraaf niet van de SP?
En deze niet van GroenLinks?
quote:
5. Voor een leefbaar milieu en een zorgzaam natuurbehoud- stopzetting van onnodige dierproeven
- diervriendelijkere landbouw en veehouderij
- stopzetting van pelsfokkerijen
quote:Zulk soort quotes zijn voer voor de massa!
Kortom: Baas in Eigen Land
quote:Leuk dat jij ook inhoudelijk commentaar geeft.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:47 schreef MarkzMan_X het volgende:[..]
Zulk soort quotes zijn voer voor de massa!
Ziet er heel erg fout uit, die NNP.
quote:Tja, naar mijn mening is dit natuurlijk het verschil tussen extreem-rechts en extremer-rechts. De aanhanger van de NNP maakt de NVU-aanhanger uit voor neonazi, omgekeerd de NVU-aanhanger de NNP-er voor slappeling, maar aanhangers van de andere partijen zien eerder de overeenkomsten tussen beide partijen, dan de weinige verschillen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:38 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Dat je die partijen met elkaar durft te vergelijken.
NVU is hetzelfde als de SP, maar dan met een nationalistisch sausje.
NNP is een nationalistische partij, maar bij lange na niet zo radicaal als de NVU. Kijk ook maar eens naar de mensen die er in de partij zitten, en zoek de verschillen.
quote:een regering die zelf in een prachtige buurt woont, maar de gewone Nederlander opzadelt met een multiculturele samenleving
Ik ben niet tegen mensen van een ander ras. Want het gaat niet om de kleur. Niemand heeft bij zijn geboorte mogen kiezen voor het ras waar hij of zij toebehoort. En dat is maar goed ook. Want stel je voor dat je de kleur van je kinderen (net zoals een hondje uit het asiel) zelf kunt uitzoeken, dat zou natuurlijk absurd zijn.Waar het om gaat is dat wij Nederlanders ons land volkomen kapot zien gaan. Kapot door een regering die zelf in een prachtige buurt woont, maar de gewone Nederlander opzadelt met een multiculturele samenleving waar niemand (zowel Nederlander als buitenlander) nooit om heeft gevraagd. De huidige politieke partijen zijn er eigenlijk alleen maar op uit om alles wat Nederlands is en was, kapot te maken. Nederland moet opgeheven worden en degraderen tot een soort wereldburgerland. Een land met daarin allerlei andere landjes. Of gettos, hoe u het wilt noemen!
Daar heeft ie tenminste gelijk in! Als je weet waar Rosenmöller woont en waar de gewone arbeider woont...
quote:Tja, dan weet je al hoe laat het is, als zulke statements er tegenaan worden gegooid.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:56 schreef Overwinnen.nl het volgende:[quote]
Ik ben niet tegen mensen van een ander ras. *knip*
quote:Precies, hoe zei die voorzitster van dat anti-AZC-comite uit Kollum dat ook al weer: "Ik ben niet tegen buitenlanders, ik ga ook wel eens naar de Chinees".
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:58 schreef MarkzMan_X het volgende:[..]
Tja, dan weet je al hoe laat het is, als zulke statements er tegenaan worden gegooid.
quote:Rechts en links zijn kwalificeringen die al lang niet meer opgaan. Het partijprogramma van de NVU wemelt van de linkse standpunten, allemaal punten die ook in de programma's van de SP en Groen Links staan. Enige verschil is de nationalistische inslag van de NNP. Vandaar ook dat het een nationaal-socialistische partij is.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:55 schreef freako het volgende:[..]
Tja, naar mijn mening is dit natuurlijk het verschil tussen extreem-rechts en extremer-rechts. De aanhanger van de NNP maakt de NVU-aanhanger uit voor neonazi, omgekeerd de NVU-aanhanger de NNP-er voor slappeling, maar aanhangers van de andere partijen zien eerder de overeenkomsten tussen beide partijen, dan de weinige verschillen.
NNP heeft helemaal niets te maken met de NVU.
quote:Zoals de Nationaal-Socialistische Beweging en de Nationaal-Socialistische Duitse Arbeiderspartij?
Op vrijdag 18 oktober 2002 12:01 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Vandaar ook dat het een nationaal-socialistische partij is.
quote:De NVU ja. Ze komen daar ook voor uit. De lijsttrekker is immers ooit de CP'86 uitgeknikkerd omdat hij geen afstand wilde doen van zijn nationaal-socialistische gedachtengoed.
Op vrijdag 18 oktober 2002 12:02 schreef freako het volgende:[..]
Zoals de Nationaal-Socialistische Beweging en de Nationaal-Socialistische Duitse Arbeiderspartij?
NNP heeft niets te maken met NVU, dus laten we die twee niet over 1 kam scheren.
quote:Mag jij me effe vertellen in welke regering die Rosemöller zit.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:56 schreef Overwinnen.nl het volgende:
een regering die zelf in een prachtige buurt woont, maar de gewone Nederlander opzadelt met een multiculturele samenlevingDaar heeft ie tenminste gelijk in! Als je weet waar Rosenmöller woont en waar de gewone arbeider woont...
Volgens mij ben je in de war met die patjepeeërs van de LPF die met Bentleys naar Den Haag komen, als vertegenwoordigers van het volk.
quote:Hij heeft natuurlijk wel groot gelijk over Rosenmoller, hoewel die gelukkig niet in de regering zit.
Op vrijdag 18 oktober 2002 14:43 schreef Ulx het volgende:[..]
Mag jij me effe vertellen in welke regering die Rosemöller zit.
Volgens mij ben je in de war met die patjepeeërs van de LPF die met Bentleys naar Den Haag komen, als vertegenwoordigers van het volk.
quote:Nee, de regering zit vol met zwembad-in-de-tuin types. Dar kennen ze elkaar ook van.
Op vrijdag 18 oktober 2002 14:46 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Hij heeft natuurlijk wel groot gelijk over Rosenmoller, hoewel die gelukkig niet in de regering zit.
quote:En de heer Rosenmuller heeft in welk kabinet precies gezeten?
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:56 schreef Overwinnen.nl het volgende:een regering die zelf in een prachtige buurt woont, maar de gewone Nederlander opzadelt met een multiculturele samenleving
Daar heeft ie tenminste gelijk in! Als je weet waar Rosenmöller woont en waar de gewone arbeider woont...
De NNP is een extreem rechts partijtje a la de NVU.
[Dit bericht is gewijzigd door Tia_Tijger op 18-10-2002 14:53]
quote:Dat is inderdaad zo. Maar Rosenmöller is een typisch voorbeeld van links lullen en rechts vullen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 14:48 schreef Ulx het volgende:[..]
Nee, de regering zit vol met zwembad-in-de-tuin types. Dar kennen ze elkaar ook van.
quote:links lullen rechts vullen is allicht nog beter dan Pim Lullen, Zakken vullen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 14:53 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Dat is inderdaad zo. Maar Rosenmöller is een typisch voorbeeld van links lullen en rechts vullen.
Wat dat betreft komt de SP tenminste geloofwaardig over. VVD ook, want VVD heeft nooit gepretendeerd op te komen voor de zwakkeren.
quote:Alles over één kam scheren is jou niet vreemd. GL is zeker ook een extreem links partijtje a la NCPN.
Op vrijdag 18 oktober 2002 14:52 schreef Tia_Tijger het volgende:[..]
De NNP is een extreem rechts partijtje a la de NVU.
quote:
Op vrijdag 18 oktober 2002 14:59 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Alles over één kam scheren is jou niet vreemd. GL is zeker ook een extreem links partijtje a la NCPN.
quote:Nee joh, ze zijn helemaal niet extreem-rechts ...
- het behoud van ons volk
- een onafhankelijk Nederland
Maar als jij je wilt indentificeren met zulke idioten, be my guest. Serieus word je iig niet meer genomen.
quote:Ik had het er over dat NNP niets te maken heeft met NVU. Maar jij leest wat je wilt lezen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 15:37 schreef gelly het volgende:[..]
[..]Nee joh, ze zijn helemaal niet extreem-rechts ...
Maar als jij je wilt indentificeren met zulke idioten, be my guest. Serieus word je iig niet meer genomen.
Ik mag toch echt hopen dat deze partij geen enkele stem krijgt
quote:Veel zullen het er echt niet worden. De meeste mensen zijn niet zo blind.
Op vrijdag 18 oktober 2002 15:49 schreef erikh het volgende:
Mijn gevoel was dus juist, een extreem rechtse partij.Ik mag toch echt hopen dat deze partij geen enkele stem krijgt
quote:Als ze het slim aanpakken halen ze een zeteltje of 4 a 5 gok ik.
Op vrijdag 18 oktober 2002 15:50 schreef freako het volgende:[..]
Veel zullen het er echt niet worden. De meeste mensen zijn niet zo blind.
In een deelgemeente als Feijenoord (70.000 inwoners) haalden ze ruim 17% van de stemmen. Er heerst dus echt wel onvrede onder de mensen in bepaalde wijken/gemeenten.
quote:BEPAALDE wijken/gemeenten. Alleen de achterstandswijken dus. Bovendien moeten ze daar flink gaan folderen om bekendheid te krijgen. Alleen incidentele succesjes dus.
Op vrijdag 18 oktober 2002 15:52 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Als ze het slim aanpakken halen ze een zeteltje of 4 a 5 gok ik.
Er heerst dus echt wel onvrede onder de mensen in bepaalde wijken/gemeenten.
quote:Hoe je die succesjes ook wilt noemen, het geeft wel een bepaalde onvrede aan.
Op vrijdag 18 oktober 2002 15:55 schreef freako het volgende:[..]
BEPAALDE wijken/gemeenten. Alleen de achterstandswijken dus. Bovendien moeten ze daar flink gaan folderen om bekendheid te krijgen. Alleen incidentele succesjes dus.
quote:Waarom haalt de LPF anders 26 Kamerzetels? Dat die onvrede bestaat weet ik ook wel, alleen is het de vraag of de NNP ervan kan profiteren, bijvoorbeeld hebben ze een charismatische lijsttrekker, kunnen ze uberhaupt wel aan de verkiezingen meedoen, kunnen ze de partij bij elkaar houden?
Op vrijdag 18 oktober 2002 15:57 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Hoe je die succesjes ook wilt noemen, het geeft wel een bepaalde onvrede aan.
quote:7,46%, CMT....
Op vrijdag 18 oktober 2002 15:52 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Als ze het slim aanpakken halen ze een zeteltje of 4 a 5 gok ik.
In een deelgemeente als Feijenoord (70.000 inwoners) haalden ze ruim 17% van de stemmen. Er heerst dus echt wel onvrede onder de mensen in bepaalde wijken/gemeenten.
quote:En wat denkt de NNP aan die onvrede te gaan doen ? Een partijprogramma hebben ze niet, enkel wat populistisch geblaat.
Op vrijdag 18 oktober 2002 15:57 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Hoe je die succesjes ook wilt noemen, het geeft wel een bepaalde onvrede aan.
quote:Idd, je hebt gelijk. Toch nog vrij veel
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:00 schreef Kozzmic het volgende:[..]
7,46%, CMT....
quote:Ze hebben een vrij goede lijsttrekker die niet op zijn achterhoofd is gevallen, en qua organisatie zit de partij beter in elkaar dan de LPF. Ze zullen een stuk minder ego's hebben.
Waarom haalt de LPF anders 26 Kamerzetels? Dat die onvrede bestaat weet ik ook wel, alleen is het de vraag of de NNP ervan kan profiteren, bijvoorbeeld hebben ze een charismatische lijsttrekker, kunnen ze uberhaupt wel aan de verkiezingen meedoen, kunnen ze de partij bij elkaar houden?
quote:Jij doet bepaalde punten maar al te graag af als populistisch geblaat. Ze willen er wel degelijk wat aan doen, maar bijvoorbeeld in Feijenoord worden ze buiten elke commissie gehouden.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:02 schreef gelly het volgende:[..]
En wat denkt de NNP aan die onvrede te gaan doen ? Een partijprogramma hebben ze niet, enkel wat populistisch geblaat.
quote:Misschien helpt hier ook dat Leefbaar Rotterdam niet aan de deelraadsverkiezingen meedeed. De NNP lijkt me de enige protestpartij in dit rijtje. De IPN (Islamitische Partij?) en JOOP2000 (Is dat geen ouderenpartij?) lijken me dat niet i.i.g.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:00 schreef Kozzmic het volgende:[..]
7,46%, CMT....
quote:Waar staat hun partijprogramma dan ?
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:03 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Jij doet bepaalde punten maar al te graag af als populistisch geblaat. Ze willen er wel degelijk wat aan doen, maar bijvoorbeeld in Feijenoord worden ze buiten elke commissie gehouden.
quote:Joop en SP zijn dan ook protestpartijen. En Leefbaar Rotterdam staat voor ongeveer hetzelfde als NNP, alleen durven ze daar niet openbaar voor uit te komen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:04 schreef freako het volgende:[..]
Misschien helpt hier ook dat Leefbaar Rotterdam niet aan de deelraadsverkiezingen meedeed. De NNP lijkt me de enige protestpartij in dit rijtje. De IPN (Islamitische Partij?) en JOOP2000 (Is dat geen ouderenpartij?) lijken me dat niet i.i.g.
quote:Wie dan?
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:02 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Idd, je hebt gelijk. Toch nog vrij veel
[..]Ze hebben een vrij goede lijsttrekker die niet op zijn achterhoofd is gevallen
quote:De grootte van de Tweede-Kamerfractie is daarbij natuurlijk niet van belang. Er zijn al eens Kamerleden afgescheiden binnen de RPF, de PSP, de Boerenpartij.
Waarschijnlijk doen ze aan de verkiezingen mee, en de partij bij elkaar houden zal wel lukken want 26 zetels halen ze niet. En de helft daar van ook niet.
quote:Florens vd Kooi. Vrij onbekend bij de grote massa maar hij komt vrij goed over.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:06 schreef freako het volgende:[..]
Wie dan?
[..]
quote:Klopt, maar dat komt vaak vooral doordat er wat ego-tjes in de partij zitten.
De grootte van de Tweede-Kamerfractie is daarbij natuurlijk niet van belang. Er zijn al eens Kamerleden afgescheiden binnen de RPF, de PSP, de Boerenpartij.
quote:Die Michiel Smit misschien, maar die heeft een spreekverbod gekregen. Verder zie ik LR meer als de LPF-afdeling Rotterdam.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:05 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
En Leefbaar Rotterdam staat voor ongeveer hetzelfde als NNP, alleen durven ze daar niet openlijk voor uit te komen.
quote:En extreem-rechts heeft ook niet echt een schone lei op dit gebied.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:08 schreef CherrymoonTraxx het volgende:Klopt, maar dat komt vaak vooral doordat er wat ego-tjes in de partij zitten.
quote:Ze willen er niet mee geassocieerd worden, maar als ik de uitspraken van Nawijn hoor dan verschilt dat toch nauwelijks van het gedachtengoed van NNP.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:08 schreef freako het volgende:[..]
Die Michiel Smit misschien, maar die heeft een spreekverbod gekregen. Verder zie ik LR meer als de LPF-afdeling Rotterdam.
quote:Klopt. Daarom heeft de NNP ook een grondige selectie gehouden van wie er wel in de partij komen en wie niet. Maar uitsluiten dat het misgaat kun je natuurlijk nooit.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:09 schreef freako het volgende:[..]
En extreem-rechts heeft ook niet echt een schone lei op dit gebied.
quote:De kans dat de NNP in de Kamer (of op het stembiljet...) komt is niet al te groot. Kun je denk ik beter voor VVD op CDA gaan. Als de NNP in de Kamer komt zal die Van Der Kooy volgens het Janmaat-principe (doodzwijgen) aangepakt worden.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:13 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Ze willen er niet mee geassocieerd worden, maar als ik de uitspraken van Nawijn hoor dan verschilt dat toch nauwelijks van het gedachtengoed van NNP.
Alleen NNP zit bij de meeste mensen in het extreem rechtse hoekje en wordt daarbij bij voorbaat al als fout betiteld. Ik zeg niet dat ik er op ga stemmen, maar ik sluit het zeker niet uit. Mijn keuze zal gaan tussen NNP, VVD en CDA.
Waarom beginnen mensen altijd gelijk te flippen bij het woordje nationalistisch?
quote:
Nummer twee op de lijst, Jan Teijn, is heel wat minder onbesproken dan de lijsttrekker. Hij maakte in de jaren '90 furore in de Rotterdamse raad door tijdens een spreekbeurt zijn T‑shirt uit te trekken en in zijn blote buik verder te praten. Ook kreeg hij ooit ruzie met een zwerver die voor het raam van zijn fractiekamer stond. Teijn sprong uit het raam en mishandelde de man. In 1996 maakte Teijn de overstap naar de CP'86.Nummer vijf Marcel Hoogstra is de grote man achter de schermen van de NNP. Voorheen actief in de CP'86 en de Ku Klux Klan in Nederland, gaat nu al zijn politieke energie in de NNP zitten. Hoogstra heeft alle touwtjes strak in handen. Alle partij‑communicatie verloopt via hem en hij is hoofdredacteur van het partijblad.
quote:Ze komen op het stembiljet, daar ben ik van overtuigd. Die handtekeningen voor de kieslijsten krijgen ze wel bij elkaar, alleen in gebieden als Groningen, Limburg en Drenthe hebben ze het moelijk.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:15 schreef freako het volgende:[..]
De kans dat de NNP in de Kamer (of op het stembiljet...) komt is niet al te groot. Kun je denk ik beter voor VVD op CDA gaan. Als de NNP in de Kamer komt zal die Van Der Kooy volgens het Janmaat-principe (doodzwijgen) aangepakt worden.
quote:Mensen verwarren dat met nationaal-socialisme (ideologie van de NVU). En denken dan meteen aan Hitler.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:17 schreef Kordotium het volgende:
"Het behoud van ons volk"...ja, duidelijk een extreem-rechtse partijWaarom beginnen mensen altijd gelijk te flippen bij het woordje nationalistisch?
quote:Misschien omdat dat tot nu toe alleen maar voor ellende heeft gezorgd ?
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:17 schreef Kordotium het volgende:Waarom beginnen mensen altijd gelijk te flippen bij het woordje nationalistisch?
quote:Die partij IS nationaal-socialistisch, je bent toch niet werkelijk zo blind dat je dat niet ziet ?
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:20 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Mensen verwarren dat met nationaal-socialisme (ideologie van de NVU). En denken dan meteen aan Hitler.
quote:Als ze niet in alle kiesdistricten meedoen, krijgen ze volgens mij ook geen zendtijd voor politieke partijen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:19 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Ze komen op het stembiljet, daar ben ik van overtuigd. Die handtekeningen voor de kieslijsten krijgen ze wel bij elkaar, alleen in gebieden als Groningen, Limburg en Drenthe hebben ze het moelijk.
Hij zal inderdaad wel doodgezwegen worden, maar met 5 zetels heb je wel enige invloed.
quote:We zullen het maar niet hebben over de ellende die het gedachten goed van GL en SP allemaal al ooit veroorzaakt heeft.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:21 schreef gelly het volgende:[..]
Misschien omdat dat tot nu toe alleen maar voor ellende heeft gezorgd ?
quote:Zwak hoor, alsof iedereen hier op Fok in een ghetto woont. Als Rosenmuller in een wijk met veel ex-asielzoekers had gewoont dan was het waarschijnlijk ook niet goed geweest. Rosenmuller is net zoals iedere partijleider een man die opkomt voor z'n idealen en dan maakt het niks uit of je in een iets betere buurt woont of niet. Met zijn intelligentie en opleiding kan hij zo het 3 dubbele verdienen van wat hij nu verdient maar dat doet hij niet.
Daar heeft ie tenminste gelijk in! Als je weet waar Rosenmöller woont en waar de gewone arbeider woont...
Zelfde geldt voor de meeste LPF'ers, je zou ook Heinsbroek als voorbeeld kunnen nemen met z'n Bentley, Ferrari en miljoenen op de bank die een 'volks' partij vertegenwoordigt. Als de LPF een 'afspiegeling' van 'het volk' moet voorstellen dan hebben we niet zoveel te klagen hier
quote:Inderdaad. Dan is het ook niet echt de moeite om mee te doen vind ik.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:22 schreef freako het volgende:[..]
Als ze niet in alle kiesdistricten meedoen, krijgen ze volgens mij ook geen zendtijd voor politieke partijen.
quote:Die pleiten voor een communistische staat ? Waar zeggen ze dat dan ?
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:23 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
We zullen het maar niet hebben over de ellende die het gedachten goed van GL en SP allemaal al ooit veroorzaakt heeft.
quote:Marijnissen is een Maoist.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:24 schreef gelly het volgende:[..]
Die pleiten voor een communistische staat ? Waar zeggen ze dat dan ?
quote:Fortuyn toch ook ?
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:26 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Marijnissen is een Maoist.
quote:Die was er eentje. Al kwam dat niet echt naar voren in het partijprogramma van LPF.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:27 schreef gelly het volgende:[..]
Fortuyn toch ook ?
quote:Marijnissen was ook een maoist. De SP heeft dat gedachtengoed van zich afgeschud, hoewel niet zo extreem als Fortuyn.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:28 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Die was er eentje. Al kwam dat niet echt naar voren in het partijprogramma van LPF.
quote:SP trekt nog steeds veel communisten. In de Sovjet Unie en China hebben we kunnen zien waar dat toe leidt.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:30 schreef freako het volgende:[..]
Marijnissen was ook een maoist. De SP heeft dat gedachtengoed van zich afgeschud, hoewel niet zo extreem als Fortuyn.
Mao is een van de grootste boeven die hier ooit op de aardkloot heeft rondgelopen.
quote:Hoezo populistisch?
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:32 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
SP trekt nog steeds veel communisten. In de Sovjet Unie en China hebben we kunnen zien waar dat toe leidt.
quote:Sja, van een NNP aanhanger kun je weinig anders verwachten, die denken een beetje buiten de realiteit en rationaliteit.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:33 schreef freako het volgende:[..]
Hoezo populistisch?
quote:Pot-ketel
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:33 schreef freako het volgende:[..]
Hoezo populistisch?
Maar ik wil eerst het volledige programma van de NNP doornemen, pas dan kan ik een keuze maken.
quote:Dat zou ik ook wel willen, er is echter geen programma.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:35 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Pot-ketel
Maar ik wil eerst het volledige programma van de NNP doornemen, pas dan kan ik een keuze maken.
quote:De NNP bestempelen als nazi's is dat ook niet buiten de realiteit en rationaliteit? Dan lust ik er ook nog wel een paar.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:35 schreef gelly het volgende:[..]
Sja, van een NNP aanhanger kun je weinig anders verwachten, die denken een beetje buiten de realiteit en rationaliteit.
quote:Ook geďnteresseerd Gelly?
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:35 schreef gelly het volgende:[..]
Dat zou ik ook wel willen
quote:Dat schijnt er aan te komen, dus ik wacht met spanning af.
, er is echter geen programma.
quote:Je zei al eerder dat je wellicht NNP ging stemmen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:36 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
NNP-aanhanger? waar haal je dat weer vandaan?
Voorderest vraag ik me af hoe ze uniformiteit en verdere democratie verenigen.
quote:Wellicht. Ik houd de optie open, evenals de optie CDA, de optie VVD en de optie Nawijn. Wil echter wel eerst het programma doorlezen. Met de punten op de site ben ik het volledig eens, maar wil eerst inzicht hebben in het volledige programma. Pas dan kan ik mijn keuze bepalen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:44 schreef speknek het volgende:[..]
Je zei al eerder dat je wellicht NNP ging stemmen.
Voorderest vraag ik me af hoe ze uniformiteit en verdere democratie verenigen.
edit: Gelly had het al gepost. Ik zal voortaan eerst alles lezen
[Dit bericht is gewijzigd door flipsen op 18-10-2002 16:58]
quote:Ja, nu krijg je als antwoord dat het een linkse site is en dus subjectief.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:47 schreef flipsen het volgende:
[sub]hoewel het allemaal feiten zijn[/sub]
[Dit bericht is gewijzigd door gelly op 18-10-2002 16:49]
quote:Kieslijst is nog niet bekend, dus dit is allemaal voorbarig. Daarnaast is dit stukje al gepost door Gelly. En komt het uit een hoek die niet al te fris is.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:47 schreef flipsen het volgende:
=sunbjectief stukje dat al eerder gepost is=
quote:Misschien was Marijnisse Maoďst, volgens mij komt hij echter uit de vakbond. De SP heeft dat gedachtengoed nooit gehad, het is namelijk een democratisch socialistisch.
De SP heeft dat gedachtengoed van zich afgeschud, hoewel niet zo extreem als Fortuyn.
quote:NNP zou best eens op zetels kunnen rekenen mochten ze meedoen. Er zijn een hoop LPF (20%) Die niet wouden gaan stemmen uit onvrede. NNP zou bij die lui best een redelijke kans maken imo.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:02 schreef Overwinnen.nl het volgende:Zo gaat ie goed.
Nieuwe coalitie:
CDA-LPF-NNP
Alleen jammer dat er zo'n lucht van racisten en conservatievlingen omheen zal hangen.
quote:NVU heeft best nog wel wat goeie ideeën eik, maar wel een beetje erg links.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:35 schreef freako het volgende:
Zoek de verschillen tussen de NVU:
[..]en de NNP:
[..]
quote:Ach, 60.000 stemmen is ongeveer een zetel en er zijn een hoop achterbuurten in het land.
Op vrijdag 18 oktober 2002 15:55 schreef freako het volgende:[..]
BEPAALDE wijken/gemeenten. Alleen de achterstandswijken dus. Bovendien moeten ze daar flink gaan folderen om bekendheid te krijgen. Alleen incidentele succesjes dus.
quote:Pim had ook niks behalve zijn boek, maar wel 26 zetels.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:02 schreef gelly het volgende:[..]
En wat denkt de NNP aan die onvrede te gaan doen ? Een partijprogramma hebben ze niet, enkel wat populistisch geblaat.
quote:Kun je nagaan hoe makkelijk mensen vatbaar zijn voor holle retoriek.
Op vrijdag 18 oktober 2002 22:17 schreef ghettoman het volgende:[..]
Pim had ook niks behalve zijn boek, maar wel 26 zetels.
quote:Ik denk dat je dan het LPF, SP en Vlaams Blok effect krijgt, dat ze alleen maar groter zullen worden. Die werden ook niet serieus genomen en daar profiteerden ze hevig van.
Op vrijdag 18 oktober 2002 16:15 schreef freako het volgende:[..]
De kans dat de NNP in de Kamer (of op het stembiljet...) komt is niet al te groot. Kun je denk ik beter voor VVD op CDA gaan. Als de NNP in de Kamer komt zal die Van Der Kooy volgens het Janmaat-principe (doodzwijgen) aangepakt worden.
quote:Heb je wat meer info? Hoeveel leden heeft de partij, hoeveel afdelingen? Ik heb de indruk dat het maar een marginaal clubje is, zeker niet in staat om genoeg stemmen voor een zetel te halen.
Op vrijdag 18 oktober 2002 22:58 schreef Overwinnen.nl het volgende:
Ik heb vernomen, dat de NNP achter de schermen hard werkt aan een kieslijst en nieuwe info voor de website. Volgende week moet dit klaar zijn. Ze hebben het erg druk met alle reacties die ze krijgen op hun oproep voor handtekeningen. Ik denk dat ze gaan redden!![]()
![]()
![]()
![]()
hahaha
quote:Ik vind in principe niet veel mis met een beetje nationalisme. Je mag best trots zijn op je land zoals het nu is als je daar actief aan meehelpt. Mensen die hun land er het liefst zo mooi mogelijk uit willen laten zien zullen ook niet zo snel propjes op de grond gooien is de gedachte. Echter heeft de NNP het een beetje bij me verbruid door de groep skinheads die me een foldertje ervan gaven (met een mooi pistool op de voorkant) en me probeerden over te halen. Maar het was best dat ik het niet met hen eens was want ik was een blanke broeder.
Op vrijdag 18 oktober 2002 23:29 schreef Meneer_Aart het volgende:
Eng hoor. Zo'n hang naar nationalisme kan nooit goed gaan. Het is een bekrompen, achterhaalde tunnelvisie voor angstige mensen met een kleine geest.
quote:
Op vrijdag 18 oktober 2002 23:33 schreef speknek het volgende:[..]
Ik vind in principe niet veel mis met een beetje nationalisme. Je mag best trots zijn op je land zoals het nu is als je daar actief aan meehelpt. Mensen die hun land er het liefst zo mooi mogelijk uit willen laten zien zullen ook niet zo snel propjes op de grond gooien is de gedachte. *knip*
Die hele NPP is echt not done. Een verkapte extreem-rechtse organisatie imho.
En mensen die erop stemmen hebben het IQ van een vistick. Zoals al gezegd, dan ben je wel erg vatbaar voor "holle retoriek".
Eng ook op de site is hun standpunt t.o.v. 'baantjespikkers'. Ik herinner me een besnord mannetje in de jaren '20/'30/'40 die exact hetzelfde punt naar voren bracht. Hmmmm...
quote:Ik heb het socialisme altijd gezien als een bekrompen tunnelvisie voor angstige mensen. Angst voor kracht, angst voor daden, angst voor conflicten, angst voor de wereld: 'dus als we ons nou allemaal als schapen gedragen, dan zijn er geen wolven meer en hoeven we nergens meer bang voor te zijn.'
Eng hoor. Zo'n hang naar nationalisme kan nooit goed gaan. Het is een bekrompen, achterhaalde tunnelvisie voor angstige mensen met een kleine geest.
quote:Ik geef jou helemaal gelijk. Hoewel ik van mezelf wel durf te zeggen dat ik een rechtse democraat ben. Vind ik de NNP een uit de handgelopen skinhead organisatie, maar ik vind wel dat ze ook mee mogen doen met de kamer verkiezingen. Dat lijkt me nogal logisch eigenlijk. Mijn walging is altijd groot voor mensen die hun extreme mening niet willen en kunnen onderbouwen,
Op zaterdag 19 oktober 2002 11:11 schreef MarkzMan_X het volgende:[..]
Exact dezelfde mentaliteit als ik Oosten
rijk. En of course, eind jaren '20 in ons buurlandje.
Die hele NPP is echt not done. Een verkapte extreem-rechtse organisatie imho.
En mensen die erop stemmen hebben het IQ van een vistick. Zoals al gezegd, dan ben je wel erg vatbaar voor "holle retoriek".
Eng ook op de site is hun standpunt t.o.v. 'baantjespikkers'. Ik herinner me een besnord mannetje in de jaren '20/'30/'40 die exact hetzelfde punt naar voren bracht. Hmmmm...
quote:Waarom moet iedereen wiens rechterarm van spastische ticcen vrij is, toch altijd als 'angstig' worden afgeschilderd?
Op zaterdag 19 oktober 2002 12:56 schreef Overwinnen.nl het volgende:[..]
Ik heb het socialisme altijd gezien als een bekrompen tunnelvisie voor angstige mensen. Angst voor kracht, angst voor daden, angst voor conflicten, angst voor de wereld: 'dus als we ons nou allemaal als schapen gedragen, dan zijn er geen wolven meer en hoeven we nergens meer bang voor te zijn.'
quote:Dan heb jij er weinig van begrepen imho.
Op zaterdag 19 oktober 2002 12:56 schreef Overwinnen.nl het volgende:Ik heb het socialisme altijd gezien als een bekrompen tunnelvisie voor angstige mensen. Angst voor kracht, angst voor daden, angst voor conflicten, angst voor de wereld: 'dus als we ons nou allemaal als schapen gedragen, dan zijn er geen wolven meer en hoeven we nergens meer bang voor te zijn.'
ik lees hier wel erg veel negatieve meningen over de NNP zonder dat iemand uberhaupt de partij kent. Allemaal vooroordelen dus. Aan het programma wordt inderdaad gewerkt en gezien hun grondbeginselen wordt dat denk ik wel een goed program.
Ik mag me graag aansluiten bij overwinnen dat socialisme juist kortzichtig is. De vergelijkingen NNP en Nazi's slaat compleet de plank mis, de PvdA heeft meer overeenkomsten met de NSDAP dan de NNP. SDPA in Nederland was zelfs de voorloper van de PvdA.
En wat is er mis met nationalisme? Er is in vroeger tijden misbruik van gemaakt door verschillende groeperingen, maar nu zijn de mensen toch intelligent genoeg om door dat soort praktijken heen te prikken.
Vergelijkingen tussen NNP en NVU zijn ook compleet fout. Nationalisten in Nederland strijden juist tegen nazisme. Voor de democratie, tegen de fascistische ideologie van de NS'ers. NNP is onder meer voor gekozen burgermeester en het referendum.
quote:Dat de namen SDAP en NSDAP op elkaar lijken zegt dus echt helemaal niks.
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:04 schreef nixtheman1980 het volgende:
De vergelijkingen NNP en Nazi's slaat compleet de plank mis, de PvdA heeft meer overeenkomsten met de NSDAP dan de NNP. SDPA in Nederland was zelfs de voorloper van de PvdA.
Die partijen hebben helemaal niks met elkaar te maken.
[Dit bericht is gewijzigd door SportsIllustrated op 19-10-2002 17:20]
quote:Dat kan dan ook gewoon een neo-nazi zijn of iemand met het probleem kalend te worden.
Op vrijdag 18 oktober 2002 11:33 schreef Overwinnen.nl het volgende:[..]
Kom ik een kale zwarte op straat tegen: 'hee kijk, een neo-zoeloe'.
Niet elke zwarte is een Afrikaan.
Niet elke Afrikaan is Zoeloe.
Zoeloe's staan niet bekend om hun kale schedel.
Kun je me de redenering achter je opmerking verhelderen?
Graag kom ik in aanmerking voor het mooie zwarte bomberjack als ik me opgeef voor lidmaatschap opdat ik niet uit de toon val bij deze club 'nieuwe Nederlanders'
quote:NSDAP was sociaal democratisch, net als de PvdA. Zelfde plannen om werknemers, de arbeiders, te beschermen tegen het grootkapitaal. Gelijkheid en broederschap, met het verschil dat de NSDAP dan nog wat tegen joden, zigeuners ander in hun ogen minderwaardig volk had terwijl de PvdA zegt : kom maar lekker binnen.
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:15 schreef Jimmy het volgende:[..]
Dat de namen SDAP en NSDAP op elkaar lijken zegt dus echt helemaal niks.
Die partijen hebben helemaal niks met elkaar te maken.
quote:Je hebt gelijk dat we ons niet als schapen moeten gedragen.
Op zaterdag 19 oktober 2002 12:56 schreef Overwinnen.nl het volgende:[..]
Ik heb het socialisme altijd gezien als een bekrompen tunnelvisie voor angstige mensen. Angst voor kracht, angst voor daden, angst voor conflicten, angst voor de wereld: 'dus als we ons nou allemaal als schapen gedragen, dan zijn er geen wolven meer en hoeven we nergens meer bang voor te zijn.'
Als we ons allen als wolven gedragen is er geen ruimte meer voor leven en zijn we spoedig door onze vleesvoorraden heen.
quote:
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:04 schreef nixtheman1980 het volgende:
Ik mag me graag aansluiten bij overwinnen dat socialisme juist kortzichtig is. De vergelijkingen NNP en Nazi's slaat compleet de plank mis, de PvdA heeft meer overeenkomsten met de NSDAP dan de NNP. SDPA in Nederland was zelfs de voorloper van de PvdA.
quote:Terug naar de schoolbanken aub.
NSDAP was sociaal democratisch, net als de PvdA. Zelfde plannen om werknemers, de arbeiders, te beschermen tegen het grootkapitaal. Gelijkheid en broederschap, met het verschil dat de NSDAP dan nog wat tegen joden, zigeuners ander in hun ogen minderwaardig volk had terwijl de PvdA zegt : kom maar lekker binnen.
Wereldburgers zeggen: omdat wij de grootste groep zijn, iedereen doet mee. Christenen: omdat wij christenen zijn. Nationalisten: omdat wij voor ons land zijn. Iedere beredenering is in feite onzin, ook die van de wereldburgers.
Waar gaat het dus om?
Het erom, welke groep jij aankunt; oftwel: welke groep past nog binnen jouw voorstellingsvermogen (dit is namelijk niet onbeperkt). Het begint bij jezelf, dan met een stel (man+vrouw of andere combinatie), dan gezin, dan bijvoorbeeld je familie/collegas van werk/vriendengroep, tot aan land, ras en uiteindelijk soort. Het is niet verwonderlijk dat linkse intellectuelen allemaal wereldburger willen zijn: zij kunnen zich een voorstelling maken van de hele wereld. De gewone mens niet (afrikanen/europeanen/chinezen).
Volgens mij ligt het evenwicht voor veel mensen uit de 'arbeidersklassen' bij familie/collegas/vriendengroep. Een natie gaat al boven hun voorstellingsvermogen, laat staan de gehele soort (waar het internationale socialisme voor staat). Maar een vorm van nationalisme die als doel heeft om de kleinere groepen binnen haar grenzen te beschermen... Dat kunnen ze nog wel begrijpen.
Met het internationale socialisme ligt dat weer anders: de kleinere groepen moeten volledig versmelten met de allergrootste groep: er blijft maar 1 groep over: de wereldburgergroep. In feite dus een soort communisme. Nationalisme is gelijk aan internationaal socialisme, maar dan op een kleinere schaal. Natiolisme moet je gebruiken om grenzen te stellen aan de grenzeloze sociaal-democratie.
Socialisme en democratie niet voor iedereen, maar voor de Nederlanders. (En alle andere landen mogen iets dergelijks proberen).
Op deze manier
- blijft handel gewoon bestaan
- kunnen we nog steeds Micheal Jackson CD's en afghaanse Burka's bemachtigen
- kunnen we nog steeds interculturele relaties ('vriendschappen') aangaan
- kunnen we nog steeds elkaars lekker recepten uitwisselen
- kunnen we nog steeds in elkaars landen op vakantie gaan
- kunnen we nog steeds immigreren of emigreren, maar de landen mogen zelf bepalen in welke mate. Dit heet recht op 'zelfbeschikking van volkeren'.
En we kunnen ook:
-alle McDonalds-restaurants afbreken en verbieden (! belangrijk punt voor anti-kapitalisten!), maar dit doen we natuurlijk alleen als wij dit zelf willen: wederom zelfbeschikkingsrecht van een volk.
-alle Moskees afbreken: wederom als wij dit met z'n allen willen! (2/3 meerderhei bijvoorbeeld)
-sociaal zijn en geld geven aan Afrika! (als we dat willen)
Wat is nationalisme toch prachtig.
Waar leidt nationalisme NIET toe:
-6 miljoen joden vergassen en verbranden
-voor de lol Irak platbombarderen
-etc.
(Ik zal wel weer onzin uitgekraamd hebben, maar goed, dat is dan maar zo).
quote:De weg naar verlichting leidt over het pad der zelfkennis.
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:56 schreef Overwinnen.nl het volgende:(Ik zal wel weer onzin uitgekraamd hebben, maar goed, dat is dan maar zo).
quote:Ah, je hebt tenminste zelfkennis .
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:56 schreef Overwinnen.nl het volgende:Waar leidt nationalisme NIET toe:
-6 miljoen joden vergassen en verbranden
(Ik zal wel weer onzin uitgekraamd hebben, maar goed, dat is dan maar zo).
Nee, vooral niet leren van de geschiedenis. Op die manier komt WOIII er nog echt aan ook. En ja, die ontstaat ook door nationalisme d.w.z. een groep gaat zeggen "wij zijn beter dan jullie".
quote:Kom, wat zeiden de oude Grieken ook alweer?
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:56 schreef Overwinnen.nl het volgende:
(Ik zal wel weer onzin uitgekraamd hebben, maar goed, dat is dan maar zo).
quote:JA? En wat wou je daar mee zeggen? Ik ben net UIT de schoolbanken en daar zeer content mee? Ga je je stelling nog onderbouwen of blijft het hierbij? Zoals ...... (bij fok kun je tijdens de reactie de andere reacties opeens niet zien, jammer) al aangaf, het 25 punten plan van de SDAP komt vrij veel overeen met dat van de PvdA. Ga jij je maar eens verdiepen in de geschiedenis.
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:32 schreef Meneer_Aart het volgende:[..]
[..]Terug naar de schoolbanken aub.
quote:Wat was/is er mis met de SDAP?
Op zaterdag 19 oktober 2002 19:37 schreef nixtheman1980 het volgende:[..]
JA? En wat wou je daar mee zeggen? Ik ben net UIT de schoolbanken en daar zeer content mee? Ga je je stelling nog onderbouwen of blijft het hierbij? Zoals ...... (bij fok kun je tijdens de reactie de andere reacties opeens niet zien, jammer) al aangaf, het 25 punten plan van de SDAP komt vrij veel overeen met dat van de PvdA. Ga jij je maar eens verdiepen in de geschiedenis.
quote:Van Ryan3 bedoel je? Iig het 25 punten programma van de NSDAP behelsde weldegelijk idd typisch socialistische standpunten van die tijd, in dat land. Dit was rond 1925, toen Hitler de partij na de putsch in 1923 en zijn gevangenschap in Landsberg weer helemaal opnieuw moest opbouwen en ook kiezers wilde trekken uit het linksere noorden van Duitsland. Al snel werd het 25 punten programma losgelaten... Het heeft op zich niets van doen met de PvdA, voortgekomen uit de SDAP en verschillend politiek pluimage zoals o.m. ook liberalen van de Democratische Bond. SD staat hier voor "sociaal-democratische" en staat op zich weer los van socialisme, laat staan van het vooroorlogse socialisme in Duitsland.
Op zaterdag 19 oktober 2002 19:37 schreef nixtheman1980 het volgende:[..]
JA? En wat wou je daar mee zeggen? Ik ben net UIT de schoolbanken en daar zeer content mee? Ga je je stelling nog onderbouwen of blijft het hierbij? Zoals ...... (bij fok kun je tijdens de reactie de andere reacties opeens niet zien, jammer) al aangaf, het 25 punten plan van de SDAP komt vrij veel overeen met dat van de PvdA. Ga jij je maar eens verdiepen in de geschiedenis.
ECHTER, 100 jaar geleden was sociaal-democratie nog MARXISME. De nieuwe naam was slechts een eufemisme. Door dit in het partijprogramma aan te halen, heeft de PvdA haar ware gezicht laten zien: het gezicht van het bloedrode COMMUNISME.
quote:
Op zaterdag 19 oktober 2002 20:14 schreef Overwinnen.nl het volgende:
Ik ben het volledig met Nixtheman eens! In een recent partijprogramma van de PvdA staat dat ze het 100-jarig bestaan van sociaal-democratie een fantastische mijlpaal vinden (iets met die woorden in ieder geval).ECHTER, 100 jaar geleden was sociaal-democratie nog MARXISME. De nieuwe naam was slechts een eufemisme. Door dit in het partijprogramma aan te halen, heeft de PvdA haar ware gezicht laten zien: het gezicht van het bloedrode COMMUNISME.
Dank U voor dit hilarische moment op de zondagmorgen
quote:Nog maar ens een keertje dan. Sociaal-democratische partijen streven naar een afschaffing van de klasse maatschappij door nivelering. Sociaal-democratie is gebaseerd op de werken van Plato, Thomas Moore & Engel. Communisme streeft naar gemeenschappelijk bezit, productie middelen zijn van iedereen en ieder lid van de gemeenschap kan naar behoefte beschikken overgeproduceerde goederen en diensten. Communisme ontstond vanuit de arbeiders, onder invloed van Marx & Lenin.
ECHTER, 100 jaar geleden was sociaal-democratie nog MARXISME. De nieuwe naam was slechts een eufemisme. Door dit in het partijprogramma aan te halen, heeft de PvdA haar ware gezicht laten zien: het gezicht van het bloedrode COMMUNISME.
quote:En aangezien de VVD zich in 1948 weer afscheidde van de PvdA, kun je dus zeggen dat de VVD ook veel te maken heeft met de NSDAP.
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:23 schreef nixtheman1980 het volgende:[..]
NSDAP was sociaal democratisch, net als de PvdA. Zelfde plannen om werknemers, de arbeiders, te beschermen tegen het grootkapitaal. Gelijkheid en broederschap, met het verschil dat de NSDAP dan nog wat tegen joden, zigeuners ander in hun ogen minderwaardig volk had terwijl de PvdA zegt : kom maar lekker binnen.
quote:Een heerlijke quote voor vroeg in de ochtend!
Op zaterdag 19 oktober 2002 20:14 schreef Overwinnen.nl het volgende:
Ik ben het volledig met Nixtheman eens! In een recent partijprogramma van de PvdA staat dat ze het 100-jarig bestaan van sociaal-democratie een fantastische mijlpaal vinden (iets met die woorden in ieder geval).ECHTER, 100 jaar geleden was sociaal-democratie nog MARXISME. De nieuwe naam was slechts een eufemisme. Door dit in het partijprogramma aan te halen, heeft de PvdA haar ware gezicht laten zien: het gezicht van het bloedrode COMMUNISME.
quote:Iemand zonder spastische tics in de rechterarm slaat mogelijk op de hele maatschappij. Ik mag aannemen dat je mensen zonder rechterarm ook onder je veralgemeniseerde duiding rekende?
Op zaterdag 19 oktober 2002 13:20 schreef SportsIllustrated het volgende:[..]
Waarom moet iedereen wiens rechterarm van spastische ticcen vrij is, toch altijd als 'angstig' worden afgeschilderd?
Wie stickers plakt verbergt daarmee voor mij hooguit gebrek aan eigen intelligentie al kan ik me vast in de intentie van de schrijver vinden...
quote:lol
De vergelijkingen NNP en Nazi's slaat compleet de plank mis, de PvdA heeft meer overeenkomsten met de NSDAP dan de NNP. SDPA in Nederland was zelfs de voorloper van de PvdA.
quote:
ECHTER, 100 jaar geleden was sociaal-democratie nog MARXISME. De nieuwe naam was slechts een eufemisme. Door dit in het partijprogramma aan te halen, heeft de PvdA haar ware gezicht laten zien: het gezicht van het bloedrode COMMUNISME
Kan niet wachten op de volgende opzienbarende onthullingen. Morgen: CDA heeft meer overeenkomsten met de CD, want...
Het is gewoon een fascistische partij en na Pim Fortuyn's succes proberen ze wat mee te plukken. Meer niet.
Hiermee bedoel ik niet dat Pim een fascist was ofzo, al verschillen de meningen wel hierover, maar partijen zoals de NNP regeren meer op gevoel dan met hersenen. Maar gelukkig is Nederland nuchter genoeg om dit te begrijpen.
quote:Wat is daar zo vreselijk aan?
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:18 schreef SportsIllustrated het volgende:
Ik vind ook dat er met nationalisme an sich :niets mis is, maar het moet niet oververhit raken.
De meeste Nederlandse kinders weten immers wel wie Goku is, maar niet wat zich bij Chatham heeft afgespeeld. Dat vind ik vreselijk.
quote:Er lopen allerlei "ex-nationalisten" van CP86 en de CD en weet ik wat voor andere "nationalistische" partijen rond.
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:04 schreef nixtheman1980 het volgende:
ik lees hier wel erg veel negatieve meningen over de NNP zonder dat iemand uberhaupt de partij kent.
.....
En wat is er mis met nationalisme?
.....
Dat is geen nationalisme, maar buitenlanderhaat.
quote:Ik moet helemaal niks! Ik ben zelf prima in staat om te beoordelen met wie ik solidair ben en in welke cultuur ik mij wil verdiepen. Al die socialistische crap dat we allemaal gelijk moeten zijn en elkaar moeten accepteren (behalve degen die wij moeten accepteren, die mogen weer alles). Dit soort dwang tot socialisme wekt alleen maar nationalistische gevoelens en buitenlanderhaat op.
Op zaterdag 19 oktober 2002 17:24 schreef Ryan3 het volgende:
Nationalisme vind ik in principe altijd eng en trekt altijd weer gevaarlijk lieden aan. Mijn mening is dat we ons solidair moeten voelen ten opzichte van ieder mens op deze planeet en ons moeten verdiepen in alle culturen en volkeren, omdat wat ons verenigd meer en groter is dan wat ons uit elkaar drijft. Net als Claus voel ik me wereldburger...
quote:Ze hebben nog handtekeningen voor ondersteuningslijsten nodig in Drenthe...
Nog even geduld. De NNP is bezig met een programma. We hebben het momenteel alleen vreselijk druk. (er komt erg veel om de hoek kijken bij deelname aan de 2e kamerverkiezingen) Bovendien, had LPF eigenlijk wel zo'n goed programma? Ik heb er diverse gezien. Pasgeleden nog die van Zwijndrecht, waar LPF ondanks het feit dat Pim gezegd heeft dat de partij nooit mee zou doen aan de gemeenteraadsverkiezingen, men met een programma kwam dat uit 2 4a'tjes bestond. Het is erg jammer, want zo zou Pim het echt nooit bedoeld hebben.
Zet hem op, zet het land op ze kop!
quote:Wordt niks die partij.
Op zondag 20 oktober 2002 21:57 schreef Overwinnen.nl het volgende:
Ze hebben nog handtekeningen voor ondersteuningslijsten nodig in Drenthe...Zet hem op, zet het land op ze kop!
De aanhang voor extreem-rechts in Nederland is hooguit 3 á 4 zetels. En dat is dan nog afhankelijk van de houding die de VVD inneemt t.a.v de multikul.
Mocht de VVD daar te weinig aandacht aan besteden zouden partijen als de NNP een grotere kans hebben, maar gezien het feit dat de VVD zijn lesje wel geleerd heeft, zie ik dat niet snel gebeuren.
Waarom hebben dit soort partijen nou alleen maar voor ellende gezorgd in de geschiedenis? Hoe komt het dat de leden altijd zo geweldadig zijn? Hoe komt het nou dat ze niet nuchter genoeg zijn om precies te begrijpen waar hun partij voor staat? Hoe komt het nou dat al die fascistische partijen nooit durven te zeggen dat ze gewoon fascist zijn, maar blijven roepen dat ze cultuur liefhebbers zijn?
Een antwoord hierop is simpel: ze zijn niet ruimdenkend genoeg. Men houdt het graag kort en makkelijk. Gewoon op je gevoel afgaan en vooral niet je hersenen gebruiken. Is dit politiek?
quote:Het gedachtengoed van de SP en GL heeft tot nog veel meer problemen geleidt dan wat het gedachtengoed zou zijn van de NNP.
Op zondag 20 oktober 2002 22:11 schreef Volcanus het volgende:
Was het maar nationalisme, het is gewoon haat tegen over buitenlanders.Waarom hebben dit soort partijen nou alleen maar voor ellende gezorgd in de geschiedenis? Hoe komt het dat de leden altijd zo geweldadig zijn? Hoe komt het nou dat ze niet nuchter genoeg zijn om precies te begrijpen waar hun partij voor staat? Hoe komt het nou dat al die fascistische partijen nooit durven te zeggen dat ze gewoon fascist zijn, maar blijven roepen dat ze cultuur liefhebbers zijn?
Een antwoord hierop is simpel: ze zijn niet ruimdenkend genoeg. Men houdt het graag kort en makkelijk. Gewoon op je gevoel afgaan en vooral niet je hersenen gebruiken. Is dit politiek?
Het gedachtengoed van de SP en GL heeft tot nog veel meer problemen geleidt dan wat het gedachtengoed zou zijn van de NNP.
NNP is niet nationaal-socialistisch. In Nederland hebben we voor zover ik weet maar één nationaal-socialistische partij en dat is de NVU, de nationalistische equivalent van de SP. Ze overwegen ook deel te nemen aan de verkiezingen trouwens.
___________________________________________________________
O?? Ik denk helaas dat de NNP niet duidelijk is met zijn gedachtengoed. Alles wordt veels te onduidelijk vertelt.
En hoe kom je erbij dat SP en GL voor problemen hebben gezorgd. Die arme partijen hebben amper de kans gehad om te regeren. Misschien hebben ze in jou ogen wel behoorlijk wat 'verneukt', maar denk ook aan al die rotzooi waar 'rechts' voor heeft gezorgd. En vooral aan de rotzooien van de zogenaamde Nationalistische Partijen.
quote:LE-ZEN.
Op zondag 20 oktober 2002 22:27 schreef Volcanus het volgende:
Geplaatst door CherrymoonTraxx op zondag 20 oktober 2002 22:17-resultaat van slecht lezen-
quote:Je hoeft ook niet nationaal-socialistisch te zijn om tot buitenlanderhaat aan te zetten. Nationaal-socialistisch is nog een redelijk normale stroming, die gerust vreedzaam kan zijn
Op zondag 20 oktober 2002 22:17 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
NNP is niet nationaal-socialistisch. In Nederland hebben we voor zover ik weet maar één nationaal-socialistische partij en dat is de NVU, de nationalistische equivalent van de SP.
NVU is naast nationaal-socialistisch ook zwaar nazistisch, partijleden zijn gewoon fans van Hitler en kleden zich er zelf naar.
quote:Dat zeggen ze elk jaar.
Ze overwegen ook deel te nemen aan de verkiezingen trouwens.
quote:Klopt. Neem nou bijvoorbeeld die Stefan Wijkamp. Vind het onterecht dat de NNP en de NVU op één hoop worden gegooid.
Op maandag 21 oktober 2002 00:19 schreef ghettoman het volgende:[..]
Je hoeft ook niet nationaal-socialistisch te zijn om tot buitenlanderhaat aan te zetten. Nationaal-socialistisch is nog een redelijk normale stroming, die gerust vreedzaam kan zijn
NVU is naast nationaal-socialistisch ook zwaar nazistisch, partijleden zijn gewoon fans van Hitler en kleden zich er zelf naar.
[..]
quote:Lid worden van zo'n partij is voor veel mensen een te hoge drempel. Komt vooral door enge clubjes als Kafka die ledenlijsten uitpluizen en mensen met naam en toenaam bekend maken.
Dat zeggen ze elk jaar.Ze hebben net 30 leden ofzo.
quote:Niet dat ik een Kafka-fan ben of zo, maar als de NNP geen eng clubje is, waarom vinden mensen het dan een drempel om lid te worden als ze met naam en toenaam bekend worden?
Op maandag 21 oktober 2002 09:04 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Lid worden van zo'n partij is voor veel mensen een te hoge drempel. Komt vooral door enge clubjes als Kafka die ledenlijsten uitpluizen en mensen met naam en toenaam bekend maken.
Blijkbaar is het dan toch niet iets om trots op te zijn, hmmmm?
V.
quote:Mensen blijven anoniem omdat ze bang zijn. En domme mensen zijn bang.
Op maandag 21 oktober 2002 12:47 schreef Verbal het volgende:[..]
Niet dat ik een Kafka-fan ben of zo, maar als de NNP geen eng clubje is, waarom vinden mensen het dan een drempel om lid te worden als ze met naam en toenaam bekend worden?
Blijkbaar is het dan toch niet iets om trots op te zijn, hmmmm?
V.
quote:
Op maandag 21 oktober 2002 12:49 schreef Toffe_Ellende het volgende:ik snap niet dat de rechtse kiezer altijd die extreem-rechtse groeperingen een hand boven het hoofd houden....
Zolang een partij niet aanzet tot haat moet ze mee kunnen doen aan de verkiezingen.
Als extreem-links mee mag doen, dan moeten partijen ter rechter zijde gelijkwaardig behandeld worden.
quote:Omdat de linkse kiezer hier ook extreem links (groen links onder meer) de hand boven het hoofd houdt . En ook omdat anti democratische linkse krachten niet willen dat zulke partijen meedoen aan verkiezingen. IEdere partij mag meedoen aan de verkiezingen, het wordt pas een gevaar als 10% van Nederland op de NVU gaat stemmen want dan is er iets aan de hand lijkt mij.
Op maandag 21 oktober 2002 12:49 schreef Toffe_Ellende het volgende:
ik snap niet dat de rechtse kiezer altijd die extreem-rechtse groeperingen een hand boven het hoofd houden....
De meeste mensen zijn zeer vooringenomen hier en praten de links fascistische propagandamachine na dat de NNP extreem rechts is. Anders denken hoeft niet, zelf denken wel! En daarmee bedoel ik dat je het programma en de lijst moet afwachten en zien/lezen wat ze willen en hoe ze het willen.
Dat de NNP buitenlanderhaat oproept is precies het geschreeuw van een linkse nitwit die totaal niet weet waar hij het over heeft.
quote:Deze verwijzingen hebben niet allemaal banden met de NNP. De NNP is niet verantwoordelijk voor de inhoud van deze internet pagina's.
Op maandag 21 oktober 2002 14:17 schreef nixtheman1980 het volgende:[..]
Omdat de linkse kiezer hier ook extreem links (groen links onder meer) de hand boven het hoofd houdt . En ook omdat anti democratische linkse krachten niet willen dat zulke partijen meedoen aan verkiezingen. IEdere partij mag meedoen aan de verkiezingen, het wordt pas een gevaar als 10% van Nederland op de NVU gaat stemmen want dan is er iets aan de hand lijkt mij.
De meeste mensen zijn zeer vooringenomen hier en praten de links fascistische propagandamachine na dat de NNP extreem rechts is. Anders denken hoeft niet, zelf denken wel! En daarmee bedoel ik dat je het programma en de lijst moet afwachten en zien/lezen wat ze willen en hoe ze het willen.
Dat de NNP buitenlanderhaat oproept is precies het geschreeuw van een linkse nitwit die totaal niet weet waar hij het over heeft.
(waarom som je ze dan op!?)
Nederland en Vlaanderen:
Voorpost Nederland - Vlaanderen
Heemland Forum voor Nederlandse politiek
Vlaams Blok
VBJ Vlaams Blok Jongeren
Europa:
FPÖ Die Freiheitliche Partei Österreichs
Deutschen Volksunion Duitsland
Front National Frankrijk
British National Party Engeland
Deense Volkspartij (Dansk Folkeparti) Denemarken
Miép Hongarije
leuk he? ze hebben ook buitenlandse vriendjes...!
en dan het tegen 'de islamitisering' van Nederland te zijn... nou daar wordt het land harmonieus van....
ik zou zeggen tegen al die personen die deze uiterst rechtse partijen steunen en een hand boven het hoofd houden: ga even buiten spelen, en naief wezen...
quote:Volgens mij wordt het land er juist slechter van als de boel hier geďslamitiseerd wordt.
Op maandag 21 oktober 2002 14:25 schreef Toffe_Ellende het volgende:en dan het tegen 'de islamitisering' van Nederland te zijn... nou daar wordt het land harmonieus van....
Fortuyn was ook fel tegen de islamisering van onze cultuur, schreef daar zelfs een uitstekend boek over. Leverde hem ook een hoop stemmen op, en terecht.
quote:En toch heeft niemand me nog kunnen uitleggen wat het precies inhoudt, en welk gevaar er in zou moeten zitten.
Op maandag 21 oktober 2002 15:07 schreef R@b het volgende:[..]
Volgens mij wordt het land er juist slechter van als de boel hier geďlsamitiseerd wordt.
Fortuyn was ook fel tegen de islamisering van onze cultuur, schreef daar zelfs een uitstekend boek over. Leverde hem ook een hoop stemmen op, en terecht.
quote:Dan moet je dat boek van Fortuyn lezen.
Op maandag 21 oktober 2002 15:08 schreef gelly het volgende:[..]
En toch heeft niemand me nog kunnen uitleggen wat het precies inhoudt, en welk gevaar er in zou moeten zitten.
Aanradertje.
quote:Waarom zou ik ? Je kunt het me toch gewoon vertellen ?
Op maandag 21 oktober 2002 15:09 schreef R@b het volgende:[..]
Dan moet je dat boek van Fortuyn lezen.
Aanradertje.
quote:Herhaling van zetten?
Op maandag 21 oktober 2002 15:11 schreef gelly het volgende:[..]
Waarom zou ik ? Je kunt het me toch gewoon vertellen ?
In hoofdstuk 3 van Tegen de islamisering van onze cultuur schrijft Fortuyn o.a
Ik tik even wat over:
Laat er dan ook van meet af aan geen onduidelijkheid over bestaan dat de scheiding tussen Kerk en Staat, die bepalend is voor onze samenleving, niet iets is waarover valt te marchanderen.
Dit is een zeer belangrijke universele waarde
Het zou goed zijn om deze waarde op te nemen in de verklaring van de universele rechten van de mens, want het is geen Westers speeltje. Het is de voorwaarde voor de vestiging van een echte (parlementaire)democratie.
Groot probleem is dat de fundamentalisten geen scheiding van staat en kerk (er)kennen. Men verwerpt het zelfs.
Tot nu toe is er geen enkel land met een grote islamitische stroming, behalve Turkije die zeer strikt tegen fundamentalisten optreedt, die ook maar in de buurt van een democratie komt.
Verder worden met de islamisering van Nederland de religieuze tegenstellingen weer op scherp gezet: Dat soort zaken kwamen gelukkig steeds minder voor, gereformeerden, streng christelijken, alle verloren ze goddank veel terrein. Maar de islam is in opmars: Probeer als ongelovige maar eens een moslim meisje te trouwen.
= = ==
En geef jij nu maar eens aan waarom een islamisering van Nederland goed is voor hen die niets van Allah willen weten.
quote:Waarom houdt jij een partij, die actief samenwerkt met van allerlei extremistische knokploegjes, de hand boven het hoofd?
Op maandag 21 oktober 2002 12:49 schreef Toffe_Ellende het volgende:
ik snap niet dat de rechtse kiezer altijd die extreem-rechtse groeperingen een hand boven het hoofd houden....
quote:Fortuyn wilde ook VEE in flatgebouwen houden. Dus wat betreft die goede ideetjes valt het wel erg tegen.
Op maandag 21 oktober 2002 15:09 schreef R@b het volgende:[..]
Dan moet je dat boek van Fortuyn lezen.
Aanradertje.
quote:Klopt. Het vluchtelingenprobleem los je niet op door iedereen maar hier binnen te laten. Dat probleem los je op door in de Derde Wereld daadkrachtige en structurele hulp te geven. Weinig partijen hebben deze visie. Ben bezig samen met iemand om te kijken wat er precies komt kijken bij het oprichten van een partij.
Op maandag 21 oktober 2002 18:12 schreef Nyrem het volgende:[..]
Fortuyn wilde ook VEE in flatgebouwen houden. Dus wat betreft die goede ideetjes valt het wel erg tegen.
Een goed idee van Fortuyn was daadkrachtige hulp in de regio. Dus ervoor zorgen dat 3e wereldlanden meekunnen doen in de westerse wereld. Armoe bestrijden enzo....
Want de meeste mensen benaderen het vluchtelingenprobleem veels te eenzijdig.
quote:Wat is hier nu verkeerd aan? Je stapelt een aantal varkensfokkerijen of kippenfokkerijen op elkaar, zet dit op de Maasvlakte en klaar! Niet echt een verandering met de huidige situatie, het is alleen beter voor het milieu.
Op maandag 21 oktober 2002 18:12 schreef Nyrem het volgende:[..]
Fortuyn wilde ook VEE in flatgebouwen houden. Dus wat betreft die goede ideetjes valt het wel erg tegen.
quote:Delen van GroenLinks zijn als extreem-links te betitelen.
Op maandag 21 oktober 2002 18:12 schreef Verbal het volgende:GroenLinks = extreem links
V.
Ik noem een radicale milieu activist als Wynand Duyvendak, of ik noem het feit dat GL is voortgekomen uit ondermeer de CPN.
quote:Mijn idee.
Op maandag 21 oktober 2002 18:17 schreef freako het volgende:[..]
Wat is hier nu verkeerd aan? Je stapelt een aantal varkensfokkerijen of kippenfokkerijen op elkaar, zet dit op de Maasvlakte en klaar! Niet echt een verandering met de huidige situatie, het is alleen beter voor het milieu.
Alsof een varken het door heeft dat hij in een opgestapelde stal staat. Bovendien hoeven ze dan niet meer langdurig vervoerd te worden naar de slachterij, want dat vervoer wordt (ook) als zeer dier-onvriendelijk gezien.
quote:Als dat zo zou zijn, waarom maakt men zich dan zo druk om de betiteling van bepaalde ideeën van de heer Fortuyn als zijnde extreem-rechts?
Op maandag 21 oktober 2002 20:12 schreef R@b het volgende:[..]
Delen van GroenLinks zijn als extreem-links te betitelen.
Ik noem een radicale milieu activist als Wynand Duyvendak, of ik noem het feit dat GL is voortgekomen uit ondermeer de CPN.
En dan is de NNP ZEKER het predikaat extreem-rechts waardig.
V.
quote:Als je de balans zo stelt wil ik alles vanaf LPF als extreem rechts betitelen......
Op maandag 21 oktober 2002 20:17 schreef Verbal het volgende:[..]
Als dat zo zou zijn, waarom maakt men zich dan zo druk om de betiteling van bepaalde ideeën van de heer Fortuyn als zijnde extreem-rechts?
En dan is de NNP ZEKER het predikaat extreem-rechts waardig.
V.
De enige vorm van extreem linksheid (excuse le mot) zijn een stel ontspoorde milieuactivisten die de term links misbruiken....... ik zie geen echte communistische bewegingen hier, of rebellen met AK47's oid....
Antisemitisme en het ridiculiseren van religies en het achterlijk verklaren van hele volkeren is ABSOLUUT extreem rechts.....En ga nou niet weer lopen janken, maar doe die buik eens inhouden en de borst naar voren en zeg ja!!! ik ben extreem rechts....in plaats van het verdraaien en kontjedraaien en gemiet om de term racisme en gelijkheid. Je kunt natuurlijk altijd ook een woordenboek pakken en de betekenis van die woorden even opzoeken.....
quote:Dat moet wel, omdat partijen als GL en SP er alles aan doen deze partij te laten verbieden.
gemiet om de term racisme en gelijkheid
quote:Hoe kom je daar trouwens bij?
Op maandag 21 oktober 2002 20:28 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Dat moet wel, omdat partijen als GL en SP er alles aan doen deze partij te laten verbieden.
En sorry hoor, maar zo'n foto als eerder in dit topic zegt eigenlijk al genoeg...
quote:...maar ze hebben dus blijkbaar gelijk, want anders zou er niet omheen gemiet worden
Op maandag 21 oktober 2002 20:28 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Dat moet wel, omdat partijen als GL en SP er alles aan doen deze partij te laten verbieden.
V.
quote:Ik snap het ook niet, als de idealen van extreem-rechts zo geweldig zijn, kom je daar toch gewoon voor uit ? Mag je eindelijk zeggen wat je denkt, doen ze het nog niet.
Op maandag 21 oktober 2002 20:30 schreef Verbal het volgende:[..]
...maar ze hebben dus blijkbaar gelijk, want anders zou er niet omheen gemiet worden
V.
quote:Dat is een keer in het nieuws geweest. Geloof dat de SP pleitte voor een verbod op de NNP. Ook heeft de SP Leeuwarden de andere partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen een mail gestuurd met het verzoek over posters van de NNP heen te plakken.
Op maandag 21 oktober 2002 20:29 schreef Meneer_Aart het volgende:[..]
Hoe kom je daar trouwens bij?
En sorry hoor, maar zo'n foto als eerder in dit topic zegt eigenlijk al genoeg...
Welke foto heb je het over Aart?
quote:Pardon
Op maandag 21 oktober 2002 20:25 schreef DaBuzzzzz het volgende:Antisemitisme en het ridiculiseren van religies en het achterlijk verklaren van hele volkeren is ABSOLUUT extreem rechts.....
Ook extreem-links.
quote:Racisme ie verboden, punt! En denk jij niet net als ik dat dat terecht is??? alle actualiteiten ten spijt. Het GAAT om het individu, als die niet spoort of foute dingen doet, aanpakken!! meer hoef je niet te weten. Dat is het enige onderscheidt dat je moet maken......
Op maandag 21 oktober 2002 20:28 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Dat moet wel, omdat partijen als GL en SP er alles aan doen deze partij te laten verbieden.
Dat is niet links, maar logisch nadenken. Ik snap echt niet wat daar nou zo moeilijk aan is.....En al helemaal niet dat een partij met zulke domme standpunten kan verkondigen en daarmee serieus genomen wil worden. Dat er volk nog intrapt ook vind ik nog veel ergen.
Deze NNP speelt nog subtieler in op de sentimenten, net als die www.groen-rechts.nl die ik eerder aanhaalde, door het mileu erbij te betrekken. Dat is toch verneukeratief als de pest???
quote:O. Ok, punt voor u. Het overplakken van Fortuynposters vond ik ook een beetje jammer destijds.
Op maandag 21 oktober 2002 20:32 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Dat is een keer in het nieuws geweest. Geloof dat de SP pleitte voor een verbod op de NNP. Ook heeft de SP Leeuwarden de andere partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen een mail gestuurd met het verzoek over posters van de NNP heen te plakken.
Nou ja, de NNP is kantje boord, zij brengen extreem-rechts op een diplomatieke manier. Want dat het extreem-rechts is, staat buiten kijf, hoewel de grens van wat extreem-rechts is door sommigen steeds verder opgeschoven wordt. Dat hele eigen volk eerst geklets, brrr.
quote:Eerder in dit topic, een foto van een gezellig clubje NNP'ers, met zwarte bomberjacks en kaalgeschoren hoofden...
Welke foto heb je het over Aart?
quote:Net zo verneukeratief als je GroenLinks noemen terwijl je voortkomt uit de EVP-CPN-PPR en PSP
Op maandag 21 oktober 2002 20:34 schreef DaBuzzzzz het volgende:
.Deze NNP speelt nog subtieler in op de sentimenten, net als die www.groen-rechts.nl die ik eerder aanhaalde, door het mileu erbij te betrekken. Dat is toch verneukeratief als de pest???
quote:Doe eens niet de vermoorde onschuld uithangen zeg. Extreem rechts is Hitler. Dit vergelijken met Hitler is de geschiedenis drastisch bagatelliseren en onrecht aandoen aan het geleden leed in de tweede wereldoorlog. En de reden dat dat gemiet nodig is, is omdat 'de publieke opinie' extreem-rechts direct linkt met fascisme. En dat is niet de bedoeling.
Op maandag 21 oktober 2002 20:31 schreef gelly het volgende:[..]
Ik snap het ook niet, als de idealen van extreem-rechts zo geweldig zijn, kom je daar toch gewoon voor uit ? Mag je eindelijk zeggen wat je denkt, doen ze het nog niet.
Schijnheil.
quote:Noem één linkse groepering hier in Nederland die racistisch, antiseministisch is of soortgelijke ideeen nastreeft. Idealisme gedreven gedachtes laten meestal het individu in tact....
Op maandag 21 oktober 2002 20:34 schreef R@b het volgende:[..]
Pardon
Ook extreem-links.
quote:Groen-Rechts? Bestaan die nog? Eens even hun website bekijken. Kijken of íe nog steeds zo flashy is als een jaar terug.
Op maandag 21 oktober 2002 20:34 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
Deze NNP speelt nog subtieler in op de sentimenten, net als die www.groen-rechts.nl die ik eerder aanhaalde, door het mileu erbij te betrekken. Dat is toch verneukeratief als de pest???
quote:Maar nou ook weer niet jammerder dan het volledig volplakken van alle verkiezingsborden met LPF-posters in de week na Fortuyns verscheiden, wat mij betreft.
Op maandag 21 oktober 2002 20:35 schreef Meneer_Aart het volgende:[..]
O. Ok, punt voor u. Het overplakken van Fortuynposters vond ik ook een beetje jammer destijds.
Beide onkies.
V.
quote:Je mist m'n punt, maar goed....
Op maandag 21 oktober 2002 20:35 schreef R@b het volgende:[..]
Net zo verneukeratief als je GroenLinks noemen terwijl je voortkomt uit de EVP-CPN-PPR en PSP
Groenlinks verloochend z'n afkomst??? Denk het niet, alleen het socialistisch erfgoed is wat op de achtergrond gekomen, daarom is er nu ook de SP
quote:Mooi. Je hoeft het er niet mee eens te zijn (kan het me nog goed voorstellen zelfs), maar je reageert tenminste normaal.
Op maandag 21 oktober 2002 20:35 schreef Meneer_Aart het volgende:[..]
O. Ok, punt voor u. Het overplakken van Fortuynposters vond ik ook een beetje jammer destijds.
Nou ja, de NNP is kantje boord, zij brengen extreem-rechts op een diplomatieke manier. Want dat het extreem-rechts is, staat buiten kijf, hoewel de grens van wat extreem-rechts is door sommigen steeds verder opgeschoven wordt. Dat hele eigen volk eerst geklets, brrr.
[..]
quote:O, die. Dat was een foto van Constant Kusters, de voorman van de NVU.
Eerder in dit topic, een foto van een gezellig clubje NNP'ers, met zwarte bomberjacks en kaalgeschoren hoofden...
quote:Anti-semitisch zijn genoeg linke organisaties.
Op maandag 21 oktober 2002 20:36 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
Noem één linkse groepering hier in Nederland die racistisch, antiseministisch is of soortgelijke ideeen nastreeft. Idealisme gedreven gedachtes laten meestal het individu in tact....
Kijk eens naar die boevenzooi van de IS bijvoorbeeld. Of wat dacht je van het feit dat een linkse discussie site als Indymedia is aangeklaagd wegens anti-semitisme
In Frankrijk had je een tijd terug een communistische burgemeester die de vele vreemdelingen ook liever zag gaan dan komen.
En was het niet het communisme in Rusland die niets van welk geloof dan ook moest hebben?
Precies wat jij extreem-rechts noemde.
quote:...en extreem-links is GroenLinks...
Op maandag 21 oktober 2002 20:36 schreef Kennyman het volgende:[..]
Doe eens niet de vermoorde onschuld uithangen zeg. Extreem rechts is Hitler.
V.
quote:http://www.nieuwenationalepartij.org/nnpsite/nieuws/images/jongeren.gif
Op maandag 21 oktober 2002 20:39 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
O, die. Dat was een foto van Constant Kusters, de voorman van de NVU.
quote:
Op maandag 21 oktober 2002 20:37 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Groen-Rechts? Bestaan die nog? Eens even hun website bekijken. Kijken of íe nog steeds zo flashy is als een jaar terug.
Maar ook die gebruiken het milieu en zelfs dierenrechten, die tot voor kort bij de groenen, meestal links georienteerden hoorden. Op die manier krijg je steeds meer sympathie voor wat de hoofdagenda is, nl: het antisemitische en de rare rechtse ideen de verzorgingsstaat.
quote:Zie geen skinheads met kaalgeschoren hoofden zoals jij vermeldde.
Op maandag 21 oktober 2002 20:41 schreef Meneer_Aart het volgende:[..]
http://www.nieuwenationalepartij.org/nnpsite/nieuws/images/jongeren.gif
Althans hooguit één of twee
quote:Communisme is toch geen synoniem voor links??? Dat er in het ideele gedachtengoed van de moderne linkse partijen ideen uit het communisme en marxisme zitten is heel wat anders,
Op maandag 21 oktober 2002 20:40 schreef R@b het volgende:[..]
Anti-semitisch zijn genoeg linke organisaties.
Kijk eens naar die boevenzooi van de IS bijvoorbeeld. Of wat dacht je van het feit dat een linkse discussie site als Indymedia is aangeklaagd wegens anti-semitisme
In Frankrijk had je een tijd terug een communistische burgemeester die de vele vreemdelingen ook liever zag gaan dan komen.
En was het niet het communisme in Rusland die niets van welk geloof dan ook moest hebben?
Precies wat jij extreem-rechts noemde.
Groen links = communistisch???
En natuurlijk komt er extremisme voor aan de linkerkant.. Overigens veroordeel ik elke vorm van extremisme....en zeker elke vorm van racisme
quote:Nee, het zijn padvinders...
Op maandag 21 oktober 2002 20:43 schreef R@b het volgende:[..]
Zie geen skinheads met kaalgeschoren hoofden zoals jij vermeldde.
V.
quote:Da's makkelijk. Extremisme is vrijwel altijd te veroordelen, en racisme is wettelijk verboden.
Op maandag 21 oktober 2002 20:47 schreef DaBuzzzzz het volgende:En natuurlijk komt er extremisme voor aan de linkerkant.. Overigens veroordeel ik elke vorm van extremisme....en zeker elke vorm van racisme
Communisme en fascisme zijn daarentegen gewoon legale politieke stromingen in dit land.
Alleen kennen we veel anti-fascistische groepjes, maar eigenlijk geen anti-communistische.
quote:Valt er te strijde te trekken dan tegen het communisme in NL?
Op maandag 21 oktober 2002 20:55 schreef R@b het volgende:[..]
Da's makkelijk. Extremisme is vrijwel altijd te veroordelen, en racisme is wettelijk verboden.
Communisme en fascisme zijn daarentegen gewoon legale politieke stromingen in dit land.
Alleen kennen we veel anti-fascistische groepjes, maar eigenlijk geen anti-communistische.
"Communisme en fascisme zijn daarentegen gewoon legale politieke stromingen in dit land."\
Welk communisme???
En met name die fascistische stroming van dus bijvoorbeeld de NNP stuit me zwaar tegen de borst....En dan zijn we weer waar we waren.
quote:Ik haal hier uit dat je dat het een beetje jammer vind, dat je zou willen dat het fascisme weer hoogtij zou vieren.
Op maandag 21 oktober 2002 20:55 schreef R@b het volgende:[..]
Alleen kennen we veel anti-fascistische groepjes, maar eigenlijk geen anti-communistische.
quote:Ongelofelijk maar waar een verifieerbare heldere psychologische conclusie op basis van één zin...
Op maandag 21 oktober 2002 21:46 schreef MaoTseTung het volgende:[..]
Ik haal hier uit dat je dat het een beetje jammer vind, dat je zou willen dat het fascisme weer hoogtij zou vieren.
Waarom zou de schrijver dat precies gewild hebben?
Wat vindt de schrijver er eigenlijk zelf van?
quote:Ik niet.
Op maandag 21 oktober 2002 21:46 schreef MaoTseTung het volgende:[..]
Ik haal hier uit dat je dat het een beetje jammer vind, dat je zou willen dat het fascisme weer hoogtij zou vieren.
quote:Er valt altijd ten strijde te trekken tegen het communisme.
Op maandag 21 oktober 2002 20:59 schreef DaBuzzzzz het volgende:
Valt er te strijde te trekken dan tegen het communisme in NL?
quote:Dat is er hoor
Welk communisme???
quote:Waarom het een wel en het ander niet?
En met name die fascistische stroming van dus bijvoorbeeld de NNP stuit me zwaar tegen de borst....En dan zijn we weer waar we waren.
quote:Ik zie het communisme niet als een aantasting of gevaar.... En zeker niet op de marginale schaal zoals hij in Nederland voorkomt...
Op maandag 21 oktober 2002 22:03 schreef speknek het volgende:[..]
Er valt altijd ten strijde te trekken tegen het communisme.
[..]Dat is er hoor
[..]Waarom het een wel en het ander niet?
quote:Alsof het nationalisme hoogtij dagen viert. De partijen zijn zeer marginaal. NNP is nog de grootste, maar die moeten al moeite doen om deel te kunnen nemen aan de verkiezingen. NVU heeft ongeveer 30 leden, en Groen Rechts wist ik niet eens dat ze nog bestonden.
Op maandag 21 oktober 2002 22:09 schreef Ryan3 het volgende:
Anders dan bepaalde stromingen binnen het nationalisme, moet je het communisme in Nederland hedentendage niet al te serieus nemen hoor. En zeker niet associëren met Stalin.
quote:Ik schaar de LPF ook onder die noemer....waarom niet?
Op maandag 21 oktober 2002 22:12 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Alsof het nationalisme hoogtij dagen viert. De partijen zijn zeer marginaal. NNP is nog de grootste, maar die moeten al moeite doen om deel te kunnen nemen aan de verkiezingen. NVU heeft ongeveer 30 leden, en Groen Rechts wist ik niet eens dat ze nog bestonden.
De vergelijking met Hitler slaat ook nergens op. Behalve in het geval van de NVU, maar die komen er dan ook openlijk voor uit.
quote:Dat vind ik een behoorlijke dubbele moraal
Op maandag 21 oktober 2002 22:10 schreef DaBuzzzzz het volgende:
Ik zie het communisme niet als een aantasting of gevaar....
quote:Ja ik zie wel meer dingen die me niet bevallen. Het rechts-extremisme lijkt daar vooral een reactie op.
Fascisme en de bijbehorende ideeen neemt hand over hand toe....Kijk om je heen!.
quote:Vooralsnog op een democratische manier. Wat kan je daar niet aan rijmen?
En sinds Pim denkt men zelfs op een raar elitair maniertje zieltjes daarvoor te kunnen winnen.....de NNP en Groen-rechts doen dat op een manier die ik niet kan rijmen.
quote:Rechts links bestaat naar mijn mening al lang niet meer. Mensen die stevig in die termen denken zijn in ieder geval kortzichtig bezig. Maar op wat voor manier gaat de vergelijking niet op dan?
En tuurlijk het ouderwetse rechts, links zal veranderen, zoniet helemaal verschuiven...... maar de vergelijking gaat gewoon niet op!
quote:De nieuwe totalitaire, racistische en nazistische stroming in NL is er al een tijdje hoor, het heet de islam.
Op maandag 21 oktober 2002 22:10 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
Ik zie het communisme niet als een aantasting of gevaar.... En zeker niet op de marginale schaal zoals hij in Nederland voorkomt...
Fascisme en de bijbehorende ideeen neemt hand over hand toe....Kijk om je heen!.
En communisme is net zo gevaarlijk en moorddadig als fascisme.
quote:Oh, maar dan zijn we uitgepraat.
Op maandag 21 oktober 2002 22:16 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
Ik schaar de LPF ook onder die noemer....waarom niet?
Je medestanders zitten hier: http://www.internationalesocialisten.org Die beschreven Fortuyn ook als een nationaal-socialist.
quote:Dat bedoel ik niet. Beide stromingen zijn marginaal, alleen bepaalde splintergroeperingen binnen de nationalistische stroming, die zich o.m. gelieerd hebben aan bijv. de harde kern van voetbalsupporters, zijn, anders dan bij de veelal bejaarde communisten op het Groningse platteland inclusief enkele sullige studentikoze aanhangers het geval is, extreem geweldadig en agressief...
Op maandag 21 oktober 2002 22:12 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Alsof het nationalisme hoogtij dagen viert. De partijen zijn zeer marginaal. NNP is nog de grootste, maar die moeten al moeite doen om deel te kunnen nemen aan de verkiezingen. NVU heeft ongeveer 30 leden, en Groen Rechts wist ik niet eens dat ze nog bestonden.
De vergelijking met Hitler slaat ook nergens op. Behalve in het geval van de NVU, maar die komen er dan ook openlijk voor uit.
quote:Complete kul. Ipv dat je door extreem-rechts op nationale afkomst richting de gaskamer wordt gewezen, wordt je door extreem-links op sociale afkomst richting de gaskamer gedreven. Stalin stuurde mensen naar de dood vanwege politieke kleur, Hitler vanwege religieuze kleur. Zelfde laken, 1 pak.
Op maandag 21 oktober 2002 20:36 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
Noem één linkse groepering hier in Nederland die racistisch, antiseministisch is of soortgelijke ideeen nastreeft. Idealisme gedreven gedachtes laten meestal het individu in tact....
quote:Dubbele moraal???
Op maandag 21 oktober 2002 22:16 schreef speknek het volgende:[..]
Dat vind ik een behoorlijke dubbele moraal
[..]Ja ik zie wel meer dingen die me niet bevallen. Het rechts-extremisme lijkt daar vooral een reactie op.
[..]Vooralsnog op een democratische manier. Wat kan je daar niet aan rijmen?
[..]Rechts links bestaat naar mijn mening al lang niet meer. Mensen die stevig in die termen denken zijn in ieder geval kortzichtig bezig. Maar op wat voor manier gaat de vergelijking niet op dan?
De groei van rechts en verschuiving naar nog veel verder rechts vind ik een bedreiging.....
Wat is daar dubbel aan??
Wat ik niet kan rijmen is dat "nieuw rechts" -ze moeten wat verzinnen na het debacle Jan Maat- ideeen steelt (leent zo je wilt) van wat voorheen voorbehouden was aan linksere partijen....Of ze hebben het nooit hard geroepen.
Hierdoor -met Pim voorop- heeft "nieuw rechts" een veel vriendelijker gezicht, maar de boodschap is nog steeds dezelfde....
Is dat nou zo moeilijk te herkennen?
Rechts links bestaat weldegelijk nog steeds en de scheiding is sinds kort weer een heel stuk scherper. Dat er verschuivingen zijn is een feit....dat wel.
quote:Gotverde gotver!!
Op maandag 21 oktober 2002 22:21 schreef X-Ray het volgende:[..]
Complete kul. Ipv dat je door extreem-rechts op nationale afkomst richting de gaskamer wordt gewezen, wordt je door extreem-links op sociale afkomst richting de gaskamer gedreven. Stalin stuurde mensen naar de dood vanwege politieke kleur, Hitler vanwege religieuze kleur. Zelfde laken, 1 pak.
Al jullie argumenten die kant op snijden GEEN ENKEL hout
Bespaar je dus de moeite
quote:Ik zie geen nazistische bewegingen met AK47s hier. Jij wel?
Op maandag 21 oktober 2002 20:25 schreef DaBuzzzzz het volgende:
De enige vorm van extreem linksheid (excuse le mot) zijn een stel ontspoorde milieuactivisten die de term links misbruiken....... ik zie geen echte communistische bewegingen hier, of rebellen met AK47's oid....
Wel een Volkert vd G linkse-milieudwaas die PF omlegde met een pistool... hmmmm...
quote:Oh? Extreem-links VERBIED alle religies. Het communisme verbied!!! religie (Religie is de opium voor het volk). Extreem links haat joden, christenen en moslims...
Antisemitisme en het ridiculiseren van religies en het achterlijk verklaren van hele volkeren is ABSOLUUT extreem rechts.....
quote:zie boven eigenwijs!
Op maandag 21 oktober 2002 22:26 schreef X-Ray het volgende:[..]
Ik zie geen nazistische bewegingen met AK47s hier. Jij wel?
Wel een Volkert vd G linkse-milieudwaas die PF omlegde met een pistool... hmmmm...
[..]Oh? Extreem-links VERBIED alle religies. Het communisme verbied!!! religie (Religie is de opium voor het volk). Extreem links haat joden, christenen en moslims...
Stalin heeft hele kerken uit laten roeien....
quote:Dat doe je wel godverdomme
Op maandag 21 oktober 2002 22:26 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
Gotverde gotver!!
![]()
![]()
kap nou eens met het NL links te vergelijken met Stalin communisme!!!
Ik vergelijk de NNP en LPF ook niet met Hitler!!
Klaar????Al jullie argumenten die kant op snijden GEEN ENKEL hout
Bespaar je dus de moeite
Met je Rechts anti-semitisch extremisme komt op.
Ik zal je vertellen welk anti-semitisme opkomt in NL: dat is dat van de moslims. Heb je van de zomer nog op de Dam kunnen zien bij die demonstratie
Scheinheil.
[Dit bericht is gewijzigd door X-Ray op 21-10-2002 22:29]
quote:Kul. De agressiviteit komt vooral van extreem-links. Verschillende extreem-linkse clubjes houden zich vooral bezig met het aftuigen van politieke tegenstanders.
Op maandag 21 oktober 2002 22:21 schreef Ryan3 het volgende:[..]
Dat bedoel ik niet. Beide stromingen zijn marginaal, alleen bepaalde splintergroeperingen binnen de nationalistische stroming, die zich o.m. gelieerd hebben aan bijv. de harde kern van voetbalsupporters, zijn, anders dan bij de veelal bejaarde communisten op het Groningse platteland inclusief enkele sullige studentikoze aanhangers het geval is, extreem geweldadig en agressief...
quote:Waarom ben jij geen rooie hond dan????
Op maandag 21 oktober 2002 22:26 schreef X-Ray het volgende:[..]
Ik zie geen nazistische bewegingen met AK47s hier. Jij wel?
Wel een Volkert vd G linkse-milieudwaas die PF omlegde met een pistool... hmmmm...
[..]Oh? Extreem-links VERBIED alle religies. Het communisme verbied!!! religie (Religie is de opium voor het volk). Extreem links haat joden, christenen en moslims...
Stalin heeft hele kerken uit laten roeien....
quote:Anti semitisme vereist een meerderheids uitgangspunt..... Is NL een moslimstaat???
Op maandag 21 oktober 2002 22:28 schreef X-Ray het volgende:[..]
Dat doe je wel godverdomme
![]()
Met je Rechts anti-semitisch extremisme komt op.
Ik zal je vertellen welk anti-semitisme opkomt in NL: dat is dat van de moslims. Heb je van de zomer nog op de Dam kunnen zien bij die demonstratie
Scheinheil.
En nogmaals, dat DOE ik niet!!
Ik ontken geen enkel sociaal probleem!! ik veroordeel de verkondigde aanpak van rechts en veel sterker, extreem rechts dat mij teveel opkomt momenteel.....
quote:Sig Heil ????
Scheinheil.!!!!
quote:Omdat ik wel verstandelijke vermogens bezit, in tegenstelling tot jij. Als jij denkt dat extreem-links een lachtertje is en extreem-rechts levensgevaarlijk, dan leef je in een droomwereldje en lekker afgezonderd vd realiteit.
Op maandag 21 oktober 2002 22:29 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
Waarom ben jij geen rooie hond dan????
![]()
Tijd om wakker te worden.
quote:Islam is links????
Op maandag 21 oktober 2002 22:33 schreef X-Ray het volgende:[..]
Omdat ik wel verstandelijke vermogens bezit, in tegenstelling tot jij. Als jij denkt dat extreem-links een lachtertje is en extreem-rechts levensgevaarlijk, dan leef je in een droomwereldje en lekker afgezonderd vd realiteit.
Tijd om wakker te worden.
Waar kwam de dreiging nou ookal weer vandaan???
pffff
Verstandelijk vermogen......Je bent verblind....Verhuis naar het Oosten en zeg hallo tegen Nederland
quote:Oh maar dat argument geld niet als je het op extreem-rechts betrekt?
Op maandag 21 oktober 2002 22:32 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
Anti semitisme vereist een meerderheids uitgangspunt..... Is NL een moslimstaat???
quote:Precies. Extreem-links heeft zich op belastingcenten redelijk kunnen organiseren, terwijl extreem-rechts constant werd tegengewerkt door van allerlei organisaties.
Op maandag 21 oktober 2002 22:33 schreef X-Ray het volgende:[..]
Omdat ik wel verstandelijke vermogens bezit, in tegenstelling tot jij. Als jij denkt dat extreem-links een lachtertje is en extreem-rechts levensgevaarlijk, dan leef je in een droomwereldje en lekker afgezonderd vd realiteit.
Tijd om wakker te worden.
quote:Nee.
Op maandag 21 oktober 2002 22:35 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
Islam is links????
quote:Nou, de laaste 45 jaar uit het oosten... van links. Om maar even kinderachtig te doen.
Waar kwam de dreiging nou ookal weer vandaan???pffff
quote:Verblind, en dat zegt iemand die nog de kinderlijke naiviteit van een peuter uitstraalt?
Verstandelijk vermogen......Je bent verblind....Verhuis naar het Oosten en zeg hallo tegen Nederland
quote:Maar niet van die ouwe communisten op het Groningse platteland (gemiddelde leeftijd, bij wijze van spreken, 70), en daar hadden jullie het over. Jij doelt op die milieu-zeloten en wat dies meer zij... Daar zitten idd redelijk verknipte lui bij, maar ook weer niet systematisch zoals in de jaren 70 in bijv. Duitsland en Italië (Baader-Meinhof en de Rode Brigade...)... Die tijden zijn bij extreemlinks voorbij, kunnen wel weer terugkomen, maar dan komt het eerder van de antiglobalisten dan van de milieu-zeloten en keert zich vooral tegen de internationale overheden i.p.v tot willekeurige individuen zoals bij extreemrechts...
Op maandag 21 oktober 2002 22:28 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Kul. De agressiviteit komt vooral van extreem-links.
quote:Waar zeg ik dat ik Groen-Rechts als gevaar zie??? ik zie de Stroming en de verharding van rechts in zijn algemeenheid als gevaar....
Op maandag 21 oktober 2002 22:36 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Precies. Extreem-links heeft zich op belastingcenten redelijk kunnen organiseren, terwijl extreem-rechts constant werd tegengewerkt door van allerlei organisaties.
Dat DaBuzzz Groen Rechts als een gevaar ziet is al lachwekkend. Alleen die site al. Als al hun leden in een topic hier zouden posten, dan zou dat topic nog geen 50 posts tellen.
Belastingcenten???
whehehehehe
Heeft het rechts liberalisme niet het kapitaal mee??? die willen toch zelfbedruipend zijn??
quote:Ik had het ook niet over die bejaarde communisten, maar over clubjes als IS en dergelijke.
Op maandag 21 oktober 2002 22:38 schreef Ryan3 het volgende:[..]
Maar niet van die ouwe communisten op het Groningse platteland (gemiddelde leeftijd, bij wijze van spreken, 70), en daar hadden jullie het over. Jij doelt op die milieu-zeloten en wat dies meer zij... Daar zitten idd redelijk verknipte lui bij, maar ook weer niet systematisch zoals in de jaren 70 in bijv. Duitsland en Italië (Baader-Meinhof en de Rode Brigade...)... Die tijden zijn bij extreemlinks voorbij, kunnen wel weer terugkomen, maar dan komt het eerder van de antiglobalisten dan van de milieu-zeloten en keert zich vooral tegen de internationale overheden i.p.v tot willekeurige individuen zoals bij extreemrechts...
quote:Wel van figuren als Volkert vd G, Kafka, de IS, anti-globalisten ed.
Op maandag 21 oktober 2002 22:38 schreef Ryan3 het volgende:[..]
Maar niet van die ouwe communisten op het Groningse platteland
[Dit bericht is gewijzigd door X-Ray op 21-10-2002 22:41]
quote:Linkse clubjes krijgen al jaren subsidie. Moet niets nieuws voor je zijn.
Op maandag 21 oktober 2002 22:39 schreef DaBuzzzzz het volgende:-blaat-
quote:Volgens mij zijn dat geen communisten. Ik geloof dat Volkert van der G. zelfs D'66 stemde, net als speknekkus...
Op maandag 21 oktober 2002 22:41 schreef X-Ray het volgende:[..]
Wel van figuren als Volkert vd G, Kafka, de IS, anti-globalisten ed.
quote:Kul!
Op maandag 21 oktober 2002 22:36 schreef X-Ray het volgende:[quote]
Nee.
Maar ieder commentaar erop doe je als extreem-rechts af.
quote:hmmzzz... Noord Afrika ligt in het Zuiden....das geen Midden en ook geen Oosten...Om maar even kinderachtig mee te doen
Nou, de laaste 45 jaar uit het oosten... van links. Om maar even kinderachtig te doen.
quote:De manier waarop jij denkt mensen in te kunnen schatten is tamelijk ....sja.....het werkt niet zal ik maar zeggen...
Verblind, en dat zegt iemand die nog de kinderlijke naiviteit van een peuter uitstraalt?
Dag jochie..komt wel goed. Lekker s avonds gordijntjes dicht en de Donald Duck lezen.
En even zonder steken. (probeer dat ook eens)... Jij woont in een gebied waar al deze sociale problemen het grootst zijn. Zo zijn er nog 3 andere grote steden en een paar andere plekken waar dit ook actueel is. Dat is niet Nederland, dat is een klein deel van Nederland....
Denk je nou werkelijk dat de LPF of de NNP iets aan die situatie kan veranderen?? Net als in de VS zul je dan bepaalde bevolkingsgroepen tot 2e rangs burgers degraderen en daarmee heb je in Nederland dus echt ook Ghettos'....is dat wat je wil???
quote:damn!!!
Op maandag 21 oktober 2002 22:41 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Linkse clubjes krijgen al jaren subsidie. Moet niets nieuws voor je zijn.
Ik vind dat geen enkele politiek getinte club subsidie moet krijgen. Als een club levensvatbaar is, dan moeten ze zichzelf kunnen bedruipen, kunnen ze dat niet, dan zijn ze niet levensvatbaar en dus overbodig.
Criteria voor subsidies bevatten behalve verwijzingen naar de grondwet geen politieke afwegingen..... je punt???
quote:Gelul je weet best wat ik bedoel.
Op maandag 21 oktober 2002 22:48 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
damn!!!
Criteria voor subsidies bevatten behalve verwijzingen naar de grondwet geen politieke afwegingen..... je punt???
quote:Ja, en Janmaat stemde CDA, en Constant Kusters SP.
Op maandag 21 oktober 2002 22:46 schreef Ryan3 het volgende:[..]
Volgens mij zijn dat geen communisten. Ik geloof dat Volkert van der G. zelfs D'66 stemde, net als speknekkus...
quote:Janmaat is, geloof ik, je raadt het wrs. al, een ex-PvdA'er, net als Pim Fortuyn, Eduard Bomhoff, Gerrit Zalm, Frits Bolkestein a.i.
Op maandag 21 oktober 2002 22:49 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Ja, en Janmaat stemde CDA, en Constant Kusters SP.
quote:Sorry, het enige wat ik me kan bedenken dat vanuit het "idealisme" (ongeacht of je het er nou wel of niet mee eens bent) de neiging om te helpen groter is. Rechts en vaak liberaal, doet veel minder aan zaken in "het algemeen belang" of de "creatieve" hoek en zal dus minder opteren voor subsidie....Ik ken alhoewel dus een paar flink rechtse korpsballen die door hun kennis, flink aan de haal zijn gegaan met subsidies voor hun zogenaamde filantropische clubje..
Op maandag 21 oktober 2002 22:49 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Gelul je weet best wat ik bedoel.
En verder dan dat weet is dus niet wat je bedoelt..
quote:Wil duidelijk maken dat het stemgedrag van een individu weinig zegt. Volkert zal wel d'66 stemmen omdat hij GL te soft vind.
Op maandag 21 oktober 2002 22:52 schreef Ryan3 het volgende:[..]
Janmaat is, geloof ik, je raadt het wrs. al, een ex-PvdA'er, net als Pim Fortuyn, Eduard Bomhoff, Gerrit Zalm, Frits Bolkestein a.i.
quote:Zelfs Adolf Hitler zelf heeft het eerst bij de sociaal democraten geprobeerd...
Op maandag 21 oktober 2002 22:53 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Wil duidelijk maken dat het stemgedrag van een individu weinig zegt. Volkert zal wel d'66 stemmen omdat hij GL te soft vind.
quote:Toch zo links als het maar kan hoor
Op maandag 21 oktober 2002 22:46 schreef Ryan3 het volgende:[..]
Volgens mij zijn dat geen communisten. Ik geloof dat Volkert van der G. zelfs D'66 stemde, net als speknekkus...
quote:Om nog maar te zwijgen over Jan Marijnissen, de voormalige Maoďst.
Op maandag 21 oktober 2002 22:55 schreef Ryan3 het volgende:[..]
Zelfs Adolf Hitler zelf heeft het eerst bij de sociaal democraten geprobeerd...
quote:Ik wist het, ik wist het, ik wist het...
Op maandag 21 oktober 2002 22:56 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Om nog maar te zwijgen over Jan Marijnissen, de voormalige Maoďst.
quote:Juist door het te bagataliserren en te ontkennen maak je de problemen groter. En waarom denk je dat de LPF of de NNP (bizar dat je die in 1 adem noemt) NIET iets zouden kunnen veranderen en gevestigde partijen wel? Alsof een reis niet altijd begint met de 1e stap.
Op maandag 21 oktober 2002 22:46 schreef DaBuzzzzz het volgende:
Denk je nou werkelijk dat de LPF of de NNP iets aan die situatie kan veranderen?? Net als in de VS zul je dan bepaalde bevolkingsgroepen tot 2e rangs burgers degraderen en daarmee heb je in Nederland dus echt ook Ghettos'....is dat wat je wil???
Het echte 'extreem-linkse gevaar' komt, wederom zoals Ryan3 zegt, van milieufreaks en wellicht van mafkezen als de IS. De anti-globalisten zou ik daar niet onder willen scharen. Maar niet van een partij als de NCPN. Roepen dat die partij verboden moet worden als de NNP en NVU dat ook moeten is dus ook een beetje onzinnig.
quote:Waar bagataliseer ik wat??? ook in dit topic zeg ik meerdere malen problemen te herkennen en niet te ontkennen. Neem dat nou eens gewoon aan!, scheelt heen en weer geroep
Op maandag 21 oktober 2002 22:59 schreef X-Ray het volgende:[..]
Juist door het te bagataliserren en te ontkennen maak je de problemen groter. En waarom denk je dat de LPF of de NNP (bizar dat je die in 1 adem noemt) NIET iets zouden kunnen veranderen en gevestigde partijen wel? Alsof een reis niet altijd begint met de 1e stap.
.
En vind je nou echt het in één adem noemen van NNP en LPF bizar??/ Ik denk dat hun gedachtegoed niet al ver van elkaar verwijderd is. Voor zover je van gedachtengoed kunt spreken bij de LPF
1e stap is altijd waar een proces mee begint, maar de voorbeelden dat de rechtse aanpak deels niet werkt kun je niet negeren....En dat is wat er nu dus wel gebeurt
quote:Mooi samen gevat.
Op maandag 21 oktober 2002 22:59 schreef Meneer_Aart het volgende:
Wat ben ik soms blij met een erudiet orakel als Ryan3. Hij geeft precies aan waarom communisme in Nederland, of in heel West-Europa wat dat betreft, niet zo'n gevaar betekent als fascisme. Puur om historische redenen. Hier hebben we te maken gehad met NSB'ers en met Hitler, niet met Stalin of rode revoluties. Je kunt die twee in het heden dus niet aan elkaar gelijkstellen. Verschil is ook dat communisme een heel intellectuele ideologie is, en dus alleen op bepaalde tijden en gebieden populair, terwijl fascisme/nationalisme inspeelt op onderbuikgevoelens en eigenlijk overal kan opduiken (hoewel je dit bij beiden kunt omdraaien, natuurlijk, maar puur theoretisch gezien dus).
Het echte 'extreem-linkse gevaar' komt, wederom zoals Ryan3 zegt, van milieufreaks en wellicht van mafkezen als de IS. De anti-globalisten zou ik daar niet onder willen scharen. Maar niet van een partij als de NCPN. Roepen dat die partij verboden moet worden als de NNP en NVU dat ook moeten is dus ook een beetje onzinnig.
quote:Idd...
Op maandag 21 oktober 2002 23:04 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
Mooi samen gevat.
quote:Theorethische ideologiën werken niet. Dat mensen daar toch nog halstarrig in blijven geloven.
Op maandag 21 oktober 2002 22:59 schreef Meneer_Aart het volgende:
Wat ben ik soms blij met een erudiet orakel als Ryan3. Hij geeft precies aan waarom communisme in Nederland, of in heel West-Europa wat dat betreft, niet zo'n gevaar betekent als fascisme. Puur om historische redenen. Hier hebben we te maken gehad met NSB'ers en met Hitler, niet met Stalin of rode revoluties. Je kunt die twee in het heden dus niet aan elkaar gelijkstellen. Verschil is ook dat communisme een heel intellectuele ideologie is, en dus alleen op bepaalde tijden en gebieden populair, terwijl fascisme/nationalisme inspeelt op onderbuikgevoelens en eigenlijk overal kan opduiken (hoewel je dit bij beiden kunt omdraaien, natuurlijk, maar puur theoretisch gezien dus).
Het echte 'extreem-linkse gevaar' komt, wederom zoals Ryan3 zegt, van milieufreaks en wellicht van mafkezen als de IS. De anti-globalisten zou ik daar niet onder willen scharen. Maar niet van een partij als de NCPN. Roepen dat die partij verboden moet worden als de NNP en NVU dat ook moeten is dus ook een beetje onzinnig.
quote:Ook mooi samengevat. Dat is dus de tegenstelling hier.
Op maandag 21 oktober 2002 23:06 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Theorethische ideologiën werken niet. Dat mensen daar toch nog halstarrig in blijven geloven.
Extreem-rechts in Nederland is zeer marginaal en nauwelijks georganiseerd. Als we het over extremistische stromingen hebben dan komt het gevaar van extreem-linkse actiegroeperingen.
quote:Ik wil toch ook niet zeggen dat we er niet heel lang (terecht) bang voor zijn.
Op maandag 21 oktober 2002 22:59 schreef Meneer_Aart het volgende:
Hier hebben we te maken gehad met NSB'ers en met Hitler, niet met Stalin of rode revoluties.
quote:Ik wil best toegeven dat communisme over het algemeen een iets intellectuelere ideologie is. Het is tenminste een ideologie. Dat wil niet zeggen dat het puur theoretisch zo is, immers kun je vanuit een sociaal-darwinistisch standpunt het fascisme best omarmen. Je kunt het ook heel praktisch omdraaien, ik kon me in ieder geval niet aan de gedachten onttrekken dat het arbeiders en bolshevikische volk uitblinkt van hoge intelligentie, maar meer uit onderbuikgevoelens en armoede die weg insloeg. Sociale onrust dus, net als wanneer het fascisme zich manifesteert.
Je kunt die twee in het heden dus niet aan elkaar gelijkstellen. Verschil is ook dat communisme een heel intellectuele ideologie is, en dus alleen op bepaalde tijden en gebieden populair, terwijl fascisme/nationalisme inspeelt op onderbuikgevoelens en eigenlijk overal kan opduiken (hoewel je dit bij beiden kunt omdraaien, natuurlijk, maar puur theoretisch gezien dus).
quote:Wat ben je ook een
Op maandag 21 oktober 2002 23:03 schreef DaBuzzzzz het volgende:En vind je nou echt het in één adem noemen van NNP en LPF bizar??/ Ik denk dat hun gedachtegoed niet al ver van elkaar verwijderd is. Voor zover je van gedachtengoed kunt spreken bij de LPF
Als je dit echt denkt, dan is het nu klaar. Heb je uberhaupt wel een LPF-standpunt gelezen? Fortuyns boeken ZELF gelezen? Nee natuurlijk niet, lekker nablaten wat in de Groene staat.
quote:Fascisme is gebaseerd op occultisme. Communisme is absoluut niet intelectueler dan fascisme. Integendeel, geweld IS een inherent onderdeel van het communisme. Lees Marx 'revolutieverhaal' maar...
Verschil is ook dat communisme een heel intellectuele ideologie is, en dus alleen op bepaalde tijden en gebieden populair, terwijl fascisme/nationalisme inspeelt op onderbuikgevoelens en eigenlijk overal kan opduiken
quote:Iemand verwijten een LBO-er te zijn siert niet!
Op maandag 21 oktober 2002 23:07 schreef X-Ray het volgende:[..]
Wat ben je ook een
LBO-er.
.
Als je dit echt denkt, dan is het nu klaar. Heb je uberhaupt wel een LPF-standpunt gelezen? Fortuyns boeken ZELF gelezen? Nee natuurlijk niet, lekker nablaten wat in de Groene staat.
quote:NNP en LPF vergelijken ook niet...
Op maandag 21 oktober 2002 23:09 schreef Grobbenkuiken het volgende:[..]
Iemand verwijten een LBO-er te zijn siert niet!
quote:Toegegeven, het is waar dat de BVD de aandacht meer gericht heeft gehad op extreem-rechtse (en overigens ook al jarenlang op islamistische) dan op extreem-linkse groeperingen. Dat is ook wel logisch, wederom op historische gronden, omdat we in Nederland geen geschiedenis kennen van georganiseerde linkse terreurgroepjes. In Duitsland bijv. wel (Rote Armee Fraktion), of in Italië. Daarbij hebben acties als het vrijlaten van nertsen of het vernielen van McDonald's-vestigingen, wat hier wel gebeurt, toch altijd iets meer instemming van het publiek, terecht of onterecht, dan extreem-rechts geweld.
Op maandag 21 oktober 2002 23:06 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Theorethische ideologiën werken niet. Dat mensen daar toch nog halstarrig in blijven geloven.
Extreem-rechts in Nederland is zeer marginaal en nauwelijks georganiseerd. Als we het over extremistische stromingen hebben dan komt het gevaar van extreem-linkse actiegroeperingen.
Anyway dat is nog heel wat anders dan communisme dus.
quote:[papagaaimode]
Op maandag 21 oktober 2002 23:07 schreef X-Ray het volgende:[..]
Wat ben je ook een
LBO-er.
.
Als je dit echt denkt, dan is het nu klaar. Heb je uberhaupt wel een LPF-standpunt gelezen? Fortuyns boeken ZELF gelezen? Nee natuurlijk niet, lekker nablaten wat in de Groene staat.
"De manier waarop jij denkt mensen in te kunnen schatten is tamelijk ....sja.....het werkt niet zal ik maar zeggen..."
[/papgaaimode]
Ik mag net als jij met die suffe bachelor degree gooien.....
Jij noemt Stalinisten en Groen Links in één adem dus wellicht ben je vergeten dat de H vóór de L komt in het alfabet....
Doe in ieder geval je best man!! dat doe ik ook.
quote:Zo af en toe valt het woordje NNP nog wel hoor
Op maandag 21 oktober 2002 23:09 schreef Kozzmic het volgende:
Indien er zo meteen een vervolgtopic geopend wordt kan dat beter Extreem links versus extreem rechts heten. Over de NNP gaat deze discussie nog maar zeer zijdelings geloof ik.
quote:Klopt als een bus. Dat alles heeft ertoe geleid dat extreemlinkse groepjes zich beter hebben kunnen organiseren, dan extreemrechtse clubjes.
Op maandag 21 oktober 2002 23:12 schreef Meneer_Aart het volgende:[..]
Toegegeven, het is waar dat de BVD de aandacht meer gericht heeft gehad op extreem-rechtse (en overigens ook al jarenlang op islamistische) dan op extreem-linkse groeperingen. Dat is ook wel logisch, wederom op historische gronden, omdat we in Nederland geen geschiedenis kennen van georganiseerde linkse terreurgroepjes. In Duitsland bijv. wel (Rote Armee Fraktion), of in Italië. Daarbij hebben acties als het vrijlaten van nertsen of het vernielen van McDonald's-vestigingen, wat hier wel gebeurt, toch altijd iets meer instemming van het publiek, terecht of onterecht, dan extreem-rechts geweld.
Anyway dat is nog heel wat anders dan communisme dus.
quote:NNP NEE!
Op maandag 21 oktober 2002 23:13 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Zo af en toe valt het woordje NNP nog wel hoor
quote:Wat weer het bewijs is voor de stelling dat extreemrechts vaak bestaat uit een grote groep randdebielen met 1 ŕ 2 opportunistische rattenvangers...
Op maandag 21 oktober 2002 23:14 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Klopt als een bus. Dat alles heeft ertoe geleid dat extreemlinkse groepjes zich beter hebben kunnen organiseren, dan extreemrechtse clubjes.
quote:Genoeg. Ik zet er een slotje op.
Op maandag 21 oktober 2002 23:14 schreef DaBuzzzzz het volgende:[..]
NNP NEE!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |