FC Stumpers in het kwadraat.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:03 schreef PowerLoungen het volgende:
Wij hebben allemaal eredivisievolk .die weten niet wat weerstand is.
FC Zonnedael.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:18 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bieter doe je ff assn . altied druk
En met zeven goede wedstrijden is Nederland wereldkampioen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:19 schreef Lothiriel het volgende:
Dat gezever dat Nederlands kansloos is is onzin natuurlijk. Met een paar goede wedstrijden zit een 2de ronde er gewoon in voor Nederland.
dat denken alle landenquote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:32 schreef Jovatov het volgende:
[..]
En met zeven goede wedstrijden is Nederland wereldkampioen.
Dat is zeker waar, maar Van Persie, Robben, De Jong, Kuyt en Sneijder weten dat des te beter.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:03 schreef PowerLoungen het volgende:
Wij hebben allemaal eredivisievolk .die weten niet wat weerstand is.
Kuyt moet lekker terug naar Katwijk gaanquote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:39 schreef erik013 het volgende:
[..]
Dat is zeker waar, maar Van Persie, Robben, De Jong, Kuyt en Sneijder weten dat des te beter.
Hoho, dat zeg ik toch nergens? Ik wil echt niet zeggen dat wij favoriet zijn, of beter dan b.v. Duitsland. Maar zoveel slechter dan iedereen in Nederland wil doen geloven? Je kan het ook omdraaien en zeggen dat het seizoen van veel Nederlanders al 3 weken klaar was, toen Spanje nog Europese clubfinales en zware kampioenswedstrijden moesten spelen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:37 schreef Durmada het volgende:
God ja, want Schweinsteiger is echt veel slechter dan Clasie en Janmaat is veeeeel beter dan Lahm. Hummels en Thiago Silva kunnen er helemaaal niks van, Oscar is echt niet beter dan Sneijder, en wat te denken van Marcelo? Jezus wat is die slecht zeg. Om nog maar te zwijgen over Neuer, die jongen kan niet keepen.. Ja erik013 je hebt helemaal gelijk.
dat zijn er maar weinig danquote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:39 schreef erik013 het volgende:
[..]
Dat is zeker waar, maar Van Persie, Robben, De Jong, Kuyt en Sneijder weten dat des te beter.
Ik wil alleen maar even zeggen dat Brazilië en Duitsland echt wél een veel beter team op kunnen stellen dan Nederland. Duitsland is meer dan alleen Reus en Özil en Brazilië is meer dan Alves en Neymar. Maar bij Nederland is het wel echt teren op van Persie en Robben en misschien ook wel Sneijder. Verder vind ik het allemaal maar vrij matig, terwijl je bij Duitsland en Brazilië zelfs op de bank betere spelers aantreft.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:37 schreef Durmada het volgende:
God ja, want Schweinsteiger is echt veel slechter dan Clasie en Janmaat is veeeeel beter dan Lahm. Hummels en Thiago Silva kunnen er helemaaal niks van, Oscar is echt niet beter dan Sneijder, en wat te denken van Marcelo? Jezus wat is die slecht zeg. Om nog maar te zwijgen over Neuer, die jongen kan niet keepen.. Ja erik013 je hebt helemaal gelijk.
Genoeg om de boel een beetje kalm te houden. Belgie b.v. heeft zelfs geen enkele speler die ooit een WK of EK heeft gespeeld.quote:
Wel meer kwaliteitquote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:47 schreef erik013 het volgende:
[..]
Genoeg om de boel een beetje kalm te houden. Belgie b.v. heeft zelfs geen enkele speler die ooit een WK of EK heeft gespeeld.
NL ook maar een paar. België heeft genoeg spelers die in topcompetities spelen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:47 schreef erik013 het volgende:
[..]
Genoeg om de boel een beetje kalm te houden. Belgie b.v. heeft zelfs geen enkele speler die ooit een WK of EK heeft gespeeld.
Mwoah, misschien iets. Maar ik zie bij Duitsland ook 2 verdedigers op de bank die 1 en 4 duels voor Dortmund hebben gespeeld. En 2 middenvelders die 2 duels voor Borussia Mönchengladbach en Freiburg hebben gespeeld. Ook niet echt indrukwekkend allemaal.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:46 schreef Durmada het volgende:
[..]
Ik wil alleen maar even zeggen dat Brazilië en Duitsland echt wél een veel beter team op kunnen stellen dan Nederland. Duitsland is meer dan alleen Reus en Özil en Brazilië is meer dan Alves en Neymar. Maar bij Nederland is het wel echt teren op van Persie en Robben en misschien ook wel Sneijder. Verder vind ik het allemaal maar vrij matig, terwijl je bij Duitsland en Brazilië zelfs op de bank betere spelers aantreft.
Over het geheel gewoon veel betere spelers. Aan die 2 heb je ook niks als wat erachter zit matig isquote:Op zondag 8 juni 2014 00:02 schreef erik013 het volgende:
[..]
Meer talent vooral. Maar daar tegenover hebben zij geen Robben of Van Persie.
Precies. Servië heeft 6 verdedigers die bij Nederland in de basis zouden staan en zijn er niet eens bij, omdat de rest zo slecht is.quote:Op zondag 8 juni 2014 00:05 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Over het geheel gewoon veel betere spelers. Aan die 2 heb je ook niks als wat erachter zit matig is
Maar tegelijkertijd ook boven zichzelf uit konden stijgen tegen b.v. Barcelona en Milan dit seizoen, en zonder moeite kampioen konden worden in Nederland. Dan kun je Australië, Chilli en op een goede dag tegen Spanje of Italië ook aan. Niet dat dat vanzelfsprekend is (je kan net zo goed door de ondergrens zakken zoals tegen Red Bull) maar met een slimme topcoach is het goed mogelijk.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:54 schreef Halcon het volgende:
[..]
NL ook maar een paar. België heeft genoeg spelers die in topcompetities spelen.
Blind en co spelen tegen RKC en NEC. En maken zelfs dan nog de nodige flaters.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |