abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 14 juni 2014 @ 13:23:43 #176
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_141068580
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 juni 2014 07:42 schreef Jee2701 het volgende:
het interview met Waylon in de volkskrant: https://blendle.nl/#item/bnl-vkm-20140614-3284132
Ik heb de papieren versie vanochtend maar even gekocht. :) Goed interview! Hij beantwoordt ook vragen die we hier ook nog wel hadden, over de dingen die in dat AD artikel stonden, bijvoorbeeld. En over de reden dat hij geen contact heeft met z'n ouders. Eigenlijk gewoon een klassiek conflict met ouders die moeite hebben om hun kinderen als volwassenen te zien, die hun eigen keuzes maken. De keuze om een huis te kopen bijvoorbeeld. (Je zou Bert van Leeuwen er bijna op afsturen met z'n limo B-)) En dat hij zijn zoon wel gewoon ziet (maar dat wisten we al).

Uit dit interview krijg ik trouwens toch weer het idee dat - anders dan ik eerder in dit topic schreef - het toch gewoon Ilse is geweest die besloten heeft dat Waylon maar exit moest. Blijkbaar nadat hij had verteld hoe hij de toekomst van TCL zag en zij dat niet zag zitten. Ja, als ik dat dan lees, dan hoop ik toch dat het allemaal keihard in duigen valt voor haar. Hoe kun je iemand iets gunnen die een ander niets gunt?
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  zaterdag 14 juni 2014 @ 13:25:13 #177
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_141068613
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 juni 2014 13:22 schreef marcodej het volgende:
Dus Ilse heeft zonder te communiceren besloten het proces voort te zetten zoals afgesproken, dus na een week was het 'Houdoe en de groeten.' :D
Ja, dat is inderdaad hoe het nu naar voren komt. Heel bizar. Blijkbaar heb ik haar toch steeds nog te hoog ingeschat.

Haar reactie onder het interview:
quote:
In een reactie zegt Ilse DeLange 'ontzettend trots te zijn op het succes van The Common Linnets, dat ook aan Waylon te danken is'. Graag was ze samen met Waylon met dit album 'onbevangen de wereld over gegaan'. 'Ik vind het erg jammer dat het ons niet gelukt is om er uit te komen.' Verder meldt ze Waylon alle goeds toe te wensen. 'Ik kijk ernaar uit om op 21 juni ons succes nog één keer samen te vieren op (muziekfestival. red.) Tuckerville.'
Je zou toch bijna het eerdere plan alsnog ten uitvoer gaan brengen en daar gaan staan met je 'Team Waylon'-spandoeken. :X B-)

[ Bericht 19% gewijzigd door Jane op 14-06-2014 13:31:03 ]
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_141068749
Wel opvallend dat hij het dus ook echt groots wilde voortzetten en zelfs een tweede album wilde maken. Hij wilde er vol voor gaan. Ilse waarschijnlijk ook wel, maar dan gewoon zonder hem.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_141068762
Wel vaag: was er nu na die week helemaal geen contact meer of zijn ze nog om de tafel gegaan om een en ander af te stemmen?
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  zaterdag 14 juni 2014 @ 13:35:16 #180
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_141068828
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 juni 2014 13:32 schreef marcodej het volgende:
Wel vaag: was er nu na die week helemaal geen contact meer of zijn ze nog om de tafel gegaan om een en ander af te stemmen?
Ik weet het niet, maar ik krijg de indruk dat er gewoon totaal geen contact meer is geweest tussen die twee. Wat natuurlijk gewoon heel raar zou zijn. Toch?
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_141070285
Ilse had TCL even een jaar in de ijskast moeten zetten en met Waylon als duo met eigen namen naar het ESF moeten gaan... en een jaar door gaan met tweede album..
dag
pi_141073757
uit het artikel in de volkskrant:
quote:
Een deel van de schoen wringt in elk geval bij het management. Waylons manager, Paul Brinks, is de ex-manager van Ilse DeLange; in de aanloop naar het songfestival kwam het tussen Brinks en DeLange tot een breuk. Waylon zegt erover: 'Als we allebei nog bij hetzelfde management zouden zitten, was het een stuk makkelijker geweest. Ik ga nu niet zomaar mijn team loslaten en zeggen: dat was het, bedankt voor het begeleiden en aju.'
pi_141073914
Blijkbaar was die Paul Brinks in februari nog gewoon de manager van Ilse... nu niet meer... ben nu wel nieuwsgierig naar het hoe en waarom

http://www.haarlemsdagbla(...)weer-helemaal-terug_
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 14 juni 2014 @ 17:27:54 #184
163650 Greys
pi_141075074
Tof interview. Op de een of andere manier komt hij zo openhartig over dat je eigenlijk geen seconde aan zijn woorden twijfelt.

Tijdens het samen schrijven was ze dus wrs al egoïstisch bezig en deed niets met zijn suggesties. Dat hij toen al dacht "Nou goed, dan zeg ik wel niets meer". Terwijl ze eerst van de daken schreeuwde "Ik wil met Waylon sámen deze band zijn!" kwam daar toen JB Meijers en mocht Waylon verder zijn mond houden, zo lees ik het.

En ze heeft dus NOOIT meer iets met hem uitgesproken of rechtstreeks tegen hem gezegd, gewoon laten vallen als een baksteen.

Zelfs als je idd die afspraak hebt 'tot een week na het songfestival', dan negeer je iemand toch niet straal als je aan diegene mede je succes van nu te danken hebt? Dan kan je alsnog stoppen met samenwerken, maar dan noem je iemand nog eens leuk her en der in een interview ofzo. Wat een idioot naar wicht, die De Lange :{

(Want sorry, zolang we haar al die weken totaal niet horen ga ik er dús maar van uit dat hij gewoon de waarheid spreekt. Anders had Team DeLange al lang aan de bel getrokken).

[ Bericht 6% gewijzigd door Greys op 14-06-2014 17:35:02 ]
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_141076108
quote:
Thanks for all the wonderful reactions on yesterday's performance!!
When we (JB Meijers Matthew Crosby Jake Etheridge Rob Crosby Ilse DeLange) wrote it we knew it was special...We love singing it!
Even benadrukken wie er aan dat nummer geschreven hebben en wie dus de Common Linnets vormen. _O-
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_141076163
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_141076292
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  zaterdag 14 juni 2014 @ 19:16:23 #188
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_141078069
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 juni 2014 16:45 schreef Jee2701 het volgende:
Blijkbaar was die Paul Brinks in februari nog gewoon de manager van Ilse... nu niet meer... ben nu wel nieuwsgierig naar het hoe en waarom

Daar heeft mijn vriend dus laatst iets over gehoord van een insider die haar kent. Niet alle ins en outs, maar wel dat hij (de manager dus) ontslagen is omdat hij iets niet wilde uitvoeren waar zij hem opdracht toe had gegeven, oid. Te vaag om conclusies uit te trekken misschien, maar het begint er wel op te lijken dat je er gewoon uit ligt als je het waagt om tegen Ilse in te gaan. Zelfs als het wellicht in principe goed advies is.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 14 juni 2014 @ 20:29:02 #189
163650 Greys
pi_141080793
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 juni 2014 18:03 schreef marcodej het volgende:

[..]

Even benadrukken wie er aan dat nummer geschreven hebben en wie dus de Common Linnets vormen. _O-
Ja, puur het feit dat ze dat elke keer doet (ook in de tweets en FB berichten, vanaf het begin) zegt wel genoeg. Het is kennelijk Héél Erg Belangrijk :')
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 14 juni 2014 @ 21:15:20 #190
163650 Greys
pi_141082594
Waylon heeft in elk geval zin in zijn Vondel-optreden vanavond :D

IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_141084172
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 juni 2014 17:27 schreef Greys het volgende:


(Want sorry, zolang we haar al die weken totaal niet horen ga ik er dús maar van uit dat hij gewoon de waarheid spreekt. Anders had Team DeLange al lang aan de bel getrokken).
Dat denk ik niet helemaal. Zelfs als hij liegt, en zij gaat praten, dan pas wordt het écht een soap, die enkel negatief is voor haar carrière. Beter houdt ze het zo. :Y
Haar houding komt alleen vreemd over. Maar het is een recht om zo iets op te zetten en solo verder te willen. Dat is niks om per se te willen of moeten verdedigen. Dit is 95% van de mensen toch al vergeten en boeit ze niet verder. Volgens mij doen ze er beide zo prima aan.
Haar verhaal gaan doen is enkel negatief, want dan bevestigt ze dat er iets aan de hand is. Nu is het dat in feite niet.

Ik ben wel Team Waylon hoor, omdat het gewoon allemaal een beetje lullig overkomt. Maar ik begrijp haar tactiek. En 100% geloven doe ik hem ook niet. Maar dat getut wie TCL zijn en hoeveel liedjes ze schrijft, tja :')

[ Bericht 2% gewijzigd door Pisces29 op 14-06-2014 21:56:23 ]
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 14 juni 2014 @ 21:56:15 #192
163650 Greys
pi_141084599
Hm. Ja, misschien.
Maar nu is er tóch een aantal mensen/ESF-fans die Ilse nu een tikkie dom en/of egoïstisch vinden dat ze het niet verder met hem heeft uitgemolken, het ESF succes. Maar stél dat het kwam doordat hij belachelijke eisen stelde of zich onmogelijk gedroeg, had ze dat denk ik, al dan niet in verkapte bewoordingen of bv niet zelf maar via JB Meijers, wel laten weten. Dat het 100% niet aan haar lag.

Het kwam gewoon raar over dat zij voor o.a. de Belgische tv zat te verkondigen 'hij heeft het te druk, jammer!' terwijl hij zelf toegeeft dat hij weken niets te doen had :D Dan zit je in feite gewoon glashard te liegen. (Al snap ik ook wel weer dat ze iets *moest* antwoorden, maar doe dan niet alsof hij niet kon of wilde.)
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_141084918
Ik denk dat het gewoon veel gecompliceerder (of juist niet) ligt. Gewoon een welles-nietes ding, afspraken die er lagen, volstrekt onverwacht succes, mensen die aan je trekken. Een enorm onverwachte achtbaan.

En ja ik vind het ook jammer dat het succes niet langer doorgezet kon worden, maar wellicht lagen ze elkaar gewoon echt niet en frustreert hem dat dan, dat hij het toch wilde, zij niet.. Er kunnen tig redenen zijn. En als je professioneel bent voer je de media niet. Dat eindigt enkel in drama en die ESF fans zijn het dat niet waard. Ik zou ook geen smetloos imago verpesten. En wie weet hoe Waylon dan reageert he :D Misschien weet zij meer dan wij en is hij niet vies van nog meer op straat gooien.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_141084977
Zelfs voetballers die shit over zich heen krijgen leren al dat de beste remedie negeren (van media) is :) Niet praten.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_141085110
Ik denk ook dat Waylon geen schade oploopt of op kan lopen bij een soap (zijn leven was al een soap). Ilse had een flinke carrière. Die heeft véél meer te verliezen. Waylon wordt wellicht enkel populairder bij roddels en dirt. Ilse maakt hem dan immers groot omdat hij gespreksonderwerp wordt. Nu zwijgt ze.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 14 juni 2014 @ 22:06:49 #196
163650 Greys
pi_141085146
Oh ik vind het ook zéker heel knap hoe vooral hij dit aanpakt, qua netheid :)

En voor haar is het idd vast de beste strategie om zich te hullen in stilzwijgen.
Hoop alleen voor de Tukkerville kaartkopers dat ze het nog een beetje geloofwaardig weten te brengen daar.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 14 juni 2014 @ 22:07:45 #197
163650 Greys
pi_141085206
(Hier kunnen Sabia en Touriya nog wat van leren _O- )
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_141085339
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 juni 2014 22:06 schreef Greys het volgende:
Oh ik vind het ook zéker heel knap hoe vooral hij dit aanpakt, qua netheid :)

Echt netjes was het als hij niks had gezegd en had bevestigd dat het eenmalig bedoeld was. Hij bracht het netjes, maar had het voor zich kunnen houden.

Ik vind het inmiddels voor hen allebei prima hoe ze het doen.
Alleen voor die mensen van het concert wat sneu ja.

En TCL vind ik inmiddels 0% interessant, ook dat vind ik jammer :D
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_141085366
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 juni 2014 22:07 schreef Greys het volgende:
(Hier kunnen Sabia en Touriya nog wat van leren _O- )
Ja zeker :D
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_141087895
Ik blijf er bij dat ze het succes idd totaal niet verwachtten. TCL was voor Ilse een projectje om ff een zijstap te doen, maar niet een permanente omslag in d'r carrière. Waylon had z'n plaat uitgesteld, maar zou 'm volgens mij gewoon na de zomer uitbrengen. Dan wordt het ESF een succes en moet je gaan beslissen/onderhandelen: "Wat nu!?"

Waylon heeft 't in het interview ook over periode van 1,5 jaar en een tweede TCL album. Tja en dat was (voor Ilse) nooit de opzet van TCL, dus wat moet je dan? Je voor langere tijd binden aan een duo, terwijl dat helemaal de bedoeling niet was? Alleen een beetje sneaky om wél middels het - inmiddels niet meer bestaande - duo een voet tussen de deur proberen te krijgen in het buitenland (maar ja, Waylon wilde daar natuurlijk niet meer opdraven, in de wetenschap dat Ilse er toch niet écht mee door wilde).
- I've just made up my mind, so don't confuse me with the facts -
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')