Inderdaad wat je zegt, stond eerst gewoon zelf echt even op adem te komen.quote:Op maandag 9 juni 2014 19:07 schreef Dekatria het volgende:
Afkloppen, en door. Na dat soort momenten geloof je vaak zelf niet dat het goed is afgelopen
Thnx, er zullen mensen zijn die ervan balenquote:
We wensen niemand het ziekenhuis in lijkt mij ;-)quote:Op maandag 9 juni 2014 20:03 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Thnx, er zullen mensen zijn die ervan balen
Was grapjequote:Op maandag 9 juni 2014 22:04 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
We wensen niemand het ziekenhuis in lijkt mij ;-)
In elk grap zit een kern van waarheidquote:
Als het hagelt breekt 'ie in drie stukken.quote:Op maandag 9 juni 2014 23:49 schreef KneusTeun het volgende:
https://www.dirk.nl/aanbi(...)egraal-motorhelm.htm
KOOPJE! je bent toch niet gek?
shit net die helm van de lidl gekochtquote:Op maandag 9 juni 2014 23:49 schreef KneusTeun het volgende:
https://www.dirk.nl/aanbi(...)egraal-motorhelm.htm
KOOPJE! je bent toch niet gek?
Dat zijn echt rotmomenten. Zo ben ik een keer geschampt toen een gozer een 80-weg van links opdraaide zonder te kijken en letterlijk met zijn spiegel mijn elleboog raakte. Stukje berm gepakt, terug de weg op gemanouvreerd, kwartier met mijn hart in mijn keel gereden. Hij stopte bij het stoplicht nog wel naast me om excuses aan te bieden, had me gewoon compleet gemist.quote:Op maandag 9 juni 2014 19:16 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Inderdaad wat je zegt, stond eerst gewoon zelf echt even op adem te komen.
Ik heb wel vaker dat er wat lijkt mis te gaan, maar dit geval was gewoon zo close dat even ander kaliber was van "oeps".
Blij dat ik gewoon zelf altijd goed uit me doppen kijk en dus ook uitga van dit soort mogelijkheden en dan de tijd heb om te handelen. Als gewoon ervan uit was gegaan dat ik voorrang kreeg dan had ik nu echt probleempje gehad.
Jazeker, oliegekoeld is baasquote:Op maandag 9 juni 2014 18:34 schreef Gummiebeer het volgende:
[..]
Say whut? Dat hok van jouw was toch uber met de oliekoeling?(dat doet die bandit toch van jouw, oliegekoeld?)
Hoe veilig is dat ding? 19 euro is niet duurquote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:02 schreef BlackLining het volgende:
Hadden we hier een paar maanden terug niet een discussie dat dure, complexe helmen onzinnig zijn en dat als er een ECE-4 keurmerkje op zit het allemaal wel best is? Vraag me toch af of die mensen deze helm ook op durven te zetten
di discussie os hier om de paar jaar welquote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:02 schreef BlackLining het volgende:
Hadden we hier een paar maanden terug niet een discussie dat dure, complexe helmen onzinnig zijn en dat als er een ECE-4 keurmerkje op zit het allemaal wel best is? Vraag me toch af of die mensen deze helm ook op durven te zetten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |