weet nog steeds niet waarom het ongezond is, de reden dat je joden en de moslims het niet eten is al een aantal eeuwen achterhaald. en rund is natuurlijk ook lekker, heerlijk longhaasje of een stoofpotje laten trekken met opnieuw flink aantal kruiden.quote:Op maandag 2 juni 2014 23:48 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Varkensvlees is zo ongezondLiever rund dan
Hmmmmmquote:Op maandag 2 juni 2014 23:50 schreef Adames het volgende:
[..]
weet nog steeds niet waarom het ongezond is, de reden dat je joden en de moslims het niet eten is al een aantal eeuwen achterhaald. en rund is natuurlijk ook lekker, heerlijk longhaasje of een stoofpotje laten trekken met opnieuw flink aantal kruiden.
je kreeg er ook geen kans meer totquote:Op maandag 2 juni 2014 23:49 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dat was best bizar Tjacka. Wel lief dat ik je daarna met rust liet toch?
Rundertestikels zijn ook prima te etenquote:Op maandag 2 juni 2014 23:50 schreef Adames het volgende:
[..]
weet nog steeds niet waarom het ongezond is, de reden dat je joden en de moslims het niet eten is al een aantal eeuwen achterhaald. en rund is natuurlijk ook lekker, heerlijk longhaasje of een stoofpotje laten trekken met opnieuw flink aantal kruiden.
quote:Op maandag 2 juni 2014 23:50 schreef LETMEIN het volgende:
[..]
Rundertestikels zijn ook prima te eten
geen idee, wel eens de ballen van een ram op. die waren zoutquote:Op maandag 2 juni 2014 23:50 schreef LETMEIN het volgende:
[..]
Rundertestikels zijn ook prima te eten
Emmenquote:Op maandag 2 juni 2014 23:51 schreef Adames het volgende:
[..]
oh ik moet echt weer eens fatsoenlijk gaan koken
waar woon je
proestquote:Op maandag 2 juni 2014 23:51 schreef Adames het volgende:
[..]
geen idee, wel eens de ballen van een ram op. die waren zout
denk ik ook jaquote:Op maandag 2 juni 2014 23:50 schreef Tjacka het volgende:
ik weet zeker dat lr het daar ook skoftig vind hoor jc
neequote:Op maandag 2 juni 2014 23:49 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dat was best bizar Tjacka. Wel lief dat ik je daarna met rust liet toch?
Je krijgt er anders wel pukkels van.quote:Op maandag 2 juni 2014 23:50 schreef Adames het volgende:
[..]
weet nog steeds niet waarom het ongezond is, de reden dat je joden en de moslims het niet eten is al een aantal eeuwen achterhaald. en rund is natuurlijk ook lekker, heerlijk longhaasje of een stoofpotje laten trekken met opnieuw flink aantal kruiden.
Ik 'moet' nog wat vissoorten leren eten.quote:Op maandag 2 juni 2014 23:51 schreef Amarantha het volgende:
Ik heb nog nooit rare dingen gegeten, durf ik niet
vanwege het vet, nog steeds niet duidelijk.quote:Op maandag 2 juni 2014 23:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Je krijgt er anders wel pukkels van.
Of is dat ook achterhaald.
doe pangafiletquote:Op maandag 2 juni 2014 23:52 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ik 'moet' nog wat vissoorten leren eten.![]()
Ik lust alleen de standaard vissoortenquote:Op maandag 2 juni 2014 23:52 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ik 'moet' nog wat vissoorten leren eten.![]()
Leugenaarquote:Op maandag 2 juni 2014 23:52 schreef Tjacka het volgende:
[..]
nee
ik vond het niet erg
mazzel dat mijn broertje er niet bij zat
Ik ook. Vroeger at/lustte ik enkel gebakken vis. Inmiddels veel witvissoorten en tonijn alquote:Op maandag 2 juni 2014 23:52 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ik 'moet' nog wat vissoorten leren eten.![]()
Die zitten er wel eens in jaquote:Op maandag 2 juni 2014 23:53 schreef Amarantha het volgende:
Oh en graatjes in vis vind ik vreselijk, dan is mijn eetlust gewoon weg
Wat doe jij eigenlijk zoalquote:Op maandag 2 juni 2014 23:53 schreef Amarantha het volgende:
Oh en graatjes in vis vind ik vreselijk, dan is mijn eetlust gewoon weg
ga lekker eens de markt op, zie je overal heerlijke stukken vis liggen voor vrij weinig geldquote:Op maandag 2 juni 2014 23:52 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ik 'moet' nog wat vissoorten leren eten.![]()
Smoofie en ik zaten vrij lang achter hen hoor. Smoofie nog helemaal naar de tyfus ik beginnend aangeschoten. Met weggaan bewezen we ze toch echt een dienstquote:
quote:Op maandag 2 juni 2014 23:53 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Leugenaar
[..]
Ik ook. Vroeger at/lustte ik enkel gebakken vis. Inmiddels veel witvissoorten en tonijn al
Tonijn vind ik een standaard visquote:Op maandag 2 juni 2014 23:53 schreef Littlerabbit het volgende:
Ik ook. Vroeger at/lustte ik enkel gebakken vis. Inmiddels veel witvissoorten en tonijn al
Hard chillen en wachtten tot school weer begint in September. Of bedoel je dat niet?quote:
wat kunnen die kleine indo's toch slecht tegen alcohol hequote:Op maandag 2 juni 2014 23:54 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Smoofie en ik zaten vrij lang achter hen hoor. Smoofie nog helemaal naar de tyfus ik beginnend aangeschoten. Met weggaan bewezen we ze toch echt een dienst
Ja, zit je nog op school etcquote:Op maandag 2 juni 2014 23:56 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Hard chillen en wachtten tot school weer begint in September. Of bedoel je dat niet?
Dat eet ik al. Dat vind ik echt lekker.quote:
Ik weet niet eens wat de standaard isquote:Op maandag 2 juni 2014 23:53 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik lust alleen de standaard vissoorten
Ik ben ook begonnen met de witvissoorten.quote:Op maandag 2 juni 2014 23:53 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Leugenaar
[..]
Ik ook. Vroeger at/lustte ik enkel gebakken vis. Inmiddels veel witvissoorten en tonijn al
Zalm zeker met huid is inderdaad lekker.quote:Op maandag 2 juni 2014 23:54 schreef Adames het volgende:
[..]
ga lekker eens de markt op, zie je overal heerlijke stukken vis liggen voor vrij weinig geld
stukken zalm met de huid er nog aan zijn wel een makkelijke aanrader of als je geen zin hebt in koken een gerookte makreel voor een paar euro, lekker als lunch met een stukje brood
Ik kwam dit verhaaltje tegen waar men het tot de grond af fikt totaal geen bron er bij of zo dus bullshit?quote:Op maandag 2 juni 2014 23:53 schreef Adames het volgende:
[..]
vanwege het vet, nog steeds niet duidelijk.
Hmmmm lekkerquote:Varkensvlees bevat een hoog histamineconcentraat, het hoogste van slachtdieren. Deze histamine is echter de krachtigste risicofactor voor allergische reacties. Daarmee bevordert varkensvlees allergische processen, van huidallergieën als netelroos en neurodermitis tot en met hooikoorts. Het ondersteunt echter ook ontstekingsprocessen zoals abcessen, steenpuisten, darmontstekingen, aderontstekingen, witte vloed en infectueuze huidaandoeningen zoals bijv. eczeem. Bij elke stressbelasting komt histamine vrij, wat dan de negatieve verschijnselen van stressbelasting bevordert. Een met varkensvlees gevoed lichaam is door het hoge histaminegehalte minder stressbestendig en daarom gevoeliger voor maagzweren, hartritmestoornissen en hartinfarcten. De gifstoffen (toxinen) van het varkensvlees verstoren zenuwfuncties en daarmee alle andere functies van het organisme. Ze kunnen in bloed, lymfe, weefsel en ook organen allergische en/of infectueuze reacties als gevolg hebben.
tonijn heeft imago tegen door die blikjes, maar een fatsoenlijk stuk vers tonijn is niks mis mee.quote:Op maandag 2 juni 2014 23:55 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Tonijn vind ik een standaard visNet als kleine garnaaltjes, zalm, witvis idd, makreel
Godver ik moet echt kappen met varkensvlees, ik heb veel te veel aanleg ook voor ontstekingen enzquote:Op maandag 2 juni 2014 23:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik kwam dit verhaaltje tegen waar men het tot de grond af fikt totaal geen bron er bij of zo dus bullshit?
http://forum.dutchbodybui(...)ees-ivm-acne-306095/
[..]
Hmmmm lekker
Jep is echt bagger ook nog eens belachelijk vet trouwens dus sowieso een aanslag voor je lijf ongeacht of dat verhaal waar is of niet .quote:Op maandag 2 juni 2014 23:57 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Godver ik moet echt kappen met varkensvlees, ik heb veel te veel aanleg ook voor ontstekingen enz
Zalm moet ik echt nog leren waarderen. Vies is een te groot woord, maar heel veel anders liever en dan is het toch wel zonde.quote:Op maandag 2 juni 2014 23:56 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Dat eet ik al. Dat vind ik echt lekker.
[..]
Ik weet niet eens wat de standaard is
[..]
Ik ben ook begonnen met de witvissoorten.Maar nog niet genoeg. En zalm.
[..]
Zalm zeker met huid is inderdaad lekker.Makreel nog nooit gegeten.
Ik zal je tip eens onthouden
Nog geen halve liter nee. Sjongejonge. Heb ik mij daarvoor ingezet voor een unban.quote:Op maandag 2 juni 2014 23:56 schreef Adames het volgende:
[..]
wat kunnen die kleine indo's toch slecht tegen alcohol he
Ik vind het wel moeilijk om het helemaal niet meer te eten, er zijn toch best veel dingen met varken die erg lekker zijn. Ik moet gewoon strenger worden voor mezelfquote:Op maandag 2 juni 2014 23:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Jep is echt bagger ook nog eens belachelijk vet trouwens dus sowieso een aanslag voor je lijf ongeacht of dat verhaal waar is of niet .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |