Ja wil niet de bitch uithangen, maar denk dat het op deze manier correct is: doorgaans worden ze Baratheon genoemd, maar eigenlijk zit daar een luchtje aan. Afijn, details.quote:Op maandag 2 juni 2014 12:16 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Oh, jij hebt het gemaakt dus je moet inderdaad zelf weten, het was maar een mening.
Overigens is voor de casaul kijker helemaal niet duidelijk dat het eigenlijk Lannisters zijn op deze manier, wat belangrijker is dan dat het geen echte Baratheons zijn.
Bondgenoten. Hierdoor zijn de Lannisters van de Starks af en zijn de Boltons een Great House geworden en van hun aardsrivalen/vijanden af genaamd de Starks.quote:Op maandag 2 juni 2014 12:11 schreef Tchock het volgende:
Dat vroeg ik me af tijdens het kijken: Hoe staan de Boltons eigenlijk tegenover de Lannisters? Dat hebben we vast wel gehoord lang geleden maar het is me ontglipt.
Dat sowieso, maar ja, we moeten weer een week wachten.quote:Op maandag 2 juni 2014 12:18 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ja wil niet de bitch uithangen, maar denk dat het op deze manier correct is: doorgaans worden ze Baratheon genoemd, maar eigenlijk zit daar een luchtje aan. Afijn, details.
Dus de Boltons zijn nu heerser in the North maar nog wel onder de koning?quote:Op maandag 2 juni 2014 12:25 schreef Kirov het volgende:
[..]
Bondgenoten. Hierdoor zijn de Lannisters van de Starks af en zijn de Boltons een Great House geworden en van hun aardsrivalen/vijanden af genaamd de Starks.
Gewond en uitgeputquote:Op maandag 2 juni 2014 11:57 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Hij bewoog in t eindshot niet meer, toen hij naast Oberyn lag.
Ja.quote:Op maandag 2 juni 2014 12:26 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dus de Boltons zijn nu heerser in the North maar nog wel onder de koning?
Klopt, wat de Starks eerst waren dus (voor de serie begon).quote:Op maandag 2 juni 2014 12:26 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dus de Boltons zijn nu heerser in the North maar nog wel onder de koning?
dat ie niet meteen onthoofd is biedt perspectief!quote:Op maandag 2 juni 2014 11:52 schreef -Strawberry- het volgende:
Helaas nogal voorspelbaar dat de Viper ging verliezen toen de Mountain op de grond lag. De genadeslag duurde te lang. Je wist dat er nog wat zou gebeuren, maar op deze manier? Holy crap wat bruut.Jammer van het personage.
En wat gebeurt er nu met Tyrion![]()
De Arryns door House Baelish. Riverrun is in handen van de Freys, maar nog bezet door de Tullysquote:Op maandag 2 juni 2014 12:26 schreef Kirov het volgende:
[..]
Ja.
Qua Great Houses zijn de Starks vervangen door de Boltons en de Tully's door House Baelish.
iddquote:Op maandag 2 juni 2014 11:57 schreef Chuck_Norris het volgende:
Btw die zwaardvecht skills van die nieuwe mountainAlsof hij voor het eerst een zwaard vasthield.
House Arryn bestaat nog, Robin is erfgenaam.quote:Op maandag 2 juni 2014 12:32 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
De Arryns door House Baelish. Riverrun is in handen van de Freys, maar nog bezet door de Tullys
Arryns gaan gewoon door via dat zieke joch, daar veranderd in principe niets.quote:Op maandag 2 juni 2014 12:32 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
De Arryns door House Baelish. Riverrun is in handen van de Freys, maar nog bezet door de Tullys
Dat is waar, house Baelish is eigenlijk nog steeds niet veelquote:Op maandag 2 juni 2014 12:34 schreef Sarasi het volgende:
[..]
House Arryn bestaat nog, Robin is erfgenaam.
mèn, iddquote:Op maandag 2 juni 2014 11:57 schreef Chuck_Norris het volgende:
Btw die zwaardvecht skills van die nieuwe mountainAlsof hij voor het eerst een zwaard vasthield.
House Baelish is op papier even sterk als Lannister, Bolton, Arryn of Tyrell.quote:Op maandag 2 juni 2014 12:35 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Dat is waar, house Baelish is eigenlijk nog steeds niet veel.
Hoezo? Veel leger heeft hij niet, geen erfgenamen, weinig ondersteunende lords...quote:Op maandag 2 juni 2014 12:35 schreef Kirov het volgende:
[..]
House Baelish is op papier even sterk als Lannister, Bolton, Arryn of Tyrell.
Hij heeft heel de Riverlands, inclusief de Frey's.quote:Op maandag 2 juni 2014 12:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hoezo? Veel leger heeft hij niet, geen erfgenamen, weinig ondersteunende lords...
Baelish zal wel warden of the Veil worden tot Robin volwassen is. Robin kan hij vormen en kneden zo hij wil, dus technisch gezien is House Arryn binnen handbereik voor hem. Hij 'heeft' Harrenhal... Het enige wat hij niet heeft, zijn mannen. Maar Lord Baelish kennende heeft hij die niet omdat hij ze niet nodig heeft.quote:Op maandag 2 juni 2014 12:35 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Dat is waar, house Baelish is eigenlijk nog steeds niet veel.
Dan let je echt niet op hehquote:Op maandag 2 juni 2014 12:11 schreef Tchock het volgende:
Dat vroeg ik me af tijdens het kijken: Hoe staan de Boltons eigenlijk tegenover de Lannisters? Dat hebben we vast wel gehoord lang geleden maar het is me ontglipt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |