Ja ik ook, angstzweet omdat het zo'n graflelijk hok is. Net als een X5 trouwens. brrrr nooit van mijn leven. Walstallige patsbakken.quote:Op maandag 2 juni 2014 23:29 schreef ecktebaas123 het volgende:
Van een BMW X6 M50d krijg ik het wel een beetje warm eerlijk gezegd
[ afbeelding ]
Voor erbij of in de plaats van?quote:Op maandag 2 juni 2014 23:07 schreef DS4 het volgende:
[..]
En geen wegenbelasting en maar 4% bijtelling en Mia/Vamil...
Afgelopen woensdag hebben wij die van ons opgehaald. Niets mis mee.
Ipv de A4 avant.quote:
Ja dat is de pest. Alleen op een tesla laadpunt heb je em binnen notime weer op 80% toch?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 09:07 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik mag niet klagen...
[..]
Nee. Misschien als we ooit in de buurt zijn met de Tesla een rondje niet te gek doen. Maar er zou eigenlijk een supercharger in Nürburg moeten komen wil dat een beetje lukken. Het Lindner heeft volgens mij geen laadpaal in de tiefgarage en ik zou er ook geen publieke laadpaal weten.
Zoals het er nu naar uit ziet ga ik op de Nordschleife dit jaar alleen wat rondjes fietsen...
Daarom: supercharger bij de Ring...quote:Op dinsdag 3 juni 2014 22:27 schreef fathank het volgende:
Ja dat is de pest. Alleen op een tesla laadpunt heb je em binnen notime weer op 80% toch?
Autoambulance achter de RS6quote:Op dinsdag 3 juni 2014 22:46 schreef DS4 het volgende:
[..]
Daarom: supercharger bij de Ring...
Ik zie het echter niet gebeuren.
Aardig totaalgewicht...quote:
Ik wil wel chauffeuren hoorquote:
Zijn die niet voor weinig te halen? Snel doen dan, want straks als ze allemaal uit elkaar vallen worden ze waarschijnlijk geld waard.quote:
Idd, maar mijn vrouw zal het niet waarderen als ik met een nóg lelijkere auto aan kom zetten dan ik al in haar ogen had....quote:Op woensdag 4 juni 2014 09:11 schreef DS4 het volgende:
[..]
Zijn die niet voor weinig te halen? Snel doen dan, want straks als ze allemaal uit elkaar vallen worden ze waarschijnlijk geld waard.
Dan feliciteer ik jou bij deze met een vrouw met smaak.quote:Op woensdag 4 juni 2014 09:13 schreef penny-wise het volgende:
Idd, maar mijn vrouw zal het niet waarderen als ik met een nóg lelijkere auto aan kom zetten dan ik al in haar ogen had....
![]()
Dat wist ik al....quote:Op woensdag 4 juni 2014 09:15 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dan feliciteer ik jou bij deze met een vrouw met smaak.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 4 juni 2014 09:21 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Dat wist ik al....Je hebt een punt... I stand corrected.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
Ohja niet iedere auto maf 3 ton trekkenquote:
De RS6 mag helegaar niets trekken.quote:Op woensdag 4 juni 2014 11:30 schreef fathank het volgende:
Ohja niet iedere auto maf 3 ton trekkendat was ik ff vergeten.
ohh lol, ik dacht dat de prius de enige auto was die niks mag trekken.quote:Op woensdag 4 juni 2014 13:49 schreef DS4 het volgende:
[..]
De RS6 mag helegaar niets trekken.
Maar zelfs als dat anders was: volgens mij mag de combinatie ook niet boven de 3.500 kg uitkomen tenzij je daar weer bevoegd voor bent. Maar ik doe nooit wat met aanhangers, dus dat is even een gokje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |