Wat verwarrend!quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:13 schreef Risu het volgende:
Ik stop met die ovulatietesten. Ik zie er helemaal niks in. 3 dagen positief, en niet eentje meer dan een ander ofzo, maar echt alledrie knalstrepen en een week lang aanloop naar steeds donkerder.. Ja laat maar. Man is op dag drie al klaar ermee... Ik doe nu wel gewoon dag 10, 12, 14, 16 klaar. Of 11, 13, 15, 17 klaar. Dat werkt dan vanzelf wel een keertje. Cyclus is constant genoeg.
Overigens denk ik nu dat de eisprong op mijn verjaardag was (12e) en op 10e voor t laatst iets gedaan, dus ik zie wel of hij sterk zaad heeft (denk het niet, anders duurt t toch niet zo lang)
Nod hier gezet op 23e dacht ik, maar das dan meer de 25e.
ja.. ik zit steeds ademloos te kijkenquote:Op zondag 15 juni 2014 00:51 schreef sproetjes het volgende:
Ik heb officieel ook een jank reclamede papa reclame van dove
In ieder geval.... gefeliciteerd met de kleine spruit in de familie.quote:Op zondag 15 juni 2014 08:50 schreef Risu het volgende:
Nou, mijn neef is gisteren vader geworden (van een meisje), dus nu zijn er nog maar twee zwangeren in mijn naaste omgeving.
Straks zijn ze allemaal ouders en zit ik nog zonder. Bahbah.
Gelukkig viert mijn vader zijn verjaardag niet. Dan hoef ik tenminste niet schijnheilig te gaan zitten lachen enzo.
Weet nog niet of ik op kraambezoek ga. Ik zie wel.
Wat spannend! Durfde je niet te testen?quote:Op zondag 15 juni 2014 23:06 schreef J0ycie88 het volgende:
Een streepje voor Danaa! Wat super, gefeliciteerd!
En hier ben ik dusZit een beetje in mijn coconnetje, zit nu al op dat 71 van mijn cyclus. Op dag 40 de laatste test gedaan. En de vanaf dag 40 tot 60 echt veel gerommel gehad in de buik en rugpijn. En nu voel ik niets meer. Van de week een afspraak met de huisarts. Ben bang dat ik al weet dat wat ze gaat zeggen. Afwachten, maar voor mijn gevoel vind ik het fijn om de situatie even voor te leggen bij de huisarts
(Vriendin zei dag ik misschien nu wel een positieve test heb omdat ik al een maand niet heb getest, maar ik geloof er niet zo in..)
quote:Op zondag 15 juni 2014 23:58 schreef Cygne het volgende:
Lastig Joycie. Goed dat je naar de dokter gaat.
Lang offtopic verhaal in spoiler.Oh meis! Echt wat een draak van een zus!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh en schoonpa vroeg of ik een wijntje wilde. Toen ik zei van niet zei hij: 'Is dat goed nieuws ja?!O+'. Ik zei dat ik niet wist en toen zei hij dat ie heus niet nieuwsgierig was. En dat het wel heel leuk zou zijn en zo fijn voor ons als t weer zou lukken.![]()
Ik vind dat zo lief van hem.
Dat je haar geen hoek hebt gegeven. Pleisters zat daar in dat gebouw.... :x
Wat fijn dat je schoonvader zo lief en begripvol is en je stoom kon afblazen!
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
Nou ja ik durf in principe wel te testen. Maar iets in me zegt dat ik gewoon niet zwanger ben.. Ik moet zo naar de huisarts voor wat agressieve insectenbeten, dus dan gooi ik het gelijk maar op tafel. Had eigenlijk woensdag een afspraak. Maar goed, kan maar achter de rug zijn!quote:Op maandag 16 juni 2014 03:41 schreef Dottey het volgende:
[..]
Wat spannend! Durfde je niet te testen?
Ik hoop dat je duidelijkheid krijgt bij de huisarts
Wat goed, hopelijk verloopt alles voorspoedig en hebben jullie over 9 maandjes een klein wondertje in jullie armen!quote:Op maandag 16 juni 2014 08:04 schreef Danaa het volgende:
Cygne dat is inderdaad kwetsend al zijn het grapjes. Het kan af en toe net verkeerd overkomen!
Heb je aangegeven dat ze moest stoppen of negeren oid.
Lief zo'n schoonvader en fijn dat hij 'objectief' naar de situatie keek. Mensen gaan vaak mee in het verhaal van de ander en dat zou betekenen jouw familie neerhalen en dat is ook niet wat je wil.
@J0ycie jeetje dat is lang inderdaad! HA zal inderdaad wel zeggen dat je aan het ontpillen bent ofzo.
Houd je bezig en goed om toch even te bespreken.
You go Dottey!!
Hier vanmorgen een test met echte ochtendurine gedaan.
Het is overduidelijk. Blijf nog wel bij jullie posten totdat er wat meer weken verstreken zijn.
quote:Op zondag 15 juni 2014 23:58 schreef Cygne het volgende:
Lastig Joycie. Goed dat je naar de dokter gaat.
Lang offtopic verhaal in spoiler.Oh wat een verhaal.. Maar volgens mij bof je wel met je schoonoudersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh en schoonpa vroeg of ik een wijntje wilde. Toen ik zei van niet zei hij: 'Is dat goed nieuws ja?!O+'. Ik zei dat ik niet wist en toen zei hij dat ie heus niet nieuwsgierig was. En dat het wel heel leuk zou zijn en zo fijn voor ons als t weer zou lukken.![]()
Ik vind dat zo lief van hem.
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En mijn schoonouders zijn echt heel lief ja.
![]()
Dat klinkt spannend!quote:Op maandag 16 juni 2014 11:59 schreef Malteser het volgende:
Dottey, nog niet gewonnen of verloren dus. Ik ben benieuwd!
Cygne, fijn dat je zulke lieve schoonouders hebt. Koesteren, want ze zijn schaars. Ik heb het gelukkig ook goed getroffen (en helaas met mijn eigen ouders wat minder) dus ik ben heel blij met ze.
J0ycie, ik weet niet of ik zo lang zou kunnen wachten met opnieuw testen. Knap van je.
Hier zou ik vandaag ongesteld moeten worden als mijn cyclus 28 dagen is. Voorlopig nog niets van dat alles en geen voortekenen. Behalve super gevoelige borsten maar dat heb ik al 1,5 week.... Borsten voelen aan als blauwe plekken en tepels voelen aan alsof ze afgeschaafd zijn. Normaal heb ik 2 dagen voorafgaand aan mijn menstruatie pas een beurs gevoel in mijn borsten. We wachten af.
Ja en nee. Ik heb vooral het vermoeden dat mijn lijf mijn natuurlijke cyclus nog niet heeft opgepakt en ik daardoor allerlei rare dingen voel. Ik verwacht dat het na 15 jaar pil wel even gaat duren voor dit weer normaal is. Vriend is er hyper van, die hoopt op twee strepen.quote:
Ik las je post vanmiddag toen je spoiler er nog stond. Toen had ik niet de tijd om te reageren. Voor nu alleen eenquote:Op maandag 16 juni 2014 13:06 schreef Gevalletje het volgende:
Vandaag weer precies op m'n NOD ongesteld. Ach, het is wel regelmatig dus.
Afgelopen dagen waren niet zo best, PMS wordt volgens mij elke keer erger.. Komende maand maar eens de ovulatietesten proberen, eens zien of m'n eisprong misschien ergens anders in de maand zit dan m'n app aangeeft.
Oh en Gewoonmezelf, zie dat je jarig bent, gefeliciteerd!
Haha, ik wil steeds typen "Nee joh, wij zijn nog niet zo ver / bij ons is het nog niet spannend / ik 'hoor' hier eigenlijk nog niet mee te posten, etc."quote:Op maandag 16 juni 2014 15:41 schreef Malteser het volgende:
Twist, jij zit in hetzelfde schuitje dus. Best spannend stiekem.... Succes!
Voel me op het moment dat ik ongesteld ben geworden altijd even het slechtst. Gelukkig belde even later een vriendin die iets na mij begonnen is en begreep hoe ik me voelde. En daardoor me weer beter voeldequote:Op maandag 16 juni 2014 15:37 schreef Malteser het volgende:
[..]
Ik las je post vanmiddag toen je spoiler er nog stond. Toen had ik niet de tijd om te reageren. Voor nu alleen een
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |