SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Speciale Bewoners: T-REX, Utokat & Knijntje (die het haasje is)![]()
![]()
Standaard POLL's in de spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De nominatie- en eliminatie data van juni:
DI 10-6 Nominatie.
WO 11-6 Entree 2 nieuwe bewoners.
ZO 15-6 Exit 1 nieuwe bewoner.
MA 16-6 Exit 1 genomineerde.
Hier kun je de agenda vinden: UTO / Utopia Agenda
quote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:27 schreef Scrutinizer het volgende:
Ze is volledig in een panterprint gekleed. Daarom dacht ik ook dat jij het was, omdat je zo van katten houdt.
?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:30 schreef Inca het volgende:
Vanessa verlaat het terrein?? was net op shownieuws
Ja, met de dokter, ze moest een inwendig onderzoek omdat ze vaak ongesteld isquote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:30 schreef Inca het volgende:
Vanessa verlaat het terrein?? was net op shownieuws
ze moest even mee met de dokter want een eierstok is geïrriteerd/groter geworden want ze wordt elke week ongesteldquote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:30 schreef Inca het volgende:
Vanessa verlaat het terrein?? was net op shownieuws
dacht alquote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:30 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja, met de dokter, ze moest een inwendig onderzoek omdat ze vaak ongesteld is
shit zeg dacht die rot opquote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:30 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja, met de dokter, ze moest een inwendig onderzoek omdat ze vaak ongesteld is
Helaas is ze weer terug gekomenquote:
Daar komt het earth-ship van Nicoquote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:35 schreef stormiot het volgende:
waarom zijn ze dat eigenlijk aan het uitgraven?
iets wat ie wil gaan opzetten, geen investering, maar wel goed voor hemzelf en misschine ook de groepquote:
Hij wil op de cover van Men's Health ofzo komen.. Hoe ie dat wil doen en er geld mee wil verdienen.. Geen idee.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:36 schreef stormiot het volgende:
[..]
iets wat ie wil gaan opzetten, geen investering, maar wel goed voor hemzelf en misschine ook de groep
maar wil er nog niets over zeggen
wil eerst verder uitzoeken
mannenblad? toch de playboy :p lolquote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:37 schreef Marenda het volgende:
[..]
Is voor een mannenblad daar wil hij in.Men,s health dacht ik.
Hij heeft de redactie van dit blad donderdag proberen te bellen, maar toen was hij net te laat er was niemand meer.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:37 schreef ledn81 het volgende:
[..]
Hij wil op de cover van Men's Health ofzo komen.. Hoe ie dat wil doen en er geld mee wil verdienen.. Geen idee.
Je hebt het hier wel over Lot he, die pakt altijd kraaltjes als er hard gewerkt moet worden, net als Billy die zie je dan ook nooit.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:38 schreef Marenda het volgende:
Moet die dikke Lot niet even helpen,geld aanpakken van Nicolien deed ze wel.Zou ik toch even gaan helpen als ik haar was.
Vreselijk he? Wat een foute instelling heeft die griet zegquote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:38 schreef Marenda het volgende:
Moet die dikke Lot niet even helpen,geld aanpakken van Nicolien deed ze wel.Zou ik toch even gaan helpen als ik haar was.
Geen idee, in slapen, in zitten verhuren, ik heb werkelijk waar geen idee.quote:
joey kijkt geïnteresseerdquote:
ja heb haar er inderdaad over gehoord maar heb nog steeds geen idee wat de bedoeling isquote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:40 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Geen idee, in slapen, in zitten verhuren, ik heb werkelijk waar geen idee.
Ze heeft het er van het begin af aan al over
Ik weet niet of dat kan dat zou je iemand anders even moeten vragen.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:40 schreef stormiot het volgende:
[..]
joey kijkt geïnteresseerd![]()
vraagje d-b kan ik ook ergens oude caps van je bekijken zonder dat ik alle topics door moet gaan?
wie weet reageert er iemandquote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:43 schreef D-B het volgende:
[..]
Ik weet niet of dat kan dat zou je iemand anders even moeten vragen.
Kan je jezelf in terug trekken, mediteren, en weet ik wat niet meer, Billy en Ruud zullen er wel andere dingen in gaan doenquote:
aha oke thnxquote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:45 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Kan je jezelf in terug trekken, mediteren, en weet ik wat niet meer, Billy en Ruud zullen er wel andere dingen in gaan doen
quote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:46 schreef stormiot het volgende:
[..]
aha oke thnx
en misschien is het ook wel wat voor Marije haar handwerk
Probeer het via sherlock.quote:
Thanks!quote:Op vrijdag 30 mei 2014 19:59 schreef Mylene het volgende:
UTO / [COS #2598] Pompie is super trots op zichzelf
Daar verder svp.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |