https://www.facebook.com/waylonmusic/posts/795297350482283quote:#WAARISWAYLON!
HIER BEN IK!
Lieve Fans,
Via deze weg wil ik jullie graag laten weten dat ik weer gevonden ben. Het is vreemd om te merken dat ik inmiddels nationaal bezit ben geworden en er dus ook een nationale zoekactie naar mij is gestart. Maar er is niet zoveel aan de hand, anders dan men doet vermoeden.
Ik ben het afgelopen jaar met heel veel plezier onderdeel geweest van The Common Linnets samen met Ilse DeLange. We hebben, voor de gelegenheid, besloten onze krachten te bundelen in onze liefde voor country- en Americana muziek.
The Common Linnets is echter een project van Ilse DeLange. Zij heeft het bedacht en het is ook altijd duidelijk geweest dat dit in een wisselende samenstelling zou zijn.
We hebben ooit afgesproken dat ik een plaat met haar zou maken, later onze deelname aan het songfestival en als afsluiter het concert op 21 juni in het Twente Stadion. Daar zijn onze agendas ook op ingericht.
Het succes na het songfestival heeft ons beiden overvallen. Het maakt dat je opnieuw moet gaan kijken naar gemaakte afspraken.
Voor mij lagen en liggen er een hoop verplichtingen de komende periode met het uitkomen van mijn nieuwe album Heaven after Midnight in september. Een album dat ik vorig jaar heb opgenomen en zelf heb gefinancierd. Een belangrijk en persoonlijk album. Ik heb dit album al een keer eerder uitgesteld vanwege het songfestival.
Om mijn agenda nu om te gooien voor de volledige buitenlandpromotie van The Common Linnets heeft voor mij dus meer consequenties dan voor Ilse. Ik moet mij dan voor langere tijd gaan vrijmaken en verbinden aan het duo The Common Linnets, misschien wel voor een jaar of langer, zeker als ook Amerika in the picture komt.
Ik hoop dat jullie begrijpen dat dit keuzes zijn die ik niet zomaar kan nemen en ook niet alleen.
Ik had me wel voor langere tijd aan The Common Linnets kunnen en willen verbinden, als dit in het buitenland op basis van creatieve gelijkwaardigheid zou gebeuren. Ilse en ik hebben daar lang over gesproken, maar zijn er nog niet uitgekomen. Dat heeft niets met geld te maken, maar met een emotioneel commitment van twee mensen aan een duo in een vaste samenstelling, waarbij we onze solo-carrieres voorlopig in de koelkast zouden zetten.
Ilse is vrij om met The Common Linnets, zoals zij het in eerste instantie bedoeld heeft, vanuit een wisselende samenstelling te gaan toeren.
Uiteraard smaakte het internationale succes heerlijk en was het goed werken met Ilse en haar band. Tenslotte zijn Jake, JB, Rob en Matthew fantastische muzikanten en tekstschrijvers! Ik kijk dan ook uit naar Tuckerville op 21 juni, de plek waar we elkaar, ook Ilse en ik, weer gaan zien.
Liefs Waylon (Wally)
Niks meer aan doen, helemaal goed zo!quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:04 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik weet niet of 'ie gelinkt is, of hoe heet dat, want ik snap dat niet.
Game on!
welke Youtube, Greys?quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Niks meer aan doen, helemaal goed zo!
Kak (wederom sorry, ElizabethR) ik wil Boulevard ook zien
Albert, let je op hier? Wel even die Youtube laten zien aan d'r!
Die uit de laatste post van Greys in het vorige deel. Die waarin ze zegt dat ze met Waylon een band wil zijn. Dat ze samen songs wil schrijven en elkaars band wil zijn. So much for that.quote:
dacht dat ze dat was.. totdat al dat nieuws wat er gister allemaal werd gezegd door waylon.. zal heus wel een kern van waarheid inzittenquote:Op donderdag 29 mei 2014 19:04 schreef Greys het volgende:
Zou ze er wat krokodillentranen nog uit weten te persen?
Want Nederland moet haar wel weer gaan zien als dat lieve schattepatatje natuurlijk
oh ja!quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:08 schreef Jane het volgende:
[..]
Die uit de laatste post van Greys in het vorige deel. Die waarin ze zegt dat ze met Waylon een band wil zijn. Dat ze samen songs wil schrijven en elkaars band wil zijn. So much for that.
Is altijd als ik op iets wacht bij RTL Boulevardquote:Op donderdag 29 mei 2014 19:07 schreef marcodej het volgende:
Het is waarschijnlijk het laatste item. Moet ik al die shit door.
Duurt lang iddquote:Op donderdag 29 mei 2014 19:07 schreef marcodej het volgende:
Het is waarschijnlijk het laatste item. Moet ik al die shit door.
Ik weet zeker dat het een enorme blabla anti-climax wordt.quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:12 schreef Greys het volgende:
Ik gok op een verhaal met grote blauwe ogen open over 'hem vrij laten' enzo, uit de goedheid van haar hart, 'zodat hij aan zijn eigen album kan werken'.
En hier en daar een sneertje.
Waylon bij Humberto, zij bij Albert.quote:Op donderdag 29 mei 2014 18:56 schreef Jane het volgende:
[..]
Welke nummers zouden ze geschreven hebben? Ik kan wel een paar titels bedenken.
- I'm Not So Sweet
- I Don't Owe You Anything
- Who Do You Think You Are, Cowboy?
- You're My Slave And I Own You
enz...
You're my Slave is niet zo handig bij Humberto nee.quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:14 schreef Jane het volgende:
Misschien mag Ilse haar nieuwe nummers dan wel bij Albert promoten.
[..]
Waylon bij Humberto, zij bij Albert.
Hij heeft nog wat goed te maken, natuurlijk.quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:16 schreef Greys het volgende:
Volgens mij is Albert vrij pro-Ilse (anders ging ze er niet zitten) dus ik denk niet dat hij haar kritische vragen gaat stellen.
Ohhhhhhhhh shit ja!quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:16 schreef Jane het volgende:
[..]
Hij heeft nog wat goed te maken, natuurlijk.
neequote:Op donderdag 29 mei 2014 19:17 schreef Greys het volgende:
Ben benieuwd, misschien ben IK zelfs wel TeamIlse na vanavond
Hahaha denk het ook niet, maar als ze met foto's komt waarop hij bij elke afspraak zes uur te laat binnen kwam enzo en als ze filmpjes heeft waarop hij straalbezopen door haar gitaar heen valt, dan heel misschien tochquote:
Dat laatste weet ik niet. Als zij daar met haar poppenoogjes half gaat huilen en heel lievig is, dan kiest het merendeel van het publiek toch voor haar, denk ik. Omdat Ilse. Omdat Waylon zijn verleden tegen zich heeft. Zij heeft een veel liever imago. (Behalve bij Anouk dan).quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:19 schreef Maartel het volgende:
Ze kan niet echt meer winnen nu. Als ze zich helemaal aansluit bij Waylon's verhaal vindt iedereen haar een kreng, en als ze het tegen gaat spreken is het definitief drama tussen de twee en vindt iedereen haar alsnog een kreng.
You're My Slave, op de muziek van Carly Simon.quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:16 schreef marcodej het volgende:
[..]
You're my Slave is niet zo handig bij Humberto nee.
quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:22 schreef marcodej het volgende:
GLOEIENDE KUTZOOI, 50 MINUTEN VAN MIJN LEVEN WEG!
whahaquote:Op donderdag 29 mei 2014 19:22 schreef marcodej het volgende:
GLOEIENDE KUTZOOI, 50 MINUTEN VAN MIJN LEVEN WEG!
quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:22 schreef marcodej het volgende:
GLOEIENDE KUTZOOI, 50 MINUTEN VAN MIJN LEVEN WEG!
quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:22 schreef marcodej het volgende:
GLOEIENDE KUTZOOI, 50 MINUTEN VAN MIJN LEVEN WEG!
Jij weet dat, want jij kijkt altijd, vuile draak.quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:22 schreef Mani89 het volgende:
Haha zijn jullie weer in zo'n Boulevard teaser getrapt? Dit doen ze altijd.
Ja sorry ik had jullie moeten waarschuwen.quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:26 schreef marcodej het volgende:
[..]
Jij weet dat, want jij kijkt altijd, vuile draak.
Oh, echt LOL!quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:26 schreef marcodej het volgende:
[..]
Jij weet dat, want jij kijkt altijd, vuile draak.
Ilse moet snel nummers schrijven, om straks genoeg te hebben om haar grote stadionconcerten te kunnen vullen met numers waar waylon niks mee te maken heeft gehad. Snap dat dan!quote:Op donderdag 29 mei 2014 19:27 schreef indaha het volgende:
Maar het verhaal van Waylon is dus wel juist want Ilse gaat gewoon door met haar common linnets project en geeft verder geen commentaar . Dat is jammer voor ons maar wel het slimste wat ze kan doen , calm in the storm
krijg je vast zo'n kil ongemakkelijk optreden door wat er allemaal gebeurt isquote:Op donderdag 29 mei 2014 19:30 schreef grazz het volgende:
Voorlopig gaan we nog wel ff door, want a.s. zaterdag staan ze op hetzelfde podium toch ? En Tuckerville komt eraan. Kan nog van alles gebeuren.
En toch hoop ik op een persbericht waarin ze laten weten er te zijn uitgekomen en dat samen gaan touren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |